ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Zbyna-CK" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
21.03.2019, 18:56
 
Reakce na lllouis: Faktem je, že během play off jsou hod...
ať si dělají, co chtějí, tohle série nevyhrává. Zítra doufám v kvalitní výkon směrem dozadu, ne tu hrůzu, co jsme doma předvedli mezi 10. a 30. minutou. Je třeba se připravit na to, že budeme hrát víc oslabení.

Snad to Kváča zavře a padne nám tam nějakej gól, ať se trochu uklidníme. Už by se k nám taky mohlo aspoň trochu přiklonit štěstí, přijde mi, že vůbec nedáváme takový ty jednoduchý góly, jako byl včera ten třetí Vsetína. Borec prostě vyšle střelu, jakých je 20 za zápas a zrovna tam spadne. My si musíme vytvářet neustále přečíslení, brejky, prázdný brány, aby tam vůbec něco spadlo.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
21.03.2019, 10:01
 
Reakce na MrPesi: Včerejšek hodně mrzí už jen kvůli tomu...
druhej gól není komu vyčíst, tam to Vsetín zahrál perfektně. Nejvíc asi mrzí první a třetí gól, ty padly po chybách. Při čtvrtým prostě Kondor zavřel oči a poslal to k tyči.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
21.03.2019, 09:31
 
Reakce na kellewan: Jinak ještě k hokeji. Opravdu bych n...
Souhlasím, včerejší zápas Vsetín vyhrál s obrovskou porcí štěstí, protože těch poskakujících puků před prázdnou bránou, střel,co šly těsně vedle a dorážek, co Gábu prostě trefily, bylo opravdu hodně. Nicméně nikde není psáno, že si tolik šancí vytvoříme i příště. Pro tým, co dotahuje ztrátu je daleko jednodušší vyhrát zápas ve chvíli, kdy už prostě nemají co ztratit, než když se dostanou třeba na stav 2:3 nebo (což pevně doufám, že se nestane) 3:3. Najednou je tlak i na nich a zase je ten hokej jinej.

Včerejšek přinesl dvě velmi negativní zprávy - Doležalovo zranění, díky kterýmu se nám rozsypala nejlepší lajna v lize a bude strašně těžký ho nahradit. Druhou špatnou zprávou je, že jsme tím Vsetín dostali do jistý pohody a bude těžký je teď nějak zastavit. Doma budou zítra hodně na koni a vyhrát tam bude dost těžký. Nicméně loni jsme taky hráli doma s Kladnem za stavu 1:3 pro nás a Kladno nás nemilosrdně sejmulo v pátým zápase a hotovo. Tak budeme doufat, že se tohle povede i nám.

A k celkově negativní náladě - sám jsem z toho taky dost rozladěnej, protože za stavu 2:0 v zápase a 3:0 v sérii se prostě NESMÍ stát takovej kolaps. Tohle jsme měli zkušeně v klidu dohrát a my tam začali lítat a vymejšlet přesně ty blbosti, co nás stály spoustu zápasů. Chyba před prvním gólem, kterej Vsetín posadil na koně, byla sice asi jedinou, kterou kapitán v týhle sérii udělal, nicméně chybou (vzhledem k zápasu, doufejme, že ne sérii) fatální. Třetí gól padl po nesmyslným nedůrazu ve středním pásmu, pak už byl Vsetín na koni. Snad to Kváča zítra zavře.

Kdyby to bylo před včerejším zápasem 2:1 pro nás a vyhráli jsme, tak bereme stav 3:1 jako skvělou pozici, tak by to tu chtělo přestat malovat čerta na zeď. Z 0:3 na 4:3 se série otáčí hodně špatně vždycky, ve všech soutěžích. Zítra to ukončíme, v neděli na hokej nechci!
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
20.03.2019, 12:37
 
Reakce na MrPesi: Ještě v základní části se tu psalo, že...
je to tak, navíc pokud by se uzdravil Šimánek, může to dost pomoct, dá se tak rozložit zátěž na víc hráčů. Teď to jedeme na 13 útočníků a v záloze nikoho nemáme.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
20.03.2019, 12:11
 
