MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Zbyna-CK" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
26.01.2021, 11:01
 
Reakce na -Tom-: Což by byla už tak velká ostuda českýho...
od takových akcí bych si moc nesliboval... nejspíš to bude přehlídka newspeaku ve stylu "velmi si vážíme vašeho zájmu o český hokej a jeho budoucnost, ale v této chvíli děláme to nejlepší, co se dá, ačkoliv se vám to tak nezdá..."

pokud tedy vůbec odepíše
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
25.01.2021, 15:51
 
Reakce na Siky: Podle mě je ta myšlenka vcelku logická. ...
tak třeba já se takhle iracionálně zachovám. Ale imho nás moc nebude Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
25.01.2021, 15:34
 
Reakce na Paav: I proto jste snížili mzdy všem zaměstnan...
no tvl... nějak mi začíná bejt jedno, koho podepíšem na příští sezónu atd. Vypadá to na holej boj o ekonomický přežití, přesně jak se tu obáváme už několik měsíců.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
25.01.2021, 12:25
 
Reakce na P.XTRM: Lezou do politiky jen ko*oti nebo se z...
imho tam lezou už jako ko*oti a v politice se to umocní na druhou Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
25.01.2021, 11:57
 
Reakce na kafka: Manželka má taky podepsanou smlouvu? V...
tak víš jak, Cimrmanova kočovná divadelní společnost také hrála úspěšně svůj kus Tma jako v pytli až to té chvíle, kdy představení navštívil František Křižík s chotí. Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
24.01.2021, 19:11
 
tvl to si dělá pr*el...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
23.01.2021, 15:51
 
Reakce na Ivánek48: A ke sportu. Markéta dnes krásný záv...
strašná škoda je, že Ester to nevyšlo. Ale naštěstí to vypadá, že to zvládla bez zranění. Ta holka je neskutečná.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
23.01.2021, 14:47
 
Reakce na Ivánek48: Podepisuji. A to bohužel nejde jen o...
do toho se ani nechci pouštět... Máš pravdu, vydalo by to na spoustu slov a řádek. Ale kdo má děti, nepotřebuje nic takovýho číst. Vidí to dnes a denně.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
23.01.2021, 14:22
 
Reakce na Ivánek48: Jo to už je zas o něčem jiném. Asoci...
to není možný, takhle špatně to přece dopadnout nemůže. Vždyť ještě před 3 měsíci, v říjnu při prvním zavření, jsem tu dostal sodu od jistých jedinců, že to hrotím, se sportem dětí ta uzavírka vůbec nic neudělá a vůbec - děti mají chodit na procházky, to přece v pohodě nahradí bruslařskej trénink. Smajlík Takže vážení, děti jsou doma od 12.10., tj. momentálně už 3 měsíce. Za posledních 10 měsíců to dělá 6 měsíců bez tréninku a o prázdninách se u nás zimní sporty tak úplně provozovat nedají, že ano. Takže de facto jsme na 2 měsících z posledních 10, kdy hokejisti trénovali.

A bacha, to se furt bavíme jen a jen o "blbým" hokeji. Daleko drsnější výpadek bude třeba v plavání. Ne výkonnostním. Ale v takovým tom kojeneckým plavání. Je to fantastická prevence problémů s držením těla, imunitou, krásně to zpevní střed, naučí to děti dýchat. Ty děti nebyly v bazénu prakticky od 10.3.2020. A těch sportů, co takhle stojí, jsou desítky a dětí, který to ovlivňuje, jsou bez nadsázky miliony. Je jedno, jestli je to hokej, tenis, fotbal, florbal, házená nebo atletika. Ty děti ztrácí automatismy, fyzičku, sílu, orientaci v prostoru, pohotovost, techniku svých sportů. To se totiž běháním po lesích a procházkama fakt nahradit nedá.

Dlouhodobě tvrdím, že za 10 let budou ordinace ortopedů, psychiatrů, psychologů, neurologů praskat ve švech. Přemýšlel někdo z těch kret3nů ve vládě třeba nad tím, že když přikovám celou generaci dětí k počítačům na několik hodin denně a rok v kuse, že brutálně zvyšuju procento lidí, kteří budou bojovat v dospělosti s chronickou migrénou? Přemýšlel někdo z nich nad tím, že když se děcka nehýbou, budou v dospělosti náchylnější k nemocem a zraněním? Že si třeba o něco častěji budou lámat kosti, chytat respirační nemoce atd.? Chtělo by to nafouknout rozpočet zdravotnictví tak na trojnásobek, aby to jednou zvládlo.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
22.01.2021, 19:24
 
hm, takhle se hrajou přesilovky...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
21.01.2021, 10:39
 
Reakce na Kaul: Mám silnou obavu, že se trefíš. Myslím, ...
největší majstrštyk těch dvou bylo, že se jim podařilo přesvědčit celou republiku, že jsou soupeři. Ve skutečnosti měli oba stejný zájmy, názory, postoje a hlavně - techniky moci.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
21.01.2021, 09:47
 
Reakce na matahar: Pokud ano vyhraje, Zeman nikoho jinéh...
Mám úplně stejnou obavu, že je jedno, jak volby dopadnou. Zeman pověří AB sestavením vlády, ten neuspěje s žádostí o důvěru v parlamentu a Zeman ho nechá vládnout bez důvěry půl roku. Pak ho pověří znovu, AB znovu neuspěje, Zeman ho nechá další půl rok, čímž se AB politicky totálně zničí, protože samozřejmě nebude schopen cokoliv prosadit. V tu chvíli se Zeman znovu úplně vybodne na výsledek voleb a pověří sestavením vlády kámoše typu Rusnok (nebo Prymula?) a zase ho nechá úřednicky vládnout bez důvěry. A pak skončí jeho prezidentskej mandát a on vychechtaně odejde se skvělým pocitem, jak to všem nandal.

