ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Zbyna-CK" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
21.01.2020, 14:08
 
Reakce na Aleš=M=: Můj názor je takovej, že dobrej gólma...
V PO bude chtít VP točit gólmany jako loni. Byla někde ta studie, že v back-to-back zápasech mají týmy lepší výsledky, když chytá každej zápas jinej gólman. Navíc naši brankáři jsou výkonnostně tak blízko u sebe, že má smysl je nechat chytat oba stejně, aspoň si nepřipadají, že jsou na druhý koleji. Aspoň můžeme být v klidu, pokud jeden nemůže, obránci jsou zvyklí na oba. Za mě to jsou samý pozitivní věci.

Budeme prostě doufat, že nenastane situace, že by do hry musela trojka, protože pak jsme v pytli (ale to každej tým pralesa...)
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
21.01.2020, 13:22
 
Reakce na alkac: Taky mi přijde zajímavé, že nadávání na...
však jak říkám - brankáře, trenéra, hráče, ty všechny jde natřít a nenechat na nich nit suchou, i kdyby to měla být sebevětší ptákovina. Ale běda sáhnout na rozhodčí, ti jsou totiž etalon dokonalosti a kritika by je chudinky mohla rozhodit. Nejhorší je, že takhle k tomu přistupuje i svaz.

Jeníček - teda takhle chytat za slovo Smajlík no pod dojmem výkonu na Vsetíně mi holt vypadli Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
21.01.2020, 10:46
 
Reakce na Motor27: Mě se nelíbí ta nerozehranost před pl...
Furt ta Dukla... jako fakt hrála v zápasech s náma tak skvěle? Vážně bude po 28 kolech plácání se s Kadaní a Sokolovem tak strašně rozjetá, že jí nezastaví Poruba? A i kdyby přes Porubu prošla, vážně z nich máme mít takovej strach?

Jako neblbněte, jestli je v PO někdo, u koho bych se bál, že nás může reálně porazit, tak je to Přerov a Havířov. S Přerovem jsou všechny zápasy strašně vyrovnaný, když se soustředí na hokej, máme s nima co dělat. A Havířov bude v PO tradičně velice silnej.

Ale mít stažený půlky z Dukly, to snad ne...

A je tu ještě jedna věc - jestli se někdy projeví to, že tým nehraje na jednu pětku, ale má kvalitu rozloženou na víc formací, je to právě v PO. A v tomhle ohledu jsme v lize naprosto dominantní. Náš číselně nejmíň produktivní útočník (Christov, absolutně nic proti němu, jen to na něj prostě vyšlo) by byl v Dukle, na Slávii nebo Chomutově sedmej, na Vsetíně cca 10. a třeba v Přerově nebo Havířově pátej. Jasně, je to tím, že celej tým dává hodně gólů, ale hráči, co tam hrajou čtvrtou pětku by u nás tak leda po rozbruslení sesbírali puky, zatímco naši hráči ze čtvrtýho útoku by tam byli nejhůř ve třetím, většinou ve druhým útoku.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
21.01.2020, 09:21
 
Reakce na Kellewan: Tak už 33 bodů .... to je zlo. Co mě...
Hlavně je 15 zápasů do konce, čili stačí třeba teď vyhrát s Porubou i Havířovem a máme matematickou (!) jistotu prvního místa 13 zápasů před koncem (samozřejmě při souběhu ostatních výsledků). Ale každopádně reálnou jistotu prvního místa jsme měli už na začátku nadstavby, protože ten náskok byl extrémní.

Strašná škoda, že je nám ten náskok víceméně k ničemu. Jasně, hráčům se asi hraje líp s vědomím, že 1 prohra není tragédie, ale do playoff je to stejně jedno... a stejně jako MrPesi bych neřešil, že se kluci nechají čas od času vybláznit k hurá hokeji a divočí v obraně. V playoff to bude jinak.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
20.01.2020, 19:38
 
tvl to je tak ubohý, jak se svaz snaží, aby Litoměřicím rozhodčí tlačili káru... já už chápu, že jsou tak vysoko. Protože jestli jim takhle pomáhají v každým zápase, to se to hraje.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
20.01.2020, 19:02
 
ty vole teď sekera do Strmeně a rozhodčí nic... to je strašná tlačenka těm Litkám...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
20.01.2020, 10:09
 
Reakce na kartáček: A. Hadamczik: https://www.parlamentn...
jak toho chlapa nemusím, tak tohle bych podepsal:

"Zrušili jsme sportovní třídy, ty fungovaly za komunismu a ještě nějaký čas potom, ale pak jsme je zrušili a to byla obrovská chyba, protože sportovní třídy jsou to nejlepší, co mohlo být. Bohužel, lidé ze sportovního úseku na svazu si prosadili svou.

