MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "ArnieCZ" |  vypnout filtr
 
12>
Další diskuse: 
 
 
Zapomenu-li na první třetinu, žádná ostuda to nebyla. Koncem první třetiny jsem sledování zápasu pro odpor k našemu bezkrevnému výkonu zabalil, abych se k němu s chutí v půlce zápasu vrátil.
S trochou štěstí mohl být bod.
 
 
 
Reakce na provokatérista: Nechat klubu peníze za permice...
Tak samozřejmě- kvůli jednomu možná špatnému nákupu (a záměrně píši možná, protože Čiliak nám to všem ještě může ukázat) nechám zkrachovat můj klub.
To fakt dává smysl.
 
 
 
Gól jsem neviděl, protože mi naštěstí v posledních vteřinách vypadl net, ale co to zase bylo s tou brankou? Co kdybychom získali puk, otočili hru a jeli na bránu?
 
 
 
A takhle my si tu žijeme...
Dokázat si pohlídat ty konce zápasů, tak jsme na pozicích pro play off.
 
 
 
Reakce na JanzVan: Soptík, krásnej kurz 6,5. Jo 😀...
Já vsadil góly Toman a Doležal za kurz 25. Tak doufám... :-)
 
 
 
Reakce na Pluto_001: Nezlobte se, ale Prospal vám delší ...
"Trenér z něj nikdy nebude, postup v loni by zvládla i stará Blažková. "
Pralesní ligu jsme opustili sotva před rokem a někteří už si neuvědomují, jaká to byla dřina se odtud dostat a že to rozhodně není lehká záležitost. Tým postavený VP rozsekal nenapodobitelným způsobem celou soutěž, ale naštěstí máme profíky, jako je Pluto, aby nám objasnili, jakou trenérskou nulou VP byl a je.
 
 
 
Každá třetí střela gól? Kdo to má?
Kdo tu kritizoval produktivitu? Smajlík
 
 
 
Reakce na fofana: No to rozhodně :)) Naprosto důvěřuju z...
To nejsou závěry ruských soudruhů, ale jelikož to u tebe sklouzává k politice, tak asi nemá smysl to tu rozpitvávat. Ono vůbec nemá smysl řešit vakcíny na hokejovém fóru, takže tímto na toto téma končím.
 
 
 
Reakce na fofana: Miloš by nám u kamaráda vyjednal Sputn...
Pokud vím, tak ruská vakcína je účinnější, než jiné. Zase bych do všeho politiku netahal.
 
 
 
Dneska zatím nejhorší výkon za posledních pár měsíců. O přestávce očekávám bouři v šatně.
 
 
 
Píši to schválně před koncem zápasu, protože ať to dnes dopadne jakkoli, tak jestli budeme takto hrát (a hlavně se takto postupně zlepšovat) i nadále, nemám vůbec žádný strach, jakou roli budeme v EL mít. A role rozdavače bodů to rozhodně nebude.
 
 
 
Hokejka je u mě nekoukatelná na Firefoxu, ale běží hladce na Google Chrome.
 
 
 
Tohle jako byl ten hradecký tým, který je kvalitativně o několik levelů výše? Tvl., vždyť jsme byli dvě třetiny lepší a v té poslední oni sotva vystřelili na bránu. A nebýt toho, že prvních 10 minut si naši kluci asi ani nevšimli, že už hrají a hradečákům tam padlo všechno, tak bychom se dnes radovali z prvních bodů ze zápasu s prasečím klubem. Stačilo přestat se bát, jít do toho naplno a ta jejich nezáživná defenzivní hra se jim rozpadla jako domeček z karet. Já furt čekal, za stavu 1:4, 2:4, 3:4, že se do nás pustí a dorazí nás a ono nic, viděl jsem jen průměrný tým klepající se o jednogólovou výhru.
Ano, moc jsem chtěl vidět ten náš 4. gól, ale přiznám se, že v jednu chvíli ke konci zápasu jsem se přistihl, jak si říkám, že je vlastně tak nějak jedno, jak tento zápas skončí, protože hrát takovouhle partii s týmem, co o sobě tvrdí, že patří k top týmům soutěže, jasně ukazuje, jak na tom můžeme být, když vychytáme ty mouchy- masařky, které kolem nás krouží.
Za mě dobrý...
 
 
 
Reakce na srdař: podívej se, jak tu píší tvoji soukmenov...
Tys to ale nepochopil- vy se zničíte sami a my vám leda dáme ránu z milosti. A já si k tomu udělám kafe...
A že tu není o perpné výrazy nouze? No a co? My jsme tu doma a tobě je do toho...víš co.
Užívej si mezi svými, protože až se to začne hroutit, zablokují vám fórum a už budeš moc jít zase fandit Pardubicím.
 
