Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2023-12-1" |  vypnout filtr

123456>
Další diskuse:

Reakce na MerglV: Hlavně se tím neuspokojit a vletět v n...
Souhlas,s Kladnem to nebude nic lehkého.

Hlavně se tím neuspokojit a vletět v neděli na psojedy!! Ti se dnes chytli na Litvínovu, a jakmile se chytnou tak jsou schopni trápit kohokoli - viz ta jejich bodová šňůra 7 zápasů. Cítím, že to bude nesmírně těžký zápas..

JeníčekJeníček | ...fosil nad Lužnicí v záloze.
Reagovat
01.12.2023, 21:10

Po prvé třetině bylo nutno něco změnit a ten impuls k obratu v podobě výměny golmanů, se ( dle mého) podařil. Jeník již puk za záda nepustil a nebýt naší chronické neproduktivity, mohli jsme sahat po nějakém bodu.. Tím ale nechci říci, že ta porážka jde za Hrachem.

Vladimír Országh (Oceláři): "I když jsme první třetinu vyhráli 3:0, začátek nebyl z naší strany ideální. Soupeř výborně bruslil, měl tam nějaké šance. Uklidnily nás naše góly, ale i za stavu 3:0 byl zápas vyrovnaný až do konce. Několikrát nás podržel Mazi v brance a jsme rádi za tři body, které jsme urvali a nakonec ubojovali. Jsou to důležité body proti kvalitnímu soupeři."

Jiří Hanzlík (Motor): "Tradiční zápas v Třinci. Měli jsme relativně slušný vstup, dobré tři minuty. Pak přišla ztráta puku, domácí využitá šance a na konci třetiny se to opakovalo. Druhá ztráta, další gól a pak ještě jeden. I přes slušný obrázek hry jsme pokračovali za stavu 0:3, Oceláři jsou tým, který tyhle výsledky umí hrát. Měli jsme snahu, šance, zdramatizovali závěr, ale nepodařilo se nám korigovat. Třinec si to pohlídal

01.12.2023, 19:30

Škoda toho prvního inkasovaného gólu, který byl vyloženě nevynucenou chybou. Ty zbylé dva už tak nějak vyplynuly z našeho systému, pročež dotahovat s Třincem tříbrankové manko je prostě sysifovská snaha, protože ten jejich blok se narušuje strašně těžko. Přesto si myslím, že pro tým by tenhle zápas mohl být velmi cenný, ať už z hlediska rozboru na videu, či jako morální opora, protože jsme se nesesypali a dokázali se ještě do zápasu vrátit.

kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
01.12.2023, 19:29

Dneska kvalitní výkon. Škoda, že vynaložené úsilí nebylo odměněno bodově, aspoň ten jeden punkt by nám slušel.

wagiwagi | LG
Reagovat
01.12.2023, 19:27

Reakce na jihocech86: V neděli si budeme muset dát pozor...
Já myslím, že žádnej tým není marnej, kvalita ligy se zvedla a každý může hrát s každým. Jen prostě ty nabušený týmy maj delší série výher, ale to neznamená, že je dopředu něco daný, takže v neděli makat, Kladno neKladno Smajlík

V neděli si budeme muset dát pozor, koukám na Kladno a fakt nehraje vůbec marně, ba naopak.

nakonec pěkný drama Matěj Bedard vykřesal Smajlík

JeniCzechJeniCzech | České Budějovice
Reagovat
01.12.2023, 19:23

Střelecké pokusy 70 :47 pro nás, bohužel, v našem podání sedí to slovo "pokus".
Ale vyhráli jsme 2 třetiny a Třinec jenom jednu, aspoň nějaká útěcha. Smajlík
Škoda toho závěru, nějaká šmudla se tam ujmout mohla.

01.12.2023, 19:22

Reakce na full: Nakonec to je milosrdná prohra. Nebylo d...
jojo, v podstatě jsme dali góly z náhodných akcí, ty velké šance neproměňujeme. Ale výkon fakt úplně v cajku.

alkacalkac | Budějce
Reagovat
01.12.2023, 19:21

Škoda té depilní první třetiny, letos obligátní mizerné mušky a též toho, že snížení přišlo tak pozdě, neb ke konci se mi zdálo, že sudí již klasicky spolkli píšťalky. Borci se myslím ale za předvedenou hru stydět příliš nemusí. A podržel bych dnešní bottom six - Toman dneska celý zápas ukazoval, že si to "povýšení" určitě zaslouží a poslední lajna se mi s Koláčkem moc líbila.

Reagovat
01.12.2023, 19:19

Tenhle tým je neskutečnej a jestli tohle má mít stoupající tendenci, tak se máme na co těšit. Sice dnes bez bodu, ale s daleko lepším zjištěním: že tohle je ku*va tým, který se nevzdává a mistr se musel hodně klepat, aby to vedení nakonec uhájil. Máme rozhodně na čem stavět, není to tu jako v minulosti o dvou, třech hráčích, číslo u lajny nehraje roli. Za mě dneska parádní výkon Smajlík

Smajlík škoda

Nakonec to je milosrdná prohra. Nebylo daleko od vyrovnání, škoda... pravda je, že Třinec je, po taktické stránce, nejvíce vyzrálé mužstvo. Ale i s ním se dá hrát, ukázalo to nedávno také (jinak marné) Kladno, jen to chce lepší střelbu, protože ta naše je šílená - pořád trefujeme bránící hráče anebo pošleme puk několik metrů vedle branky. V lepším případě ho pošleme žabičkou do pupku.
Nevadí, dnešní zápas byl extra těžký, prohra se dala očekávat. Za mě super, že se do sestavy vrátil Koláček a 4. lajna byla opět tou z úvodu sezóny.

01.12.2023, 19:17

Škoda první třetiny.Pislední zřetina se mi již herně zamlouvala.V neděli za tři body.

Přes dnešní prohru musím říci, že hra, i když ji trochu kazí ty chyby v obraně, se mi líbí. Ke konci jsme Třinec docela mačkali a nakonec jsme je mohli potrestat za jejich pasivitu. Škoda toho začátku a neproměňování šancí.

jeníčekjeníček | ...fosil nad Lužnicí v záloze.
Reagovat

Reakce na kerschlic00: Když prohrát, tak takhle...
...asi tak. Vidím to podobně.

Nakonec to nebylo špatný. Škoda dvou slepených gólů v závěru první třetiny. Smajlík

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.