MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-8-10" |  vypnout filtr
 
1234567>
Další diskuse: 
 
 
Ještě pro pobavení, najděte rozdíl Smajlík Při tom gólu jsem si hned na tenhle moment vzpomněl Smajlík
odkaz
odkaz
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
10.08.2020, 22:12
 
Jinak většina nových jmen tu už padla - Slováček s Jonákem v podstatě zapadli okamžitě, protože typologicky jsou přesně tím, co náš systém vyžaduje, naopak Vožuch bude potřebovat ještě čas a především trochu naštelovat mentálně, protože on má občas tendenci vypustit souboj, či si v nejisté situaci vzadu jít číhat na modrou na přihrávku, což jsou věci, za které bude dostávat od trenérů přes prsty, ale zároveň si taky myslím, že ten hráč za tu práci stojí, protože i při trénincích tam mívá úžasný momenty, kdy si z beznadějné situace individuálně vypracuje gólovku nebo vymyslí geniální přihrávku, jen je prostě třeba počítat s tím, že to s ním bude běh na delší trať. A z těch "nových" tváří bych ještě vypíchl Hrubce, u něhož ten dnešní výkon byl jen špičkou ledovce celé přípravy, v níž asi trenérům dost zamotal hlavu, protože v ní IMO zatím přehrál jak své stejně staré konkurenty, tak útočníky na try-outu a dokonce i některé kluky ze základu.
 
 
kartáčekkartáček | České Budějovice
Reagovat
10.08.2020, 22:06
 
Reakce na lindemann: Mně se Čiliak líbil dost. Do 55 min...
V podstatě se vším souhlas, akorát si úplně nemyslím, že to je o vyšším tempu, ale spíš o přesnosti přihrávek a jejich zpracování. Ale opět jen můj laický názor.
 
 
kartáčekkartáček | České Budějovice
Reagovat
10.08.2020, 22:00
 
Reakce na kerschlic00: Tak tu přestaň psát kydy, že toho...
Opět se pokusím Tě požádat, abys mi neradil co mám nebo nemám psát. Doufal jsem, že to pochopíš z mého předchozího sdělení. Zatím jsem schopen si poradit sám. Dík
 
 
10.08.2020, 21:59
 
Jinak se mi líbil mladík Hrubec.
 
 
 
Reakce na kartáček: Chlapče nějaký rady o neprudění si n...
Tak tu přestaň psát kydy, že toho Čiliak pochytal míň než Machovský, pak já přestanu psát, že prudíš.
 
 
 
Mně se Čiliak líbil dost. Do 55 minuty nás držel. Cítil jsem z něj jistotu, nepochybuju, že bude v sezoně velkou oporou. Někdy se člověk klepe u každý střely na bránu, ale tohle nebyl ten případ. Že tam propadla taková rána se stává, jenom škoda, že v ten nejpitomější moment. Celkově za dnešek pochvala. Bylo to daleko lepší než jsem očekával po těch problémech s karanténou. Největší rozdíl byl v přesilovkách a celkové souhře, ale to přijde. Dnešek mě přesvědčil, že ten tým na extraligu v pohodě bude mít. To naše napadání dělalo Spartě problémy, i když jsme někdy u toho propadli. V obranným pásmu jsme občas solidně zazmatkovali a místo vyhození jsme se sami dostali do problémů, ale chce to čas, kluci si musí zvyknout na vyšší tempo.
 
 
10.08.2020, 21:51
 
Reakce na kartáček: Může bejt. Tady, ale, jak se někdo o...
Já bych nebláznil.První zápas, po čtrnácti denní karanténě.Ukazalo se, že nebudeme hrát druhé housle.Samozřejmě, že asi s mužstvy jako Sparta,Třinec,Brno nebudeme soupeřit.Ale na mužstva Zlín,Olomouc,KV bychom měli mít.A věřím, že to půjde.
A v brankovišti máme opravdu posilu.Za tím si stojím.Co by za to dala jiná mužstva.
 
