MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-11-24" |  vypnout filtr
 
123456789>
Další diskuse: 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
24.11.2020, 23:51
 
Ještě že platí zákaz vstupu diváků na utkání. To by byli zdravotníci v Budvar aréně v neustálé permanenci a nemocnice plná infarktů a mozkových příhod. A já bych měl minimálně 3x bypass. Ale i v hokeji by to mělo být jako v normálním životě. Pokud někdo nestačí, měl by mu šéf, trenér , říci, aby šel od válu.
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Tak já už se dost divil, když sem...
Já si myslím že vašeho trenéra zaujal formou a jeho bodovým přínosem které měl poslední 2 roky v pralese. Slove si chtěl extraligu zkusit a když přišla nabídka, proč ne. Viděl jsem ho dvakrát v televizi a zatím se moc nechytá. Třeba když bude trpělivost tak se chytne, možná taky ne. Dle mého názoru je ale blbost aby hrál v útoku. Jinak někdo navrhoval trejd poslat ho zpátky za Kloze. Nemyslím si že mel Kloz nějakou oslnivou formu před přerušením chance ligy. Potřebujete,, lepší,, střelce. P. S. Nechcete spíš poslat zas Strmene na rozchytani? Smajlík
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
24.11.2020, 22:52
 
Sice taky dělá chyby, ale umí si je přiznat a hlavně poučit se z nich. Jak už tu někdo psal, Vinny je největší dříč a profesionál z celé naší organizace. Nepochybuju proto o tom, že i v případě složení kádru se postupně posuneme výrazně výš. Ostatně Venca by popřel sám sebe, kdyby klukům, kteří tu extraligu vybojovali, šanci nedal...
 
 
Ivánek48Ivánek48 | České Budějovice
Reagovat
24.11.2020, 22:18
 
Reakce na alkac: Mě jen zaráží, že tento téměř zanedbate...
Když chytrý hráče není kde brát, tak by mohl přijít na brigádu třeba Jirka Šimánek Smajlík . Takového hráče o 10 roků mladšího bychom tedy celkem potřebovali, a ne jednoho.
 
 
=M=Dědek=M=Dědek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
24.11.2020, 21:55
 
Reakce na mrož11: Je to trochu jednodušší. Hlavně hokejo...
Ty nejseš Mrož. Smajlík
 
 
pubipubi | volyně
Reagovat
24.11.2020, 21:54
 
Pýcha
odkaz
Foto, trenéři...
odkaz
 
 
=M=Dědek=M=Dědek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
24.11.2020, 21:54
 
Reakce na fofana: Akorát kde ty rozdílový hráče vzít a n...
Takhle, jestli jsou problém prachy, tak ať založí třeba HitHit. Smajlík
 
 
 
Je to trochu jednodušší. Hlavně hokejovost dělá kvalitu a rozdílové hráče. Nyní máte spíš partu bojovníků. Třeba ten Honejsek – prostě - vidí.
Až se vrátí Guláš s Metlou budete za vodou. Na extraligu má tak Novák, Doležal, Pýcha, písečáci Holec s Indrákem, možná Prokeš. Zbytek
tak 4 lajna a 1 liga. V obraně kromě Pýchy se možná rozehraje ten Lytvynov, René to taky ještě odehraje možná ten švéd jakž takž.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
24.11.2020, 21:54
 
Reakce na fofana: Akorát kde ty rozdílový hráče vzít a n...
Mě jen zaráží, že tento téměř zanedbatelný faktor dokáže tolik lidí tak vytrvale ignorovat. Přitom si stačí sem tam přečíst noviny.
 
 
 
Reakce na Denyvan: Bez obměny=posil, to nepůjde. Hrajeme...
Akorát kde ty rozdílový hráče vzít a nezkrachovat...
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
24.11.2020, 21:47
 
Asi takhle, no odkaz
 
 
24.11.2020, 21:45
 
Reakce na Haberman44: Venca je u kormidla,hra i výsledky...
Mužstvu chybí hokejová kvalita.To je celé.Mame spoustu bojovníků, kluci jezdí, mají, ale ta hokejová(nadstavba) tam prostě chybí.
 
