ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Zbyna-CK" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
07.04.2020, 13:10
 
Reakce na evoorg: Tak fyzička je jasná, ale nepřišlo mi,...
tak myslím, že pod současným trenérským duem má každý hráč právo na to jednou vypustit vracení se do obrany. Následuje "jemná domluva" a ejhle, nešvar je pryč Smajlík (nebo hráč na tribuně) Smajlík

Ale vážně - hokejově je ten kluk dost dobrej a o to ostatní se postará trenér a kabina, Nebál bych se.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
07.04.2020, 11:43
 
Reakce na Bedy.v: A kdy vůbec začne letos prodej.....
Permici si koupím, ale jsem ochoten přispět ještě něčím, tak proč ne třeba přes ten účet Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
06.04.2020, 19:05
 
Reakce na Ja1: Co vy na to? https://www.sport.cz/hokej/e...
tak je to vlastně obdoba toho, co jsme tady navrhovali hned, jak bylo jasný, že se sezona nedohraje. Za mě super nápad. Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
06.04.2020, 14:27
 
Což ELH, ale KHL se sype...

odkaz
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
06.04.2020, 12:11
 
Reakce na Paav: Prasátko dále tlačí svoji káru... Podle ...
slyšíte takové to cvak-cvak-klik-klik?

To Schönovi cvaká pr*el strachy Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
03.04.2020, 15:11
 
"On to nikdo nechce moc slyšet, všichni jedou v emocích. Ve sporu tehdy byly tři strany - Mountfield, Budvar a radnice, která to poměrně úspěšně už dlouho rozdrbávala. Spor o pivo a licencích byla jen ta pověstná špička ledovce. Až nakonec Schönovi, potažmo Drbohlavovi jako majiteli licence došla trpělivost a zařídili se po svém. "

z diskuse na iDnesu...

blahoslavení budiž chudí duchem...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
03.04.2020, 12:21
 
Reakce na patres001: Nová sezona hokejové extraligy začn...
tomu říkám narozeniny Smajlík Smajlík

Roberte, koukej to vysílat! (budu na stadionu, ale stejně...)
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
02.04.2020, 13:10
 
Reakce na Phil-the-Thrill: Šimi 83. https://www.hokej.cz...
"Než se soutěž rozdělila, Šimánek naskočil do celkem 22 utkání. No a při hře v pěti proti pěti byl celkem u sedmnácti vstřelených branek a teď pozor... Jen u jedné inkasované."

Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
02.04.2020, 12:01
 
Reakce na Siky: Co že zdravýho mu drží?! :)) :)) :)) ...
Smajlík krásná řeč... takovou srandu v němčině nezažiješ Smajlík

Jak to tak pročítám, fakt se těším na začátek května, mohly by se odehrát hodně zajímavý příchody.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
31.03.2020, 15:05
 
Reakce na Phil-the-Thrill: Budějovický Motor chystá peck...
odkaz

Smajlík Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
30.03.2020, 16:48
 
Reakce na kerschlic00: Neřekl bych, že je pro EA extrali...
v tomhle byl bezchybnej pro evolution soccer, kde fanoušci pravidelně tu hru doplnili o aktuální soupisky, stadiony, ligy atd. Ve vanilla verzi byla ta hra sice skvělá, ale člověka nebavilo hrát za Mersyside Red místo Liverpool FC.

V hokeji pod EA tohle bohužel tak dobře nejde, proto jsou ty lokalizace tak kostrbatý. Přitom česká liga v rámci NHL by byla ok a zábavná...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
30.03.2020, 14:19
 
Reakce na alkac: To to je pro mě docela překvapení, jsem...
takhle zvenku těžko soudit, co za tím bylo, třeba to byla úplně normální dohoda a nic na tom není. Ale je fakt, že jsem taky čekal, že tam bude i další rok.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
30.03.2020, 13:23
 
Trenér Jiří Dopita nebude pokračovat na lavičce prvoligového Vsetína, který vedl poslední čtyři sezony a z roce 2017 s ním postoupil z druhé ligy do druhé nejvyšší soutěže.

Zdroj: odkaz
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
29.03.2020, 19:08
 
Reakce na MARSCH: Já mám úplně sentimentální asociace, p...
to je úplně poetický vyznání Smajlík chápu tě, měl jsem to tak v Brně, když jsem studoval. Každá připomínka toho našeho jihojihu mě potěšila.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
28.03.2020, 19:11
 
Reakce na Haberman44: Máš tam na černej listině Vampolu,...
bacha, já to nemyslel tak, že by jediným kritériem bylo to, že tu ti hráči hráli špatně. Spíš, že se jednalo o hráče, kteří se tu zapsali nějak diskutabilně. On ten jeho přínos na ledě určitě byl, otázka je, jestli ta cena za to, jak hrál, nebyla příliš velká.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
28.03.2020, 17:07
 
Reakce na tuppu: Souhlas. A nejvíc mě na té situaci se.e...
tyhle úvahy je potřeba dělat v kontextu. To neproběhlo tak, že by ze dne na den si někdo řekl "hele, to by byla sranda přesunout výrobu do Číny".

