ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Zbyna-CK" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
19.11.2018, 19:41
 
Teda dneska se dějou věci, hlavně to kladno doma s kadaní... 4 góly za třetinu a ten čtvrtej od Chlouby exhibiční... My musíme hrát líp dozadu, jinak to může Ústí klidně srovnat. Jihlava to imho udrží, takže to chce 3 body. Přerov prohraje v Třebíči? Už tak vyrovnaná tabulka bude ještě vyrovnanější, protože se Třebíč dotáhne na Slávii a najednou je ve hře o PO 10 týmů a mezi třetím a desátým může být rozdíl cca 4 body, což je v 3bodovým systému nic. Letos to teda bude mazec až do posledních kol.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
19.11.2018, 18:23
 
Reakce na -Tom-: Teda je to smutnej pohled vidět takhle ...
njn měli smůlu, že jsou z ekonomicky slabý oblasti, kde je navíc x dalších klubů. Ale je to škoda. Bradley to zkusil moc pěkně, akorát neměl rychlost. Ústí zatím stíhá bruslit. Pokud to tempo vydrží, tak to budeme mít těžký.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
17.11.2018, 19:23
 
onlajny: "Nejprve se prakticky z ničeho trefil přesnou pumelicí do vinglu obránce Jan Pohl. " tak nějak typickej gól dukly Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
16.11.2018, 17:32
 
Reakce na Paav: Žiga PAVLIN (ČEZ Motor České Budějovice)...
to, jak (nejen) Žiga pod VP pookřál, jasně ukazuje, že jsme tu loni měli trenéra, kterej prostě neuměl využít potenciál hráčů, který měl k dispozici. Dokonce bych řekl, že z některých se trenérům daří vymáčknout víc než 100% Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
16.11.2018, 17:05
 
Reakce na Tveety: Ty jo pro mě celkem překvapivě, dost n...
odkaz

Smajlík Smajlík Smajlík

nejlepší díl ever...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
16.11.2018, 09:05
 
a je to tady...

kašlem na prales, baráž, atd., tohle je náš cíl

odkaz

Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
15.11.2018, 16:28
 
Reakce na Pragr: Nečetl jsi pravidla. Tam není, že gól "...
imho se tyhle věci sdělujou rozhodčím na seminářích a seznamujou se s tím zástupci klubů. Ono nemůže být všechno v pravidlech doslovně popsaný. Jak už jsem psal - kdyby nám někdo neuznal takovej gól, tak se nám to nelíbí. Kor na 2:1 ve třetí třetině. Já nerozporoval to, že je to neobratně napsaný, ja rozporoval to, že máš špatně pojatý, co je silnější a slabší podmínka.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
15.11.2018, 14:23
 
Reakce na Pragr: Jenže já to nepsal z matematického úhlu...
ale ano.. jde o to, že "být" je povoleno. Když tam "jsi", tak až po nějaké době "zaujmeš postavení" a to už dovoleno není. Jasné? Když tam "jsi", tak gól padnout může a platí. Když tam "zaujmeš postavení", tak se musí pískat. Proti sobě to v žádným případě nejde, protože "zaujmout postavení" jde jen poté, co v brankovišti "jsi". Proti sobě by to šlo, kdyby pravidla byla naopak.

Já nevím, co je na tom matoucího...

a motáš patý přes devátý. Když hráč v brankovišti "je" tak gól platit "může", ne "musí".

Tak, jak to navrhuješ ty, to nejde. Ty vlastně rušíš brankoviště. Říkáš, že tam hráč může pobývat jak chce, ale to, jestli brání gólmanovi, posoudí v tý půlsekundě, co střela letí, rozhodčí.

Já teda nevím, ale daleko lepší je tam hráče vůbec nenechat "zaujmout postavení" a okamžitě pískat.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
15.11.2018, 10:59
 
Reakce na Pragr: Snaže se zjistit, jak je to snedovolený...
zaujmout postavení je něco jinýho, než tím brankovištěm jen tak projet. Byla to hraniční situace, kdyby ten gól neuznali, rozčiluje se Kladno. A kdyby takovej gól (notabene na 2:1 v tak vyrovnaným zápase) neuznali nám, tak se nám to taky nelíbí.

Ale je fakt, že občas postavení v brankovišti písknou rozhodčí okamžitě a někdy ani po pěti sekundách.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
15.11.2018, 09:16
 
Reakce na ajejej: Druhý gol mi přišel v pohodě, prostě u...
a co teprve Doležal Smajlík oba ty góly padly po dlouhým sólu. Jinak ta šance pár sekund před koncem vznikla úplně zbytečně, protože jsme mohli několikrát vyhodit. Kdyby Kladno vyrovnalo a pak třeba zvládlo nájezdy/prodloužení, mohlo nás to hodně mrzet. Naštěstí to Vampola (?) netrefil.

