MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-12-2" |  vypnout filtr
 
123456>
Další diskuse: 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
02.12.2020, 23:17
 
Reakce na Joseph1: Jen tak k tématu parazit - tohle je a...
Tady se musím klubu zastat. Problém vznikl v době vlastnictví klubu jistou zku. zase. firmou na zahradnické potřeby pochybné kvality, která chtěla tlačit pouze svůj název a na okřídlené M zvysoka... Tehdy ten tzv. parazit registroval ochrannou známku a začal plnit poptávku nás, kteří jsme netoužili nosit obal od sejra. Těžko to vyčítat současnému vedení.
 
 
Joseph1Joseph1 | ČEZ Motor České Budějovice
Reagovat
02.12.2020, 23:05
 
Jen tak k tématu parazit - tohle je ale snad chyba klubu, že parazituje na logu Motoru, nebo ne? Klub by měl hájit své logo, své vlastnictví...
Není chyba lidí, že tam nakupují. Pochybuji, že vůbec většina ví, že to nemá s klubem nic společného. Je to u stadionu, jsou tam loga Motoru, berou to tedy jako součást klubu. Taky jsem si tam kdysi koupil šálu s tím, že podpořím klub a až později jsem se dozvěděl, že to s klubem nemá nic společného... Je prostě víc na očích než oficiální fanshop...
 
 
02.12.2020, 22:40
 
Ever thought of ways to make money through some online gaming platform? Https://kingbillycasino.com hot you covered as its known to offer the best gaming services.
 
 
 
Spartu Prahu ! Tu já mám rád jak ...

Tentokrát budeme tipovat konečný výsledek zápasu (včetně případného prodloužení a nájezdů) mezi Madeta Motor ČB a HC Sparta Praha, který se hraje 3.12.2020.

Pravidla tipovací soutěže:

Soutěž je pro všechny fanoušky Motoru.
Správný tip (pouze jeden) lze napsat do komentáře na Facebooku ve skupině Motorfans, případně tip poslat e-mailem na motorfans@email.cz (předmět např. Tipovačka Sparta) do 17:25 dne 3.12.2020.
Ze správných odpovědí bude vylosován vedením fanklubu jeden výherce. Cenou pro výherce bude tentokrát vánoční ozdoba s nápisem Motorfans.
 
 
 
Myslím, že v době dřívějšího provozovatele (taky nebyl bez chyb - čekal jsem na výměnu vánočního dárku do velikonoc, kvalita něčeho nebyla ideální...) nosilo obrandované věci daleko víc lidí, než teď. Předtím jsem každý rok něco pořídil, nebo dostal. Od dob kappy nic (mně se nelíbí a když někdo vybíral něco jako dárek naštěstí neměli velikost)
Dobře, jsem schopen odpustit pochybnou kvalitu a každý rok třeba triko obměnit, jako podporu klubu, i za tu cenu. Ale ten design je prostě fádní, bez nápadu a nedotažený (zpracování to samé). Je vidět, že to někdo dělá jen proto, že musí.
Souhlasím, že problém je v tom, co to tu vede za lidi. Když to Kohy reportuje místním zástupcům, tak Ti nad tím mávnou rukou, že jim to stačí. Motivace žádná. Na Spartě je vidět, že to jde. Navrhněte Kappě na dva měsíce vytrejdovat týmy fanshopů Motoru a Sparty.
Může to také skončit tím, že se toho nějaká skupinka "podloudně" ujme. Zneužije logo a udělá 3 pěkná trika a 2 mikiny a ty půjdou na dračku - pro klub 0.
 
 
 
Reakce na vitnen: Soptík draftovaný do eSport ligy *2*...
A teď koukám, že druhy je bývaly junior Krcho a za Vítkovice hraje Silný, není to taky bývaly mládežník? To je tady v juniorce učí hrát na plejstejšnu nebo co? Smajlík
 
 
28komar28komar | Budějce
Reagovat
02.12.2020, 20:55
 
Jak jsem psal. Kdyby někdo potřeboval velikost XL nenošená:
odkaz
 
 
 
Reakce na full: Ve sporu fanshopu nejsem na straně Kohyh...
Otázka je, proč se s tím nic nedělá. Nač pak existuje PR management, kdo schvaluje smlouvy, kdo Kappu a fanshop stále hájí a proč ... Vůbec se nedivím, že pan E. si přitahuje stále víc zákazníků.
 
