ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-5-20" |  vypnout filtr
 
12345>
Další diskuse: 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
20.05.2019, 22:58
 
Reakce na kerschlic00: Ale ta Itálie mě sere....
Tak oni dělali ostudu oba stejnou. Možná je to o tom, jak se kdo dokázal připravit na rozhodující zápas. I když tady je to možná i o štěstí .

Každopádně, když jsem viděl, co Francie 2x nedala chviličku před rozhodujícím gólem Británie, to je bude budit že spaní ještě hodně dlouho.
 
 
20.05.2019, 22:50
 
To je výsměch, že nebyl zvolen do TOP 3 brankář. Jinak je to škoda co se dalšího MS týká, u Rakušanů je znát aspoň trochu nějaký progres. Z Italů bude otloukánek vždycky.
 
 
 
Ale ta Itálie mě sere.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
20.05.2019, 22:45
 
Reakce na ajejej: Já jsem víc dnes zvědav, zda po Britán...
Dokonala. Vzpoura outsiderů. To je něco. Smajlík
 
 
ajejejajejej | MOTOR navždy !!!
Reagovat
20.05.2019, 21:46
 
Já jsem víc dnes zvědav, zda po Británii dokoná "zázrak" i Itálie Smajlík
 
 
ajejejajejej | MOTOR navždy !!!
Reagovat
20.05.2019, 21:45
 
Tady je teda zase počteníčko Smajlík
 
 
ajejejajejej | MOTOR navždy !!!
Reagovat
20.05.2019, 21:45
 
Tady je teda zase počteníčko Smajlík
 
 
20.05.2019, 21:39
 
Reakce na Hukoth: Jestli už může hrát extraligu, tak pře...
Tam to asi neklapne.Silně omlazují a mají tam již jednoho důchodce.Koukala.
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
20.05.2019, 21:13
 
Reakce na zdcart: Podobné problémy měl i v Liberci a Peš...
Jestli už může hrát extraligu, tak přeju jednomu nejmenovanýmu nimrodovi, aby dostal nápad.

Tam Péťa ešte nebyl a myslim, že by to zejména pro motoráky mohla bejt docela zábava. Smajlík
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a šestiletý kydač hnoje
Reagovat
20.05.2019, 21:09
 
Reakce na evoorg: Ty "nějaké osobnostní chyby" jsou rok ...
Ano, v zámoří se na tohle hodně dbá, ale když už toho hráče v kádru máš, umí si to usměrnit, to je celá pointa. NHL je ještě čajíček oproti třeba NFL.

Děkuju, že sis odpověděl sám. Jako první věc je třeba něco shnilého v týmu / klubu a až poté se tohle může stát. O Vampolovi jsem slyšel a četl ledacos, nikdy mi ale nepřišlo, že by se jednalo čistě o jeho chybu, jenom je prostě svůj a řeší věci jinak, možná pro někoho nevhodně. Smajlík
 
 
 
Čert vem Vampolu. Kdo to je Smajlík
 
 
20.05.2019, 21:05
 
Reakce na Hukoth: No tak já si naopak pamatuju, že Vampo...
Podobné problémy měl i v Liberci a Pešán ho též na několik zápasů odstavil.Pak přestoupil do MB a klub se s ním za několik měsíců rozešel a vyplatil ho.Podmínka byla, že nesmí nastoupit za extraligový klub.Proto šel hrát prales k nám a ta podmínka platila ještě i na období, kdy hrál za Kladno.Od nové sezony může již hrát za jakýkoliv extaligový klub.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
20.05.2019, 21:05
 
Reakce na Drew: NHL a trade systém je celkem specifická ...
To že, Kladno dokázalo postoupit i s Vampolou v sestavě je podle tebe důkazem, že je v pohodě? To je stejná hloupost jako tvrzení, že za loňský nepostup Motoru může jen Vampola.

Kladno postoupilo zejména díky Plekancovi. Faktor Vampola byl do značné míry eliminován tím, že v týmu byly větší osobnosti než a on nedovolily naplno projevit jeho charakterové "přednosti".

