MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-11-26" |  vypnout filtr
 
12345>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na kerschlic00: Taky jsem si říkal, že když Spart...
On momentální Celtic akorát "parazituje" na slavném jméně a slávě, kterou vybudovala za X dekád banda super fotbalistů. Tohle už není Celtic co býval v minulosti. Prostě se momentální osazenstvo přiživuje na slavném jméně. Těch případů v Evropě je více (Eindhoven,Arsenal,Anderlecht atd.) Ale u toho Celticu je to nejmarkantnější. Výhra Sparty dobrá, ale hrála proti opravdu slabému soupeři (i u nich). Tohle není Celtic který všichni známe pár dekád zpět.
Prosím Sparťany o respektování mého názoru,buďte objektivní...
V obou zápasech to byl od Celticu strašný výkon. Tohle fakt nebylo měřítko.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
26.11.2020, 23:49
 
Reakce na Paav: Neobjektivní novinář: "Celtic dostal za ...
je zajímavé, kolik lidí chápe relaci "x vyhrál zápas nad y" jako tranzitivní Smajlík
 
 
 
Reakce na Divous: Pane Kučero, kdyby jste byl schopen uz...
Mam to chápat tak, že jste si opravdu myslel, že já v té sekci mluvím i za Motor, který tu skončil v době, kdy mi bylo 10 let? Smajlík A já hlupák za tím viděl nějakou osobní antipatii...

Inu, nemůžu se zavděčit každému, ale zrovna v otázce toho, jak se v klubu starám o jeho historii a odkaz minulosti, bych to čekal asi nejmíň ze všeho. Zvláštní.
 
 
 
Reakce na Paav: Neobjektivní novinář: "Celtic dostal za ...
Taky jsem si říkal, že když Sparta porazí dvakrát Celtic, tak by Dynamo muselo mít už jistou jarní část EL. Smajlík
 
 
26.11.2020, 23:21
 
Reakce na KohyCZ: Já si opravdu myslím, že to bylo napro...
Pane Kučero, kdyby jste byl schopen uznat svůj omyl ihned, nebylo třeba nic nikam kopírovat a stále mazat. Chybovat může každý a je to pochopitelné.
 
 
 
Neobjektivní novinář:
"Celtic dostal za dva zápasy od Sparty celkem 8 kusů. Ani nechci domýšlet, kolik by jich bylo, kdyby narazil na Budějce." Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
26.11.2020, 23:13
 
A s těma penězma nevim no ... je to moje sranda pro vás, tak je blbý si za to něco brát. Já určitě nic nechci. Těm bratrům co to točí a střihaj ale něco dát klidně můžem, mě by to bylo proti srsti Smajlík Na příští rozhovor jedu do Prahy, zlomil jsem k rozhovoru Slávistickýho kapitána a bejvalýho pokladníka motoru Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
26.11.2020, 23:10
 
Reakce na alkac: Připojím se ke kondolujícím, rozhovor p...
Občas mi uhybal s odpověďma, ale nechtěl jsem ho nějak usměrňovat, i jsme něco odebrali a něco jsem řešit nesměl. Byl jsem rád, že jsem ten rozhovor mohl s Danem udělat a že byl takhle trpělivej a otevřenej Smajlík
 
 
 
Reakce na Divous: To, že do odpovědi něco doplníte nic n...
Já si opravdu myslím, že to bylo naprosto pochopitelné i do té doby, ale pokud se vás to tak moc dotklo, že tenhle detail, který pro vyznění oné odpovědi nehraje vůbec žádnou roli, nebyl zcela přesný, tak se vám omlouvám. Už to nemusíte po šesté kopírovat do té sekce, kam to IMHo vůbec nepatří.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
26.11.2020, 22:55
 
Reakce na -Tom-: Bazalka se ozvala sama, že nám poskytne...
Připojím se ke kondolujícím, rozhovor po technické stránce profesionální práce a otázky byly vesměs zajímavé, byť zejména ve druhé půlce mi přišlo, že pro některé odpovědi měl zpovídaný od nadřízených předepsané nějaké ty "notičky." Smajlík A připojuji se s dotazem k mrskovi - nechceš umožnit někam posílat všimné na pokrytí nákladů?
 
 
26.11.2020, 22:52
 
Reakce na KohyCZ: Po jaké ostudě? Já to vím naprosto pře...
To, že do odpovědi něco doplníte nic nemění na tom, že jste to původně napsal špatně.
 