Ten důvod je v tom, že lidi v Evropě a USA chtějí pracovat za vysoký mzdy, ale za výrobky chtějí platit pořád stejně. Takže se ty výrobky typu tričko, mixér (zdravím MJ), dezinfekce atd. musí vyrábět někde, kde není takovej tlak na plat ve výrobě.

Takže na tom, že je výroba těhle věcí v Číně má podíl každej, kdo se snaží utrácet co nějmíň a zároveň co nejvíc vydělat = my všichni. On by snad někdo koupil balík kancelářskýho papíru do tiskárny z papírny v Loučovicích nebo Větřní, kdyby tento stál patnáctinásobek jen proto, že je to český výrobek? Ani náhodou. A to je ten důvod, proč je výroba v Číně.

Jinak samozřejmě Čína se musí za břicho popadat. Vlastním středověkým přístupem k hygieně a totalitním přístupem k informacím způsobili celosvětovou pandemii a teď na ní naprosto bezskrupulózně vydělávají a ani jim není stydno. Za tohle by měly přijít reparace jako za rozpoutání války. Jenže - kdo by je vyměřil, kdo by to rozsoudil a především - kdo by to jako po Číně dokázal vymáhat?
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
26.03.2020, 15:18
 
Reakce na macháček: Ona ta Kovářová hlavně nenapsala z j...
S tím uskromněním souhlasím, bohužel, odbory už zase jedou ve svých fantasmagoriích...

odkaz
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
26.03.2020, 13:43
 
Tour de France by se mohla podle nejnovějších zpráv jet bez diváků. Zrovna u cyklistiky je to asi celkem jedno, protože sponzoři chtějí být vidět v TV, na trať přijde sice hodně lidí, ale nevybírá se od nich na většině tratě vstupný a ještě k tomu budou jezdci rádi, že nejedou uličkou o šířce 70 cm Smajlík jasně, bude škoda, že na těch hlavních výstupech a v cíli nebude publikum, na druhou stranu ta Tour si vydělá i tak dost díky TV.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
26.03.2020, 13:00
 
já teď třeba řešil situaci, kdy jsem měl zaplacený ubytování na začátek července v Rakousku. V době, kdy jsme to rezervovali (říjen 2019!), fakt nikdo nemohl tušit, co bude. Takže jsme v klidu zaplatili "nonrefundable" zálohu ve výši ceny pobytu, protože jsme věděli a měli domluveno, že kdybychom nemohli my, jedni známí pojedou místo nás. Jenže teď přišlo opatření vlády a oznámení, že do září se nikam cestovat nedá. Z bookingu mi v návaznosti na to přišel email, že máme dát urychleně vědět ubytování, jestli opravdu přijedeme a pokud ne, tak se máme domluvit na vrácení zálohy, že booking podporuje to, aby se i nonrefundable platby vracely. Takže jsem 3,5 měsíce předem napsal na ubytování, seznámil je se situací a čekal něco jako "ok, chápeme, pokud souhlasíte, pošleme vám 80% částky". Vzal bych to a byl spokojenej. A jejich odpověď? Nic nevracíme, co nejrychleji uvolněte rezervaci, ať jí můžeme prodat. Až když ji prodáme, začneme řešit, jestli vám vůbec něco vrátit... Jsem naivní. Fakt bych nečekal, že se někdo bude chtít napakovat na pandemii...Takže čekáme, jestli nám blahosklonně něco pošlou.

A těhle situací budou miliony po celým světě.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
26.03.2020, 11:51
 
Reakce na carramela: Předpokládáš tedy, že od května je ...
nepředpokládám, píšu "pokud...", to je dost rozdíl. A píšu, že si "budeme držet palce", tj. je mi jasný, že bude velký štěstí, pokud se to podaří rozumně zvládnout a vrátit se do normálu ještě před létem.

samozřejmě vnímám, že ten dopad může bejt drastickej úplně pro všechny, ale nějak nevidím důvod psát pesimistický komentáře ve chvíli, kdy jich je plnej internet... (a upřímně řečeno už mi lezou krkem...)
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

V letošní sezóně se povedlo to, na co čekal každý fanoušek celých sedm let. Motor totiž postoupil do extraligy! Proto jsme...

45. narozeniny dnes slaví bývalý obránce Miroslav Dvořák mladší. V A týmu hrál v 1 sezoně 2 zápasy, bez bodového zápisu. V roce...

45. narozeniny slaví bývalý útočník Radoslav Kropáč. V ČB 1 sezona, 62 zápasů, 20 gólů (5 v přesilovce, 3 vítězné), 48 bodů, 40...

45. narozeniny slaví František Ptáček. V ČB 5 sezon (2 jako kapitán), 241 zápasů, v nichž dal 38 gólů (25 v přesilovkách, 1 v...