 
Ivánek48Ivánek48 | České Budějovice
Reagovat
24.11.2020, 21:44
 
Reakce na Haberman44: Venca je u kormidla,hra i výsledky...
Je pravda, že po dnešním výkonu mi nechutná ani má oblíbená whisky. Ale tý kritiky je snad až příliš. Je třeba objektivně zkonstatovat, že například máme jedny z nejhezčích dresů z celé soutěže. Nebo sned ne?
 
 
 
Reakce na =M=Dědek: A to je dle mého ptákovina. Venca p...
Venca je u kormidla,hra i výsledky stojí za starou bačkoru, systém pranic žádný,tým psychicky labilní.Na prales to stačilo,na EL však vůbec. Ten tým si trenér sestavil před sezónou dle sebe. Teď se už nejde ani vymlouvat na Covid, už je toho odehráno dost na to, aby ten mančaft měl nějakou tvář. Kluci by měli být i v hlavách v pohodě, narozdíl od většiny klubů jim chodí vše co mají ve smlouvě a nemusí řešit finanční potíže narozdíl například od ševců a jiných klubů. Tak kde je problém?? Ví se že letos nesestup,tak sakra hraju uvolněně,něco si dovolím, bez jakékoliv křeče.Při nájezdech zkusím nějakou kulišárnu,při hře trochu zaimprovizuju... Dyť jde o houby,letos se tím hokejem můžou bavit a zkoušet. A oni místo toho absolutně bezdůvodně hrajou v křeči a jediné co jsou schopni vyprodukovat je nemastná neslaná střela do hrudníku brankáře.Jak jsem psal, ať klidně hrajou spodek tabulky, ale ať se tím hokejem začnou bavit a začnou bavit i nás.Kdy jindy hrát bez nervů a dovolit si i něco navíc,než v této sezoně???
 
 
 
Reakce na =M=Dědek: A to je dle mého ptákovina. Venca p...
Souhlas s profesionalitou. Dokonce si myslím, že Václav je konečně trenér, který si do toho nenechá kecat všemi možnými příživníky, kteří se kolem klubu (a zimáku) motají. Za to rozhodně palec nahoru.

Nesouhlas ale s tou taktikou, protože je evidentní, že Václav taktiku nějakou vštípil a hrajeme tak už drahnou dobu. Bohužel, v ELH se ukazuje, jak je absolutně neúčinná. To proto, že se zde hraje mnohem rychleji, hráči jsou kvalitnější, takže to naše indi vindi tahání puků prostě nemá šanci. I když naší top hráči (např. Doležal) přejdou přes jednoho hráče, ztroskotají na tom dalším. Pak tu jsou borci, kteří se ani o přechod přes hráče nepokoušejí a přihrávají naprosto nepochopitelně někam a nikam.
V útočném pásmu hrajeme stále stejně, zatáhneme puk po mantinelu a když už ho vybojujeme, jsme rozestavení po mantinelech, před brankou jeden náš hráč a zkoušíme něco vymyslet. Zpravida to končí zablokovanou střelou nebo přihrávkou, častokrát i propadnutím a nájezdem na naší branku. Dnes nám i ten "slabý" Zlín ukázal, jak na to - hráči si v útočném pásmu mění pozice, najíždí do volných pozic (bavím se o útočnících) a tím totálně rozhazují naše bránící borce.
Za další - jsme sice rychlí na bruslích, ale když máme puk, tak ho přidržujeme. Místo rychlé střely si ho ještě porovnáme a zápěstím to flákneme do brankáře. Když máme rychle přihrát, tak puk přidržíme a nejlépe jdeme s ním do bránícícho hráče a do souboje u mantinelu.
Prostě je to pořád dokola a tohle je styl, kterým nemáme v ELH šanci. Takže tady to je o trenérech - takhle hrát kluci nebudeme, protože to nikam nevede a nejsme schopni v té rychlosti téměř ničeho.
 