Reakce na Aleš=M=: Všichni dřou, hrajou obětavě ale jede...
Připadá mi, že je míň vidět, protože se hodně soustředí na hru dozadu a tím není tak aktivní v útoku. Otázka je, co má za úkoly. Ona ta první lajna byla celkově v sérii s Havířovem strašně nevýrazná, teď je to lepší, Vsetín nebrání tak pozorně.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
20.03.2019, 11:27
 
Reakce na Siky: Hele, tam jsem o úmyslu přesvědčen. Být ...
No ale najet do rozhodčího, to je na trest ve hře, ne?
pravidlo 116, v. "Hráč nebo funkcionář týmu úmyslně a bezohledně použije sílu jakýmkoliv způsobem proti rozhodčímu na ledě nebo ho zraní."
odkaz
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
20.03.2019, 11:15
 
Reakce na Siky: Jj, všiml jsem si a říkal si, co blbne ....
tak oni to včera ke konci už opravdu nedávali. Já třeba nevěřím tomu, že Jonák toho rozhočího neviděl.

odkaz

To vypadá na úmysl. Rozhodně mohl zabrzdit, nebo se vyhnout a času měl spoustu, rozhočího viděl celou dobu a ten neměnil nečekaně směr, nebo tak něco.

Jo a vhazování potom u nás, to byl majstrštyk...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
20.03.2019, 10:55
 
Reakce na ajejej: Pitule pobavil: „Je otázkou, zda to v...
však jasně, tohle třeba vůbec nebyl faul, nechápu, co rozhodčí pískal, čistej souboj:

odkaz

A teď vážně - ano, my víme, že takhle se to u vás v "kraji razovitém" hraje a klidně si v derby s Přerovem a Prostějovem tyhle prasárny dělejte, ale ne, není to hokej.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
20.03.2019, 10:14
 
Reakce na quak: Řekl bych, že neúčast trenéra hostů na T...
neboj, dneska se trefí a dostaneš to slibovaný pivo Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
19.03.2019, 20:02
 
Jooooooooooooooooooooooooooooooo!!

Ve velkým stylu, vážení!! Vsetín, kterej dal přes 200 gólů v 56 zápasech má 180 minut s nulou? Klobouk dolů! A škoda, že tam dneska nejsem, protože bych se teď chtěl zeptat sousedů na tribuně, jak vidí naše gólmany. Celou sezonu jsem totiž poslouchal, že jsou to díry, který nás v playoff potopí...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
19.03.2019, 18:43
 
Micka je č*ráááák na na ná na na ná na náááá
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
19.03.2019, 16:04
 
Reakce na alkac: Tak. A jestli to tu čtou svazáci (jakož...
no pokud máš na mysli Dreamy Duo D+D (dumb and dumber, neboli Dědek+Doležal), tak na ten asi nedojde, připadá mi, že jednoho vetujeme my a druhýho Vsetín Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
19.03.2019, 15:28
 
Reakce na Amper_: Každopádně na výsledek 4:1 pro nás dne...
v playoff je dost pravděpodobnej průběh 2:1 a dva góly do prázdný, případně 3:1 a 1 do prázdný... Teď nemyslím konkrétně náš zápas, ale obecně jakejkoliv zápas v PO.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
19.03.2019, 11:40
 
Reakce na jirka.24: Tak dnes a zítra bohužel nemůžu, což...
tvl "vytahování Kondorova banánu z Kváčovy svatyně" takový věty by se měly psát až po desátý hodině Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
19.03.2019, 11:09
 
Reakce na stoker303: Každá debata ohledně fandění je vít...
Problém je, že i kdyby si to přečetlo 500 gaučáků, tak stejně to znamená, že zbývajících 5000 o tom neví.

Bu-děj-ce je super, problém je, že kotel pro mě naprosto nepochopitelně tenhle pokřik na konci zrychluje až do ztracena. Proč to od nějaký chvíle nejedete ve stejným tempu? Pochopitelně rozumným tempu, žádnej kvapík. Takhle to probíhá tak, že začnete strašně pomalu, lidi se nachystají, přidají a pak během 3 pokřiků je konec, protože zrychlíte tak, že se to rozsype. Ten pokřik jeďte v normálním tempu, nezrychlujte. Takhle je úplně zabitej potenciál toho pokřiku.