Kéž bych se netrefil vůbec v ničem...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
20.01.2021, 14:51
 
Reakce na Paav: to Zbyna_CK maj to tam takto: Sport i ve...
Jasně, zimák 60x30 metrů a na něm 1 trenér a 1 hráč. Jo, to dává smysl. Tohle přesně vystihuje mozkovou kapacitu týhle vlády.

Představa, že někdo provozuje třeba tenisovou halu, vytápí jí, udržuje, aby tam pak mohli jen 2 lidi, je naprosto mimo. Stejný jak s bazénem. Prostě ty náklady nikdo neponese, sportoviště zůstanou zavřený, tréninky oddílů zrušený.

Já naprosto rozumím tomu, že se zruší zápasy/turnaje. Ale zrušení tréninků mi hlava nebere, podle mě to není čím obhájit.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
20.01.2021, 14:30
 
Reakce na Paav: Návrh nového PSA: Změnou má systém projí...
Já bych spíš chtěl slyšet, jestli konečně někdo začne řešit i amatérskej a výkonnostní sport. Nebo prostě úplně odpískáme dětskej sport?
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
19.01.2021, 11:32
 
Reakce na jirka.24: Také se mi stýská po časech, kdy tu ...
souhlas, poslední dobou není dne, aby se tu nějaká dvojce nehádala, nenadávala si atd. Přitom z hlediska hokeje je určitě o čem psát.

A já měl třeba rád i nehokejový debaty, bylo to oživení, ale to bylo v době, kdy tu nebylo tak běžný se navzájem urážet. Resp. stávalo se to jen výjimečně. Prostě tu napsalo pár lidí a normálně bez urážek si tu pokecali. Dneska? Jakmile napíšeš cokoliv jen trochu kritickýho k vládě, AB, Rusku atd., okamžitě se na tebe vrhne 3-5 lidí a začne nadávat. Ale je to i naopak... nějak se vytratila tolerance.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
19.01.2021, 09:37
 
Reakce na Paav: Skvělý Hertl září, je v čele produktivit...
ale snad to není taková hrůza jako loni. Oni prohrávají ty zápasy těsně, o gól. Potřebovali by, aby je víc podržel gólman. Jo, píšu o San Jose Smajlík Já mám obavu spíš o Detroit, vypadá to na další protrápenou sezónu.

Hertl by si zasloužil jednu sezónu bez zranění a udělat top10 bodování, na což má. I když jeho hlavní přínos pro tým je obrovská všestrannost - chodí na přesilovky, oslabení, rozehrává, bojuje, střílí...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
19.01.2021, 07:56
 
Reakce na =M=Dedek: Ať se na změnu pořadatele dívám, z j...
je to tak, problém není v tom, že teď se mění pořadatel, problém je v tom, že bezpáteřnímu Faselovi není zatěžko vůbec takovýmu státu pořadatelství přidělit. Něco podobnýho, jako FIFA a její přidělení MS Rusku a Kataru...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
17.01.2021, 19:27
 
Reakce na Drew: Podle mě jsme je přehráli hlavně v ježdě...
jj, já už ten zvuk normálně nenávidím... Nápřah a... "badum"
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
17.01.2021, 17:41
 
tohle už je fakt moc... soupeř nepředvede doslova vůbec nic, co by stálo byť jen za zmínku. A vede 1:0, protože se k jejich útočíkovi odrazí puk, když je čirou náhodou na sekundu sám, což je situace, jakých je za zápas 50, jen se k těm hráčům ten puk neodrazí...

A my zase hrajeme v útočným pásmu a zase bez užitku, protože to buď pereme přímo do gólmana, nebo do zadního mantinelu. Zápas co zápas stejný.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
16.01.2021, 20:24
 
Reakce na Kurt_Hübl: Jsem zvědav,kdy Šádovka zavře v Čí...
díky za tip! Smajlík to máme kousíček, zkusím to Smajlík teď bruslíme už čtvrtej den v kuse, tak jsou kluci rádi, zejtra jedeme na Lipno.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

V neděli s @bkboleslav hrajeme už v 15:30!

PTEJTE SE VÁCLAVA PROSPALA!Hlavní trenér Motoru bude odpovídat na dotazy fanoušků v offline rozhovoru. Ptát se můžete zde...

Motor měl skvěle rozjetý zápas v Třinci, dvakrát vedl o tři branky. Dohromady Jihočeši vstřelili na ledě Ocelářů sedm gólů, jenže...

Dnes nastoupíme v této sestavě ??