ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "MARSCH" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na P.XTRM: Padnout na hubu by to tam mělo a nejsp...
Odolat vábení různých Casků pak je další věc. Neuvěřitelný, že měl zajištěnou licenci i tým a stejně ostrouhal.
 
 
 
Pardubickej hokej má tradici. Věrnost fanoušků při tý bídě posledních sezon je neskutečná.

Ale ten klub je tak nesymaptickej. Těch městskejch peněz v tom utopených. To provázání s politikou. Magistrátní odbor ledního hokeje.
Tam by to chtělo stejnou obrodu jako tady...čili úplnej konec a nějaký blázny, co to postaví znovu na zdravých základech.
Ten hokej je tu v klinický smrti už několik let. Každá další sezona po udržení je jen ztracenej čas.
 
 
 
Reakce na Budweis88: Já doufám, že jednou přijdu na hoke...
Jakože hokej bez hokejistů?
 
 
 
Ja foufam, ze ztratit prvni misto pri naskoku 20 - 21 a 27 bodu, pokud mame tym, kterej je schopnej se se zbytkem merit, snad ani nelze. Zvlast pod prisnym dohledem Prospala.
Zraneni se bojim vic...

Ale zajimavej fakt z tabulky, kdy domaci zapasy drzi vsichni ze spicky docela pevne a rozdily v tabulce domacich zapasu jsou minimalni. Rozdil delame v zapasech venku.
 
 
 
Reakce na ČB_Hrošík: Mě přijde zajímavé, že když bylo se...
To je stejně hloupý měřítko hodnocení.
 
 
 
Sevrit soupere pri vlastnim oslabeni v obranny tretine....
...neumi nic
 
 
 
No konecne strela nekam k tyci...Sturalovi slo vsechno do klina.
 
 
 
No pak bych teda chtěl zákonem prosadit, aby mě v hospodě neotravovali fokovou muzikou nebo třeba mexicou kuchyní. Chci prostě v Haciendě Ranchero dát svoji oblíbenou svíčkovou. Hospody mají být pro všechny a svíčkovou má narozdíl od odporný mexický kuchyně rád každej. Svíčkovou povinně ve všech hospodácha ideálně podle jedný standardizovaný normovaný receptury.

Já dokážu některý regulace i pochopit, ale tuhle prostě ne. Tohle byla věc, na který se poskytovatel služby a její klient úplně v pohodě domluvili a fungovalo to. Tohle řešit takto uniformně shora represí je prostě úplně blbě.

A neni to západ. V principu je to východ. Západní řešení je tržní. Byť - pravda - dneska už ne. Dneska je i západ v řadě věcí východ.
 
 
 
Ta diskuse je tu nejmíň po čtvrtý. Stejný účastníci si předložili navzájem svý nezměněný postoje. Smajlík

Ale lepší než kdyby se tu neřešilo nic.
 
 
 
Reakce na fofana: Bože můj, konečně jsme v něčem dohnali...
Západ? odkaz
 
 
 
No jít za nějakým kuřákem v davu po ulici je extra zážitek. Smajlík
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: Tohle je strašně stupidní argument. ...
Tak holt samotná návštěva hospody, kšeft a posezení s kamarádem převážily nepříjemnosti způsobený kouřem. Jinak bys tam nešel. Nejít tam byla možnost otevřená úplně stejně jako tam jít. Nepředpokládám, že by tě někdo násilím nutil.

Přesně. Ale ten spor je na úrovni svobody majitele, kterej do svýho podniku násilím nikoho chodit nenutí. Naopak sám fuguje pod tlakem trhu a diktátem poptávky. Ta po nekuřáckých hospodách rostla a věřim, že za pět nebo deset let by byly v naprostý převaze naprosto tržně a přirozeně - tam, kde je lidé chtějí. A ty, které by zůstaly kuřácké by takové zůstaly proto, že je tam lidé chtějí. To, že do toho soudruzi potřebovali zasahovat shora, bylo extra v tomhle případě, kde ten trh zjevně fungoval, úplně zbytečný. Nesvobodný - netržní - neliberální. 30 let po revoluci.

Souhlasim, pokud se jedná o hospodu, která je přáním majitele vysloveně nekuřácká nebo hospodu, kde je sice formálně kouření tolerováno, ale zavedenou praxí je, že se tam nekouří nebo tam zrovna vůbec nikdo nekouří. Buranství to je. Přesto nic, co by měl stát represivně řešit. Je to opět na majiteli a personálu.
Buranství, když jsme u toho, je kouření samotný. Kdekoli.

Tohle jako gró diskuse je zbytečný. Holt to tak je a to je fakt. Nejspíš to ale k tomu hluku přispělo.
To, že to způsobilo další zásah do svobod hospodských kvůli hluku na ulicích, je zbytečný. Tak snad i alkohol se nezačně konzumovat na ulicích místo hospod a nepřijde další omezení.
 
