ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "adas68" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Pěkný rozhovor s VP. Začínám z toho mít letos dobrý pocit. Asi jako vloni při návratu po výhře z Ústí. Tabulka se pěkně trhá, příští týden tedy očekávám nějaký bodový odpočet Smajlík .
 
 
 
Asi není dobře, že se ve stejné soutěži mohou potkat týmy tak rozdílných kvalit. Každopádně je ale potěšující vidět, že v útoku jsme silnější než vloni. Ve spojení s lahváčema BB12 je to docela poklidné odpoledne Smajlík .
 
 
 
Reakce na fofana: Srovnávat loňskou sobotu a letošní stř...
Jenom opravím, 2017 byla první domácí zápas také středa. Jinak ano, těch faktorů návštěvnosti je plno a právě proto to srovnání v odpovědi o ničem nevypovídá.
 
 
 
Reakce na fofana: Tys mě teď odrovnal na 5 minut :)) :...
Mně se ta odpověď Kohyho naopak nelíbila. Nelze srovnávat první zápas sezony po půlroční pauze s 9. nebo 26. kolem v minulých letech. Za mě argumentační faul. A pokud jde o první kolo, návštěva byla opravdu slabší než vloni a předloni. Před 3 lety to bylo ještě slabší, ale to přijel Most a byli jsme poslední. Nevím proč na tu provokaci nešlo třeba odpovědět "nevím, do hlav fandů nevidím."
 
 
 
Reakce na Paav: Hokejový mistr světa z roku 1985 Jiří Lá...
Podle mě historicky nejlepší budějovický hokejista. Jsem rád, že jsem ho mohl vídávat v akci. Připojuji se ke gratulaci.
 
 
 
Reakce na mcdavid: Včera jsem byl na Dynamu a musím říct...
To se to teď fandí, když prohrajou v lize tak 2x za rok. Přál bych ti vidět jejich kotel v Edenu - hokejovém. Občas tam zajdu a je to smutný pohled na tu skupinku 20 lidí.
 
 
 
Reakce na Haberman44: :)) A oni jsou chlapi v této činno...
Když jsem zjistil, že ten včerejší fotbal budou pískat ženy, tak jsem si nechtěl kazit náladu a vůbec nekoukal. Ano, chlapi jsou jako sudí jednoznačně lepší a nic na tom nemění ani rovnoprávná zběsilost obcházející Evropu. Fyzická kondice, schopnost rychle reagovat, zkušenosti z těžkých zápasů, v naprosté většině také předchozí hráčská kariéra a tím schopnost mít cit pro hru. Navíc u žen skoro není z koho vybírat, protože se tím prostě nezabývají. Takže těžký úlet, ale věřím, že "experti" ve studiu používali kritiku stejně opatrně, jako když jsme kdysi hrávali se Sovětským svazem hokej.
 
 
 
Jídlo v BA vloni v pohodě, ale jako u jiných - chodím na hokej a ne se najíst. Pivo nehodnotím - většinou přicházím s 2-3 kroužky a potom jakákoliv desítka chutná asi jako Gambrinus.
 
 
 
Fanshop - bída, dřív jsem vždy váhal mezi několika věcmi. Teď žiju ze zásob.
 
 
 
Reakce na JeniCzech: Tak jsem byl podpořit Dynamo na Slo...
Po prvním gólu jsem šel na jedno, dal jsem tři a pak zjistil výsledek - tak se to dělá, když chceš šetřit nervy Smajlík
 
 
 
Permice byla bloček, ze kterého se utrhávaly lístky s jednotlivými zápasy. V polovině poslední třetiny se měnily strany. Za bránou nápis "Milion přátel sportu čte denně Rudé právo." A na stání občas někdo s rádiem, kde zjišťoval výsledky u "S mikrofonem za hokejem." A oblíbené "Bij a bij a bij Slováka do hlavy." Pamatuji Trenčín 10:2, Košice 11:3.
 
 
 
Reakce na ČB_Hrošík: Viktor Lavička - to je ten co taky ...
Viktor Lavička st. trénoval mládež Dynama v 70.-80.letech, je v síni slávy jako bývalá opora klubu. Zemřel již tak před 20 lety. Jeho syn byl v našem týmu, pak hrál m.j. KP a divizi za Hlubokou, dnes opravdu mluvčí DP.
 
