MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-5-21" |  vypnout filtr
 
12345>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na zbyna-ck: Hele, tohle pravý křídlo prej odmítl...
odkaz
 
 
 
Reakce na Kurt_Hübl: Přátelé, kamarádi.Jelikož padesátka...
Děkujeme,ale nebude to omezené počtem lidi a uzij si to pořádně i za ty fanoušky Motoru,co nepřijdou ti blahopřát,jinak vše nej
 
 
Kurt_HüblKurt_Hübl | Kdyby neni...
Reagovat
21.05.2020, 20:34
 
Reakce na Paav: Nezapadlo to trochu: 50. narozeniny sla...
Přátelé, kamarádi.Jelikož padesátka dostihne brzy i to moje tělo,tak bych si dovolil vás pozvat 19.6.od 15 h do pivovaru Kněžínek na "menší" oslavičku s hudebním překvapením. Podrobnosti ještě dodám v úterý.
 
 
 
Jinak z rozhovoru s Lukášem Vopelkou je cítit patriotismus a vděk ,já mu věřím pánové Smajlík
 
 
 
Reakce na ppepino77: A ta pěkná slečna, která tenkrát ko...
Ta je taky už několik let v cizině Smajlík Člověk to vychová a ono to pak uteče za lepším Smajlík
 
 
koteckotec | České Budějovice
Reagovat
21.05.2020, 19:43
 
Jen takov postrech k diskuzi o trenerech repre je to rozdíl v pojmech docela - Sislal Zvejkal Pytlak a Pan Hlinka na straně druhé 😊
 
 
 
Obrovská, ale opravdu obrovská gratulace Edovi !!! Hodně štěstí a zdraví !!!
 
 
 
A ta pěkná slečna, která tenkrát komentovala ten mega výjezd na Slavii by se toho neujala? Ta byla moc fajn Smajlík
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
21.05.2020, 17:20
 
Kvalita rozhovorů / ohlasů / sestřihů a to zejména po technické stránce se tu probírala už loni.
Co se týká Tomových rozhovorů, tak je to prostě kamarádský pokec s hráči, v rámci dostupné techniky je to za mě také zvládnuté a tak to asi většina z nás i bere. Tím neříkám, že je to dokonalé, ale to není prakticky nic.
Budu ale o poznání kritičtější k rozhovoru klubovému. Tady si tu prezentaci představuji určitě na vyšší úrovni. Neřeším teď obsah i když už na začátku slyším jednoduché věty čtené z papíru s plochou intonací a připomíná mi to čtení zpráv o počasí z roku 1983. Teda pokud to není záměr jako ve videu odkaz , ale to pochybuji. Dokážu pochopit, že není k dispozici úplně top technika a nedělají to profíci, ale za mě to neodpovídá prezentaci týmu z extraligy.
Dle mého se podcenila příprava a nemyslelo se na základní pravidla, která pro rozhovory platí.
1. Udělat rozhovor nanečisto alespoň dva dny předem (místo hosta si sedne samozřejmě někdo jiný). S odstupem se na video podívat a zjistit, jestli vše funguje jak má - správnost zvoleného prostředí pro rozhovor - (bez rušivých elementů v pozadí, jako jsou oprýskané zdi, stavební práce a lešení, nepořádek, příliš pohybů v pozadí odvádějící pozornost, barevný kontrast / splynutí osob a pozadí, atd.) Jestli je veškerá technika v pořádku, osoby jsou dostatečně slyšet (upraví se případně umístění mikrofonů), není na mstě příliš rušivých zvuků, kamera ve správném úhlu (to znamená, že je zabírán především obličej osob rozhovoru s částí ramen, případně kus stolu u kterého sedí, zkrátka zamyslet se nad kompozicí). Řeč těla moderátora. Ten by neměl ztrácet oční kontakt s hostem a pokud čte připravené otázky, měl by je mít k dispozici před sebou tak, aby pohledem nebyl nucen uhýbat (to znamená ne pod stolem a ze zmuchlaného papíru - tvrdá podložka A4 s klipem stojí v papírnictví 25 Kč). V záběru by dále neměla být vidět technika (kabely, světla, nářadí, jiné osoby štábu, mobilní telefony, kufry, tašky, kabelky, odložené části oblečení...) Pokud je možnost si zvlášť předtočit otázky moderátora se záběry na něj, a poté při přeřeknutí nebo jiném problému se dají tyto záběry použít ve finálním střihu.
Zkrátka pokud se něco prezentuje na veřejnosti, měla by tomu předcházet adekvátní příprava a ideálně alespoň nějaké interní kolečko na kterém se daný materiál zhodnotí a schválí.
Jinak nápad samozřejmě v pořádku a rozhovory by mely dál vznikat, jen je třeba brát v potaz to, že se neprezentuje pouze daná osoba/y, ale celý klub a na tuto prezentaci se nedívají jen fanoušci Motoru, ale i z ostatních klubů a také partneři a sponzoři.
Doufám, že kritika, která tady zazněla nebude mít za následek to, že se na to ty lidi vykašlou, ale že to vezmou jako pomůcku, jak dělat věci lépe.
 
 
 
Reakce na Siky: Nevím, jestli lze srovnávat výsledky z l...
Tak já ho taky nemám rád a rozhodně jsem ho tu nějak nevychvaloval, jen jsem konstatoval, že je poslední, kdo u hlavních reprezentací udělal medailovej úspěch. A myslím, že Žvejkal na MS 2014 a 2015 neměl zas tak horší tým, než Šišlal v roce 2012 nebo 2013. Každopádně v roce 2011 měl prostě udělat zlato, s tím týmem, kterej tam měl je bronz málo.
 