 
HelterHelter | Budějce
Reagovat
02.12.2020, 20:16
 
Reakce na vitnen: Soptík draftovaný do eSport ligy *2*...
Tak hlavně aby dával góly v extralize Smajlík
 
 
vitnenvitnen | České Budějovice
Reagovat
02.12.2020, 20:00
 
Soptík draftovaný do eSport ligy Smajlík
 
 
 
Ve sporu fanshopu nejsem na straně Kohyho, ale možná toho zase klub udělat nemůže. Je otázka, jak je postavena smlouva, na jak dlouho... A jsou-li tam zaměstnanci Kappy, tak si asi z nějakého Kohyho (resp. z jeho případných připomínek) dělají kulový, což by asi tak zapadalo do té již dnes popisované arogance, s nímž se prostý zákazník setká.
Nevím, možná je vše toto blbost, ale furt mi nejde na rozum, že je něco až takhle v prdlei a nic se s tím nedělá...
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
02.12.2020, 19:53
 
Reakce na -Tom-: Já už tu nemluvim ani o kvalitě těch ha...
No a já si myslím, že nám nezbývá než na ně srákakat, vyrábět věci maloseriově a doufat, že jednou někomu dojde, že pokud jsou lidi ochotní utrácet za permice a výjezdy v řádu desítek tisíc ročně, možná by se hodilo jim prodat i nějakej merch. Třeba jednou někdo v klubu spočítá, že se na tom dá vydělat.
odkaz za 249 prodej
VS
odkaz za 16 korun nákup plus drobný na tisk a 21% DPH.
Čistý profit 200kč. Ale jinak "na merchandisingu sportovního klubu v Česku opravdu nikdo nějak závratně nezbohatne"... když teda nechce.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
02.12.2020, 19:42
 
Já už tu nemluvim ani o kvalitě těch hadrů, která je příšerná.
Ani nemluvim o tom děsným nevkusu, kterej tam je!
Ale ta neochota, lenost, neodepisování - to se stát fakt nesmí a měl by se tam z toho někdo zpovídat. Pokud Kohy říká, že jim zpětnou vazbu dává, tak asi hodně mírumilovně. Chce to pořádnej facák, tohle je neomluvitelný, to ať se na mě nikdo nezlobí.
 
 
HelterHelter | Budějce
Reagovat
02.12.2020, 19:35
 
Reakce na rc1: Naprostej souhlas... a jak tady nekdo psa...
Musíš k parazitovi, tam si něco nechat vyrobit. Originalita se cenni Smajlík
 
 
 
Reakce na -Tom-: Asi špatně a né moc důrazně, když posun...
Naprostej souhlas... a jak tady nekdo psal, nevymenit blbou velikost ani po cca 1 roce ? Neodpovidat na mejly ? Mam to stejne jako dlouhodobe stezujici si “mensina” tady na foru, rad bych sobe a rodine neco nakoupil , ale leta uz neni co Smajlík to chceme tolik ? wtf Smajlík
 
 
HelterHelter | Budějce
Reagovat
02.12.2020, 19:11
 
Reakce na -tom-: Ta suma rozhodně neni zanedbatelná, kdy...
Jo, kdyby takhle oslovili třeba sprejery. Např Dops. Třeba by jim vymyslel za nějaký peníz, nějaký návrhy.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
02.12.2020, 19:06
 
Reakce na Helter: Tak 1mil jestli jsem to pochopil. Ty v...
Ta suma rozhodně neni zanedbatelná, když do toho klub šel. Na druhou stranu hazarduje klub se svým jménem! A sakra kdy jindy nevyladit tyhle věci, než teď, když mají stejně zavřeno?!
 
 
HelterHelter | Budějce
Reagovat
02.12.2020, 19:04
 
Tak 1mil jestli jsem to pochopil. Ty věci pro team,ty si Kappa odepíše z daní. To je jako dávat montérky dělníkům. To se vyplatí.
 
 
=M=Dědek=M=Dědek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
02.12.2020, 18:36
 
Reakce na KohyCZ: Já nehájím Fanshop, já vysvětluju, jak...
Přesně, nehájíš a "o vybájené spokojenosti" píšu jen já...

"A vzhledem k tomu, že ve fanshopu tvrdí, že pomalu ani nestíhají expedovat zásilky, tak je tvoje anketa sice vypovídající o vkusu a potřebách lidí na fóru, ale zákazníci hlasují hlavně peněženkou. Znovu opakuju, já nechci tvrdit, že je to všechno fantastický a lepší to být nemůže. Ale prostě to není ani tak, jak si evidentně myslíš ty."

"Nechci vám do toho házet vidle, ale z průzkumu vyšla s fanshopem vesměs spokojenost a i provozovatel je údajně spokojený s tržbami. Holt sem asi nechodí úplně reprezentativní vzorek."

Tak řeš, řeš. A za takových deset patnáct let...
 
 
HelterHelter | Budějce
Reagovat
02.12.2020, 18:36
 
Tak to by mě zajímalo,kolik stojí koupení licence na prodej ofiko výrobků klubu?
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Dnes nás čeká střetnutí s Třincem. Preview k zápasu ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Motor s Litvínovem padl 3:4. REPORT ??hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…

Dnešní sestava proti @hcverva ??

Dnes hrajeme a to znamená, že vychází HOKEJKLUB!Najdete v něm rozhovor s Matějem Tomanem, plakát, informace o @hcverva, se kterým...

×
×
Odehrané v 17:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
Madeta Motor Č. Budějovice