ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-9-11" |  vypnout filtr
 
12345>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na Kurt_Hübl: Město si v budoucnu raději preventi...
Říká někdo kdo jezdí vlakem. odkaz Smajlík
 
 
 
Reakce na zmetek: Zdálo se mi to, nebo má Klouček pořád ...
Nezdálo, má.
 
 
Hubl26Hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat
11.09.2019, 22:55
 
Klukům gratuluji, že snad po 13 dnech se zvládl ostrý zápas. Smajlík Jinak mi přijde velice nešťastné na sektoru hostí reklama na Porche. Sektor hostí fakt uvidí houno. Kdybych přijel na cizí stadion a zaplatil vstupné a měl reklamou zastíněn pohled na území, kde se toho odehrává nejvíce, tak jsem strašně naštvaný. Tohle směrem k hostojicím fans je ostudný...a pokud si budou stežovat, tak opravdu po právu. Chápu reklamu, ale tohle nebylo rozumné.
 
 
Hic_sumHic_sum | Hokeje není nikdy dost!
Reagovat
11.09.2019, 22:46
 
Reakce na zmetek: Zdálo se mi to, nebo má Klouček pořád ...
Má...
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a šestiletý kydač hnoje
Reagovat
11.09.2019, 22:40
 
Reakce na Hic_sum: Tady asi někdo hodně kouká na NHL....
Tohle není o NHL, ale o určitém patriotismu, který by měl v každé zemi být, jinak nemusí státy existovat.
 
 
11.09.2019, 22:31
 
Zdálo se mi to, nebo má Klouček pořád tu helmu s polokobylou?
 
 
Hic_sumHic_sum | Hokeje není nikdy dost!
Reagovat
11.09.2019, 22:27
 
Reakce na Drew: Hokej po prvním zápase moc hodnotit nech...
Tady asi někdo hodně kouká na NHL.
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a šestiletý kydač hnoje
Reagovat
11.09.2019, 22:19
 
Hokej po prvním zápase moc hodnotit nechci. Spíš mě mrzí, že ani když už tu máme takový hosty, nezazní česká hymna ( ideálně by měla být před každým zápasem). A to není problém jenom Motoru, to je celorepublikově.
 
 
Kurt_HüblKurt_Hübl | Kdyby neni...
Reagovat
11.09.2019, 22:06
 
Reakce na Kellewan: Dnes body zůstaly doma a to se s Tře...
Město si v budoucnu raději preventivně nafotí tvůj gesicht abys nezlobil ,než aby řešilo ,kde zaparkuješ svoje přibližovadlo. Zdar .
 
 
switchswitch | České Budějovice
Reagovat
11.09.2019, 22:04
 
Reakce na P.XTRM: 3 body!!! A je jedno jak :)-...
Přesně … lepší jak drátem do oka ….
 
 
11.09.2019, 21:45
 
3 body!!! A je jedno jak Smajlík
 
 
11.09.2019, 21:41
 
Dnes body zůstaly doma a to se s Třebíči vždy počítá víme jak jsou pro nás oblíbeni Smajlík hokej byl vcelku nic moc a tribuny úplně ledový. Plus byl výkon Prokeše to už jste tu psali. Klouček mi přišel krapet nervózní ale to tam byli dneska asi všichni. Takže borci díky vstoupili jsme tou správnou nohou Smajlík p.s. Parkování v Budějovicích to je normální psycho už . Zajímalo by mě jestli to město bude nějak řešit nebo to dospěje k tomu ze tam někoho odvezou se zastavou srdce.
 
 
 
To: Adam Pavlíček...fauli (viz. referát z utkání)...co to je? Jinak dnes vydřené, byť střelba jasná, ale i taková utkání je potřeba vyhravat a soupeře zlomit.
 
