ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Scottiecz" |  vypnout filtr
 
12345678910>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na -Tom-: Jo jo. To je právě ten problém. Dění na...
Koukám na ty slušný čísla Pařízka, ale slušný číslo tam má naposled v sezoně 2014-15 a to počet zápasů. Za další tři roky odehrál dohromady jednu sezonu s PO...
Na Kachyňu jsem tu byl zvědavý, v LTM hrál tuším i v první řadě, bohužel tady si nezahrál. Je jasné, že bez zápasů nahoru výkon nepůjde a my ho vůbec neměli stahovat zpět. Podle mne na tom bude teď hůř než na začátku minulé sezony, ale snad se pletu a bude to OK.
 
 
 
Tak z těch co jste tu na foru proflákli chybí už jen Šimi a Bohouš. Tak uvidíme.
Čekám jestli se objeví i někdo kdo by tu forem neproběhl, ale tuším že o Plášilovi tu nikdo nemluvil - takže je vlastně splněno.
 
 
 
Reakce na Hic_sum: Tak Bláha oficiálně u AZtu (zdroj: je...
Asi už mají na východě květen... Smajlík
 
 
 
Já bych asi šel úplně proti proudu. Renda ne, Šimi jo Smajlík
Naštěstí to na mém rozhodnutí není.
 
 
 
Já tomu úplně nerozumím, myslím té kondiční přípravě, stále se tu lidi opírají do Bombice. Vzpomeňte ale, kolik bylo úrazů ramen a v horní části těla před AS a kolik s ním a MJ. Minimálně v tom asi ta jeho práce vidět byla.
To, že nestíháme bruslit s LTM.. nestíhaly by to možná ani EL týmy. Třeba to dělá Bombic špatně, ale nový trenér snad bude vědět jak se to dělá jinde a bude to po něm chtít. Neměl bych zase takový strach. V sezoně se uvidí a případně bude čas na korekci (což je tady někdy oblíbená mantra Smajlík )
 
 
 
Když už se tu bavíte o těch třech z této sezony... Nikoho vyhazovat nechci, oni to v klubu za to odpovědní lidé zvládnou i bez nás, ale pokud bych tu dál chtěl Nováka s Kutlákem, tak jedině s jinou úlohou. Ne jako klíčové beky, ale jako mentory pro mladé ve třetí+ obraně. Nedorosta bych v našem dresu rád viděl dál. Pokud ale byl někdo z těchto tří důvodem nejednotné kabiny, tak bych ho raději viděl jinde.
Jako klíčové beky vidím Vráblíka, Fillmana, Pýchu (řazeno dle věku). Všichni mají smlouvu na další rok a potřebné dovednosti ve hře.

 
 
 
Reakce na motorak88: panofe ja nechapala jak vy mohla ch...
Vtipný to nebylo nikdy, už je toho vážně dost.
odkaz
 
 
 
Reakce na MpetrM: Ano,úmyslně prohraný zápas. Nehrajou ...
To je slušná paranoia. Neviděl jsem (kromě žilinských) smlouvy prof. hokejistů, ale dost pochybuji, že by se jim výdělky počítaly podle počtu fanoušků na zápasech. A že by jim tam po první přestávce management nalil do hlavy ať neblbnou a nechají si postup na zápas doma je docela směšné. Nebo jsem naivka?
 
 
 
Reakce na zdcart: Tobě se dnešní výkon Motoru líbil?...
V obraně to nebylo ono, ale když budeme do konce sezony vyhrávat pořád 8:5, tak budu velmi spokojen Smajlík
 
 
 
Když jsme u těch zbytečných chyb, uznávám, že grafik nemusí umět matematiku, ale sečíst 5+29 by mohl zvládnout Smajlík
 
 
 
U nás v pralese to mají rozhodčí stejné? Myslím ten briefing a pozápasový debriefing? Ani jsem nečekal, že to shlédnu celé Smajlík
odkaz
 
 
 
