MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Zbyna-CK" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
25.09.2020, 19:55
 
Reakce na radek66: Jo jo budíček rozcvička a zamněstbání...
Tak držím palce, ať je to ok
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
25.09.2020, 18:43
 
Reakce na Perun: Podle mě se čeká na volby, pak to zatno...
jj, jsou to šmejdi, hrajou divadlo na voliče, jak nechtějí utahovat šrouby a přitom už teď nadšeně plánujou, co všechno sejmou... Stejná lež jako Vojtěchovo odvolání.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
25.09.2020, 18:21
 
Reakce na mcdavid: Kluby: přečkáme těch 14 dnů Prymula: ...
Takže jsme vlastně zaťali 500 mld. sekeru a 3 měsíce seděli doma na pr*eli a nikam nesměli jen proto, aby to stejně nakonec dopadlo tak, že budeme sedět na pr*eli půl roku a zatneme sekeru ještě větší. Paráda...

Čekám, kdy přijdou s tím, že se ruší veškerá zájmová činnost typu ZUŠ, kroužky, sport - dávám tomu 10 dní. To pak bude úžasnej život, úplně se těším, až budu klukům vysvětlovat, že už zase nesmí hrát hokej, chodit na klavír a nesmí vidět nikoho z kamarádů. Pa-rá-da!! Smajlík

Takže ráno do práce/školy, odpoledne z práce/školy a nic jinýho.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
24.09.2020, 18:40
 
Reakce na mrskman: Prijmu teda na chvili logiku, ze vsec...
Je to venku... i když hlavní argument byl, že se lidi potkávají po zápase u východů a při vycházení jsou na sebe namačkaní. Což se tím, že je akce venku, nijak neodbourá...

motorisperfect: Za to můžou kluby, že nemůžeme na hokej? Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
23.09.2020, 22:19
 
Reakce na Hubl26: Tipsport UNI CUP vyhrávají Black Dogs ...
super název Smajlík

odkaz
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
23.09.2020, 20:27
 
Reakce na Hukoth: Test je pecka. Nesplňuje s největší pr...
Já třeba našel článek o tom, že podle hned několika na sobě nezávislých studií nejsou děti ani zdaleka takoví přenašeči koronaviru, jak se soudilo. Nejenže ho nepřenášejí, on na ně téměř nejde. A především - i když dítě onemocní, "neumí" s ním nakazit tak snadno ostatní, jako když ho má dospělý. Další věc je, že každý, kdo nemá příznaky, je nakažlivý asi o 90% méně než ten, kdo příznaky má.

Podotýkám, že z těch studií vycházejí třeba v Rakousku, Německu, Francii, citují se běžně v odborných časopisech, jejich závěry používá WHO a ještě nikomu se nepodařilo ty závěry ohledně dětí vyvrátit.

Ale my tady budeme nutit děti ve školách sedět 8 hodin v rouškách...

A k tý Číně - ti se musejí válet smíchy. Oni to totiž udělali přesně tak, jak píšeš - není test, není problém...

2Helter: Přesně tak!! Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
23.09.2020, 13:25
 
Reakce na switch: Pokud se chceš bavit v úrovních urážek...
kdo tě urazil? Ta tvoje otázka prostě byla hloupá. A to tak hloupá, že i kdyby byla jen z půlky tak hloupá, tak je ještě pořád hloupá.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
23.09.2020, 10:39
 
Reakce na quak: Kolář ne, ale například profesor Beran j...
nehledě na to, že profesor Kolář v žádným případě nemůže být v diskusi brán jako laik. Je to asi totéž, jako kdyby byl Prospal za laika v diskusi o tom, jak má obránce bránit střední pásmo jen proto, že byl útočník...

Jinak ještě obecně - právě, že je problém v tom, že celou epidemii necháváme rozhodovat jen epidemiology. O tom, jak má stát na takovou věc reagovat, musí rozhodovat jak epidemiolog, tak ekonom, právník, doktor, sociolog, psycholog a spousta dalších odborníků. Jinak se stane to, co na jaře - sice jsme úžasně srazili čísla, ale bylo nám to úplně k ničemu, protože nikdo nezohlednil právní, ekonomickej a další rozměr těch opatření.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
22.09.2020, 20:35
 
Reakce na 28komar: Že má někdo na něco živnost neznamená...
taky si myslím, že to není tak jednoduchý a přímočarý. Ale že by nás Prymula s Babišem "zachraňovali" z čistých pohnutek a dobroty srdce, tomu doufám nevěří nikdo...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
22.09.2020, 18:17
 
Reakce na Joseph1: "Nový ministr zdravotnictví Roman Pry...
"bohužel to je jedno z nejrizikovějších míst."

Takže předpokládám, že má plukovník důkazy o tom, že z vytrasovaných údajů je jasné, že se spousta lidí nakazila právě na hokeji a fotbale a velmi rád je řádně ozdrojované zveřejní. Protože jestli je nemá, tak se chystá zaříznout profisport jen proto, že "má dojem"...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
22.09.2020, 11:23
 
Reakce na Paav: 50 lidí vevnitř? To znamená bez diváků, ...
to neznamená bez diváků, to znamená konec. Protože na stadionu je nutných cca 200-300 lidí, jak tu psal Kohy už na jaře.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
22.09.2020, 11:03
 
no tak je asi hotovo. Tenhle vocas je schopnej do půl roku zlikvidovat veškerej profi sport, kulturu, školy, hospody, cestovky, hotely... Tak se asi naučím jíst trávu, abych se na jaře, až se zazelená, mohl dojít napást.

