MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-10-17" |  vypnout filtr
 
1234>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na zdcart: Bartovič....
Jo, díky. Zm*d.
 
 
17.10.2020, 22:33
 
Reakce na Paav: Tak když je někdo magor... Si vzpomenu ...
Bartovič.
 
 
 
Reakce na Kurt_Hübl: No jestli do dneška nic neměl ,tak ...
Tak když je někdo magor... Si vzpomenu na toho blba co tu bruslí (nožem) šlápl na nohu - teď si nevzpomenu to jméno...
 
 
 
Reakce na viks: HC Sharks zanikli možná už před 10 lety ...
Já jen koukal na gůglu a tam mi to vyjelo, více sem nekoumal Smajlík
 
 
 
Reakce na zdcart: Var.Jak v čem ubližuje fotbalu.Jednozn...
VAR by měl sloužit u situací jako, míč za brankovou čarou jo/ne, u nepřehledných situací ve vápně, kdy vznikne houf a pomezní nebo hlavní nemá šanci vidět akci do detailu. Ale ofsajdy a ostatní věci na hřišti si musí pohlídat rozhodčí i pomezní.Pokud je ofsajd v rámci pár mm, nebo cm,měl by to sudí pustit ve prospěch fotbalu. Větších ofsajdů si musí pomezní všimnout bez zásahu VAR. To samé jasná ruka ve vápně atd. Jinak jsou tam dobře placení profi sudí jako komparz a může to pískat celé jen člověk od monitoru. Plno situací se píská po zásahu VAR až zpětně, kdy už se hraje třeba minuta bez přerušení a ani nikdo z hráčů toho nebo toho týmu neví že se mělo něco pískat, nikdo prostě neprotestuje. Kolikrát jsou i hráči týmu pro který se píská výhoda (penalta, karta atd) překvapení, že se k tomu VAR vrací. Fotbal je hra drobných chyb a provinění, VAR z toho dělá strojovou záležitost a kolikrát zbytečně supluje rozhodčí.Ti jsou tam pak úplně k ničemu.
Vzpomeňme na loňský zápas ČB s Plzní, kdy ČB dosáhl jasného gólů a rozhodčí po zásahu VAR po (ne)faulu na půlce gól neuznal (ta hovadina co VAR řešil neměla žádný vliv na krásném gólu).To samé nedávno opakovaná penalta v Dánsku.Hráči Lalalandu pokorně hráli dál, v domnění že penaltu nedali a najednou VAR vyhodnotí takovou hovadinu v rámci milimetrů. V tom zápase šlo o bezmála půl miliardy a v 80 minutě se pískne taková chujovina, kterou by i hráči soupeře v klidu přešli. Takových věcí ti můžu vypsat mraky, z naší i jiné ligy. Třeba i loni Sparta a její gól na Bohemians...
Prostě VAR zatím ničí fotbal. VAR ano, ale pouze u naprosto jasných situací a musí se používat s "citem".
V naší lize kolikrát vidím i úmysl od obsluhy VAR. Abych nekydal špínu jen na Spartu, tak i gól v předminulém derby co dal Teteh by asi normálně bez zásahu technologie platil,i já na tribuně už byl smířený že prohráváme, ale bohužel pro ACS zasáhl VAR. Ale zas ve finále poháru jim s Libercem pomohl minimálně tím, že ve dvacáté měl jít Frýdek do sprch za naprosto jasnou červenou. Těch spornejch situací kdy VAR někoho poškodil je mraky. Samozřejmě i ve prospěch Slavie. Jde o to kdy je to cílené a kdy ne. Každopádně u videa by to mělo být vždy stoprocentní, když už. Tímto uzavírám téma VAR a omluva za tapetu Smajlík . VAR stojí za..........
 
 
viksviks | České Budějovice
Reagovat
17.10.2020, 21:51
 
Reakce na Haberman44: Si vygůgluj :)) . Ale zrovna kol...
HC Sharks zanikli možná už před 10 lety a hřiště už tam snad ani není...Ani se tam nikdy soutěže nehráli, protože to tehdejší hřiště nesplňovalo parametry. Kluci z Krumlova tak hráli domácí zápasy na Vltavě
 
 
SikySiky | Budejce
Reagovat
17.10.2020, 21:50
 
Reakce na zbyna-ck: To se chci zeptat někoho, kdo hokejb...
Kamarádi, co to hráli /hrají, mají všichni potrhaný a operovaný vazy v kolenou. Asi tak.
 
 
viksviks | České Budějovice
Reagovat
17.10.2020, 21:45
 
Reakce na Kurt_Hübl: No jestli do dneška nic neměl ,tak ...
No tak tenisákovka pod hlavičkou AHbK, to je kapitola sama pro sebe Smajlík
Hokejbal pod ČMShB a pod AHbK, to jsou dva odlišné sporty Smajlík
 
 
viksviks | České Budějovice
Reagovat
17.10.2020, 21:42
 
Reakce na zbyna-ck: To se chci zeptat někoho, kdo hokejb...
Hokejbal pod hlavičkou ČMShB se hraje v drtivé většině už jen na plastu. Těm sport se díky tomu změnil. Je to velmi šetrné na kolena, kotníky, záda. A to nemluvím o výdrži hokejek (téměř všichni hrají s kompozitkami), boty, rukavice, brakářská výstroj. Spousta kluků končila své kariéry dříve už ve 20-25 kvůli problémům s kotníky, koleny nebo zády, jak hráli od mala na asfaltu.
Jinak plast je v kraji na Pedagou, Zlivy, J. Hradci, Suchdole, Písku, Pluháči a v Prachaticích, kde je jeden z nejmodernějších areálů v ČR.
 