Koukám, že jsme na tom asi dost dobře, když tu podle mnohých můžeme poslat na lavičku druhého nejproduktivnějšího hráče. Srovnání Roba s Dostálkem je podle mne mimo. Každej z nich tu má jiné úkoly.
K zápasu - v první třetině jsme upletli z ničeho gól. V celé třetině jsme vyhráli minimum soubojů, opticky lepší byli hosté. Nebýt Gábičovo výkonu, mohli jsme jí prohrát klidně o tři góly. Druhá třetina byla z naší strany plná důrazu, škoda že jsme nepřidali víc góĺů než ten jediný. Začátek třetí byl stejný jako druhá, pak se to začalo vyrovnávat. Po snížení jsme se asi nějak začali bát, zase jsme měli kliku že Přerov nesrovnal. Skvělý byl opět Gába, Heřman.
Mikyska byl stejný jako předloni. Předržoval puk, točil se často na maličkém místě dokud mu to někdo nevypíchl. Věřím, že to je nesouhrou s ostatními, kdy si je musel hledat a nechtěl odevzdávat naslepo.
Být trenérem, nevěděl bych koho posadit abych zkusil posily. V poslední době se mi líbil Kytka, dneska seděl. Dostálek se taky zase zvedal, dneska seděl. Vráblo hraje stabilně na bez výkyvů celou sezonu a podle mne je tu stále fanoušky málo doceněný. Dneska mi tam i docela chyběl, posadil bych jiného beka (tam bych trenérovi mohl napovědět Smajlík ) Mladíci si už asi moc nezahrají, je možná škoda, že Kachyňa nezůstal v Litoměřicích aby si pořádně zahrál.
Tři výhry z toho těžkého trojboje jsem nečekal, skvěle, BRAVO!
 
 
 
Nějak se nám tu množí ty chybky v grafice, asi ten předvánoční stres Smajlík Nejdřív Kulták, teď součet 23 (10+23).
Jenom malý úsměv, chápu, že tohle se stává snadno Smajlík
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: ty rozhodčí jsou fakt banda totálníc...
Já jsem fakt asi jako ti rozhodčí - totálně slepej :-)
 
 
 
Já se některým divím. Volalo se tu po doplnění kádru a když se vrátí Luboš, tak je to málo?
Podle mne je to v současné chvíli jak doplnění, tak posílení kádru. Neproduktivní není a jestli nás dotáhne nebo nedotáhne do extraligy teď těžko můžeme posoudit. Bodový průměr v téhle soutěži má třeba jako Mikyska, kterého by tu někteří (teď myšleno kolem mně na zimáku) láskou sežrali. Spíš než jako krok zpět to myslím bude brát jako nakopnutí aby makal víc.
 
 
 
Reakce na Gora: Děkuji za poučení !Já jenom,že když si v...
Pozdvižení? Jestli se nepletu, začal jsem to tu já, když jsem se nad tím TO podivil, zdálo se mi to nesmyslné. Ostatním ne, já se nijak nebránil. Jenom když mi bylo podsouváno že si hledám bič na Stavjaňu, kterého jsem v příspěvku ani nezmínil. Prostě jsem napsal trenér - nevím, jestli TO signalizuje hlavní, nebo asistenti.
A ty máš teď ex post pocit jaká se tu kolem toho strhla vřava. Tak nevím, nepřišlo mi, že by tu mělo moc lidí stejný názor jako já aby se tu nějaká přestřelka vůbec odehrála. Nebo jsem asi nečetl moc dobře forum.
Bylo mi to vysvětleno, že je takticky správně. Promiň, když nemám pocit že bych to tu měl psát pokaždé když se to znovu objeví v nějakém dalším zápase. Ale asi je to opravdu takticky správně, když to dělá více trenérů, ne? Ale jestli Ti to vážně udělá radost, tak se tu budu divit dál a dál...
 
