ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-12-17" |  vypnout filtr
 
1234>
Další diskuse: 
 
JeniCzechJeniCzech | České Budějovice
Reagovat
17.12.2019, 23:45
 
To
scipioo
Motor27
Kaul

Vždyť jsem psal, že při naší přesilovce většinou padne gól. Do nějaké branky.
Tím bylo myšleno, že občas i do naší.
A mnohem častěji, než je obvyklé.
Tady je určitě co zlepšovat. Času je zatím dost.
 
 
pubipubi | volyně
Reagovat
17.12.2019, 23:33
 
Strmeň
odkaz

Foto, tiskovka...
odkaz
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
17.12.2019, 23:10
 
Souhlas se Zbyňou, Evoorgem, Paavem a Mrskmanem. A k těm přesilovkám, dlouho se tu chlácholíme, že je potrénujeme, že je dost času, že teď je ta vhodná chvíle přesilovky vypilovat, ale poslední dvě sezóny, možná tři, se žádné extra zlepšení nedostavuje. Z mého pohledu naivního fanouška by to chtělo tuto činnost poněkud zjednodušit, a pak - dnešní přesilovka pět na tři - důležité bylo vyhrát buly, dal bych tam někoho, u kterého je šance, že buly vyhraje. Takhle jsme okamžitě ztratili pásmo, a složitě jsme se snažili ( půl minuty marně) dostat přes tři dobře bránící hráče soupeře znova do útočného pásma. Pak jsme ani nevystřelili. Vím, že to nejde vždycky, a dneska se moc nedařilo. Nakonec ta tříminutová přesilovka skončila inkasovaným gólem. To by fakt chtělo zlepšit.
 
 
 
Reakce na JeniCzech: Naše největší slabost jsou přesilov...
Už kolikrát jsme dostali gól a to nepočítám těch brejků na naší bránu.
Většinou nám přesilovka v našem tlaku uškodí než pomůže.
Určitě je co zlepšovat.
 
 
 
Reakce na scipioo: Trochu problém je, že při nich celkem...
Přesně tak.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
17.12.2019, 22:18
 
Reakce na Hubl26: Já bych dnes označil Beránka a lítajic...
Mně se líbil hodně Allen - hodně se snažil podporovat útok, až jsem si chvílema musel kontrolovat, jestli provizorně nenastupuje jako útočník Smajlík
 
 
Hubl26Hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat
17.12.2019, 21:56
 
Já bych dnes označil Beránka a lítajicí tryskomyš Nováka. Ty jse registroval dost často. Smajlík Každopádně ubojované utkání a tu také v minulosti koikrát chybělo. Smajlík
 
 
17.12.2019, 21:47
 
Reakce na JeniCzech: Naše největší slabost jsou přesilov...
Trochu problém je, že při nich celkem pravidelně sami inkasujeme.
 
 
JeniCzechJeniCzech | České Budějovice
Reagovat
17.12.2019, 21:28
 
Reakce na Motor27: V té rozhodující pauze před play off ...
Naše největší slabost jsou přesilovky, v nichž máme s 20,98 % nejlepší úspěšnost ze všech. Hihi.
Jasně, dneska (a i jindy) ty naše početní (ne)výhody vypadají tragicky. Většinou z nich ale nějaký gól padne. Do nějaké branky.
Přesto proti loňsku vidím znatelné zlepšení a doufám, že v této, pro nás naprosto zbytečné části sezóny se přesilovky ještě sehrajou pro PO.
A hlavně, pokud možno, žádné zranění.
 
 
17.12.2019, 21:13
 
Reakce na Evoorg: Na jednu stranu chápu, že bůhvíjaký su...
Smajlík
 
 
 
Souhlas se Zbynou, Evoorgem a Paavem Smajlík
 
 
 
V té rozhodující pauze před play off snad potrénujeme přesilovky.
Protože to je naše největší slabost.
 
