ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Zbyna-CK" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
15.01.2019, 23:20
 
Zase taková panika... a proč? Kdy nám příchody v lednu nějak pomohly? Stejně jako evoorg si myslím, že tenhle tým jasně dokázal, že do špičky patří, protože do kontumací ligu vedl. Teď se prostě vytratila pohoda a zápasy se musí urvat silou, ne krásou. Jestli se konečně povede pár zápasů v řadě, půjde to dobře.

A mimochodem - my jsme letos v průběhu sezony neposílili? On nepřišel Karabáček a Jandus? Oba se imho jeví jako dobrý posily. Kdo z těch, co přišli v průběhu sezony a nehráli tu už v září, byl loni opravdu přínosem? Vampola? Možná na ledě, ale mimo něj už asi úplně ne. Jonák? Do oslabení super, jinak nic moc. Kučný? Nemyslím si. Bárta? Nejezchleb? Mikyska? Ani náhodou. Takže třeba loni se povedl fakt jen Rob, kterej tu po příchodu dával dost gólů. Takže na cca 6-7 hráčů se povedl jeden. Co sezony předtím? Hřebejk, Vak, Volek, Fronk... Myslím, že bilance VP - 3 příchody v sezoně (Dunn, Karabáček, Jandus), z toho 2 povedený a u jednoho je na hodnocení brzy, je hodně dobrá + připočtěme, že rozhodně byl výbornej tah vzít Plášila, věřit Šimánkovi (i když teď není v pohodě) a především ohrávat mladý kluky.

Ne, rozhodně přestupovou strategii nevidím, jako současnou slabinu. I kdyby nikdo nepřišel, dá se s tím playoff hrát. A je jasný, že jedna posila do útoku by se hodila - jenže to platí pro jakejkoliv klub. Myslím, že nemůžeme vědět, s kým se jedná, jak je to daleko, jestli to má smysl... musíme si prostě počkat, až vyjde článek, že někdo přišel. Ale tohle neustálý hledání toho, co ještě je špatně, je fakt už ubíjející.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
15.01.2019, 19:30
 
Reakce na Evoorg: Já jsem na zítřek celkem optimistický....
já věřím tomu, že když budeme bruslit, srážet se a celkově hrát prostě tvrdě, tak Duklu dáme za 3 body. Jakmile ale upustíme od kontaktního hokeje a začneme hrát okolo mantinelů m*danou s baletními prvky, tak nemáme nárok.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
15.01.2019, 16:33
 
Reakce na Kurt_Hübl: Hned první příspěvek jakéhosi M.Str...
To je známej hradečák, nebrat vážně Smajlík ... no každopádně by asi bylo moc fajn, kdybychom se dočetli nějakou oficiální zprávu, která by jasně a definitivně potvrdila, že Kváča dochytá sezonu tady. Představa, že Strmeň od půlky prosince do února (března? dubna?) "nesleze z ledu", je naprosto šílená.

Na druhou stranu - Třinec si může psát, co chce, pokud je rozhodování na nás, nemusí nás jejich fb nijak znepokojovat. Teď ještě, jestli je rozhodování opravdu na nás.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
15.01.2019, 12:16
 
Reakce na Tony8385: Nenašel jsem sílu to tu vše číst, al...
Překlad: chtěl jsem po vás, abyste bránili a viděl jsem vás dřív bránit (ve smyslu - "vím, že to umíte"). Vy tady budete bránit, jinak nemáme nárok. Proboha, celou dobu si to říkáme,... Jestli na víc nemáme ("all the juice we have"), zničí nás. Máme před sebou 2 třetiny, takže všichni se teď proberou, protože jinak si můžete rovnou zabalit. Ale vím, že to tenhle tým umí, máme ještě 40 minut, takže budete makat každý střídání naplno, budeme nahazovat, víme přece, že ve svým obranným pásmu nejsou tak dobří. A víme, že to nejlepší na nás je, jak tvrdě umíme hrát! Takže všichni budou hrát naplno, budete si navzájem pomáhat a rovnou vám říkám, že jestli nebudete hrát tvrdě, nebudete hrát vůbec. Všechny vás varuju. Tohle je dobrej test pro nás všechny, aspoň se ukáže, jak si stojíme proti jinýmu tvrdýmu týmu. Pojďme!