Jako nejpozitivnější na dosavadním průběhu ligy beru, že jsme pravidelně schopní podávat kvalitní výkony proti špičce tabulky a umíme v těch zápasech bodovat, ať už venku, nebo doma. Tohle jestli vydrží, tak to bude super.

Hodně zajímavý je i to, že pokud Litoměřice a Havířov udrží nastavenej trend a budou se prát o osmičku, zůstane černej petr někomu, s kým se počítalo do playoff. A to se ještě může zvednout Třebíč. Na Vsetíně, Kladně a v Prostějově určitě před sezonou nečekali, že po cca 20 kolech budou mít náskok na devátý místo 0, resp. 1 bod. Stejně jako my jsme nečekali, že povedeme tabulku ;-) hlavně ať to vydrží...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
14.11.2018, 20:25
 
Bomba! Trochu omezit to rozdávání bodů potřebným a bude to dobrý. Tohle jsou hodně cenný tři body. Taky proto, že Vsetín dneska za 0. Takže s Duklou jdeme do trháku a Vsetín a Kladno už ztrácejí dost bodů. Výborně drží krok Přerov.

Až na ten debakl v Jihlavě se nám proti týmům ze špičky daří. Tak hlavně ať to vydrží.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
14.11.2018, 10:30
 
Reakce na Hukoth: Já koukal tady: https://www.hcmotor.cz...
zrovna proti Litkám to byl Mitch, kdo přišel k mínusu jak slepej k houslím, když naskočil na led za Rendu přesně ve chvíli, kdy se Litoměřice dostaly do brejku a byl z toho gól.

+/- statistika je super věc, ale nesmí se to přehánět s důrazem na ní. Corsi index apod. je daleko zajímavější. Celkově si říkám, že tohle u nás nikdo nedělá pořádně, přitom kdyby se statistika (opravdová matematická statistika jako nástroj) začala třeba v klubu používat, mohlo by to dát trenérům spoustu zásadních informací. A nemyslím tím banality typu kdo vyhrává nejvíc buly. To není statistika, to je primitivní fakt. Už několikrát jsem si říkal, že by mě to bavilo, ale to je práce pro tým lidí a přínos je diskutabilní. Nicméně týmy např. premier league si platí celý týmy špičkových statistiků a matematiků.

Jinak tu Neďákovo radu mladýmu by měli říkat všichni trenéři v republice všem hráčům. Pak by třeba konečně u nás vyrostl konstruktivní bek.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
13.11.2018, 23:15
 
jako lidi, neblbněte, děláte z ELH ligu úrovně NHL... uvědomte si, že ELH hraje už druhou sezonu např. exPřerovák Ferenc, kterej mě osobně (nevím, jak vás) tehdy zaujal tak leda mimořádně slabým bruslením, tragickou rozehrávkou a provokováním, Dozadu marnej, střela slabá. A přesto hraje za Zlín. Ti hráči, co tu jsou a byli, by většinou na ELH prostě měli, jen by třeba někde museli přijmout jinou (menší) roli. O tom, že top bek 1. ligy může klidně naskočit do ELH, snad od odchodu Vrábla nikdo pochybovat nemůže. O útočnících ani nemluvě.

Celkově úspěšnost mančaftů z pralesa v barážích posledních let (pokaždý šel někdo nahoru - grrrrr...) jasně ukazuje, že i přes urputnou snahu týmů z ELH naházet pod nohy co nejvíc klacků všem týmům 1.ligy, není rozdíl mezi špičkou 1. ligy a dnem ELH nijak závratnej. A kdyby se hrála od ledna široká soutěž 4 nejslabší z ELH proti 4 nejlepším z 1. ligy, tak by imho všichni jen čuměli. Protože nebejt pohodový přípravy na baráž v podobě nic neřešícího playout a nebejt spousty času na regeneraci, tak jsou týmy ELH v baráži ještě marnější. Zkrátka tým, kterej prohrává jeden zápas za druhým, je pod takovou dekou, že mají ty mančafty štěstí, že se nehraje hned.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
13.11.2018, 19:06
 
Reakce na -Tom-: Mich za mě jednoznačně nejslabší. Krom ...
ono je to složitý... odehrál toho dost s Kutlákem, když to Zděnek hrál dost divoce. A zas na druhou stranu - jen 4 trestný minuty je na obránce paráda - je to tím, že to prostě ubruslí. Ale produktivnější by bejt mohl, to máš úplnou pravdu. Kolem a kolem mi ale pocitově připadá, že nás opravdu letos trápí hlavně útok a jeho produktivita.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
13.11.2018, 16:08
 
Reakce na aic00: Antošovy názory na dění u mládeže jsou ...
dokud se dá postupovat nahoru, je to, co navrhuješ naprostej nesmysl. Pokud má tým ambice a chce hrát ELH a vybojovat si jí, pak za něj bude hrát ten, komu vyhovujou podmínky a pro klub je přínosem. A manažerovi, trenérovi atd. je úplně jedno, jestli je to Čech nebo Senegalec. Nemůže mít ELH tým povolený cizince a tým z 1. ligy ne.

