ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "MARSCH" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Třetí lajna složená z dřeváků..nevim nevim.
 
 
 
Reakce na MaartyJay: Byls první. Kdybych si to refreshnu...
Byl jsem druhej :D
 
 
 
Vary Kladno 5:0 po prvni tretine. No masakr.
 
 
 
Reakce na bluky: No tak za Porubu Svačina, tak ta Poruba...
Dyt jsme posílení.... přišlo snad deset hráčů.

Ony to nemusí být poslední zajímavý změny v lize. Hrabal a Květoň bez angažmá ani velký šance na štaci v ELH a oba odchovanci Vsetína. Ještě se to může zajímavě zamíchat.
 
 
 
Přesilovky..doufám..ještě netrénujou, protože jestli tohle má bejt jako "ono"...tak teda potěš pánbu. Celkově ty výkony vypadaj zatim na klidnej střed tabulky a žádný velký nervy.
Ale Holec tam měl pár momentů, jakože by playmaker být mohl.
 
 
 
Ten mládežnickej turnaj je ta akce, která získala vysokou dotaci kvůli účasti Jekaterinburgu, se kterým chtěl kraj prohloubit vztahy a kterej nedorazil? Jo aha.
 
 
 
Test
 
 
 
Jak se takovej člověk z Týna, Tábora, Netolic, Prachatic nebo Lomnice dostane k Dynamu? Proč by měl brát klub z Budějc jinak než klub z Prahy? A pokud by měl fungovat nějakej lokální patriotismus, proč by někdo z Máje měl fandit Dynamu a ne Čtyráku? Takový fandovství je navíc věc, která se často dědí a fakt je ten, že Dynamo hrává první ligu prakticky až od roku 91 nebo od kdy. Člověk se k tomu musí nějak dostat a ty výsledky jsou holt stimul. Plzeň na tom byla před patnácti lety úplně stejně i s tou převážně pralesní historií. A jak se z ní teď můžou v Plzni zvencnout.
 
 
 
Chapu to spravne, ze jsme dostali gola v presilovce 5/3?
 
 
 
Je to příprava a manšaft je pořád ještě hodně širokej. Neúčast Venkrbce bych úplně nedramatizoval, pokud to nebude dvakrát-třikrát po sobě.
 
 
 
Taky si myslim, že Čapek teda aktuální je. Což mi připomíná, že právě Válku s mloky jsem si chtěl přivézt před týdnem z ČB a zapomněl jsem na to.

Se čtením mám obecně ten problém, že na něj nemám trpělivost. Čtu dramaticky pomaleji, než je mi příjemný přijímat obsah a když k tomu připočtu extrémní lenost, vzejde z toho to, že jsem nepřečetl ani těch dvacet knížek k maturitě. Přečetl jsem jen to, co mě opravdu zajímalo. Čili toho Čapka, Zolu a nějaký filozofy. Děj Babičky jsem si pak u maturity vymýšlel včetně charakteru hrdinů a dodnes to určitě podávají studentům jako zábavnou historku na snížení nervozity o tom, jaký blbce tam lze potkat.

Dost lidí zmiňuje, že se z nich čtenáři stali až s pořízením čtečky. Zvažuju to.

Chápu, že byly časy, kdy nebylo co, než si vzít před spaním knížku. Dneska v konkurenci všech možných kratochvílí je složitý si k tomu vytvořit vztah. Jedině k tomu ty děti vést. Což tedy direktivně tak, jakým jediným způsobem to umí škola, vůbec nefunguje.
 
 
 
Já bych úplně nehodnotil návštěvnost Dynama. Ani hru. Všichni tam jsou v euforii. Ukáže se, kam až to klesne, až si to sedne. Počkal bych ke konci podzimu.
 
 
 
Jestli hodlá Kladno s tou extraligou naložit tak, jak naznačuje...dvakrát škoda toho závěru sezony.
 
 
 
Tlačil dneska za Prostějov proti Dančišinovi.
 
 
 
Zadna velka reklama na hokej to dneska neni.
 
 
 
Ona i taková nabídka jihlavskýho fanshopu je taková, že se tam raději snad ani nedívejte. Ti mají provozovatele tedy ještě úplně jinýho.
I když co se týče dámskýho oblečení, taky bída.
 
 
 
Zmiňovat ho navíc v souvislosti s Heřmanem je taky trochu ujetý. Není Šimánkovo vina, že Heřman končí, nerozhodovalo se "buď jeden nebo druhej" a i kdyby jo, nebyla by to jeho vina.
 
 
 
Někdo jít holt musel, ale Heřman mrzí. Byl tu s námi pět sezon. Mrzí i Tlačil.
 
 
 
Má se to rozseknout po tréninku, takže někdy po obědě bych čekal článek.
 
 
 
Hmmm.... Kometa skoro v plný palbě...tedy rozhodně ne tak, že by nechala půl týmu sedět. Pokud dnešní zápas má rozhodnout u někoho, kdo je na kraji vyřazení...no tedy hodně štěstí.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Ještě než sportovní vedení klubu došlo k rozhodnutí, zda si Ben Hawerchuk vybojuje smlouvu do konce sezony, přišel sám hráč za...

Před 100 lety se narodil legendární útočník František Mizera. V ČB neuvěřitelných 24 sezon, cca 200 mistrovských zápasů, 116...

Smutná zpráva zasáhla náš klub. Zemřel Ludvík Mühlstein, dlouholetý rozhlasový reportér z duelů našeho klubu. Napsal také knihu o...

I druhý domácí zápas přípravy dokázal Motor proti zahraničnímu soupeři vyhrát. Lužické lišky z Weisswasseru prohrály 2:4 a na...

×
×
Dnes v 12:30 | U20
ČEZ Motor Č. Budějovice
SC Bern