Hokej se totiž nedá dělat od počítače. Je to úžasné, když ten trenér má v každé kapse jeden notebook a ještě kameru a chce hrát jako hraje Pittsburgh. Jenomže zapomíná, že na to nemá hráče jako má Pittsburgh. Samozřejmě, že i tyhle technické věci jsou dneska potřeba, ale dříve to tu nebylo a taky to šlo. A šlo to dokonce mnohem lépe než dneska. Trenéra dělají oči, ne počítač!" Smajlík

Zrušení sportovních tříd ve školách byla nebetyčná pitomost. Bavíme se o tom s ostatníma rodičema na hokeji - vozit dítě na trénink 4x týdně a pak ještě o víkendu na zápas je šílenost, jen shodou okolností to stíháme. Příští sezonu se taky může stát, že budeme stíhat 2 tréninky a co potom? Dřív prostě ráno odešlo dítě do školy, v rámci výuky mělo i trénink a odpoledne šlo domů. Systém, kterej závisí na tom, že mají rodiče zrovna čirou náhodou čas, je k ničemu...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
17.01.2020, 17:38
 
Reakce na zdcart: Slavia-nový sponzor.: https://www.hoke...
Slavia klidně může být do pár let zpátky v ELH, jdou na to po tý očistě dobře. Teď jen aby jim čínská cesta vydržela a penězovod náhle nevyschl kvůli politickým veletočům kohokoliv. Škoda jen, že takovej klub nemá větší fanouškovskou podporu... pražskej klub, na kterej chodí 1000 lidí, to je průšvih.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
17.01.2020, 14:13
 
Reakce na cigy67: On byl Clarke hovado takhle zkramaril ...
tak to je typickej rys Kanaďanů. Když prohrávají, neunáší to, protože jsou příšerně namistrovaný a začnou prasit. Stačí si vzpomenout na 1997, finále 2005 atd. Naštěstí pro zdraví všech v poslední době dominujou takovým způsobem, že to nemají zapotřebí Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
17.01.2020, 11:49
 
Reakce na Drew: Abychom si rozuměli, nemyslím teď tu sit...
jo, jenže tam si ho právě našel, protože Tkachuk předtím mlátil do McDavida, když přijel jako třetí do bitky a pak ještě když na McDavidovi ležel rozhodčí. Kdepak, Tkachuk je fakt pako...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
17.01.2020, 08:59
 
Reakce na alkac: Btw, zde přímo k tématu: http://nhl.cz/...
heh, pěkný. Ta disciplinárka, nebo jak se to tam jmenuje, v tom prostě začala dělat bordel nekonzistentností svých rozhodnutí. Za tohle měl Tkachuk dostat stejnou pauzu, jako Kassian a byl by klid.

A ten alibismus Parrose je neuvěřitelnej. Teď se zaměří na to, aby náhodou Kassian neudělal nějakej faul? No vaše blbost, milá disciplinárko, jestliže řeknete, že ten zákrok byl ok, pak musíte logicky očekávat, že se s nima roztrhne pytel, protože, jak už jsem psal, takhle někoho trefit dovede kdejakej hňup.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
17.01.2020, 08:26
 
Já furt nechápu, o čem se tu bavíme. Vletěl tam jako třetí, v tu chvíli není podstatný, jestli to bylo formálně čistý. Třetí do souboje, když je hráč otočenej úplně jinam, to je vrchol zbabělosti a prasáctví. Jak už jsem psal - na to není třeba žádnej skill, trefit někoho, kdo to vůbec nemůže čekat, to umí kdejakej Goiš. Mimochodem - co tím získal? Ten puk protihráči udrželi, takže to bylo celý úplně k ničemu. Kdyby tam přijel a prostě tomu hráči vzal puk, udělal pro tým víc.