Sorry, je to narychlo, tak mi možná něco uniklo. Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
14.01.2019, 19:41
 
tak a teď udržet, ať tu poslední čtvrtinu začneme za 3 body. Hlavně nebláznit a dohrát v pěti.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
14.01.2019, 18:46
 
ty kráso, normální tělo a napadení... ale dneska je to katastrofa po všech stránkách...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
14.01.2019, 17:35
 
takže jsme za 3 minuty viděli spálenou tutovku od Čermáka a jasný neodpískaný podražení na nás.

Vše při starém, řekl bych Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
14.01.2019, 16:38
 
tvl v těch pardubkách snad závodí, kdo udělá větší ostudu, ne?

odkaz
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
13.01.2019, 17:38
 
Reakce na Drew: https://www.youtube.com/watch?v=dSJhatkh...
kdybych seděl v disciplinárce, tak jednání trvá přesně 2,4 sekundy. 30 zápasů stop, další!
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
13.01.2019, 15:06
 
mimochodem - letos je sezona rozjetá reálně na cca 93-105 bodů. To při vědomí, že bylo ve hře o 12 bodů víc, než dřív, dává vlastně nejmenší zisk z posledních let. Ale zásadní změna je, že letos je soutěž daleko vyrovnanější a soupeři daleko silnější. Mančaft, co tu v roce 2015 udělal 95 bodů a baráž, by letos s tak tak bojoval o osmičku.

Pořád si myslím, že když se povede poslední čtvrtina soutěže, hlavně posledních cca 8-10 zápasů, může se v playoff dít cokoliv. A jedna věc je jasná - i kdyby šel motor do PO ze sedmýho, osmýho místa, nikdo nás za soupeře chtít nebude.

Kdepak, letos se imho dočkáme už ve čtvrtfinále čtyř vyrovnaných sérií.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
12.01.2019, 20:28
 
třetí čtvrtina soutěže nám přinesla 22 bodů z 42 možných. Bilance ve 14 zápasech 7-2-0-5 je prostě průměrná a současný postavení v tabulce tomu naprosto odpovídá.

Můžeme si jen drbat hlavu, že jsme opravdu ti největší pitomci v historii pralesa. Mančaft, kterej hrál v pohodě a vedl v cca polovině soutěže tabulku s náskokem přes 10 bodů na třetí místo, se v posledních 20 zápasech proměnil v totálně průměrnej tým, kterej může každýho porazit, ale taky s každým prohrát.

Máme přesně 14 zápasů na to, aby se podařilo udržet aspoň to zatracený 4. místo (teď už je skoro scifi i druhý místo). Sranda to rozhodně nebude a 20 bodů z poslední čtvrtiny zápasů může klidně znamenat osmý místo!

Nicméně nic není ztraceno, protože "stačí" najít klid, předvést kvalitních posledních 10 zápasů sezony a najednou půjde ten tým do PO v pohodě a s klidem. Jestli se ale budeme dál takhle trápit, tak nás někdo vyřachne ve čtvrtfinále. Já pořád věřím, že tenhle mančaft má na to, aby předved ten optimistickej scénář. Takže základ je začít výhrou v Benclích a pak dát Jihlavu. A najednou to půjde.

Nicméně si myslím, že o naší síle hodně naznačí trojboj Přerov - Prostějov-Kladno na přelomu ledna. Tam se ukáže, jak na tom jsme. Pokud tyhle 3 zápasy nezvládneme, bude to špatný.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
12.01.2019, 19:57
 
Reakce na Kellewan: Tak. A máme to dnes za sebou. Já nev...
bude, protože naše vedení očividně žije v představě, že se nesmí vetovat ani jeden sudí. Tenhle hňup nás programově řeže už několik sezon a my s tím děláme co? Vůbec nic!
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
12.01.2019, 18:58
 
Kohy, bylo by zcela na místě, aby se Bednařík vyjádřil k tomu, jak je možný, že nás 4 roky v řadě řeže jeden a ten samej rozhodčí a pořád nás píská.