A to srovnání Vampoly s Crosbym je opravdu úsměvné - ve všech ohledech. ;-)
 
 
 
To je klid. Okurka jako řemen. Příprava za dveřmi a info o zatím nepodepsaných a golmanovi žádné. Teď už budou volní leda tak v krajské lize. Smajlík
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
20.05.2019, 20:55
 
Reakce na Drew: NHL a trade systém je celkem specifická ...
Ty "nějaké osobnostní chyby" jsou rok co rok důvodem, proč mnozí hráči jsou draftováni níže než by jejich statistiky napovídali (viz třeba debaty o Ryanu Merkleym loni) či proč je řada hráčů trejdována coby "locker room cancer" (viz Evander Kane, trejdy Cartera a Richardse z Flyers atd.). Jestli se ti zdá české prostředí, kde řada hráčů má problémy se životosprávou či disciplínou a přesto v klidu nastupuje, v tomto ohledu puritánské, tak by se ti při bližším pohledu na zámořskou scénu a její posedlost "charakterem" asi zatočila hlava.

A proč Vampola nerozj*bal kabinu na Kladně, ale pomohl při jejím rozj*ebání tady (neb rozhodně nebyl jediný viník)? Tak to by ses asi musel zeptat jeho. Zřejmě tam existovalo zdravé jádro, což u našeho předloňského kádru neplatilo. Každopádně ale ta předloňská sezóna nebyla rozhodně jeho prvním výstřelkem v tomto směru a stačí se poptat třeba v Plzni, jak moc tam jeho přítomnost oblažovala kluky v kabině.
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
20.05.2019, 20:51
 
No tak já si naopak pamatuju, že Vampolu vylili skoro odevšad, protože byl a je óbrk0kot. A to už stihnul vystřídat půlku extraligy. Aby klub vyrazil dveře s hráčem večer před sedmým zápasem finále ELH, to je snad na zápis do guinessovky. Tenhle plzeňskej "titul" v ty svý statistice doufam nepočítáš.
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a šestiletý kydač hnoje
Reagovat
20.05.2019, 20:26
 
Reakce na evoorg: Aha, takže si mohl hodit jména jako Su...
NHL a trade systém je celkem specifická věc a nějaké " osobnostní chyby" jsou až daleko vzadu v rozhodování, tam si s tím poradí. Jestli teda bereš jako nějaký ukazatel to, že jeden byl vyměněn po sedmi letech a druhý po třech, kdy se v následujícím týmu usadil a dělá dlouhé roky asistenta kapitána, budiž.

Pořád jsem ale nedostal odpověď na to, jak je možné, že Vampola na Kladně nerozje*al kabinu a byl součástí postupového týmu. Jak vůbec mohl vyhrát MS a 2x extraligu s různými kluby, když je to tak otřesnej spoluhráč. Jak si s ním vůbec mohly ostatní týmy poradit? Samozřejmě je ale na naší straně všechno správně a jenom on byl moc zlý, jsme chudinky.
 
 
 
No jestli se chtěl Veselý podívat, co na jeho příchod říkají fanoušci, tak si tu početl. Sám řekl, že jsou tu prý hezký holky, tak když se netrefí do vkusu spoluhráčů, jen ať brousí. Smajlík
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
20.05.2019, 19:53
 
Reakce na Drew: Ten o Crosbym byl dobrej. ;) Můžu tu h...
Aha, takže si mohl hodit jména jako Subban nebo Seguin, která by mmj. ilustrovala to, že když má hráč určité mimohokejové problémy, tak se s ním nemažou ani v NHL nehledě na jejich talent (neb oba dva byli navzdory svému hvězdnému statusu trejdováni týmy, jež je draftovali), čímž bys přímo vyvrátil své tvrzení, že to zbavování se problémových hráčů je nějakým českým specifikem. To by skutečně byl výrazně lepší argument.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
20.05.2019, 19:49
 
Reakce na kerschlic00: Tak to, že se letos udrží Británi...
To je nářez, přitom i na to, že Britové uhrají remízu byl kurz 7,8. Netušil jsem, že budu hledat záznam z takového zápasu. Frantíci si musejí pořádně drbat hlavu za dnešek i za nezvládnutý zápas s Dánskem.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Obránce Motoru Václav Svach dnes slaví 18. narozeniny. Tak všechno nejlepší a co nejvíc startů a úspěchů v extralize! ??

Před 30 lety zemřel ve věku nedožitých 74 let bývalý útočník Leopold Vávra. V ČB 16 sezon, cca 100 mistrovských zápasů, min. 53...

Obra´nce JAKUB SUCHA´NEK rozebi´ra´, jak se prˇipravuje na novou sezonu nebo co rˇi´ka´ na novy´ forma´t souteˇzˇe. Nejen na to...

Jen dvacet pět let věku a přesto největší pamětník ;) Útočník RADEK PROKEŠ se totiž může pyšnit tím, že jako jediný ze současného...