 
 
My vždycky volili nekuřáckou hospodu, jejichž počet v poslední době raketově rostl. Se smradlavým oblečením jsem tak neměl nikdy problém. A nebo šel do kuřácký, kde jsem to riziko prostě dobrovolně přijal.
Chápu, že jsou menší města, kde kuřácká hospoda není. To je holt blbý a smůla. Jsou města, kde není zubař. Blbý. Jsou města, kde není kino. Blbý. Jsou města, kde nestaví vlak. Blbý. Jsou vesnice, kde není ani ta hospoda. Blbý.

Jít do kuřácký hospody a vnímat to tak, že mě otravuje smrad mi připadá jako jít na metalovej koncert a vnímat to tak, že mě tam otravuje metal.

Vyhnání kuřáků před dveře hospody určitě hluk na ulici zvýší. Nepamatuju si, že by se hluk ve městě někdy takto řešil. Dost možná je to dokonce přímej důsledek.

Všechno se ale brzy v dobrý obrátí. Vláda bojuje aktivně proti kouření. Jen a jistě pouze proto zvyšuje opět spotřební daň. Však oni ty kuřáky převychovají.
 
 
 
Reakce na Paav: Jedno požehnané taky přidám. A off topi...
Tohle iniciujou lidi, pro ktery je hluk všechno, co není naprostý ticho.

Bydlel jsem přímo nad hospodou potom vedle frekventovaný železniční tratě a teď v ulici, kde je hospod X. Jediný, co mi vadí, je smrad z cigaret stoupající do oken. Ať sou s tím smradem zavření v knajpách. Vyhnat to na ulici byl pěkně hloupej nápad a hluk pod okny to jen podpořilo.
Takový omezování kvůli tomu, že pod okny v pátek a v sobotu prochází sem tam hloučky vožralých dementů. Nevim no.
 
 
 
Pokud by se povedl někdo opravdu rozdílovej v měřítkách našeho manšaftu, kterej je sám o sobě celej rozdílovej, sem s ním. Kalibr Allena byla spíš ale haluz než standard.

Hodně bodovej je ten Paulovič v Prostějově, ale toho si Hradec před Play Off stáhne.

Rozšířit sestavu o to šikovnější zespodu je ale žádoucí a jistě se to stane nejen u nás. Během dvou zápasů se zraní v úplně blbých situacích, který se těžko dají nazvat soubojem, dva hráči a jsme na 13 útočnících. Strašidelný.
 
 
 
Reakce na Jeníček: ...ujetý je to hlavně pro nás, kterým...
Takže je tu prostor pro řešení, kdy zápas vůbec neuspořádáme a necháme kontumovat.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: tak to si já třeba představit neumím...
Klid patří i k šábesu a stejně hrajem.
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: Argumentace anglickou fotbalovou lig...
Ale v anglický lize je z toho hezká tradice. Umim si naopak představit, že sejně hezkou tradicí by se mohly v ČR stát zápasy 24.12. Po štědrovečerní večeři na hokej. Zatímco budeme na hokeji, Ježíšek dá pod stromeček dárky..a po návratu rozbalování. Dokonce by mohl štědrovečerní večeři podávat bufet na stadionu. Endy by mohl s naběračkou v ruce přidělovat porce bramborovýho salátu.

Ne...náhodou pro fanoušky myslim, že úplně super. 26. už je docela v normě. Těšim se...zvlášť, pokud jsou ty správně vánočně kýčovitý dresy určený na ten zápas. Bude to super. (aaa..tak dresy podle odpovedi v sekci na 19. prosince) Neva Smajlík
Navíc poslední předchozí zápas je 21. a věřim, že před 24. budou mít hráči volnější program a prostor pro soukromý kratochvíle.

 
 
 
Jsem zvědavej, jak dlouho Sokolov tu totální destrukci v maximálním nasazení zvládne hrát fyzicky.
 
 
 
Reakce na alkac: Vypadalo to tak, i když ve třetí už mi ...
Havířov, pokud zahrajeme nejakej svůj standard, hratelnej docela je. Včera to bylo opět jen o nás. O nich při vší úctě ne.
Já mám větší respekt ( když respekt asi není to správný slovo. Má příchuť uznání a to není moc na místě.) z Přerova a jejich urputný defenzivy za hranou pravidel tolerovaný rozhodčíma. Přerov bude v Play Off podobná zápletka, jakou byl Chomutov. Netrestaným faulováním a zápasnickými chvaty smažou výkonnostní rozdíl a bude to o vůli. V předbrankovým prostoru to za přísnýho dohledu pruhatců umlátí holema a co přes ten val projde, chytne Klimeš na hruď.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Smutná zpráva zasáhla celý český hokejový národ. Nejstarší žijící český ligový hokejista pan Václav Lenc dnes bohužel ve věku 99...

Smutná zpráva doputovala do našeho klubu. Zemřel nejstarší ligový hokejista Václav Lenc. Bylo mu 99 let. Celé rodině a všem...

Vítězem G-car indexu za měsíc listopad se stal kapitán Pavel Pýcha, který posbíral 10 plusových bodů. A může se těšit na víkend s...

Ve čtvrtek 19.12. hrajeme speciální vánoční zápas pro @centrum_arpida, během kterého zazpívá @pekar87 a moderovat bude Jirka Mádl...

×
×
Dnes v 18:00 | U20
ČEZ Motor Č. Budějovice
EC Red Bull Salcburk