 
 
Souhlas s Evoorgem i Zbynou. A to, že jsou to "přáteláky" je fakt. Je jen jeden cíl - PO a postup a dle mého hráči i Venca s Alešem pro postup dělají vše. Kondička se v PO bude hodit.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
17.12.2019, 21:02
 
Na jednu stranu chápu, že bůhvíjaký suverénní výkon to dneska z naší strany nebyl. Zároveň by mě ale opravdu zajímal psychologický profil fanouška, který v 60 minutě zápasu, ve kterém bráníme osmou výhru v řadě a navýšení náskoku na druhý tým na 23 bodů, začne pískat na vlastní hráče. To musí být opravdu speciální exemplář.
Myslím si, že mnohem větším problémem, než nějaká psychická laxnost, bylo dnes prostě to, že zhruba od půlky zápasu chyběly síly. Vzhledem k tomu, že repre pauzu jsme věnovali kondiční přípravě, mne to ani nijak zvlášť nepřekvapilo, koneckonců, stačí si vzpomenout, jak jsme po Vencovo tréninkových dávkách plandali za soupeři v předsezónních přátelácích. I tak se tam ale dalo najít několik výrazných pozitiv, ať už se budeme bavit o výborném výkonu gólmana, Allenovi, který vypadal mnohem více integrovaný do naší hry a odehrál dle mého dosud nejlepší zápas v našem dresu a nebo výkonu celé Venkrbcovi lajny a zejména pak Christova, který jenom chudák doplácí na to, že v zakončení má letos obě ruce levé ...
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
17.12.2019, 20:54
 
Podle rozhovoru s VP se v pauze věnovali i fyzicce, takže nějaká únava je pochopitelna.
 
 
17.12.2019, 20:53
 
Dnes jsem sledoval zase jenom u mobilu ale hra mi tak silena nepřišla. Tři body po pauze jsou super. Bohužel Smajlík jsme navysili opět náskok takže se bojím ze opravdu za par kol už nebudeme hrát vůbec o nic.... jinak hodnocení Režnara Smajlík jak je pěkný když někdo nefňuká
 
 
17.12.2019, 20:50
 
Reakce na Salvelino: kdyby mi někdo pustil sestřih našic...
Ano, velmi výstižně popsáno. Naši hráči by měli fauly, na ně spáchané, odvolávat. A měli by to mít rozkazem shora, v zájmu zdraví diváků.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
17.12.2019, 20:41
 
Já jsem spokojený. Hlavně za stavu 2-0 jsme měli několik možností odskočit po snížení už byl soupeř o chlup lepší. Oba brankáři dneska jednička podtržená. Když vidím ostatní výsledky tak se musím pousmat. Že to baví Luňáka financovat v tom Prostějově. Teď přijede Veprov a já čekám, že vyhrajeme větším rozdílem.Havirov se mě hodně líbil.
 
 
 
Hlasy trenérů - Václav Prospal (Motor): "Po několikadenní pauze jsme chtěli mít dobrý vstup do utkání. To se nám také podařilo. První třetina byla z naší strany jednoznačně nejlepší. Od druhé části jsme ale přestali být hladoví a aktivní. Naše přesilovky byly tristní, čímž jsme umožnili soupeři dostat se do zápasu. Za tři body jsem rád, ale náš výkon dobrý nebyl."

Jiří Režnar (Havířov): "Domácí byli v úvodu zápasu lepší. Dostali jsme se pod tlak a stav 2:0 pro nás byl po první třetině ještě milosrdný. Od druhé třetiny soupeř trochu ubral a my jsme naopak začali více bruslit. Konečný výsledek sice vypadá poměrně hezky, ale stejně máme nula bodů. Za první třetinu jsme si bodovat nezasloužili."
Zdroj: odkaz
 
 
 
Přesně jsem to tušil,není o co hrát! Tak nás čeká ještě 27 přáteláků🤪🤪🤪
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Před 25 lety náš klub vyhrál třetí duel série o 3. místo s nabitým týmem @RytiriKladno a slavil tak bronzové medaile ?? Nejvíc se...

Tak jednoho brankáře už máme ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Vzpomínáte? ?? #tbt #15letzpět

Dnes je to přesně 15 let od chvíle, kdy náš klub notně vyztužený odchovanci z NHL postoupil zpět do extraligy! Kdo z vás byl...