ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-2-6" |  vypnout filtr
 
123>
Další diskuse: 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
06.02.2018, 19:22
 
Reakce na kobson: Hrubě s tebou nesouhlasím ohledně Slam...
Tahoun, jakým je Slamák v kabině, tady od Venci Skuhravýho nebyl Smajlík

Quak:
Sice je možná teď Motor nejvíc play-offovým týmem, ale my vždy play off zvládli v pohodě, chtělo by to spíš barážovej tým Smajlík
 
 
Aleš=M=Aleš=M= | České Budějovice
Reagovat
06.02.2018, 19:01
 
Reakce na Piky: Že by Galamboš neměl žádnou přednost si ...
To sice jo, ale těžko říct jestli tenhle názor sdílí i trenéři Smajlík
 
 
SpeederSpeeder | České Budějovice
Reagovat
06.02.2018, 18:52
 
Reakce na kobson: Hrubě s tebou nesouhlasím ohledně Slam...
No, já bych asi k našim hvězdám tak moc nekritickej nebyl. Taktéž bych čekal víc, než co nyní předvádí.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
06.02.2018, 18:38
 
Reakce na P.P.P: V hokeji se moc nevyznám, ale rád ho ně...
To máš tak. Někdo má rád filatelii, někdo kulinářství, jiný lezení po horách a někdo lední hokej. No a každý řeší toho svého koníčka společně s těmi, kteří mají stejný zájem. My máme rádi hokej a náš klub a přejeme mu úspěch. A tak sdílíme názory na tady na fóru, občas si nepadneme do noty a občas řešíme blbosti. Ale ty se v podstatě řeší všude, kde nejde o život. To jen tak na vysvětlenou.
 
 
kobsonkobson | výhledově extraligoví
Reagovat
06.02.2018, 18:28
 
Reakce na Piky: Že by Galamboš neměl žádnou přednost si ...
tak k tomuhle jsem se naštěstí nedočetl. Ostatně třeba Plzeň j eznámá tím, že si vybírá ty nejslabší hráče, co od nich nic nemohou čekat.
 
 
06.02.2018, 18:27
 
Ten Litvínov ty přesilovky umí.
 
 
 
Že by Galamboš neměl žádnou přednost si teda nemyslim. Za mě je to jedno z nejpříjemnějších překvapení sezony.
 
 
kobsonkobson | výhledově extraligoví
Reagovat
06.02.2018, 17:50
 
Reakce na =M=fans: No já viděl jako prvního adepta na po...
Hrubě s tebou nesouhlasím ohledně Slamáka, Neda a Kutliho. Byť je třeba Kutli momentálně mimo formu tak má pořád co dát a je toho hodně. Ohledně Slamáka mě to už ani nebaví ho obhajovat. Jeho zásluhy jsou i mimo led a na ledě nechává všechno - všimni si někdy, jak je zlitej po každém zápase. Že není rychlík víme, na druhou stranu má dobré bruslení a prostě puk přidržří víc, protože mu je proti srsti do něj jen tak plácnout. Udělá nepřeberně práce a jeho čtení i dirigování hry je parádní. Navíc už několikrát v poslední době předvedl i střelu a pár lidí se bálo o hlavu. Neďák maká každý zápas, že nemá pětadvacet gólů, že není platný. kromě toho ty vidíš do kabiny? Nebo víš, jak tam tihle kluci vystupují, jak je ostatní berou? jestli pro ně třeba i nejsou vzorem? Žádný z nich si neodpustí ani prd a vy tu na nich pořád hledáte mouchy jak prdlí. Buďte za ně rádi. Jonák skvělej, bojovník mimořádně platný a mám ho rád.ale není klasický lídr.právě i díky té kabině. Vlčák super maká, řekni mi ale až půjčí puk, rve to na sebe. Vampola je znát, ale že by trhal laviny to fakt ne.... spíš by měl dávat dřív, přestat přetahovat střídání a tím narušovat ostatní útoky. U těch golmanů nevidím problém, když si za tři zápasy jednou odpočine, golmani z toho tak snadno nevypadnou. Že dva nám celou sezonu chytají dobře neznamená že nakonec nebude nejplatnější ten třetí, co to držel nad vodou jinde. A ač jsou kluci dobří, tak jsou i vyšší levely a to jsem si uvědomil, když jsme hledali golmana. Pořád je někdo lepší.... kromě toho úplně nejlepšího. A rozdíly jsou třeba i v té vyrovnanosti výkonů, to budeme sakra potřebovat a i proto budou fajn tři kluci
 
 
 
V hokeji se moc nevyznám, ale rád ho někdy sleduju. Nerozumím, co vás na tom tak vzrušuje? Mě tedy vzrušují úplně jiné věci.
rád to tady ovšem sledují, jak se dokážete hádat o blbostech.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
06.02.2018, 16:44
 
Reakce na =M=fans: A ještě jeden poznatek, který už jsem...
přesnej postřeh ohledně lídrů. Když se týmu nedaří, věřím spíš, že to strhně Čajda, Vlček, nebo Vampola.
 
