MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-3-8" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na zmetek: Celý zápas jsem viděl hrát jen níže zm...
Pochlebuji...
 
 
08.03.2019, 23:26
 
Celý zápas jsem viděl hrát jen níže zmiňované trio. Občas se tam mihnul Novák zavážející puk do rohu hřiště. A trochu sem tam zaregistroval napadajícího Doktora s Beránkem. A kde je sakra zbytek?
Celej zápas tam sedím s hlavou v dlaních, poslouchám "chytré" sra.čky všude kolem sebe. Píská se při přesilovká i na ty jedinné 3 hráče co v tom play off hrajou na krev, tak buďte tak soudní a vytáhněte hlavu z prd.ele. Vůbec se nedivím že ani hráči skoro vůbec nešli po zápase poděkovat.Atmosféra dneska od začátku stála za hov.no, tak to tu vždy bylo a bude... (čest výjimce těch 4 roků pod nadvládou černých mikin). Tady se věčně akorát během zápasu nadává a uráží.
 
 
 
Reakce na alkac: No nějakej čas dozadu to tu bylo taky.....
Nebo kompot Smajlík
 
 
 
Jak probrat Nováka s Gilbertem,Heřmana.Bud ke posadit ,jenže zase nemáme útočníky.Ach jo,Vencovi to nezavidim,jak to zložit na neděli.Hlavně mi nemáme žádný hity,srážky,clonění brankáři.Chce to bojovnost.Když jsem tu nedávno nadával na Kutliho,tak stě me tu malém ukamenovali.Ale on nestíhá,místo vzadu podporuje útok,na presilovky at nechodí.
 
 
 
Reakce na alkac: No nějakej čas dozadu to tu bylo taky.....
Tak jasně, ale oni konspirují už někdy od prosince Smajlík
 
 
 
Reakce na Drew: Doležalovo zakončení bylo nedůrazné už o...
Přesně tak. Jak se mi Doležal v PO zatím líbí, tak tohle bylo tak pomalé, že by ho dohnala i štafeta eastbournských důchodců, abych citoval. Tahle akce a následný "nešťastný" gól na 0:1 prakticky daly ráz celému utkání.
 
 
 
Celou sezónu máme bojovnost, ale kvalitu ne a teď odchází i ta bojovnost.
V postup do semi věřím, ale do extraligy moc ne.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
08.03.2019, 22:52
 
Reakce na kerschlic00: To jo, ale oni to fakt přehání, s...
No nějakej čas dozadu to tu bylo taky... Smajlík A ono poslat někam duo D+D je opravdu materiál pro konspirační teorie jak stvořený, to já bych v tom taky viděl komplot. Smajlík
 
 
 
Reakce na alkac: Se jim nediv. Kdyby dneska ještě k tomu...
To jo, ale oni to fakt přehání, s tím, že jim to naschvál ztěžuje svaz, protože je tam nechce
 
 
denyvandenyvan | Evropa
Reagovat
08.03.2019, 22:44
 
Reakce na hejamotor: No vidíš já byl na severu a tam ty ...
To je fakt, ono tim bruslenim neni mineno krasobrusleni, ale najet si do volneho prostoru, rozpohybovat obranny ctverec a z volneho prostoru vystrelit. Tak bych tomu jako amater, asi rozumel...
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
08.03.2019, 22:41
 
Reakce na jirka50f: Tak zase měli jsme 3 mečboly. Neprom...
Pochlebuji. Jakkoliv mi zdejší předzápasový optimismus nepřišel vůbec namístě, tak stejně mi nepřijde, že je třeba lámat hůl už nyní. Jedeme do Havířova zase po šaptném zápase doma, tj. vlastně jako minule, tak uvidíme. Že je Havířov těžký a pro nás hodně nepříjemný soupeř, který má (bohužel) šanci nás vyndat, to snad věděl každý předem. Zatím je to ale pořád tak, že potřebujeme vyhrát jeden zápas, oni dva. Snad si dnešek borci přeberou a v neděli budou hrát jinak.
 