 
 
"Pořádně se k brankovišti Sparty Motor dostal až v samotném konci dvacetiminutovky, přičemž jeho snahy opět vyšli vniveč." Baloune, co ta hrubka, v tvym veku... Smajlík
 
 
kartáčekkartáček | České Budějovice
Reagovat
10.08.2020, 21:46
 
Reakce na Ratamahatta: Stejny goly padaj i v NHL, tady b...
Naprostý souhlas. Hráli jsme dobře a bude to lepší.
 
 
 
Reakce na kartáček: Chlapče nějaký rady o neprudění si n...
Za mě docela fajn začátek, nebejt kladenských análistů a jednoho taky fanouška, který potřeboval někomu dát kartáček, tak jsme se tu i pěkně shodli Smajlík
 
 
kartáčekkartáček | České Budějovice
Reagovat
10.08.2020, 21:44
 
Reakce na zdcart: Tak druhý gól jde též za Machovským, p...
Může bejt. Tady, ale, jak se někdo otře o brankáře a ne nějak ve zlým, tak je hned tsunami.
 
 
 
Stejny goly padaj i v NHL, tady bych fakt nepanikaril. Smajlík
Za me super, nepotentovali jsme se a dvakrat jsme vedli. Ctyri minuty pred koncem jsme sahali na tri body. Mohli jsme dat do prazdny -a dedek by polozil tipac Smajlík a nebo jsme mohli ctyri goly dostat. No a co??
Jestli jsme si chteli zkusit, jestli mame na extraligu, tak mame.
 
 
ajejejajejej | MOTOR navždy !!!
Reagovat
10.08.2020, 21:43
 
Kritizovat golmana je teda děs. Tady letos asi bude veselo...


Jinak bych všem doporučil se podívat na řadu zákroků co vychytal. A mimochodem, logikou a objektivitou... Druhý gol Motoru byl v čem jiný? Prostě střela co se trefila do skuliny. Smajlík
 
 
kartáčekkartáček | České Budějovice
Reagovat
10.08.2020, 21:40
 
Reakce na kerschlic00: Když to chceš brát takhle, tak mo...
Chlapče nějaký rady o neprudění si nech třeba pro své příbuzné. Jsem na diskusi a své názory si sem sem budu psát dle mé úvahy. Pokud budu mít pocit, že od Tebe potřebuji poradit, ozvu se Smajlík
 
 
10.08.2020, 21:37
 
Reakce na kartáček: Machovský snad taky vychytal dost ša...
Tak druhý gól jde též za Machovským, pokud chceš být objektívní.
 
 
 
Reakce na kartáček: Machovský snad taky vychytal dost ša...
Když to chceš brát takhle, tak mohl i Machovský chytit ten druhej gól. Jedinej rozdíl je, že Machovskýmu to šlo pod lapačku, zatímco Čiliakovi někam na teploměr, tak tady nepruď.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
10.08.2020, 21:33
 
Jsem zvědav, jak to zhodnotí Václav. Za mě to na první zápas proti hodně silnýmu soupeři a navíc po karanténě nebylo špatný. Druhej gól se asi chytat dál, ale byly tam jiný situace, při kterých nás Mára podržel. Ten konec byl bohuzel taková malá tragikomedie. Je to jen první zápas přípravy po půl roce, uvidíme v dalších zápasech, jaký bude progres.
 
 
 
Jako kritizovat jednotlivce hned po prvním zápase, kór když se na ledě trénuje prakticky od minulýho pátka, to si zaslouží potlesk.
 
 
kartáčekkartáček | České Budějovice
Reagovat
10.08.2020, 21:32
 
Machovský snad taky vychytal dost šancí Motoru. A tu chybu neudělal. Od toho snad tam ten brankář je aby chytal. Nebo ne? To má být pochvala za každou chycenou myšku?
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor s Litvínovem padl 3:4. REPORT ??hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…

Dnešní sestava proti @hcverva ??

Dnes hrajeme a to znamená, že vychází HOKEJKLUB!Najdete v něm rozhovor s Matějem Tomanem, plakát, informace o @hcverva, se kterým...

Motor ještě pro závěr sezony nic nevzdává a vyzkouší osvěžit kádr nefalšovaným trejdem. Do Motoru přichází borec, který umí dát i...

×
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
Madeta Motor Č. Budějovice