Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-9-29" |  vypnout filtr

12345>
Další diskuse:

Koukám, že plno diskutérů neumí prohrávat a musí se tu vyplakat nebo si zanadávat. No tak jsme prohráli, po 5 výhrách, to je opravdu tragédie.

mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
29.09.2018, 23:33

Lidičky, nelamentoval bych tolik... Nemůžeme chtít, že po totální změně herního stylu budeme každý zápas vyhrávat. Když jasem viděl jak nám to dnes "lepí", tak to vypadalo, že netrefime ani vrata od stodoly. Prohrávat po 1. třetině o gól venku není žádná tragédie, horší bylo, že jsme kvůli prochrápaným 5 minutám na začátku druhý třetiny přišli o celý zápas. Proti jiným sezonám bylo dnes vidět, že i za stavu 4:0 pár minut před koncem makáme naplno a nešetříme se na další mač. Fyzicky jsme na tom dobře, ale sráží nás špatná koncovka. Do play off je ještě daleko, důležitý bude, jak na špatný výsledek zareagujeme, nemyslím si, že by měla hned přijít nějaká výsledková krize. Je to jenom hokej a dnešní prohra v kontextu celé sezony znamena leda houno...

Mimochodem, Kvaky už nedostal gól 152 minut a 51 sekund...

Aleš=M=Aleš=M= | České Budějovice
Reagovat
29.09.2018, 21:13

Reakce na MaartyJay: Pan Režnar byl na jiném zápase? My ...
Bůh ví co tam hulí nebo chlastaj Smajlík

MaartyJayMaartyJay | České Budějovice
Reagovat
29.09.2018, 21:10

Pan Režnar byl na jiném zápase? My jsme hráli organizovaně v obraně?

Hubl26Hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat
29.09.2018, 21:04

iří Režnar (AZ Residomo Havířov): Myslím, že kluci dnes podali úplně maximální výkon. Budějovice hrály přesně to, co doma s Kladnem, což znamená dobře organizovaně v obraně i útoku. Proti tomu se velmi těžko hraje. Nám se podařilo dát na začátku druhé třetiny rychlé branky, odskočili jsme na 4:0 a pak jsme to ubránili. Hráli jsme ten náš systém, který nám přináší úspěchy.

Václav Prospal (ČEZ Motor České Budějovice): Zápas se hodnotí velmi těžce. V půlce zápasu jsme už prohrávali 4:0 a to je tristní. Takhle nechcete nastoupit do zápasu proti týmu, který se pohybuje v horních patrech tabulky. Má nějaké ambice, hrajou dobře, mají tady spoustu mladých kluků, kteří se chtějí dostat výše a hrajou s určitým přístupem. Je s podivem, že my jakmile vyjedeme kousek za Budějovice, tak naši nejlepší hráči nejsou schopni být nejlepšími hráči a bez toho nemůžeme čekat vítězství. To nemění nic na tom, že Havířov dnes vyhrál zaslouženě, ale s výkonem svého týmu nemůžu být spokojen.

MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
29.09.2018, 20:32

Dneska se to za stavu 0-0 lámalo tím, že Bláha domácí podržel a inkasovali jsme hned z první chyby v přesilovce kdy to Mitchovi u prken propadlo. Bohužel Strmeňovi to dneska moc nevyšlo i když ho v tom chlapci taky pěkně nechali. Zatím má takové kolísavé výkony, už tam letos pustil dost laciných branek. Tím ho nezatracuji navíc s Kváčou si prý sedli i lidsky. Pozitivní je, že s fyzickou kondicí jsme na tom nejlépe za poslední čtyři sezóny. Hlavně od půlky zápasu je to hodně vidět. Viz Kladno. Dneska jsme taky soupeře ve třetí zatlačili. Doma mockrát neprohrajeme na ven musíme trošku upravit taktiku a ne tam lítat jak smyslu zbavený. Moc se mě to líbilo v Přerově, který na nás chtěl nastoupit a my jsme je z brejků trestali. Sice Přerov byl pak lepší, ale řekněte mě kolikrát jel Přerov na nás v přečíslení ? Já myslím, že tak jednou. Naopak dneska to byl horor těch přečíslení nebo sólo nájezdů bylo zase moc. Jsem zvědavý na zápas v Třebíči tam moc dobrou bilanci nemáme. Uvidíme jestli se Venca trošku poučí. Ve středu nás čeká ofenzivní soupeř to by nám mělo doma vyhovovat. S Ústím bude padat hodně branek doufám, že hlavně do sítě soupeře Smajlík