Jakože úplně vážně.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
12.01.2019, 17:38
 
Začátek jak víno! nejdřív hrajeme tradičně marně přesilovku, pak se necháme nesmyslně vyloučit za úplně zbytečnou hrazdu a následně se Přikryl nechá dvakrát vykázat z buly.

Pa-rá-da!
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
12.01.2019, 16:26
 
Reakce na zdcart: Přerov pod novým trenérem začíná ordin...
njn holt Přecechtěl měl v hlavě mozek a chtěl po nich, aby hráli hokej. Úkol pro poslední zápas s nima zní "hlavně se nezranit". V PO doufám nebudou.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
11.01.2019, 10:13
 
Reakce na Riise: Máš pravdu, že loni to byl pseudotým, k...
loni tady x lidí psalo, že radši uvidí tým, kterej bojuje, než bandu rádobyprimadon, co není schopná přejít do rychlejšího bruslení. Všichni tu volali po tom, že než tahat zvenku drahý tragédy typu Nejezchleb a rovnou jim dávat smlouvy, je lepší podepisovat try-out, hrát s odchovancema.

Teď to tady máme a stejně tu lidi (možná i ty samý) mají kecy. Tak já už nevím.

Prohrálo se, zápas stál za h*vno, koncovka je letos bídná a gólman přetíženej. Zápasy proti týmům ze dna tabulky jsou naprostý utrpení a neumíme je hrát v klidu. Hráčům chybí důraz. Kontumace zničily pohodu v týmu tak, že se do ní doteď nemůžem vrátit. Jo, je toho hodně, co se udělalo a dělá špatně. Ale kdo píše, že je to hráčům jedno, nebo že nemakají, tak je slepej.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
11.01.2019, 09:28
 
Reakce na KohyCZ: Mně se ten tah trenéra líbil. Myslím, ...
souhlas, tohle byl dobrej signál k týmu, žádný ponížení. A ještě napíšu jednu věc, co jsem tu sice už psal někdy dva měsíce zpátky, ale přijde mi, že není od věci jí připomenout:

loni tu byl pseudotým s pseudosrdcařema a pseudotrenérem. Tým, kterej předváděl pseudosnahu a ve skutečnosti to cca 15 hráčům bylo úplně šumák. Většina zápasů byla totálně bez nasazení (jedinej, kdo tu loni fakt jezdil, byl Čajda, Vráblo, Jonák na podzim Dostálek, po Novým roce Rob a problémovej Vampola). A ten tým tehdy zdaleka nedostával od fanoušků takovou čočku jako letos. Přitom ten rozdíl ve snaze a touze něco dokázat a hrát dobře, je naprosto markantní. Tenhle tým má charakter, loni se vůbec o charakteru nedalo mluvit, protože ten prostě neexistoval. Tak místo všech těch spekulací, pískotu atd. by bylo dobrý kluky prostě podpořit. Pokřik "bojujte za Motor" je podle mě forma podpory, o tom nepíšu, aby mě někdo nechytal za slovo.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
10.01.2019, 11:28
 
Reakce na MrPesi: Momentálně před sobotou se můžeme chlá...
Na tohle se nejde spolehnout, ta bilance může bejt na konci ZČ 7-5 a zdaleka nebude tak veselá. Gólman oddych potřebuje, stejně jako hráči potřebujou dostat do hlav, že je třeba se vrátit k jednoduchosti ze začátku sezony.

Když si vzpomenu na prvních cca 15 zápasů... tam jsme nic nevymýšleli, jde střílet, střílej, jeden hráč před bránu a dorážet, když chceš puk a má ho soupeř, srážej se a důsledně se vracej. "Jednoduchý". Nic víc v tom na začátku sezony nebylo, to mi nikdo nevymluví.