 
 
Reakce na =M=Dedek: Proboha vy se mi tu všichni jen zdát...
Ale ta původní zpráva vlastně pojednávala o tom, že je imbecil, ne? Jestli z toho bude i nějakej další trestnej čin, to neni tak podstatný jako to, že vrcholovej sportovec smaží... Smajlík
 
 
 
Rozhovor s rozhodčím Pražákem je super, technicky je to prostě už vychytaný k dokonalosti. Možná pan Pražák nekouká kolik měla jaká strana vyloučených (hledat to nebudu), ale že to tak mají všichni rozhodčí neuvěřím ani náhodou Smajlík
Obdivuju, jak dokážeš nechat zpovídaného dokončit odpověď, já bych jim nedokázal neskákat do řeči Smajlík Smajlík
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
26.11.2020, 22:00
 
Reakce na KohyCZ: On dostal pravdivou informaci, že hoke...
Proboha vy se mi tu všichni jen zdáte. Drugwipe vyšel pozitivně na Kokain. Látku, která je detekovatelná po docela krátkou dobu. Neměl pozitivní orientační zkoušku na THC. Takže se rozhodně nepotvrdilo ovlivnění. Mimochodem, z rozboru krve se při nálezu THC nedá vyvodit stav "pod vlivem". V krvi lze totiž THC (narozdíl od kokainu) zjistit přibližně po dobu dvou až sedmi dní od intoxikace. Zkrátka a dobře, pokud tam nedetekoval THC drugwipe ze slin, přestupek z toho správní orgán neušije.
Z hlediska sportovního je to samozřejmě pro něj blbé, neb THC je zakázaná látka. Při antidopingovce by měl velký problém a nechápu, že smaží.
Leč to, že řídil pod vlivem kokainu krevní test vyvrátil a to že řídil pod vlivem THC nedokazuje. Čili, ne, nepotvrdilo se nic, de facto, de jure, ani "tak nějak vlastně". Kdyby ta původní zpráva pojednávala o tom, že je imbecil, tak pak by se potvrdila.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
26.11.2020, 21:49
 
Reakce na Perun: Tome rozhovor super. *2* Technické zpra...
Bazalka se ozvala sama, že nám poskytne prostor Smajlík V týhle době fakt nebylo moc možností, kde to natáčet a opakovat prostory nechcem, i když sekretariát Motoru nám byl nabídnutej taky Smajlík
Vole budou asi pořád, nejsem novinář. Tohle se dělá pro vás a pro prd3l Smajlík Všichni věděli do čeho jdou, v rozumný míře jsem to měl povolený Smajlík Na mě je tohle to opravdu hrana ... víc formální to nikdy dělat nebudu Smajlík Příště zas do normálu Smajlík
 
 
 
Tome rozhovor super. Smajlík Technické zpracování máte už hodně vychytané, žádné ozvěny, motorovky,... záběry ostré...střih taky v pohodě. Fajn nápad s Bazalkou.
Moc dobré otázky, docela i navazující - tam vidím prostor jít ještě dál a napadly mě párkrát ještě nějaké rozšiřující dotazy. Samozřejmě ten rozhovor není nafukovací.
Až na ty asi dvě voe a jedno kávo by to mohl přejmout kdejaký hokejový/sportovní server. Už se to párkrát řešilo, hodně jsi to omezil, mně to nevadí, jen to v tomto případě možná zabrání většímu rozšíření.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
26.11.2020, 21:32
 
Reakce na Hukoth: Myslim, že se fatálně mýlíš. Bez použi...
Jen krátce pro vysvětlení - já si zase myslím, že ty teď mluvíš o něčem trochu jiném. Stát nemá základní práva, fyzická osoba ano. Dále třeba u kauz jako Watergate (atd.) existuje veřejný zájem na zveřejnění, který legitimizuje něco, co je jinak de iure nelegální. Pokud bych ale přijal názor, že je veřejným zájmem porušovat právo na soukromí, ochranu dobrého jména a presumpci neviny u kohokoliv, komu vyjde pozitivní orientační test na drogy, tak je to podle mě cesta do pekel. A já si prostě myslím, že i novinář by měl tuhle hranici vnímat.
 
 
jeníčekjeníček | ...tak jsem z toho opět Janek!
Reagovat
26.11.2020, 21:17
 
Reakce na fofana: Samozřejmě, že ne každej je zapšklej, ...
...já jen, že potkávám občas v bufetu člověka s "Divousem" na zádech dresu a na důchodce bych jej netipoval. Smajlík
 
 
jatrojatro | jedině Motor
Reagovat
26.11.2020, 21:07
 
zaplaťpánbůh je zítra hokej Smajlík pevně věřím ve 3 body a padne i dost golů Smajlík
 
 
 
Reakce na alkac: Aha, takže jsi nepochopil, že jsem se n...
Aha, odkazy o tom, že má každej právo na obhajobu, to jsi mě teď vážně osvítil. Moc děkuji. Kdyby jsi tu nepsal ty nesmyslný přirovnání vraždy k článku, tak jsem na to takhle ani nereagoval a ohledně tohohle na tebe už radši ani reagovat nebudu.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Dnes nás čeká střetnutí s Třincem. Preview k zápasu ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Motor s Litvínovem padl 3:4. REPORT ??hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…

Dnešní sestava proti @hcverva ??

Dnes hrajeme a to znamená, že vychází HOKEJKLUB!Najdete v něm rozhovor s Matějem Tomanem, plakát, informace o @hcverva, se kterým...

×
×
Odehrané v 17:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
Madeta Motor Č. Budějovice