 
08.03.2019, 22:38
 
Reakce na denyvan: No jo, ono se pri tom ma take bruslit...
No vidíš já byl na severu a tam ty přesilovky byly krásně vidět bohužel i 5 na 3 a jsme nevystřelili a když jo tak dva metry vedle nebo do soupeře ale to můžou bruslit jak chtějí pokud je střelba neúčinná tak je to celý na ho.no
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a šestiletý kydač hnoje
Reagovat
08.03.2019, 22:36
 
Reakce na Scipioo: Chyba Kutlaka nebyla klicova? Vzhlede...
Doležalovo zakončení bylo nedůrazné už od začátku, od pohybu a vytočení až ke střele. Kutlák může za třetí gól, ale první 2 neměly padnout už vůbec, tam se nejednalo ani moc o chyby, spíš jsme obě situace zahráli nedůsledně a moc na "pohodičku."
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
08.03.2019, 22:36
 
Reakce na Kellewan: Na druhou stranu bych nepropadal pan...
V pět odpoledne bych s tebou naprosto souhlasil, ale ta dnešní odevzdanost tří pětek byla děsivá. Snad to v neděli nějak urveme. A snad dáme konečně první gól.
 
 
08.03.2019, 22:33
 
Reakce na jirka50f: Tak zase měli jsme 3 mečboly. Neprom...
přesně.
 
 
 
Reakce na Hejamotor: Takže dneska bylo krásně vidět přes...
Možná kdyby tak tupě nestáli na té modré a alespon se hejbali, tak se tam prostor objeví, ale toho jsem se ještě nedočkal bohužel..
 
 
08.03.2019, 22:33
 
Na druhou stranu bych nepropadal panice. Pořád nás musí ještě porazit dvakrát. A třikrát za sebou jsme letos neprohráli ani jednou. Prostě pokud nějakou sílu vnitřní máme, v neděli to potvrdíme. Oni museli dnes, musí i v neděli. My můžeme. Sérií otočených ze tři jedna zase nejsou stovky ..... Smajlík
 
 
jirka50fjirka50f | České Budějovice
Reagovat
08.03.2019, 22:30
 
Tak zase měli jsme 3 mečboly. Neproměnili jsme zatím první. Pořád jsou tu ještě dva. Pokud to nedáme můžeme začít s kritikou sezóny, ale zatím klid. Máme to pořád ve svých rukách né?
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
08.03.2019, 22:30
 
Reakce na kellewan: Doležala bychom měli na rukou nosit....
to je rozhodně pravda, v týhle sérii jsou jasně nejlepší útok. Ale v týhle situaci se prostě nestihl zorientovat a byla to škoda. Všiml si až pozdě, že je Bláha úplně mimo.
 
 
denyvandenyvan | Evropa
Reagovat
08.03.2019, 22:29
 
Reakce na Hejamotor: Takže dneska bylo krásně vidět přes...
No jo, ono se pri tom ma take bruslit i bez puku. Ale to tak daleko, az k nam na jih, jeste nedobehlo!
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

45. narozeniny slaví bývalý obránce Vladimír Gýna. V ČB 3 sezony, 88 zápasů, v nichž dal 6 gólů (3 v přesilovkách, 1 vítězný) a...

50. narozeniny slaví Arpád Györi. V ČB 6 sezon, 196 zápasů, v nichž zaznamenal 29 gólů (3 v přesilovce, 3 vítězné, 2 remízové),...

Dva zápasy Motoru byly kvůli onemocnění v kádru soupeřů odloženy. Další utkání tak sehrajeme až v úterý na ledě Plzně. Jak si tým...

Nové nařízení omezuje vstup do arény na 1000 osob. Klub je tak nucen oznámit před zápasem ty sektory, které budou mít na utkání...