ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "MARSCH" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Na hokeji v Číně odkaz
 
 
 
Hráčský práva vyřešený hostováním. Neni jedinej, kdo tu hostuje.
 
 
 
Reakce na Paav: Hlavní kategorie zná vítěze. Hráčem sezo...
Plekanec odmítl boje o extraligovej titul nebo třeba angažmá kdekoli v elitních ligách, aby zvedl s Jágrem celý Kladno herně o level a i svejma individuálníma výkonama ho dotáhl o do ELH. Rob? Jasně. Ty statistiky měl luxusní, ale hráč sezony? Proč?
 
 
 
To mi v tomhle kontextu připadá zásadnější čínská PR kampaň jménem SK Slavia Praha. Nikdo neudělal pro příznivý vnímání Číny víc a to je směr, kterým Čína na západě jde.

Ten hokejovej tým je win-win dohoda, jestli z toho svaz a ostatní ligoví účastníci budou něco mít. Navíc tu už v minulosti nějaký tréninkový kempy měli. Vnímám to politicky více-méně neutrálně, ale připadá mi to jako dobrá věc. Narozdíl od ...no možná všech... čínskejch akvizic v ČR. Doufám, že to těm klukům pomůže.

Provokace směrem k divákům není nic neobvyklýho odkaz , byť tady (pravda) se dá dost předpokládat politickej podtext vzhledem k tomu kdo s kym hrál. Tim
i ta vypjatá amosféra. Spíš mě zaujal ten borec, co to celý vyprovokoval a pak z toho utekl.
 
 
 
No to bude fakt znicujici direkt zasazenej mladejm borcum, co chteji hrat hokej a zlepsovat se v nem. Zaslouzi si to. Nezapomente vejce a shnila rajcata, at je i cim hazet.
 
 
 
Reakce na H5ibecek: Jak můžete chtít Kloučka, šak je to ...
A to je například?
 
 
 
Podle webu Komety hrajeme 8.8. v Brně.
 
 
 
Reakce na radek66: No komentář Bělohlava neukazuje na ni...
Navíc kádr má své limity a na postup to není.

Komentář nepoukázal vůbec na nic. Cejtit je jen lítost. Zbytek sis vysnil.

Víme o tom dohromady kulový, tak tu nemořme klima spekulacema.
 
 
 
Nebrat. Ten útok už je hodně širokej a rád bych věděl, jakým způsobem to plánujou točit. Pokud někoho, muselo by to být fakt exkluzivní jméno. Zvlášť pokud se potvrdí zvěsti o tom, že DG bude pokračovat, což padlo několikrát i tady.
 
 
 
Reakce na Haberman44: No ale když by měla stará sportovk...
Tak nějak.

Tak nápad by byl. Věřim, že nová hala bude stát dřív než v Jihlavě. Tam staví už patnáct let.
 
 
 
Líbila by se mi jedna hala pro hokej i volejbal. Budvar arénu pro mládež a případ neřešitelných kolizí termínů. Sportovní halu třeba i po lehký rekonstrukci pro ostatní halový sporty, mládež a jako tělocvičnu pro školy.

Hala za 700 milionů výlučně pro halový sporty je luxus a nesmysl. V Třinci za stejný peníze postavili víceúčelovou halu. Ta městu vyloženě chybí. BA je kočkopes i pro hokej. Natož pro nehokejový akce.
 
 
 
Pokud jsme opravdu jednali s Koblasou (jak bylo mnohde naznačováno) a nevypadalo to ztraceně(podle toho, co psali na fóru Varů), docela do ilustruje možnosti pralesa a pravděpodobnost, s jakou lze přivést "rozdílovýho" hráče "zvučnýho" jména.
 
 
 
Tak jako tak je to i investice směrem do další kariéry. Pro něj úplně super šance. I kdyby neplatili.
 
 
 
Pavlát taky neni zrovna hobit.
 
 
 
Reakce na Haberman44: Vychází mi to teda na toho Patýse....
Můžu se zeptat kolik měříš?
 
 
 
Já nepochybuju o tom, že ho Sparta bude chtít do přípravy a třeba tam i začne sezonu...ale věřim, že by mohl během ní přijít, pokud nebude vytěžovanej. Beků tam mají už teď docela dost. Otázka je, jakou formou ho budou chtít uvolnit...pokud vůbec. Extraligu bych mu ale přál.
 
 
 
Že by to Patera za mořem tak brzy zabalil? Může být dobrej, ale je to trochu zajíc v pytli v situaci, kdy chceme do brány jistotu. Byť třeba Kořenář chytal ve stejný situaci v pralese skvěle a Brízgala taky nezklamal.
Psalo se hodně a i tady byl zmíněnej ten Klouček. Ten má ale smlouvu v ELH a jinou dvojku tam nasmlouvanou zatím nemají. Jsem zvědavej jak by se to upeklo, ale spíš to jméno bude tímhle mimo. Každopádně ten by špatnej teda nebyl. Zvlášť kdyby byla šance ho tu udržet i do budoucna.
 
 
 
Reakce na fofana: Venca Prospal, Dvořka a spol sem ale š...
To je pravda. Ale pravda je i to, že se nezvedli a nešli hrát jinam, když to nešlo smerem ke startu NHL příznivě.....jako Jágr třeba....nebo Eliáš.
 
 
 
Mně přijde škoda, že podepisujou dlouhodobý smlouvy. Na jednu stranu mám pochopení pro to, že si ve svým věku zajišťujou jistotu na konci kariéry. Na druhou stranu je člověk bere tak trochu jako svý, ale pokud postoupíme, pošlou nás v klíčovým zápase bez okolků zpátky. Jsou to soupeři. A budou. Škoda.
 
 
 
Reakce na Gielen: No prej nějakej Čiliak je volnej ;-)...
Realisticky leda tenhle odkaz .
Navíc Marek podepsal před koncem sezony na dva roky.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motoráci remizovali na fotbalové exhibici s domácími Strunkovicemi nad Blanicí 5:5. Více info na webu. #hcmotor #strunkovice...

Motráci v kopačkách si vedli velmi dobře a ještě pomohli dobré věci. K vidění byl i gól z poloviny hřiště!...

Vloni byli Motoráci na florbalovém turnaji Street Floorball League až ve finále. Tento víkend budou na náměstí finálovou účast...

Motorácké intro ze sezony 2018-19 získalo stříbro v kategorii nejlepších propagačních hokejových videí, ale co víc, u fanoušků...