 
 
Reakce na mmufik2: Jen tak mimochodem Galamboš má nejvíc...
No já viděl jako prvního adepta na posazení Kondora. Na druhé straně při naší střelecké neschopnosti je on jeden z mála, co se dokáže prosadit. A nevím místo koho jiného by měl hrát. Na centru je prostě přetlak.
 
 
mmufik2mmufik2 | ČEZ Motor ČB / Zliv
Reagovat
06.02.2018, 16:03
 
Reakce na =M=fans: Trochu se zpožděním se vrátím k sobot...
Jen tak mimochodem Galamboš má nejvíc vyhraných vhazování ze všech hráčů Motoru, a procentuálně je třetí za Vampolou a Nedorostem, to jen na okraj, že nemá žádnou velkou přednost, a třetí v asistencích.
 
 
 
A ještě jeden poznatek, který už jsem psal dřív. Máme v týmu lídry, co se jako lídři nechovají. Takovej Slamák, Kutli nebo Nedorost. Nikdo z nich to na ledě neztrhne, když to tým potřebuje, neudělá něco navíc, takovej ten zlomovej moment. A v sobotu jsem koukal hodně na střídačku, když jsme stáli za ní a tohle trio, tam sedí, jak zmoklé slepice. Přišli mi naprosto nevtažení do zápasu. A celkově střídačka bez života. Maximálně klasicky u Čajdy jsem viděl, že mu to není u zadku.
 
 
 
Trochu se zpožděním se vrátím k sobotní prohře. Šestý můj výjezd - šestá prohra, no výkon možná nejlepší, ale těžko vybírat z těch bíd. Nadprůměrný výkon se kterým jsem byl spokojen jsem viděl u 4 hráčů. V obraně Vráblík a Čáp. Vráblas neskutečná sezona a Čáp se mi od příchodu moc líbí. V útoku se mi moc líbili Vlček a Mikyska. Oba si nahlas říkají o místo v základu na pozici centra. S tím, že pro Vlčka už nejspíš zbude místo jen na křídle. Když vemu, že Vampola je jasnej a Pajiče vidím, jako nepostradatelného kvůli druhé přesilovkové lajně, tak vidím jako centra navíc Galamboše nebo Kondora s tím, že Kondor pořád ukazuje, že střílet góly umí, když se dostane do šance. U Galamboše nevidím žádnou velkou přednost, po solidním začátku sezóny byl pak většinou neviditelnej. Určitě to není dobrý bulař ani typ před bránu, jak by třeba jeho postava napovídala a co jsem si od něj trochu sliboval. Platný může být max proti silovému týmu jako Přerov.

V obraně v první třetině naprosto hořela dvojice Kutlák-Kučný. Zkušený borci, ale kiksy strašný teda, nedokázali smysluplně dostat puk z pásma, byli i u gólů do naší sítě. Po jejich rozdělení šel Kutlák nahoru, Kučný marný celej zápas. Čekal bych, že tyhle borci půjdou nahoru koncem sezóny, zatím spíš naopak. To samé Slamák.. v sobotu zklamání. Přijde mi, že jak narazíme na bruslivého soupeře, tak on je naprosto v háji, je neskutečně pomalej a Mitch to za něj celý neodbruslí. A přijde mi úsměvné, jak všichni čekají, že najednou v play-off bude hrát jak bůh, jasně může jít nahoru ale u něj v žádný super výkony už nevěřím. I u něj vidím uplatnění možná proti soupeřům typu Přerov .

A taky se mi vůbec nelíbí představa, že začneme teď točit 3 gólmany, to je cesta do pekel, zvlášť když naši 2 gólmani předvádějí celou sezónu slušnou formu.


 
 
Peca_TPeca_T | Comandos of Trutnov
Reagovat
06.02.2018, 15:37
 
Kutlák odkaz
 
 
 
Reakce na Speeder: Jakou pověst?...
Vedení ho přivedlo jako produktivniho střelce... Vím na co narazis. Smajlík
 
 
holmistrholmistr | MOTOR
Reagovat
06.02.2018, 15:16
 
Reakce na Siky: To jako týden manželského sexu?!...
Cože? Už příští týden??? Smajlík
 
 
 
Siky: I tak to můžeš pojmout. Ale v manželství jde snad o mnoho víc. Ale to teď tady nechci rozebírat, jelikož je to hokejové fórum. Ale kdyby Tě to zajímalo: odkaz - tentokrát 12.2. - 18.2.2018
A navíc je příští týden Valentýn.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
06.02.2018, 14:57
 
Souhlas obranou, ta je klíčová. A souhlas i s tím, že se tam objevujou dost podstatný okna.

ad Čermi: A je vidět, že trenéři ho chtějí probudit, protože ho drží dost. Což chápu, protože střelcekej potenciál má, kor pro zápasy typu play-off. Typově by do tý první lajny zapadl navíc.
 
 
SikySiky | Budejce
Reagovat
06.02.2018, 14:43
 
Reakce na P.P.P: Buď to ti vaši kluci hokejoví uhrají, n...
To jako týden manželského sexu?!
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

20. narozeniny dnes slaví obránce Motoru Ivan Lytvynov! Přejeme všechno nejlepší, hodně zdraví a taky extraligových startů za náš...

Brankář Marek Dvořák dnes slaví 19. narozeniny! Gratulujeme, přejeme všechno nejlepší a co nejméně obdržených branek! ??

Už jste připraveni na extraligovou sezonu?! ??My už téměř ano! Dnes @hochreklama připravuje led, na kterém budeme hrát poprvé po...

Třetím nejlepším střelcem v jednom zápase nejvyšší soutěže v historii je i českobudějovický Vintíř Němec. Podívejte se na celou...