ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-7-21" |  vypnout filtr
 
Další diskuse: 
 
VojtaS.VojtaS. | Slavičín / ≡M≡
Reagovat
21.07.2019, 23:46
 
Reakce na Jokyk: A ještě jedna drobnost. Né každému může...
Čau, díky za reakci a ještě jednou za půjčení permice na Varany v baráži dva roky zpátky. No, ten druhý argument bych i chápal, ale na druhou stranu je fakt, že včera večer tu bylo příjemně (~23° C). Já osobně si v hospodě nic víc než 10° taky dobrovolně nedám, ale na akci je to něco jiného - chci taky ochutnávat spíše neznámé.

Tím plynule přejdu k tvé první reakci - neznánmý je pro zdejšího konzumenta (z pohledu Motoráka paradoxně) právě ten Budvar. V území na jih od Zlína a na východ od Brna vím jen o jedné hodpodě, kde se B čepuje, a to je v Hodoníně (nechytejte mě za slovo, asi tu nějaké jsou, ale fakt nejsou vidět). Přijde mi skutečně, že slovácko-valašský pivař prostě Budvar nezná a přesvědčil mě o tom i kámarád, co mě na tu chlastačku dovezl. V životě to něměl v hubě a nestačil se divit... Smajlík
 
 
JokykJokyk | České Budějovice
Reagovat
21.07.2019, 22:37
 
Reakce na VojtaS.: Jen ještě doplním pro neznalé, že odp...
A ještě jedna drobnost. Né každému může vyhovovat 5% alkoholu. Obzvlášť když je horko, sáhnu také po slabším. :-)
 
 
JokykJokyk | České Budějovice
Reagovat
21.07.2019, 22:33
 
Reakce na VojtaS.: Jen ještě doplním pro neznalé, že odp...
Vojto... Jsem pivař. Hodně velký pivař.... A vždy když po republice cestuji (a není to zrovna málo) preferuji místní, lokální, nebo mě dosud neznámá piva. Budvar není zrovna můj šálek kávy ( s výjimkou nového Budvar 33), ale úplně se na akci, kterou popisuješ, vidím. Stojim frontu a když na mě přijde řada, mám možnost si dát Budvar (který si můžu dát leckde) nebo Ježka, kterého na Slovácku možná nemám šanci jinde ochutnat. Z mého pohledu mě Tebou popsaná situace vůbec nepřekvapuje. Podobně to vypadá i v budějcích na Pivních slavnostech. Největší fronty jsou tradičně u Černé Hory, Holby, Litovle.... Zkrátka u piv, které tady v ČB nikde jinde nechutnáš. P. S. A nebuďte puntíčkáři... že mají výbornou Holbu Šerák v Municich samozřejmě vím :-) :-)
 
 
VojtaS.VojtaS. | Slavičín / ≡M≡
Reagovat
21.07.2019, 22:09
 
Reakce na VojtaS.: Po delší době vás zdravím a předkládá...
Jen ještě doplním pro neznalé, že odpovědi typu "pomezí Slovácka a Valašska neví, co je pivo, nikdo to tam nepije" nejsou na místě. Všude po republice, i tam, kde se pěstuje réva nebo pálí švestky, vám fláknou na stůl pivo.
 
 
VojtaS.VojtaS. | Slavičín / ≡M≡
Reagovat
21.07.2019, 22:07
 
Po delší době vás zdravím a předkládám informaci, k níž by mě zajímal váš názor. Zároveň se omlouvám quakovi, že jsem mu naposledy neodpověděl.

Bohužel se mi to nepovedlo vyfotit, ale včera jsem byl na pivní slávě v Bojkovicích. Probíhalo to tam tak, že zkraje si člověk koupil kupony po 30 Kč a mohl si za ně dát cokoli, co momentálně bylo (různě to po dotočení sudů střídali) na některé ze sedmi píp (1-2 byly nealko nápoje). Asi dvě hodiny trval stav, kdy na jedné dvojpípě byl Budvar 12° (na ceduli doplněn přívlastkem "exportní ležák", což nevím, co znamená, znám jen jeden Budvar 12°) a Ježek 10°.

Strašně jsem se tomu chechtal, ale při jedné z mých četných návštěv u dané dvojpípy jsem si dával pozor, co si objednává člověk přede mnou a za mnou, a oba si dobrovolně dali Ježka 10°. Má to prosím nějaké vysvětlení?
 
 
filip29filip29 | České Budějovice
Reagovat
21.07.2019, 21:16
 
Reakce na HEART: mám takovej pocit že se dynamu bude hrá...
No, já mám pocit, aniž bych černým kůžím nějak fandil, že Dynamo bude přehrávat více než polovinu týmů v lize. Ten tým je velmi slušně poskládaný, nedivil bych se po podzimu 7.-8. místu. Na první domácí zápas zapomeňte - nervozita, smůla, rozháraná hra.
Pro mne je samozřejmě důležitější Motor!!! Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
SakuLanceSakuLance | Hrdý, když se vítězí, věrný, když se nedaří =M=
Reagovat
21.07.2019, 21:16
 
Kohy, prosím tě,
od kolika hodin mají od pondělí tréninky na ledě?
 
 
Ja1Ja1 | České Budějovice
Reagovat
21.07.2019, 16:13
 
Reakce na Johnymir: Panove,musim mit vytisknuty voucher ...
Stačí v mobilu.
 
 
 
Panove,musim mit vytisknuty voucher kdyz si pujdu pro permici,nebo staci ukazat v mobilu mail s voucherem..diky
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor v tradičním žebříčku evropských klubů po loňské skvělé sezoně postoupil o neuvěřitelných 36 příček! Příští rok útočíme na...

Přišla nám velmi smutná zpráva. Včera dotlouklo srdce Stanislava Hlacha. V A týmu Motoru hrál 4 sezony, cca 125 zápasů, v nichž...

Přišla nám velmi smutná zpráva. Včera dotlouklo motorácké srdce Stanislava Hlacha. V A týmu Motoru hrál 4 sezony, cca 125 zápasů,...

Jeden neuvěřitelně půvabný dokument schraňujeme v našem klubovém archívu. A když je dnes ten den dětí, tak se hodí ho...