 
=M=Dědek=M=Dědek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
24.11.2020, 21:01
 
Reakce na Haberman44: Nejde ani tak o to koho pod sebou ...
A to je dle mého ptákovina.

Venca přinesl do Kabiny "A" týmu profesionalitu v mnoha ohledech. Do té doby to bylo takové "vo pohodě", když pominu jistého psychopata ze Vsetína (ten nebyl vo pohodě, ten byl na makovici). Venca je taky psychopat, ale dokáže ty kluky strhnout. Hokeji rozumí, chytrej je. Co potřebujeme víc? Lepší taktiku? Jak nám pomůže, když si nenahrajem? Jak změní snaha "betonovat" nešikovnost? A když budem hrát na brejky, myslíš, že se zlepší zakončení a nepůjdou do hrudníku sněhuláka? Jak pomůže míň střel?
Tohle není o trenérovi. Teda je. Je to o chybném managerském rozhodnutí ponechat na ELH prvoligový kádr a posílit ho o "neposily". 
 
 
Reakce na MrPesi: Bude to ještě hodně práce. Já pořád vě...
Nejde ani tak o to koho pod sebou necháme (dle mě), ale jakou hru předvádíme. Ať kluci klidně skončí poslední,letos jde stejně o prd, ale sakra ať se snaží hrát aspoň nějakej koukatelnej hokej s trochou nápaditosti. Z rohu ještě nikdo gól nevstřelil a pokud (když už se před gólmana dostanou) nezačnou trefovat jiné části brány než jejího strážce,tak zápasy opravdu vyhrávat nebudeme. Dyť 80% střel jde brankáři do klína. Nikdo není schopen vyméct pavučiny.Jak už sem psal níže, Venca byl skvělej hráč,ale neznamená to,že bude automaticky dobrej trenér.Většina ho tu má za modlu a spasitele, ale zatím ty výsledky jdou i za ním a Alešem.Jedna kanonáda v Ostravě na tom nic nemění.
 
 
 
Reakce na tuppu: Jenže jestli právě to čekání na svou ša...
signuji Smajlík
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
24.11.2020, 20:43
 
Reakce na MrPesi: Bude to ještě hodně práce. Já pořád vě...
Zlín hrál hodně špatně. S trochou schopnosti si nahrát v útočném pásmu by bylo po něm. Bez ní je po nás. A bude. Furt.

Jako můžeme se utěšovat kolik zápasů jsme skoro neprohráli a tím, že ve Vítkách slepé kuře našlo zrno. Ale mě to nebaví a klubu to nepomáhá.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
24.11.2020, 20:40
 
Reakce na MrPesi: Bude to ještě hodně práce. Já pořád vě...
Jenže jestli právě to čekání na svou šanci by neměl být náš úděl taky. Když vezmu Jihlavu a Kladno, oba měli kádr tak nějak podobný a ani před tím nevyhráli ligu o 44 bodů a oba týmy za celou ex sezónu měly po základní části 57 respektive 60 bodů. Ale přišlo mi, že hráli lépe takticky tedy dobrou obranu a v útoku čekali na příležitost. To naše agresivní napadání a létání po hřišti nám sice možná vynáší sympatie soupeřů, ale body nenese neb z přemíry snahy děláme dost chyb, které soupeři umějí potrestat.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

OFFLINE S VÁCLAVEM PROSPALEM (2. část): Jsem tvrdý trenér. V první řadě jsem tvrdý na sebe, ve druhé řadě na...

Motor pravidelně a otevřeně odpovídá svým fanouškům v sekci ''Ptejte se'', tentokrát by vás mohla zaujmout zejména odpověď...

OFFLINE S VÁCLAVEM PROSPALEM (1. část): ''S kluky chci být na střídačce až do konce, stojí mi za to.'' ??...

V posledních zápasech nedostával od trenéra Prospala příležitost, a tak konec sezony stráví Albert Michnáč v dresu...