ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Scottiecz" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na cigy67: Taky by to chtělo : https://ovcomrdi.c...
Tak si jí kup, určitě to zadarmo rádi pošlou Smajlík
 
 
 
Reakce na MARSCH: Stavajici permanentkar koupi na Spartu...
Lidi přeci rádi podpoří svůj klub. Jakkoli a za jakoukoli cenu. I tady je jich mnoho co by to zaplatili.
 
 
 
Tenhle přítel hokeje mi tady chyběl.
Já se musím přiznat, že s postupem nepočítám.
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: na tomhle něco je, PO bez diváků je ...
Myslíš, že ten výpadek by byl tak velkej? Spousta lidí má permici,z těch už by vstupný nebylo. Náklady na pořádání zápasu nebudou úplně malé, cesty k soupeřům, ubytování někde na tripu... Hráči asi budou mít cílovou prémii, než za vyhrané zápasy v PO, ale stejně sečíst tyhle čísla nákladů vs. příjem z 1500 lístků na zápas by nemusela být tak strašná červená raketa.
 
 
 
Kladna je mi líto, jenom kvůli Jardovo kecům jim to osud dal sežrat. PCE patří dolů mnohem spíš za ty poslední sezóny. Ale třeba jim teď nový majitel (až bude) srovná perka a vytáhne je z toho bordelu ve kterém to tam vedlo město.
 
 
 
Reakce na Jeníček: ...sleduji to na - OnHockey.TV...
Neznal jsem, díky!
 
 
 
Nerozumím tomu hejtování Kachyni.
Bude mu 22 a na jeho místě bych hokejku ještě nezahazoval. Může se z něj vyhrát výborný prvoligový bek. Vidím u něj budoucnost... Havířov ChL, Vítkovice ELH Smajlík Chyby se mu stanou, ale komu z beků ne?
Dneska se mi soupeř zdál ve hře s pukem lepší, naši si to pořád tak nějak házeli. Klouček tam měl ve druhé a třetí několik skvělých zákroků, udržel nám vítězství.
 
 
 
Ty voe, tak tu fotku "Tady jsme doma" chci mít 😁 To pobavilo.
Pánové, mohl bych dostat odkaz na záznam?
 
 
 
Reakce na FansBPH: Já se nabavim o výsledku. Klidně se t...
No vidíš, nakonec to stačilo. Smajlík
Víš, tady snad nikdo z místních o neporazitelném Motoru nepsal. To píšete vy, fanoušci ostatních týmů. Že je Motor celou sezónu jako válec nezaručí postup a ví to tady fanoušci, tak i trenéři. Snad i hráči. Takže fajn že z nás už máte komplex, fajn že vedeme tabulku, ale důležitý bude jestli se povede vybojovat ten postup.

Za to co předvedl, bych příští zápas posadil Conora a nasadil Svacha ať se otrká. Už dnešní zápas bych ho já nechal hrát, bylo by to pro jeho dobro. Když jsem u Conora - nevidím jeho přínos větším než přínos Rendy nebo Segeho a (spekuluji) bere možná tolik co oni dohromady.
 
 
 
Reakce na FansBPH: To je ten motor co by měl být jasny p...
Máš to zapotřebí? Ten náskok není nejmenší, asi to o kvalitě něco vypovídá...
 
 
 
Reakce na Hubl26: Tak permanetka na Vsetín v apce uvolně...
A ty z toho máš radost? Já ne, měl bys raději přijít ;-)
 
 
 
Reakce na prst: Jo a ještě jedna technická k tvýmu výrok...
Nic proti 22, ale taky tam nevidím ten klubový přesah.
Nadsázka - nejezdil tu třeba nějaký rolbař déle? Neměl by tam viset jeho svetr?
 
 
 
Proč by měla ta střela být zbytečná? Ještě byl zápas, mohl dát gól. Takže za rozhodnutého stavu mají hráči přestat hrát? Pochybuji, že střílel aby trefil Marcela.
Asi jenom v Litoměřicích jsou ti junioři nadějní Smajlík Litoměřice hned po MS ty hráče pustí, to je pro mě nepochopitelné. Jakože už jsou k ničemu? Možná by svaz mohl ty peníze rozdělit na konci sezóny všem klubům za každého hrajícího juniora
Smajlík
 
 
 
Pivko v Hradci nedrží lajnu, koukám, že se mu taky nelíbí uzavření soutěží. Viz. rozhovor na idnes. Čím víc takových hlasů, tím jistěji se povede uzavření dojednat Smajlík
 
 
 
Z reakcí zde už vím, že psát reporty je těžké, ale může si to někdo přečíst než se to dá na net?
Já zatím z Allena unešený nejsem. Pořád je v útoku, ale nic z toho, v obraně nejlepší taky není. Zatím nad ostatními prostě neční ničím.
Ale kromě bruslení jsem neviděl nic výjimečného ani na Fillmanovi, takže na obránce já nemám oko. Smajlík
 
 
 
Dneska famózní výkon Strmiče, letos jeho nejlepší výkon co jsem viděl. V zápase se naši nastartovali až ve druhé třetině, ale pak vsetínští nestačili.
Bery mě překvapil, spíš bych to čekal od někoho jiného. Zase se tam ale na začátku motal rozhodčí. Oni to mají snad nařízené.
 
 
 
Reakce na jeníček: ...bylo to nutné? I mistr tesař, se n...
Nebylo, ale věřím, že Zbyněk se s tím srovná. Od mistra přechodníků to prostě pobavilo, zvlášť když to je v jedné větě tak a podruhé tak. Prostě mě to pobavilo tak, že jsem si musel rýpnout. Ale nic ve zlém Smajlík
A ten zápas jsem opravdu neviděl, jestli dostávaly stejné góly, musel to být slušný kolaps. Určitě se to na nich podepsalo tak, že to ani dnes nedopadlo. Škoda.
 
 
 
Reakce na Budweis88: Trosky jako vy mě nemůžou urazit...
Paráda, drž si dál svou laťku tahle vysoko. Smajlík
Nezapomeň poslat balíček džejárovi k Vánocům. Sice konkurent, ale fajn týpek, viď?
 
 
 
Reakce na Kellewan: Dnes vcelku jednoznačně ... když jsm...
Taky Ti ten pokřik zní jako „Český hokej - pro bezmozky?"
Letos je snadné Motoru fandit. Ten x-krát zmiňovaný chomutovský válec byl v ZČ také tak dominantní?
 
 
 
Taky váhám. Malej by chtěl jít, po Chomutovu byl nadšenej u mantinelu při děkovačce a chce chodit každý zápas. Což nemůže (jak by se ráno budil do školky), tak jsem mu slíbil že může chodit v sobotu a ono to zrovna vyjde na tyhle...
Na jednu stranu, v době vypsání výjezdu ještě mysleli, že v tom zápase jim o něco půjde, na druhou je to jejich jediný výjezd sem letos.Kromě možného PO. Ještě to promyslím, ale koukání na nějaké strkanice s těžkooděnci nebo ještě hůř, s nějakými fandy, bych ho chtěl ušetřit.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Před 25 lety náš klub vyhrál třetí duel série o 3. místo s nabitým týmem @RytiriKladno a slavil tak bronzové medaile ?? Nejvíc se...

Tak jednoho brankáře už máme ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Vzpomínáte? ?? #tbt #15letzpět

Dnes je to přesně 15 let od chvíle, kdy náš klub notně vyztužený odchovanci z NHL postoupil zpět do extraligy! Kdo z vás byl...