 
Kurt_HüblKurt_Hübl | Kdyby neni...
Reagovat
17.10.2020, 21:34
 
Reakce na Paav: Já to nehraju, kamarádky kluk od mala hr...
No jestli do dneška nic neměl ,tak to je v cajku .Ale jen do doby ,než se najde nějaký jelito a o nohu mu např. přerazí hokejku. Teda ne ,že bych mu to přál ,to ne. Avšak vím o čem mluvím. Sám jsem velmi dlouho hrál a taky žádný potíže ,ale skončil jsem ze dne na den ,když mi jeden magor narval v Plavu krosčekem k asfaltu ,že jsem se sotva zvednul. Tenkrát se hrálo pomalu o suchý z nosu ,ale aby mi někdo takhle zbytečně masil...hm to ne. V práci jsme tenkrát dělali v Řecku a to jsem nesměl vůbec ani den marodit. Zlomil jsem teda ze vzteku hokejku a nadobro s hokejbalem ve 33 letech skončil. Smajlík Tak zdarec.
 
 
mataharmatahar | České Budějovice
Reagovat
17.10.2020, 21:14
 
Reakce na zbyna-ck: To se chci zeptat někoho, kdo hokejb...
Na plastu jsem nehrál, ale beton je zlo. Hlavně kolena fakt trpí.
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: To se chci zeptat někoho, kdo hokejb...
Já to nehraju, kamarádky kluk od mala hrál na Pedagogu, tam maj plastový podklad mřížku. Vltava je beton. Jinak mladej tam začal cca v 6 letech, je mu 16 a nic za tu dobu neměl (zdravotně).
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
17.10.2020, 21:11
 
Reakce na =márty=: Rozhovor s M. Nedomou http://www.jcho...
Můj oblbený hráč Smajlík Přiznám se ale, že jsem vůbec nevěděl, kam se po konci kariéry poděl, takže díky za článek. Smajlík
 
 
17.10.2020, 21:05
 
Reakce na Haberman44: Jo, to už jsem viděl. První situac...
Var.Jak v čem ubližuje fotbalu.Jednoznačně ubližuje těmi centrimetrovými ofsajdy.Tam souhlasím.Ale i pomáhá, kdy rozhodčí nevidí nebo nemůže vidět ruku v šestnácce.Měla by být jasná pravidla, kdy využít Var, kdy do hry může vstoupit a hlavně by ho měli obsluhovat špičkově vyškolení rozhodčí.A to , alespoň u nás není.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
17.10.2020, 21:01
 
Reakce na Motor27: Kamarád chodí s dětmi alespoň bruslit...
jj, je to něco jinýho než na jaře, kdy jsme byli venku denně třeba 2 hodiny, tak bylo jedno, že tréninky nejsou (teda až na to bruslení). Teď je to počasí celkem mizerný a bude to jen horší.
 
 
 
Kamarád chodí s dětmi alespoň bruslit na kolečkových bruslích a místo puku míček.
Já s prckem fotbal trénuji klasicky venku, ale bohužel to teď kazí počasí...
 
 
 
Reakce na zdcart: Vysvětlení, proč neplatil gol Liverpoo...
Jo, to už jsem viděl. První situace asi teda o kousek ne,i když na té fotce není vidět celá šířka hřiště a další hráči.V TV to vypadalo na čistou situaci a minimálně za dohrání měl gólman Evertonu vidět redku.Ale ten třetí gól byl v pohodě, to je vidět i na té fotce a v TV to bylo ještě jasnější. FC byl okraden o tři body. Prdět na to, jen si říkám, že VAR je volovina a fotbalu spíše ubližuje.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
17.10.2020, 20:56
 
Reakce na Paav: Na Vltavě je taky hřiště na hokejbal... ...
To se chci zeptat někoho, kdo hokejbal hraje nebo hrál - není to nápor na klouby a záda? To běhání po betonu, změny směru atd?
 
 
 
Reakce na Haberman44: V ČB i Pedagog, ty hrajou myslím n...
Na Vltavě je taky hřiště na hokejbal... A ten Pedagog, tam je to hodně dobrý - zázemí, trenéři atd.
 
 
 
Reakce na zdcart: Jasný, oba sporty jsou dobré na pohyb....
V ČB i Pedagog, ty hrajou myslím někde u JČ kolejí, někde poblíž. To je dost známej klub v hokejbale.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Po první třetině to vypadalo na zajímavý duel, jelikož průběžný stav byl 1:1. Prostřední část ale přinesla tři góly v budějovické...

Dnes je na programu předehrávka 24. kolo, do které Motor nastoupí v této sestavě! ?? #hcmotor #nejenhokej #dnesnisestava @telhcz

I dnes vyšel Hokejklub!Historická bilance s @HCSpartaPraha ukazuje, že je naším nejčastějším a nejméně oblíbeným sokem. Nechybí...

Dnes se od 17:30 postavíme proti @HCSpartaPraha! PREVIEW: hcmotor.cz/clanek.asp?id=…