Až budou v ČR úplně jiný ekonomický podmínky a ELH bude mít smysl uzavřít, tak bude mít smysl omezit cizince v 1. lize. Do tý doby to smysl prostě nedává.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
13.11.2018, 14:57
 
Reakce na MrPesi: Tak od Browna to bylo zbytečné o tom n...
především to tehdy bylo tuším třetí zranění v řadě, který způsobil a všechno fauly kolenem. Nejhorší na tom všem je, že to udělal úmyslně jen proto, že nějakej kanadskej pseudoexpert začal šít v médiích do Hertla kvůli tomu, že jeho paráda při sólu proti Rangers byla nefér (mimochodem - pak to běželo na nhl.com před každým videem jako reklama). Holt je podle nich férovější mlátit ve čtyřech Vůjtka ležícího na zemi nebo bodnout mimo hru hokejkou protihráče mezi nohy (Crosby) než dát pěknej gól.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
13.11.2018, 13:48
 
Reakce na MrPesi: Další věc je kolik toho mladý hráč obě...
a kde mohl bejt Hertl, kdyby se uměla NHL vypořádat s prasatama typu Dustina Browna...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
13.11.2018, 09:29
 
Reakce na Siky: Já včera přišel až na druhou třetinu, ta...
kdepak, my jsme hodný, my přece vetovat nebudem, takže se necháme tímhle jelitem řezat dál a dál, až nás zařízne v PO a budem se najednou hrozně divit, že rozhodčí, co proti nám píská roky, to dělá dál.

U jiných rozhodčích to vidím tak, že pískají blbě na obě strany a jen nestíhají. U Voležala je vidět, že s náma má fakt osobní problém a úplně se vyžívá v tom, jak nás sejmout.

A včerejší odpískání hrubosti Dančišinovi je na podnět komisi rozhodčích a tvrdě se dožadovat vysvětlení, kde došlo z naší strany k hrubosti. Protože pokud je to tak, že je hrubost, když hráče mlátí soupeř, tak máme geniální návod - jak bude třeba Vampola ve středu na ledě, pošleme juniora, ten na něj skočí a oba dostanou dvojku. A Vampola bude mít icetime půl minuty, protože bude furt na trestný. Tohle aplikovat především v přesilovkách a je po produktivitě.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
13.11.2018, 06:21
 
no zkusíme změnit téma, protože tahle diskuse fakt nikam nevede...

Ohledně nových dresů repre jsem našel jeden rozhovor a musím říct, že po přečtení jedný odpovědi jsem si říkal, jak se tady v Motoru mají fanoušci dobře Smajlík

Neměli se do výběru zapojit i fanoušci?
Svaz to nechtěl.

Zdroj: odkaz
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
12.11.2018, 22:55
 
Reakce na aic00: Chlapci, je tu nějak moc vztekliny. Já ...
víš, když tu začneš mlít nepodloženě ptákoviny o protekci, tak se nediv, že tě ostatní stírají. Ten kluk má v juniorce dobrý čísla, dostal šanci v zápase, nic nezkazil, hrál tak, jak se od kluka v prvním zápase dá čekat. Nechápu, o co se tu snažíš. Že jsou v juniorce "lepší beci"? Tak je vypiš. 3-4 lepší beky, když používáš množný číslo a mluvíš o protekci. Možná stačí i dvě jména.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

#REPORT: @HCSlovanUsti - Motor 0:4 ?Na ledě posledního Ústí jsme nezaváhali a máme další tři body! Více??bit.ly/2QRIxsR

#PREVIEW: 25. kolo @HCSlovanUsti Po zápase na Kladně nás čeká další venkovní duel. Od 18:00 budeme v pondělí hrát v Ústí nad...

Dnes slavíme svátek naší země ???? Den boje za svobodu a demokracii. V roce 1989 se k protestům proti totalitě přidali i...

32. narozeniny včera oslavil Miloslav Čermák! Gratulujeme a přejeme hodně zdraví a gólů. ?? ??