Ten hňup řekne, že nechce omezovat svobodu a přitom jí hned první den ve funkci omezuje, jak jen to jde. A jestli si někdo naivně myslí, že tohle mu bude stačit, tak ani náhodou. Tohle bylo to pověstný smočení palce, jestli voda náhodou není studená. Až se do toho opře, nezůstane kámen na kameni.

Strašně mě to mrzí. Ne kvůli mě, ale kvůli dětem. Kluci se těšili do školy, školky, na tréninky, do ZUŠky, plavání atd. A tenhle blbec jim naplánoval úžasnej život - sedět doma na zadku, nic nedělat, nikoho nepotkat a hlavně nemít žádnou zábavu...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
21.09.2020, 10:02
 
Reakce na Motor27: Dojde na slova "zlatý Vojtěch"...
přesně z toho mám obavu... Babiš si vybírá lidi podle toho, jak moc mu podlejzají, rozhodně ne podle nějaký odbornosti. Takže jestliže vybral na MZ zpěváka, obávám se, že další volba bude taxikář nebo číšník...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
19.09.2020, 19:39
 
Reakce na Jeníček: ...až budeš mít čas, poslechni si vir...
díky Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
18.09.2020, 15:14
 
Reakce na P.XTRM: Chtělo by to masovou demonstraci za zr...
Kdyby byla opravdu masová, máme po problému, do měsíce je promořeno Smajlík

ale sranda stranou - pokud znovu bude nouzovej stav, zavřený školy, zrušený všechny akce, můžeme se všichni jít příští rok tak leda pást. 2 měsíce lockdownu stály 500 miliard a vykolejily lidi na několik měsíců (společensky, pracovně, finančně...). A teď by ten lockdown byl rozhodně delší... Ale obávám se, že tahle vláda je odhodlaná dotáhnout "to" do konce. Poslední zhasne.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
18.09.2020, 08:38
 
Reakce na motoráci.cz: Pokud někomu uniklo, tak zde foto...
choreo bylo super Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
17.09.2020, 21:21
 
Smoleňáka bych neřešil. To je přesně takovej ten typ, co když vyhraje, tak to dává soupeři a fanouškům patřičně sežrat a když prohraje, je jako beránek a zdrhá z ledu nejkratší možnou drahou. Pokud jsme nechtěli Smoleňáka k těmhle provokacím pustit, neměli jsme téct o tři góly po 5 minutách hry.

Jinak k výkonu - mně se to vlastně docela líbilo. Rozdíl byl v tom, v čem jsem přesně rozdíl očekával - Hradec přesnější, daleko kvalitnější v okolí brankoviště (nejen góly, ale spousta šikovných tečí, dorážek a střel). 3 body pro ně plně zasloužený, nebylo o čem. Pro nás je pozitivum, že tým makal od začátku do konce, nevybavím si hluchý místo, kdy bych si říkal, že už se smířili s prohrou. Tohle je skvělá práce VP a je dobře, že to tak máme.

Je třeba se tak trochu smířit s tím, že dokud nezískáme fyzickou převahu v rychlosti a bruslení, budou nás soupeři kvalitou a šikovností nemilosrdně přehrávat. Bohužel jsme o svojí hlavní devízu přišli už před sezónou, když jsme vlastně neměli přípravu. Nedá se nic dělat, ten tým se do toho dostane, to se nebojím. Jen ten začátek soutěže bude pro mančaft daleko těžší, než by byl po normální přípravě.

Jednotlivce hodnotit moc nechci, snad jen Hronek byl fakt totálně jinde a z našich se mi dost líbili Jonák, Prokeš a Gilbert.

A poslední věc - jasně, byly tam sporný momenty, ale celkově rozhodčí cajk a hlavně - konečně jsme viděli normální tvrdej hokej. Takhle vypadá, když se hraje tvrdě, ale ne zákeřně. V tom mě bude extraliga bavit určitě víc, než prales.

Prohrálo se, nevadí, jsme v ELH, tady fakt 49 výher nehrozí Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
17.09.2020, 11:17
 
Teda tolik staženejch kalhot bych tu fakt nečekal Smajlík defétisti, to jste se inspirovali u maršála Pétaina? Smajlík

Dneska výhra o gól a maximální nasazení! Vždyť to letos může bejt naposledy, co si hráči užijou aspoň trochu důstojnou návštěvu, tak k tomu snad podle toho přistoupí.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
16.09.2020, 19:00
 
Reakce na KohyCZ: Kdo nejde, bude samozřejmě ve čtečce z...
Můžu si zítra na sekretariátu vyzvednout permici před zápasem?
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
16.09.2020, 13:07
 
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch o den odsunul tiskovou konferenci, na které se má vyjádřit k aktuálnímu trendu nárůstu nových případů koronaviru v Česku.
Zdroj: odkaz

takže bůhví, co bude...
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

50. narozeniny slaví Arpád Györi. V ČB 6 sezon, 196 zápasů, v nichž zaznamenal 29 gólů (3 v přesilovce, 3 vítězné, 2 remízové),...

Dva zápasy Motoru byly kvůli onemocnění v kádru soupeřů odloženy. Další utkání tak sehrajeme až v úterý na ledě Plzně. Jak si tým...

Nové nařízení omezuje vstup do arény na 1000 osob. Klub je tak nucen oznámit před zápasem ty sektory, které budou mít na utkání...

Před 50 lety skončila nejdelší série zápasů Motoru bez porážky. Mezi 12. 2. 1969 a 25. 9. 1970 nepoznal náš klub 37 duelů v řadě...