MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-3-13" |  vypnout filtr
 
1234567>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na alkac: A tos ještě zapomněl dodat, že ve zbytk...
A i tak, příspěvky radka66 vytrhl z kontext. Nemluvě o tom, že i tyhle citace vytržené z kontextu obsahují podmínku, takže za machrování je může považovat snad jen někdo, kdo nerozumí česky.
 
 
vodopadekvodopadek | České Budějovice
Reagovat
13.03.2019, 22:38
 
Reakce na Paav: Ty jo, to je hnus: Nechutný hon na slove...
To mi pripomelo zapasy s prerovem a to jak nahaneli Pepika Straku😊
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
13.03.2019, 22:34
 
Reakce na játro: jak udělat upoutávku na semifinále :))...
Jako viděl jsem už ledacos. Ale tohle teda eště ne.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: To je peklo......
To je roztrhané peklo ...
 
 
Hic_sumHic_sum | Hokeje není nikdy dost!
Reagovat
13.03.2019, 22:18
 
Reakce na játro: jak udělat upoutávku na semifinále :))...
To je pomalu na zmínku do Branky, body, kkti Smajlík
 
 
lllouislllouis | České Budějovice
Reagovat
13.03.2019, 22:06
 
Reakce na játro: jak udělat upoutávku na semifinále :))...
Ne Trhači Kadaň ale Trhači HavlBrod Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na játro: jak udělat upoutávku na semifinále :))...
To je peklo...
 
 
játrojátro | jedině Motor
Reagovat
13.03.2019, 21:15
 
jak udělat upoutávku na semifinále Smajlík Smajlík Smajlík
odkaz
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
13.03.2019, 21:14
 
Reakce na Zbyna-CK: Já nemám rád to, že kdykoliv někdo (...
Plný souhlas - proto jsem také u toho fňukání použil uvozovky.

FansBPH: jako poslat kamkoliv dvojku D&D už podle mě hraničí s teroristickým činem, protože v takovém případě vážně hrozí, že ze stadionu někoho z fandů odnesou nohama napřed. Ten váš zápas jsem neviděl, nechci si řádění pruhované legie zkázy ani představovat a to, co píšeš o jejich výkonu, mě fakt nepřekvapuje - podobné věci ti tupouni předváděli i v některých našich zápasech. Co se toho veta týká, tak mám dojem, že my na tom asi budeme podobně (jinak nechápu, že nás Doležal může pořád pískat), nicméně i když je to nereálné, tak Paavem navrhovaná dohoda by se mi líbila - aspoň by byla jistota, že nám jak předpokládám oboustranně pohlednej hokej nebude mrvit žádnej z těch dvou pruhovaných patogenů.
 
 
 
Reakce na FansBPH: Neznám všechny interní informace v na...
Jo, nemyslel jsem to úplně vážně. Jen jsem to tak nenapsal. Dříve jsem tu postoval článek z roku 2013. Že ani kluby nechtějí zveřejňovat veta.. to najdu odkaz
 
 
 
Reakce na Paav: Kdyby M vetoval jednoho a Vse druhého, b...
Neznám všechny interní informace v našem klubu. Ale Můj osobní názor je že naše vedení má asi obavy a možná oprávněné ze kdyby vetovali dědka který je veden na svazu jako ,,pan,, rozhodčí. Přišla by od svazu nějaka odveta. Ale třeba přeháním. Ale po tech pokutách a te situaci kolem junku už je toho moc.
 
 
 
Reakce na Tonyj: Kdyby se JJ choval normálně, tak i my, ...
On tam hlavně JJ jel za pruhatým tlačit, ať se jde kouknout na video, že to nebyl gól. Jaksi zapomněl, že v 1. lize není video, tak zkoušel aspoň kostku....
 
 
 
Reakce na fansbph: Těžko říct. Kdo nám poslal tyto dva ...
Kdyby M vetoval jednoho a Vse druhého, byla by to jistota. Jenže je otázka, zda tam není ještě někdo horší.... Snažím se je vytěsnit vždycky...
 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
13.03.2019, 20:46
 
Reakce na Arcivévoda_kročehlavský: Ale jistě, u nás je t...
Kdyby se JJ choval normálně, tak i my, fanoušci Motoru bychom ho brali jako bývalou hvězdu NHL,která pro český hokej něco udělala. Ale skutečně velké hvězdy ctí i skromnost a tu v sobě JJ nemá. Svou bývalou slávu využívá v tlaku na rozhodčí, kteří by měli pískat tak, jak JJ chce. Asi jsi nebyl na loňských zápasech s Kladnem na ledě Motoru. JJ na začátku utkání udělal jedno kolečko v prvním střídání a potom seděl na střídačce. Ale to mu nevyčítám, prostě sbíral počet zápasů. Ale tím, jak se choval při vyloučení hráčů Kladna, tím ztratil u fanoušků kredit. Něco jiného je bojovat celým srdcem za tým a něco jiného je zneužití známého jména k nečestnému jednání. A ježdění se ztížnostmi za rozhodčími, povinnost zdůvodnit rozhodnutí rozhodčích JJ na střídačce, nebylo čestné a proto jej prostě nemáme rádi. Já měl Kladno vždy rád, hráli vždy hezký, technický hokej. A to, co tu provedl JJ nemá Kladno zapotřebí a pokud ano, tak do EL nepatří. A proto i obavy ze zneužití
těchto nečestných postupů při PO, popř.baráži.
 