Jenže pak se dostalo do hlav, že když jsme na tom prvním místě, tak jsme vlastně "lepší" a "favoriti" a začalo se vymejšlet - proč se srážet, když to uhraju "kvalitou", proč střílet z každý pozice, když můžu "vyšperkovat" akci přihrávkou atd. A od těch kontumací to šlo do háje úplně, protože zmizela sebedůvěra a teď jí těžko získáváme zpátky. Včera ve třetí třetině chyběla úplně.

Cesta k ní vede přes šňůru třeba sedmi výher. Ale obávám se, že to nemůže předvést tým v současným rozpoložení a s unaveným a přetíženým gólmanem, za kterýho není vůbec žádná náhrada (bravo!).
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
10.01.2019, 10:07
 
Reakce na MrPesi: Dejme tomu, že prvních deset minut prv...
Vzhledem ke Strmeňovi je strašný poslouchat ty kecy okolo sebe, jak chytá blbě. Chytá normálně a chytal by daleko líp, kdyby si mohl aspoň jednou za poslední měsíc odpočinout. Navíc včera dostal dva góly, se kterýma mohl těžko něco dělat. Navíc ten první gól byl ze situace, ve který naši útočníci spolehlivě trefí mantinel za bránou. To není chyba gólmana, že to z kruhů neumíme dát do vinglu a soupeř jo.

Ale sami jsme si zavařili, že musí všechno odchytat jeden člověk, tak to tu máme. A na jeho výkonech se podepisuje i vědomí, že jakmile dostane gól, tak mančaft před ním s tím zápasem už nic neudělá (FM byla výjimka). To gólmanovi taky na klidu nepřidá. Že není v pohodě, je z něj cítit na sto honů, ale my ho v tom necháme vykoupat, protože za něj prostě nikoho nemáme.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
10.01.2019, 09:30
 
Včera strašně chyběl příspěvek lajny s Bradleym a Karabáčkem. Těm ten zápas vůbec nevyšel a můj laickej pohled je, že jim to nesedlo s Endálem. Čermi sice nehraje dobře, ale nebojí se jít do soubojů a rozbíjet to a tím tvořil prostor pro dva zbývající, takže i přes slabou formu byl v týhle kombinaci přínosem. Endál se do hry tolik nezapojoval a před bránou pak chyběl. I když měli na začátku několik dobrých střídání, kdy to volalo po gólu.

Včerejšek byl prostě ukázkovej zápas blbec. Bylo jich letos už několik, ale včera to bylo fakt výrazný. Těch netrefených prázdných bran, neuznanej gól, kterej by podle mě ten zápas přehodil na naší stranu, spousta puků odražených těsně mimo naše hokejky, teče těsně vedle... Holt to nevyšlo.

Ale rozhodně tomu chybí důraz. Dá se to okecávat produktivitou atd., ale primárně chybí důraz. Přece když vidím, že to nejde hokejově, tak vydám na střídačce pokyn, že chci vidět v každým střídání od každýho hráče jedno dohrání, bodyček, cokoliv (pochopitelně čistě). A po třech, čtyřech takových střídáních by se najednou celej tým nabudil na úplně jinou úroveň. Ale my si to komplikujeme tím, že se pořád snažíme přehrát soupeře jako Poruba hokejem úplně bez důrazu.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Do Motoru se po hostování v @hcocelaricz vrací brankář Petr Kváča.

#PREVIEW: 47. kolo @hc_duklajihlava Ve středu k nám zavítá lídr tabulky z Jihlavy. Hrát se bude v tradičních 17:30 a zbývá už...

Před 110 lety se narodil Vítězslav Aibl. V ČB 22 sezon, cca. 140 zápasů, min. 58 gólů. 11 sezon kapitánem. Postup v letech 1936 a...

#REPORT: @HCB_1934 - Motor 2:3 ?Poslední čtvrtinu jsme začali dobře! Na ledě jsme v posledních pěti minutách zápasu vyválčili tři...

×
×
Dnes v 17:30 | Muži
ČEZ Motor Č. Budějovice
HC Dukla Jihlava