Umění tvrdý hry je čistě se ziskem puku trefit někoho, kdo ví, že po něm jdete. To je umění a tomu má smysl tleskat, protože to je hokej. Tenhle pitomec vletěl jako hráč navíc do souboje jak utrženej vagón, rozhodně neuhýbal, jak se tu snaží drew malovat. Trefil ho nejvíc, jak to šlo, a protihráč prostě shodou okolností měl hlavu jinde.

A hlášku s podražením fakt neberu vážně...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
15.01.2020, 20:43
 
Reakce na quak: Moc vyloženě špatných výkonů letos Motor...
jj, do těch hlav se to chtě nechtě začíná dostávat... že o nic nejde, hlavně se nezranit, nakonec je úplně putna, jestli jdeš do playoff z prvního místa s náskokem 30 bodů nebo 1 bod nebo dokonce z pátýho místa. Stejně musíš vyhrát 12 zápasů z 12-21.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
15.01.2020, 12:59
 
Reakce na Paav: Uteklo mi kdy se Pavel zranil. No a Mato...
prej v Přerově... No u Venkrbce hlavně hraje proti čas. Pokud do 10 dnů nebude cajk, bude se muset sehnat centr tak jako tak...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
15.01.2020, 12:37
 
Prospal pro iDnes:

odkaz
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
15.01.2020, 11:17
 
Reakce na MrPesi: Dneska budou gólové hody Motor - Slávi...
tipuju 7:1 Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
15.01.2020, 09:05
 
Reakce na alkac: Dej bacha, aby si pak na tebe nestěžova...
sorry, já mám na tom numberphile nakoukaný stovky videí a tak se mi to motá Smajlík

btw. na numberphile stojí za shlédnutí všechno s Jamesem Grimem, Matt Parker je taky skvělej a Tadashi Tokieda je prostě boží. Mým favoritem z hlediska didaktiky je Simon Pampena, protože jeho nadšení pro matematiku je naprosto ukázkový...

Jinak, když jseš ten právník, znáš kanál LegalEagle nebo VivaFrei? Mají super videa o tom, jak je právo ztvárněný ve filmech a seriálech.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
14.01.2020, 20:04
 
Reakce na -Tom-: Nebo neni ta soutěž se 16ti mužstvy tak...
to je dost jednostrannej pohled. Může být, že je liga celkově slabší hlavně v konci tabulky, ale Vsetín, Chomutov nebo Přerov rozhodně nejsou o nic slabší než týmy, co tu byly dřív. Třeba u Přerova si myslím, že takhle silnej nikdy nebyl. Havířov má už druhou sezonu pro PO výborně poskládanej tým s hodně kvalitním trenérem. Ten rozdíl je u nás.

Takhle silnej kádr jsme nikdy neměli, vždyť se koukni do soupisky a odmysli si zranění. Venkrbec, Holec, Christov, Karabáček, Doležal, Novák, Kloz, Veselý, Přikryl, Gilbert, Endál, Šimánek, Pýcha, Plášil.. to jsou hráči, co by jinde v rámci ligy hráli první housle a někteří (Pýcha např.) asi i v ELH.

A to už vůbec nemluvím o nasazení, který ze sebe umí současní hráči dostat. O tom se např. Nedorostovi ani nesnilo, takhle tady dřít, jako teď dře Babka, Beránek, Karabáček, Pýcha nebo Novák.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
13.01.2020, 20:42
 
Reakce na MARSCH: Zrovna na něj koukám...no už loni hrál...
mně se líbil už s košíkem... na svůj věk hraje výborně dlouhodobě a letos Slávii jasně táhne.

2ppepino : jo, to předkolo ten tým ze spodní části ještě nějak urvat může, ale dál...?
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
13.01.2020, 18:58
 
tohle Soptík trochu podělal... asi mu to dobře Renda řekl... Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

V pondělní odpoledne proběhl na druhé ledové ploše Týden hokeje. Na akci ''Pojď hrát hokej'' dorazilo několik desítek dětí, které...

Zápasy s @hcstadion se v této sezóně mění na přestřelku, což potvrdil i dnešní zápas. Celkem bylo k vidění deset branek a vítězně...

Dnes hrajeme na ledě Litoměřic. Do sestavy se vrací po delší době také Matouš Venkrbec. Jaký tipujete výsledek dnešního utkání?...

Dnes hrajeme na ledě Litoměřic. Do sestavy se vrací po delší době také Matouš Venkrbec. Jaký tipujete výsledek dnešního utkání?...