 
 
Ty jo, to je hnus:
Nechutný hon na slovenského hokejistu. Soupeř mu nakonec vyrazil šest zubů
odkaz
 
 
 
Reakce na Hukoth: Taky bych rád věděl, koho napadlo vytv...
Těžko říct. Kdo nám poslal tyto dva dárečky. I přesto že mám rád konspirační teorie osobně nevěřim ze to byl úmysl ze svazu. Proste to tak vyšlo. A bylo lepší ze piskali 5. Zápas než třeba ten poslední 7. Nevím jak D a D piskali u vás, ale s dovolenim a vyuzitim volneho casu pred nasim semi uvedu priklad. V našem zapase se dělo třeba to ze dědek signalizoval vyloučení prostějovského hráče hráli jsme asi 15 vteřin v 6 hráčích. V teto signalizovane vyhode se začali dva hráči strkat u mantinelu tak je vyloucil oba za hrubost. Jaksi ale zapomněl ze předtím signalizoval vyloceni prostejovskeho hrace.A hrálo se na 4 na 4. Pak dokázal z ferove bitky jeden na jednoho udělat vyloučení dotyčného prostějovského hráče a vsetínského. Zároveň ale vyloučil další 3 vsetínské hráče. Kdy jeden dostal dvě minuty a seděl přitom a střídačce. Chtěl bych aby se tímto hlavně zabývali na svazu..... Sorry za slohovou.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
13.03.2019, 20:39
 
Reakce na Hukoth: Taky bych rád věděl, koho napadlo vytv...
jako bacha, já jsem přesvědčenej, že na svazu a v komisi rozhodčích mají třeba Dědka v kategorii "zkušený rozhodčí" a Doležal tam má výborný jméno, protože přece od delegátů dostávají vždycky ok známky -oni totiž od delegátů dostanou rozhodčí vždycky dobrý známky. Pamatuju si dobu, kdy se známky delegátů zveřejňovaly ve fotbale a museli to ukončit a je to zase tajný, protože se zjistilo, že i totálně domrvenej zápas hodnotí delgáti běžne známkou 7 z 10 apod.

Ten systém prostě totálně nefunguje a když jsem v rozhovoru s Mickou četl, že mají neustále sezení o tom, co kdo má pískat líp, musel jsem se smát. Buď je to kec, nebo jsou tihle rozhodčí typu Doležal prostě tak strašně marní, že už nikdy lepší nebudou a pak nechápu, proč si je svaz drží.
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
13.03.2019, 20:13
 
Reakce na FansBPH: Mas pravdu.Pan Dedek s panem Doležale...
Taky bych rád věděl, koho napadlo vytvořit tuhle legií zkázy. Ty dva sou schopný totálně zmrvit zápas každej sám o sobě a zdravýho člověka přece nemůže ani napadnout z nich udělat dvojku.

Jedině, že by na svazu počítali s tim, že z Lapače živý neodjedou a chtěli se jich zbavit jedním jebem. Což by byl vskutku záslužnej čin.
 
 
 
Reakce na alkac: Výborně, první spravedlivý a lepší s po...
Mas pravdu.Pan Dedek s panem Doležalem si během celého zápasu říkali ze chtějí dostat ,, dárkový koš ,, tak ho dostali. Neschvaluji to ale protoze jsem byl osobně přítomen jejich profesionálnímu výkonu nedivil jsem ze to tak dopadlo. Po tomto zápasu jsem se i já zaradil mezi uplakanky. A stěžoval si na rozhodčí.
 
 
 
Reakce na alkac: Výborně, první spravedlivý a lepší s po...
Mas pravdu.Pan Dedek s panem Doležalem si během celého zápasu říkali ze chtějí dostat ,, dárkový koš ,, tak ho dostali. Neschvaluji to ale protoze jsem byl osobně přítomen jejich profesionálnímu výkonu nedivil jsem ze to tak dopadlo. Po tomto zápasu jsem se i já zaradil mezi uplakanky. A stěžoval si na rozhodčí.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Po první třetině to vypadalo na zajímavý duel, jelikož průběžný stav byl 1:1. Prostřední část ale přinesla tři góly v budějovické...

Dnes je na programu předehrávka 24. kolo, do které Motor nastoupí v této sestavě! ?? #hcmotor #nejenhokej #dnesnisestava @telhcz

I dnes vyšel Hokejklub!Historická bilance s @HCSpartaPraha ukazuje, že je naším nejčastějším a nejméně oblíbeným sokem. Nechybí...

Dnes se od 17:30 postavíme proti @HCSpartaPraha! PREVIEW: hcmotor.cz/clanek.asp?id=…