 
 
Reakce na srdař: prej nejlepší fanoušci :)-...
Člověk, co se sem chodí pravidelně vyzvracet, když nás jeho bolševická organizace poráží, ukazuje jediné- svou osobní malost a ubohost. Pokud je ti méně, než 10, pak se to dá ještě pochopit, jinak je to problém a opravdu ti ho nezávidím.
A že jsi tu blokovaný? Podívej se, jak sem píšeš, hážeš tu slovy jako "vořešprut" a pak jsi vážně překvapený? Tak to ti k tomu všemu poněkud chybí ještě trocha inteligence.
Já počítám s tím, že letos to z naší strany žádná sláva nebude, že naostro se pojede až příští sezónu. Ale já si počkám, čekal jsem 7 let v pralese a ten rok v EL už je jen třešnička na dort. A také si počkám, až to u vás půjde do kopru, protože styl, jakým tam ten váš hokej vedete- a hlavně kdo jej vede nemůže skončit jinak, než ostudou...a pak se vrátíte tam, kam patříte a odkud jste sami nedokázali postoupit- do pralesa.
Za mě dobrý.
 
 
 
Souhlasím s Kurzorem a chtěl jsem napsat něco v podobném duchu.
Nejsme kvalitativně někde mimo EL, zápasy jsou většinou vyrovnané a jsme to často my, kdo jsme lepší, ale prohrává nám to absence zkušeností a stále ještě krátká aklimatizace.
Ztrácíme dobré zápasy v závěru, máme více šancí, ale dáme méně gólů..Bohužel u mě asi budí větší frustraci právě tento průběh, než kdybychom dostávali rychty o pět gólů a soupeř si s námi jen hrál.
Máme skvělého trenéra, stabilní zázemí, vedení, které je rozumné a já věřím, že půjdeme nahoru- minimálně tabulkou.
A ještě jedna věc- letošní sezóna zamíchá kartami mnoha týmů, diváci, sponzoři... nepanikařil bych.
 
 
 
Prospal je to nejlepší, co nás za poslední roky potkalo. Vyhazovat ho poté, co se rozkoukáváme v EL po letech pralesa, poté, co dal avizovaný prostor těm, co si EL vybojovali a obzvlášť v ročníku, kdy vlastně zase o tolik nejde, by dle mého bylo unáhlené i v dubnu, natož v prosinci.
Já mu zcela věřím, už mnohokrát nám ukázal, že jeho hokejové myšlení je o několik levelů jinde, než kohokoli z nás tady. Ví, co dělá.
Vzpomeňme si, jak se rozkoukával v pralese a jaký to pak byl fičák.
 
 
 
Zdá se mi to a nebo v poslední době vždy k půlce zápasu naši přestávají stíhat a hrát? Budou ještě nervy...
 
 
 
Kdyby se hrálo na to, kdo vícekrát prohraje o gól, tak s přehledem vedeme EL.
Půjdu proti proudu, mě to připomíná první ročník pod Prospalem, kdy si to všechno pomalu sedalo. Já vůbec nemám strach, že časem budeme pravidelně brát body...i když uznávám, že to může být až v příštím ročníku. Smajlík
Ale já si počkám, já jsem trpělivý...
 
 
 
Reakce na Paav: to ArnieCZ: a to že byl proveden atentát...
Hele, fakt se tady na fóru Motoru nebudu dohadovat o nacismu vs. komunismu. Posílat mi odkaz na čs. oběti z Gulagu s větou "řekni to těmhle lidem" je asi stejně relevantní, jako bych ti já poslal fotku lidí z Lidic, Ležáků nebo Treblinky s poznámkou "řekni to těmhle lidem".
Znovu opakuji, že Šafr je křivák a nikoli kvalitní novinář a Forum24 je neomarxistický plátek. Na základě tohoto celá tato diskuze vznikla a tady ji já osobně ukončuji.
 
 
12>

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

45. narozeniny dnes slaví bývalý brankář Roman Špiler. V Českých Budějovicích zasáhnul do hry v 1 sezoně, v 1 zápase na 36 minut...

50. narozeniny slaví @JaroslavModry. V ČB 5 sezon, 109 zápasů (7+17). Člen postupového týmu 1992. V NHL a SC 13 sezon, 753 zápasů...

Dnes nastoupíme v této sestavě. Jaký tipujete výsledek utkání? #hcmotor #dnesnisestava #nejenhokej

Dneska hraje Motor, takže vychází HOKEJKLUB!Najdete v něm rozhovor s Pavlem Novákem, vyrovnanou bilanci se soupeřem i zajímavosti...

×
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Dynamo Pardubice
Madeta Motor Č. Budějovice