 
 
Reakce na Tveety: Speeder: To s tím Vencou mě taky napad...
Malinko uber, já na AS zatím špínu nekydám Smajlík
Jenom jsem to nepochopil, zjevně jako ty nechceš vidět, že za 4 vteřiny se dá po buly rozehrát akce i do prázdný kasy. A zdálo se mi pravděpodobnější, že naopak dostávají KV čas si to rozmyslet kam a jak to zahrát, než že my bychom z toho měli mít výhodu. Při soustavném prohrávání buly - zvlášť ve třetí třetině - mohl mohl jedině optimista čekat, že bychom snad nějakou vyhráli. Spadnout na puk umí i blbec a hráč zkušeností Pajiče by měl vědět jak to 3 vteřiny do konce zahrát aniž by měl potřebovat půlminutový výklad od trenéra.
OK, zdálo se Ti to výhodné, mě ne.
Btw. co by tím simulováním v tuto chvíli asi Venca získal? Kdyby to bylo déle před koncem, tak přesilovku, ale tady by při simulování hrozilo, že to nechá rozhodčí uplynout a on nebude mít možnost to po buly rozehrát.
 
 
 
Dneska vydřené body, produktivita opravdu není dlouhodobě naší silnou stránkou.
To bandzonekiller: loni to AS dělal celou sezonu. Sice protočil každého s každým, ale ve finále to vypadalo, že prostě nejsou na sebe vůbec zvyklý. Taky tomuhle prohazování nefandím. Než se někdo pořádně rozehraje, hned ho šoupne někam jinam aby si zase zvykal na něco jiného. Loni to nepřineslo nic.
TO quak: Slamáka vidím podobně. Pro mne je teď nejslabší z beků, adept na lavičku. Nevystřelí, ztrácí puky, zdá se mi laxní.
TO zbyna-ck: Zraněného Nováka rozhodně považuji za klíčového hráče. Určitě byl na začátku sezony v lepší formě než někteří z Tebou jmenovaných. A už je fuč...

Pajič letos opravdu bruslí a pohybuje se mnohem lépe než dřív, řekl bych nejlépe v kariéře u nás. Rozhodně se mi líbí, jenom mu chybí produktivita.
Velmi mne překvapil Galamboš, nečekal jsem, že to bude tak platný hráč. Výborný tah vedení, opravdová posila.Snad naváže na svou produktivitu z přípravy.
A ještě ten Pýcha - mě se stále líbí. Nic moc nevymýšlí, taky tím pádem ani nic moc nekazí. V něm vidím stále potenciál, letošní sezona vedle ostatních zkušenějších beků by mu měla prospět.
Dohromady se mi to líbí, jenom si stejně jako všichni tady myslím, že to na 12 útočníků určitě uhrát nejde. A když odejde VN, tak to bude ještě mnohem horší. A čím dřív budeme hrát na 14-15 zdravých útočníků, tím líp. Větší konkurence = větší motivace hráčů na hraně sestavy
 
 
 
Reakce na redaktor: Ok, zkusím ještě doplnit. Hrálo se v...
Díky, teď už rozumím Smajlík
 
 
 
Reakce na P.XTRM: Kohy, já osobně bych dal za pivo i 35 ...
Jak Ti s tím má Kohy pomoct? Má chodit točit aby tam provozovateli ukázal co je to plné pivo? Nebo aby je to naučil točit správně a to pivo neničit? Nepřechlístávat z kelímku do kelímku?
Přečti si co Kohy píše. Kde je poptávka, tam se tvoří nabídka. Nekupuj to za tu cenu, přemluv ostatní co znáš a až to odmítnou i skalní, tak to buď provozovatel zlevní nebo půjde do kopru.
Chápu Tvou poznámku jako povzdechnutí nad kvalitou, ale s tím Kohy a potažmo nikdo z klubu asi ani nic udělat nemůže. Třeba sem zase někdy Áša - nebo kdo to byl - napíše aby ses ho mohl zeptat a on Ti vysvětlit, že správněji než to dělá to dělat nejde...
Pravdu má Drew. Nekupujte to a přijde změna.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Českobudějovický odchovanec Roman #Horák mění dres, hrát bude v nejvyšší švédské lize. twitter.com/Hokej_cz/statu…

Jakub Babka se s námi podělil o postřehy z letní přípravy či ze svého zahraničního angažmá.hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Představení jedné z letních posil ZDEŇKA DOLEŽALA ??. Bývalý forvard @HCSlavia mohl českobudějovický dres oblékat už v lednu, ale...

Před 10 lety zemřel skvělý obránce Miroslav Dvořák. V Motoru 12 sezon (8 jako kapitán), 431 zápasů (66+134). Byl u postupu 1970 a...