 
 
Počet střel.. 40:14 goly 3:2. Vše postaru jak tak koukám Smajlík
 
 
 
No tak bylo to takový trochu jalový .... ale je pravda, že skoro 14 dnů nebyl zápas.... díky bohu za 3 body. Rozhodčí ... klasika
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
11.09.2019, 20:53
 
První zápas bych nějak do detailu ještě nehodnotil. Zatím vidím jako největší naší slabinu obranu, která mě nepřesvědčovala ani v přípravě. Hlavně Renda nechal dneska 2x borce hostí za sebou. Naopak co mě potěšilo tak to byl obraz provedení přesilových her. Tam to snad i díky přítomnosti Kloze, který má hokejové myšlení to nebude letos tak hrozné a něco kolem 20 % by mohlo být. Navíc Veselý před bránou toho odtud někdo jen tak nedostane. V první třetině to bylo hodně těžkopádné pak se to postupně zlepšilo. Dneska z útočníků se mě hodně líbil Endál, Proky a střelec Veselý který v zápase moc vidět nebyl, ale dvakrát dopravil kotouč na místo určení. V oslabení se mě líbili všechny dvojice akorát bych si představil ještě agresivnější přístup. Po pěti kolech už to bude lepší. Třebíč jako loni zase bude atakovat play-off a na rozjezd hodně nepříjemný soupeř.
 
 
 
Hlasy trenérů - Václav Prospal (Motor): "Pro nás je důležité, že jsme první zápas vyhráli. První třetina nám nevyšla. Trošku s námi zamával inkasovaný gól. Naopak jsme velmi dobře zvládli druhou třetinu, kdy jsme začali napadat a došli jsme si pro fauly. V závěrečné části se to obrátilo. Nechali jsme soupeře hrát a v závěru jsme museli zblokovat hodně střel, abychom vítězství udrželi."

Martin Sobotka (Třebíč): "Věděli jsme, že hrajeme na ledě velkého favorita. Chtěli jsme dobře bránit, což se nám dařilo především v první třetině, kterou jsme odehráli velice solidně. Ve druhé jsme začali zbytečně zmatkovat a odhazovat puky. Soupeř naopak přidal a rozhodl o svém vítězství. Ve třetí třetině jsme se zlepšili, snížili, ale celkově domácí zvítězili zaslouženě."
Zdroj: odkaz
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
11.09.2019, 20:35
 
No teda uffff... Jak napsal Evoorg, ten druhej gól Třebíče opět tak trochu haluz, body naštěstí doma, ale počítám, že VP asi spokojeností zářit nebude. Ke konci mi přišlo, že borci dost zaostávali za soupeřem bruslařsky, což bych tedy nečekal. Jinak "potěšilo", že taktéž pruhatí páni nezapomněli, jak se v pralese píská (= fauly hokejkou nee), pročež jsem u faulů odpuštěných soupeři přestal počítat někde u čísla pět, a to přehlédnutí faulu Třebíče v naší přesilovce bych bral jako jasné doporučení pro vyšetření na očním oddělení. Zařazení Prokeše mezi Ďolíka se Soptíkem mě dost překvapilo, ale ten útok určitě ukázal potenciál, podle mě dneska naše nejlepší lajna. Sám Prokeš pro mě hráč utkání, nebezpečnej vepředu, výbornej i v oslabení (i přes ten gól Třebíče tam podle mě odváděl parádní práci). Oproti tomu v nominálně prvním útoku kdyby nebylo Kloze, tak obě křídla by asi po dnešku koketovala se zařazením někam do 3-4 lajny. Minimálně.
 
 
filip29filip29 | České Budějovice
Reagovat
11.09.2019, 20:25
 
Reakce na evoorg: Oproti loňsku jsme se skutečně o hodně...
Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
McdavidMcdavid | české budějovice
Reagovat
11.09.2019, 20:23
 
Dneska me to úplne nenadchlo, ale důležity jsou tři body. A krásně Mario Lemieux Veselý, jen tak dál Smajlík Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Brankář Marek Dvořák dnes slaví 19. narozeniny! Gratulujeme, přejeme všechno nejlepší a co nejméně obdržených branek! ??

Třetím nejlepším střelcem v jednom zápase nejvyšší soutěže v historii je i českobudějovický Vintíř Němec. Podívejte se na celou...

Obránce Motoru Václav Svach dnes slaví 18. narozeniny. Tak všechno nejlepší a co nejvíc startů a úspěchů v extralize! ??

Před 30 lety zemřel ve věku nedožitých 74 let bývalý útočník Leopold Vávra. V ČB 16 sezon, cca 100 mistrovských zápasů, min. 53...