 
 
Reakce na SNAD: Hřiště na Bagru to byla paráda, horší by...
Možná se i trochu známe Smajlík . U Samce jsem jen chvíli trénoval před odchodem do dorostu Igly. V žácích hlavně Petr Luksch a Viktor Lavička.
 
 
 
Reakce na macháček: Ten už vůbec ne. Ale podívej se v če...
To jako vážně? Já v ČB sportoval za obou režimů a stav je teď nesrovnatelně lepší než kdysi (hrací plochy i zázemí). Jenom třeba možnosti Dynama na Složišti. My jako žáčci chodili na jedno drnoviště na bagru nebo dokonce jen na pískový plácek v Grünwaldovce. Pro připomenutí dřívějšího standardu zkus třeba sociály na SKP, tam se zastavil čas.
 
 
 
Reakce na fofana: No a co? Prostě nemělo Dynamo baráž, p...
Dynamo 17. a Motor 16., fakt pěkné srovnání.
A kolik je v ČR fotbalových a hokejových klubů? Poměr 10:1?
Pokud tady čtu, že v hokeji je větší konkurence, tak se musím smát.
 
 
 
Reakce na scout: Tak pozor, komouši nám vzali pozemky na...
V roce 89 jsme zaostávali ve všem, HDP na hlavu, věk dožití a třeba i průměrná velikost bytu. Takže odpověď k poslední větě - nestála by tu v takovém rozsahu sídliště typu Jižní město, Stodůlky, Máj, ale normální obytné čtvrti jako v západní Evropě. Hele, podívej se na mapu Evropy a hustotu dálnic. Na první pohled je vidět, kde to vzali do ruky soudruzi. To, že jsme to nedohonili za 30 let, je jiná věc, bohužel současné socanské vlády místo investic rozdávají potencionálním voličům.
 
 
 
Reakce na Haberman44: Přesně tak. Když jsou výsledky a h...
Široký kádr plný individualit perfektně se doplňujících. Takže ani za stavu 13:18 není set ztracený. Jsem z Jihostroje nadšený, má v od roku 2000 tolik titulů, co zbytek republiky dohromady.
 
 
 
Nebo odkaz
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: Njn holt silnější pes... Třeba v LM ...
Dostal jí za zmaření gólové šance. Mimochodem v tom zápase ještě za stavu 0:0 sudí Plzni odpustil jasnou pentli za hloupý, ale jasný faul Jiráčka.
 
 
 
Reakce na kobson: v Jihostroji je to jinak, doufám si tv...
Dobře shrnuto, jen ty poháry jsou pro naše týmy něco jako LM ve fotbale. Dodnes nechápu tu šokující výhru 3:0 v Cuneu.
Atmosféra včera perfektní, užívám si to s vědomím, že tyhle volejbaly nemusí trvat věčně. A jedna poznámka - 3.120 diváků to asi pořadatelé upadli na hlavu. Kapacita haly včetně stání nahoře za zábradlím a za skly u hospody je 1.200. Tím, že se dá na plochu 600 židlí a započteme sedící na schodech se prostě dostaneme max. na 2.000.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

#PREVIEW: 15. kolo @LHK_Prostejov Motor bude usilovat o páté vítězství v řadě na ledě Prostějova.hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Dnes si @romanprikryl10 a @_svach_ zasportovali s deváťáky na ZŠ Nerudova. ????? #hcmotor #zakladniskola #nerudovka

Slečny, dívky, ženy, dámy, opět se na vás na hokeji těšíme a opět pro vás máme připravenou speciální cenu vstupenek, dárek a...

Motor jede! V letošní sezoně nebodoval zatím pouze jednou a poradil si i se snaživým nováčkem ze Sokolova. Všech 5 gólů a další...

×
×
Dnes v 17:00 | Muži
LHK Jestřábi Prostějov
ČEZ Motor Č. Budějovice
×
×
Dnes v   | U20
Verva Litvínov
ČEZ Motor Č. Budějovice
×
×
Dnes v 12:00 | U17
HC Tábor
ČEZ Motor Č. Budějovice