MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-8-17" |  vypnout filtr
 
123>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na zmetek: Já nechápu, jak někdo může být věrný M...
Já fandím v hokeji Motoru a Slávce jsem začal fandit, když tam přešel Poborák. A už mi to zůstalo. Dynamu nefandím protože , co pomatuju (tak až na dvě sezony) hraje nekoukatelnej fotbal. V pátek jsem na fotbale byl - 25 min jsem se dostával na stadion, na pivo 20 min fronty, kamarád to měl odvahu vystát, ale teplá Samsonáda byla dost odporná. A takto je to tam léta. Byl jsem tam po cca 5 letech a v tomto směru mám stejný zážitky, akorát tehdy točili Budvar (ten jim Suma sumárum, to že Dynamu Budějčáci moc nefandí, se ani moc nemůžeš divit - fotbal tragickej, občerstvení příšerný (pokud se k němu vůbec dostaneš).
 
 
 
Reakce na macháček: Fandit pražskejm SS může jen totální...
Takový chudáci se najdou všude, a bohužel ani motoráci nejsou výjimkou.
 
 
 
Reakce na zmetek: Podle mě je to pouhé pokrytectví, kdyb...
Já třeba fandím SKS od nějakých 7 let,nikdo mě k tomu nepřivedl,bylo to jen mé rozhodnutí.Prostě mi ten klub byl něčím sympatický.Neměl jsem to ani po kom zdědit a dodnes toho nelituji.Byl jsem s ní v době zlé i dobré.Postupem času jsem zjistil,že jsem se rozhodl správně.Atmosféra starého Edenu k nezaplacení,nemáme tolik titulů jako klub z druhé strany řeky,ale aspoň mě těší,že nám k nim určité okolnosti a režim nepomáhal.U toho druhého klubu to bylo v dobách vlády mrzké lůzy až moc jednoduché ty tituly střádat.Já nejsem fanda úspěchu,jsem věrný svému klubu přes 30 let.Kdybych byl přeběhlík,tak bych poslední roky musel fandit rychlokvaškám (FCVP).My jsme si před příchodem žluťáků užili své,né nadarmo se říkalo(á),že být fandou SKS je v podstatě za trest.Nikdy bych na ní nezanevřel.Mě také sejří co se poslední dobou děje na TS i na venkovních výjezdech,prtože do této doby měla spolu s Baníkem nejlepší fanoušky,ale blbci se najdou prostě všude,i ti přes řeku nejsou beránci.Každopádně těch excesů je poslední dobou příliš z naší strany a radost mi to nedělá.Ale pravdou je,že plná TS v dobré kondici je fenomén za těch cca 10 let fungování a takovou kulisu tu neudělá nikdo jiný v ČR.Také nejsem bůh ví jak odvařen z aktuálních majitelů,protože komouše ze srdce nerad,ale v dnešní době to prostě jinak nejde.Pokud chceš být na špici a hrát poháry,jiná cesta než zahraniční investor v našich podmínkách prostě není.V Evropě je to už zcela normální jev.Všude šejk,žluťák,nebo mužik.Ani Křetínský neopovrhne penězům z východu.V hokeji budu vždy Budějčák,ale ve fotbale to mám prostě jináč.Teď jsou všichni patrioti,když se vykopala po dlouhé době liga,ale kde byli těch pár let dozadu,když je Dynamo potřebovalo?Dost směšné návštěvy na stotisícové město.Teď se tu vyprodalo na Spartu a Slavii,ještě možná na rychlokvašky příště a pak to zas bude dle mého jen smutný pohled do ochozů po zbytek sezóny.Taky hrál do karet los,že ty top mužstva přijeli na začátku sezóny do ČB a nekrylo se to se zápasy =M=
Promiňte za plachtu,ale musel jsem reagovat Smajlík
 
 
Baron701Baron701 | Č.Budějovice
Reagovat
17.08.2019, 22:06
 
Kdo si myslí že je tato sestava složená dobře k dosavadním výsledkům a kdo je nespokojen!?
 
 
 
A není jedno, komu kdo fandí? Ať si lidi fandí třeba Táborsku, je to každého svobodné rozhodnutí...
Já fandil v osmdesátých letech minulého století Bohemce ve fotbale (jako mladému chlapci se mi moc líbily ty dresy + fenomén Tondy Panenky), v hokeji Tesle Pardubice, v házené Dukle Praha a ve volejbale Aeru Odolena Voda (hlavně kvůli názvu města, znělo mi to hrozně exoticky). Pak mi můj otec řekl, že když jsem Jihočech, měl bych fandit jihočeským klubům... tak jsem na konci osmdesátých let přesedlal na Motor, Dynamo, Škodu (volejbal + tuším i box) a od první poloviny devadesátek také třeboňské Jiskře v házené... ke všemu jsem měl slušné podmínky, odebírali jsme Jihočeskou pravdu, poté Jihočeské listy a následující mutace.

K přípravě Motoru - výsledky ať jsou jaké jsou, ukáže až sezóna. Myslím celou sezónu, ne jen první čtvrtinu nebo polovinu, aby to zase nedopadlo tak, jak několik sezón předtím, kdy nám po Vánocích došla šťáva.
 
 
17.08.2019, 20:54
 
Podle mě je to pouhé pokrytectví, kdyby Dynamo hrálo každou sezónu o tituly tak bude skoro každý jihočech fandit Dynamu. Ale ono je jednoduší fandit někomu, kdo má úspéchy. Kolem roku 2010 sem ani netušil kolik "věrných" sešhitců mám kolem sebe.
 
