ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "adas68" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
3 body do tabulky dobré, ale tenhle zápas si za rámeček určitě nedáme. Tolik šancí domácích nelze omluvit. Škoda, že Ústí je tam, kde je, pěkný stadion, ale chybí diváci.
 
 
 
Dneska jsem bral i bod, takže paráda. Od půlky zápasu jsme podle mě byli mírně lepší. Oceňuji, jak suveréně jsme odehráli ty poslední 4 minuty, tedy až na tu gólovku v 3 vteřiny před koncem.
 
 
 
Před 3 góly obdrženými v oslabení jsme měli puk na hokejce a něco jsme vymýšleli. Dnes jsme nebyli lepší ani v pohybu, ani na šance. Poslední zápasy to je stejné jako vloni - bez zodpovědnosti beků, hráči si nahrávají do bruslí, motají se dokola v rozích. Přijatelně hrajeme v zápase dohromady sotva tak 20 minut. Nakonec jsem rád, že je pauza a týden si od té holomajzny odpočinu.
 
 
 
Takže Divíšek uklouzne a my přesto nevyhodíme. Jsme vysloveně trapní, po všech stránkách.
 
 
 
Na to se vůbec nedá dívat, výkon je tak na úrovni první sezony.
 
 
 
Já to viděl jinak, jasně jsme je přehráli jen ve druhé třetině. V té první to byla od nás až do gólu velká bída,, domácí klidně mohli vést.
A zklamal mne i závěr, kdy bylo dost času vyrovnat, ale byli jsme úplně marní.
 
 
 
Reakce na Kurt_Hübl: Takovou bídu jsem dlouho neviděl.Až...
Já v sobotu.
 
 
 
Kdyby nám nenahrál jejich gólman, tak asi odjedeme s nulou. Ta koncovka je zoufalá. Na tipáči v diskusi prý někdo dal na Motor 10K za 1,4, chudák asi netušil, co jsme za kanonýry.
 
 
 
Tohle mělo být za 3 body. Pokud zlepšíme koncovku, tak není co řešit. Za mě celkově spokojenost, a to i s počtem motoráků v kotli ve všední den. Občas na slavii vyrazím a v počtech fans nemáme konkurenci.
 
 
 
Zážitek sledovat, jak Jihlava vůbec nestíhá.
 
 
 
Viděl jsem až poslední třetinu a ta byla parádní. Dnes mě Motor hodně potěšil, byli jsme jasně lepší. Nejbližší pronásledovatelé bez bodu, tak máme trochu náskok, což se vzhledem k pondělnímu soupeři určitě hodí Smajlík .
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Řekl bych, že dneska promluvila fyzičk...
Zrovna jsem na to myslel - vzhledem k tomu, že ve Frýdku vždycky hráli pořádně jen fotbal a nikdy ve starší historii s námi nehráli, tak historicky první body. První polovina zápasu ale pro silné nátury.
 
 
 
Když to vidím, tak každý bod by nebyl k zahození. Hrajeme opravdu hrozně, i když ve 2.tř. mírné zlepšení.
 
 
 
Minela Kváči, neschopnost proměnit jasné šance na 2:4, trapná přesilovka v prodloužení, nájezdy jako obvykle. Připočtu-li příšernost v týdnu s Ústím, tak nemám důvody mít ze sledování Motoru radost.
Kádr v téhle podobě uhraje flek do 3. místa po ZČ, ale na víc to není. Bohužel. Vždyť my se trápíme s průměrnými týmy téhle ligy.
 
 
 
Pokud budeme hrát takto nezodpovědně dozadu, tak je nám nějaká bojovnost a bruslení úplně na nic. Takticky totálně nezvládnuté, to jde také za trenérem.
Tohle je profesionální výkon?
Tak teď ještě prosím ujištění, že facka přišla včas.
 
 
 
Dnešní hokej potěšil jen 3 body, ve výkonu bylo dost chyb a opět i dost zbytečných vyloučení. Domácí jasně patří do "2. národní", vůbec nás neprověřili. Markantní to bylo v závěrečné přesilovce 5/3.

Pokud jde o vyjádření klubu, tak mi vadí hned úvodní věty:
"Očekávání, že klub zajistí převýchovu těchto fanoušků, když selhala rodina, škola, potažmo stát, je utopické. Přesto to soudě dle reakcí velká část veřejnosti očekává."
Ne pane Bednaříku, veřejnost očekává jen fungující pořadatelskou službu a zajištění bezpečnosti. Převýchova těch primitivů je mi skutečně u prd3le.
 
 
 
3 body naprosto zasloužené, dojem ale trochu sráží množství zbytečných vyloučení. V plném počtu jsme domácí vůbec k ničemu nepustili. Bruslařsky a kondicí jsme jasně dominovali, což mne těší. Oslabení perfektně zvládnutá. Sudí domácím nějaká procenta nechal.
 
 
 
Reakce na mrskman: Tak je to tu a konecne zacina dalsi s...
Tohle u mě platilo první 2 sezony. Poté jsme bohužel najeli na metodu pokus / omyl. Letos se musíme s maximálním úsilím snažit o postup, nic jiného neberu.
 
 
 
Reakce na neji: V jednoduchosti je krása, takže jasná vo...
Přesně tak, nač vymýšlet složitosti. Dominantní M na prsou, čitelná čísla, takže jasná 1.
 
 
 
Reakce na zdcart: Mě zaujala věta"Na ledě panovala kázeň...
Když si najdeš rozhovory, jak se hodnotila letní příprava vloni nebo předloni, tak nadšení panovalo vždy (pokaždé změna a pokaždé je to teď super). Kritika se naznačuje pokaždé až zpětně. Tím netvrdím, že to Venca nedělá dobře, jen že tato hodnocení pro mě nemají velkou váhu.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

#REPORT: @HCSlovanUsti - Motor 0:4 ?Na ledě posledního Ústí jsme nezaváhali a máme další tři body! Více??bit.ly/2QRIxsR

#PREVIEW: 25. kolo @HCSlovanUsti Po zápase na Kladně nás čeká další venkovní duel. Od 18:00 budeme v pondělí hrát v Ústí nad...

Dnes slavíme svátek naší země ???? Den boje za svobodu a demokracii. V roce 1989 se k protestům proti totalitě přidali i...

32. narozeniny včera oslavil Miloslav Čermák! Gratulujeme a přejeme hodně zdraví a gólů. ?? ??