Reagovat

Nasazení super..to jako jo Smajlík Jinak ja nevim jak vy, ale ja bych prvni lajnu ve složení jak dneska hrála konečně rozhodil.. Všichni tří se v koncovce trápí, Duo Šimi - Bradley se mi zamlouvá. Souhlasím s MrPesi - Rád bych viděl v akci Čápa a Přikryla..pokud je nebrzdí zranění nebo nějáká rekonvalescence.
Blažena dneska super.. Na druhou stranu..na některý střely měl výhled jak na dálnici a některý šly přímo do něj.
Myslím že si dneska hezky zachytal, narozdíl od našich Smajlík

taky myslím, jen je k nas..., když musíme kousat takovéto výsledky, když tým je de facto mašina, co může všechny přejet..ale to se vystříbří..musí

zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
29.09.2018, 20:13

Reakce na Salvelino: jinak Bláha supervýkon a klika jak ...
Ok, akorát čekáme už 5 let až to konečně začne lepit :-) podle mě jsou tyhle výpadky daň za menší zkušenosti hráčů i trenéra. Ale bude to už jen lepší. Hrajeme s nasazením, hráči makaji, to ostatní přijde. Poučit se a příště zase o něco líp.Btw. Haviri nejsou béčka, motaji se nahoře v tabulce.

jinak Bláha supervýkon a klika jak od stodolních vrat..každopádně jsme nevypustili ani vteřinu, to je zas pozitivní změna. dokážem udělat tlak, že jsme schopný taky 4ks za 10 min dát, když to konečně začne lepit

Reagovat
29.09.2018, 19:54

Docela dost suveréně jsme vyhráli buly (42:16 pro nás). Jestli my to nemáme tak, že čím lepší jsme na buly, tím víc jsme v zadeli s výsledkem? Smajlík

Reakce na MrPesi: Příště bude muset Venca změnit taktiku...
Souhlas. Je potřeba umět přepnout na jinej styl podle vývoje zápasu.

opět lepší, nasazení super, střel mraky, šancí taky..stačilo pár zaváhání, Strmeň mimo a body v hajzlu..a při tom hrajem tak pěkně. Bez taktiky to ale nepůjde, jinak vysíláme signál všem soupeřům, že jsme celkem slušně hratelný, když budou mít trochu štěstí. Herně jsme na tom fakt dost dobře..ale ta příšerná koncovka a ty propadáky..a pro pana trenéra budíček,aspoň malej

Reagovat
29.09.2018, 19:45

Reakce na P.XTRM: Aspoň něco. Příště budou venku hrát ce...
Příště bude muset Venca změnit taktiku. Stačí se podívat na video první a druhé třetiny. Sympatický je, že jsme alespoň třetí třetinu neodklouzali a kosmeticky výsledek upravili. V dalším zápase čekám nějaké úpravy. Šanci by mohl dostat Přikryl a Čáp. Dneska hořela obrana celkem, ale nejvíc propadů jsem viděl u dvojice Kutlák a Mitch. Bohužel je nikdo z útočníků nezajistil. Dneska to byl hodně nepovedený zápas.

Reagovat
29.09.2018, 19:41

Mno... trocha odlehčení - Jihlava je venku ještě marnější než my. Počítám, že první tři body ze soupeřových hřišť si přiveze až...od nás Smajlík

Aspoň něco. Příště budou venku hrát celý zápas jako dnešních posledních 5 minut Smajlík