 
 
Reakce na zmetek: Já nechápu, jak někdo může být věrný M...
Když já začínal fandit po dědovi ve fotbale Spartě, bylo Dynamu nějakých 80 let a z nich hrálo nejvyšší soutěž 1 sezónu. Možná to s tím taky souvisí Smajlík
 
 
 
Jak se takovej člověk z Týna, Tábora, Netolic, Prachatic nebo Lomnice dostane k Dynamu? Proč by měl brát klub z Budějc jinak než klub z Prahy? A pokud by měl fungovat nějakej lokální patriotismus, proč by někdo z Máje měl fandit Dynamu a ne Čtyráku? Takový fandovství je navíc věc, která se často dědí a fakt je ten, že Dynamo hrává první ligu prakticky až od roku 91 nebo od kdy. Člověk se k tomu musí nějak dostat a ty výsledky jsou holt stimul. Plzeň na tom byla před patnácti lety úplně stejně i s tou převážně pralesní historií. A jak se z ní teď můžou v Plzni zvencnout.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
17.08.2019, 20:40
 
Reakce na macháček: Fandit pražskejm SS může jen totální...
Sorry, ale to je hloupost. Lidé mohou mít rozličné důvody, proč fandí komu fandí a lokální patriotismus je jen jedním z nich.

A aniž bych chtěl jakkoli obhajovat zmíněné chování ultras Slávie, podobné kecy o Židech do slušné společnosti nepatří.
Smajlík
 
 
17.08.2019, 20:28
 
Já nechápu, jak někdo může být věrný Motorák a pak ve fotbale fandí Sraltě nebo Sešhitkám. To bych se pak hambou propadal. Ale většina lidí nemá soudnost a ani vlastní hrdost.
 
 
 
Reakce na midloch: Jo jo Kohy.Napiš Tvrdíkovi,ten Ti pře...
Neleží mi v žaludku, mám z toho lampasáka leda srandu. To je dost rozdíl.
 
 
 
Fandit pražskejm SS může jen totální nejihočech resp. jedinec kterej ve své slabosti má potřebu schvávat se do stáda. Včera se sešívaný židobolševici předvedli. Sebrat mladejm prodavačům Dynama zpravodaje je ubohost.
 
 
Kurt_HüblKurt_Hübl | Kdyby neni...
Reagovat
17.08.2019, 20:21
 
Reakce na Kobson: když se nad tím zamyslím, tak včera ro...
Zajímavá myšlenka.Vašik jistě ví,co dělá, když sestavuje soupisku na ten určitý zápas. Smajlík
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a šestiletý kydač hnoje
Reagovat
17.08.2019, 20:01
 
Reakce na adas68: To se to teď fandí, když prohrajou v l...
Slavia byla odjakživa klub, kterému se fandí pouze v případě, kdy se daří. To platí napříč všemi sporty.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Půlka chorálů o Spartě a urážení klubo...
Jo jo Kohy.Napiš Tvrdíkovi,ten Ti přeci leží v žaludku,ostatně jako celá SKS.
 
 
 
Reakce na mcdavid: Včera jsem byl na Dynamu a musím říct...
To se to teď fandí, když prohrajou v lize tak 2x za rok. Přál bych ti vidět jejich kotel v Edenu - hokejovém. Občas tam zajdu a je to smutný pohled na tu skupinku 20 lidí.
 
 
mcdavidmcdavid | české budějovice
Reagovat
17.08.2019, 19:29
 
Reakce na KohyCZ: Půlka chorálů o Spartě a urážení klubo...
To s tím Poborským je samozřejmě ubohý. Já spíš chtěl pochválit, že ti fanoušci jsou opravdu slyšet a že když fandí slušně, tak to stojí za to. Právě ta hlasitost fanoušků mi u nás trošku chybí. Ještě mě zaujalo jejich choreo se Zmrhalem, který skoro na centimetry sedělo na jejich sektor. A zároveň mě pobavilo jeho načasování, neviděli vítězný gol Smajlík
 
 
 
Reakce na mcdavid: Včera jsem byl na Dynamu a musím říct...
Půlka chorálů o Spartě a urážení klubové legendy. Za mě velká fanouškovská deziluze.

A fotbal v první půli byl taky strašnej. I když hlavně neformou Dynama.
 
 
KobsonKobson | Motor never die
Reagovat
17.08.2019, 16:58
 
když se nad tím zamyslím, tak včera roti silovému Linzi nehrálo dost lidí co jim tahle hra nevadí (Pavel,Gilbert,Bery,Venkrbec) k tomu Lytvynov, který je jasná dvojka s Pavlem a Pavel Novák. Že to Venca skládá schválně podle soupeřů, aby hráli ti co jim ten daný styl nesedí
 
 
 
Reakce na mcdavid: Včera jsem byl na Dynamu a musím říct...
Tak za tohle tě Kohy nepochválí.
Stačí zabrousit na jeho twitter Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

K tomu, aby Motor získal první bod v Tipsport extralize, chyběly necelé dvě minuty. Poté však přišla chyba rozhodující branka do...

Proti @HC_Plzen nastoupíme v této sestavě! ?? #hcmotor #nejenhokej #dnesnisestava

Motoráci se s nákazou nemocí covid-19 vypořádali dobře, a tak teď mohou pomáhat těm, kteří jsou právě nemocní ??...

!?Pozor, změna! Zítra s Plzní hrajeme až od 18:30. Utkání bude přenášet ČT Sport. Preview na zápas si můžete přečíst na tomto...