 
 
Rozhovor s Kohym klidne udelam ja, ale jen audio, na videu by prilis vyniklo o kolik jsem hezci a mladsi. Smajlík
 
 
SikySiky | Budejce
Reagovat
21.05.2020, 17:06
 
Reakce na kerschlic00: Máš pravdu, on je na velký akci p...
Nevím, jestli lze srovnávat výsledky z let před deseti lety a teď, když vidíme, jak náš hokej upadá. Taky by se to mohlo otočit a položit si otázku, jestli by jinej ´lepší´ trenér s tím týmem tehdy nedokázal víc než bronz? Ale to je fuk, prostě to tka bylo a je blbost si pokládat otázky kdyby. Já Hada nesnáším už pro jeho napojení na státní cecík, ze kterého neváhá sát kdykoliv má možnost. Pro mě je to bezcharakterní lump a ani ty bronzový medaile na tom nic nemění.
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Máš pravdu, on je na velký akci p...
Jako Hada taky nemusim, ale tyhle jeho prohlaseni beru s rezervou. Novinarsky m**ky potrebujou kontroverzni nazor, aby meli ctivost. Ve fotbale jsou vdecni kritici Luhovy, Vizek... ted se o to samy snazi Repka...
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: Nevím no, ja s ním mám spojenou éru,...
Máš pravdu, on je na velký akci porazil jen v roce 2012, dokonce na jejich hřišti. Ale furt získal tu poslední medaily a i když k tomu byl relativně blízko Říha loni nebo i ten Jandač na ZOH alias ME v hokeji 2018, tak to nikdo z nich nedotáhl ani na ten bronz. Já mám třeba Lojzu spojenýho s absolutně nezvládlou ZOH v Soči, kde to začalo nesmyslným nominováním Barinky jen proto, že si vzal jeho dceru, a pokračovalo to protěžováním totálně děravýho Pavelec, což nás stálo čtvrtfinále. Plus mě dost štval tou jeho neustálou kritikou jeho nástupců po roce 2014, jak furt mektal, že kdyby trénoval on, tak bychom možná Kanaďany stejně neporazili, ale nedostali bychom víc než 3 góly. A takových podobných článků bylo spoustu.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
21.05.2020, 15:53
 
Reakce na kerschlic00: Nikdo mu ale neodpáře, že získal ...
Nevím no, ja s ním mám spojenou éru, kdy by nás Švédové porazili snad i ve čtyřech hráčích, protože neuměl tým připravit. Hokej pod ním byl ustrasenej a stereotypní. Výjimkou bylo ms2011, tam to byla paráda ...
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: Kdyby se mě někdo zeptal, jaká nejho...
Nikdo mu ale neodpáře, že získal poslední medaile z velkých akcí, tedy na MS, ZOH a MSU20. Není to žádnej můj oblíbenec, ale tohle je prostě fakt a já neberu jako úspěch 4. místo.
 
 
 
Cywe to jsou trable tady. Okurka a my se hádáme, kterej rozhovor je hezčí místo toho, abychom byli rádi za všechny... Jasně, jestli Kohy má nějaký výtky, tak je pak na prd, když je zopakuje i oficiální klub, ale co kua? Jen houšť všeho.

A případný připomínky k tomu co všechno můžou hokejky říct a neříct. Asi je to normální, že nikdo nenechá nahlídnout uplně k detailům a každej kdo má nějakýho známýho se může dozvědět spoustu pikantností, které je mnohdy lepší udržet v kabině. Za mě třeba Škoďákovo vyjádření o tom, že VP měl loženo ho nepodepsat od někoho jinýho a jestli tady někomu něco neudělal si říkalo o reakci.

Já bych chtěl rozhovor s Kohym! Mě třeba žere, že když se objeví článek o jeho soukromí, tak je tam v titulcích jako bejvalej sporťák z novy. To je jako vrchol jeho kariéry nebo je to tady MOTOR?
 
 
 
„Kluby, které chtějí ligu rozšiřovat, dávají přednost vlastní jistotě a pohodlí před zájmem hokeje jako takového. Přijde mi, že je vůbec nezajímá, o co mají zájem fanoušci a sponzoři. Tedy atraktivní soutěž, která je dramatická po celou sezonu," míní šéfka Sparty,
odkaz
 
 
 
Reakce na -Tom-: Proto máš taky muj obdiv. Ja bych tvoji...
Mně se ten tvůj rozhovor líbí, nevím moc, o jaké kritice ze sekretariátu píšeš Smajlík
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
21.05.2020, 15:09
 
Kdyby se mě někdo zeptal, jaká nejhorší chyba se kdy udělala v našem repre hokeji, měl bych úplně jasno - volba Lojzy trenérem repre v roce 2005

odkaz
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

V neděli s @bkboleslav hrajeme už v 15:30!

PTEJTE SE VÁCLAVA PROSPALA!Hlavní trenér Motoru bude odpovídat na dotazy fanoušků v offline rozhovoru. Ptát se můžete zde...

Motor měl skvěle rozjetý zápas v Třinci, dvakrát vedl o tři branky. Dohromady Jihočeši vstřelili na ledě Ocelářů sedm gólů, jenže...

Dnes nastoupíme v této sestavě ??