Jinak k tomu tleskání - nikdy jsem nepochopil, co je za problém vsedě prostě tleskat do rytmu s kotlem. Od hokeje to neruší a kdyby se přidala byť jen půlka haly, tak je to pořádnej hukot. Jenže když to vezmu ve svým okolí, tleskám sám z cca 30 lidí. Teď mě tu možná někdo pošle do háje, ale pravidelně největčí hukot je, když se rozdávají tleskačky. Vím, je to trapný, ale lidi pak prostě víc tleskají.

Odpovídačka střelce gólu je rozhodně dobrej nápad.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
18.03.2019, 18:43
 
Tipovačka ELH přehledně v tabulce:

odkaz

Například L6 znamená postup Liberce v šesti zápasech (4:2). Dole přepínejte mezi sériemi.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
18.03.2019, 17:38
 
Reakce na Ježour: Už je tam! :)) Orsava 0:1...
a druhej! Jako absolvent MU ani nemusím hledat "neférovou" záminku a pan krásný jistě pochopí, že fandím Kometě Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
18.03.2019, 14:52
 
Reakce na sakulance: Aleš Totter: "Když skočí Martin He...
jj, když jsem to viděl, říkal jsem si to samý.. skvělá soudržnost. Loni by se nic takovýho fakt nepřihodilo...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
18.03.2019, 14:03
 
Reakce na quak: V právním systému to obvykle funguje tak...
nehynoucí obdiv Smajlík Jinak se to teď sešlo a budeme mít okolo 30 účastníků. Celkem je 4096 možných kombinací výsledků sérií, tak to asi nepokryjeme Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
18.03.2019, 12:21
 
Reakce na quak: Kecy o fair-play a sebereflexi zrovna od...
V pořádku, ať se odvolá. Ale při tom přezkumu může dojít znovu k uložení trestu v rozsahu, kterej je danej pravidly. A jestliže dostal trest 6 zápasů za něco, kde je rozsah 5-15 (tuším), tak bylo prostě na místě mu po přezkumu ten trest zvýšit, protože Erat absolutně nesplňoval podmínky pro nejnižší možnou sazbu. To není trest za odvolání, to je trest za to, že Erat nemá soudnost, myslí si, že neprovedl nic špatnýho, neprojevil žádnou lítost (jen nad sebou samým). Tady se přece nebavíme o nějakým sporným zákroku, tady mluvíme o obrovský prasárně. Nikdo mi nevymluví, že kdyby to udělal někdo jinej, než Erat, tak je rád za 8 zápasů. To Eratovo odvolání vůbec nebylo na místě, procesní chyba tam nebyla, dostal prakticky minimum, tak co se vůbec odvolává? Tohle zneužívání odvolání, kdy se odvolávají všichni proti všemu naprosto bez respektu k původnímu posouzení, je něco, co svědčí o nevyspělosti společnosti spíš než o opaku.

Řeknu to takhle - pojedeš v obci 90 a policajt ti může dát dejme tomu 1000-10000 pokuty (je to jen příklad). Dá ti 1200 a ty se odvoláš? Tak prostě počítej s tím, že taky můžeš odcházet s tím, že dostaneš 5000. Nevidím v tom nic neférovýho.

btw. nechceš si tipnout? Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Semifinálová série pokračuje Na Lapači, dnes nás proti @VHK_Vsetin čeká páté utkání. #VSEvCEB #PlayOff2019 #SpoluZaPostupem

Ve čtvrtém utkání semifinále jsme proti @VHK_Vsetin poprvé prohráli a série se stěhuje Na Lapač. #CEBvVSE #PlayOff2019...

I dnes dojde pouze ke změně v brankovišti. Pravidelná rotace našim gólmanům zřejmě svědčí, a tak od první minuty bude stát mezi...

Od 17:30 nás čeká čtvrtý semifinálový duel s @VHK_Vsetin. Postoupíme už dnes do baráže o extraligu? #CEBvVSE #PlayOff2019...