ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "adas68" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
3 body naprosto zasloužené, dojem ale trochu sráží množství zbytečných vyloučení. V plném počtu jsme domácí vůbec k ničemu nepustili. Bruslařsky a kondicí jsme jasně dominovali, což mne těší. Oslabení perfektně zvládnutá. Sudí domácím nějaká procenta nechal.
 
 
 
Reakce na mrskman: Tak je to tu a konecne zacina dalsi s...
Tohle u mě platilo první 2 sezony. Poté jsme bohužel najeli na metodu pokus / omyl. Letos se musíme s maximálním úsilím snažit o postup, nic jiného neberu.
 
 
 
Reakce na neji: V jednoduchosti je krása, takže jasná vo...
Přesně tak, nač vymýšlet složitosti. Dominantní M na prsou, čitelná čísla, takže jasná 1.
 
 
 
Reakce na zdcart: Mě zaujala věta"Na ledě panovala kázeň...
Když si najdeš rozhovory, jak se hodnotila letní příprava vloni nebo předloni, tak nadšení panovalo vždy (pokaždé změna a pokaždé je to teď super). Kritika se naznačuje pokaždé až zpětně. Tím netvrdím, že to Venca nedělá dobře, jen že tato hodnocení pro mě nemají velkou váhu.
 
 
 
Reakce na quak: Co komu vyhovuje, není rozhodující. Důle...
Pokud to není náhoda, což jsem si myslel, tak mě ten přístup k losování pěkně štve. Ve středu chodit nemůžu. Po loňském znechucení ze hry s permicí dost váhám a tohle je další mínus.
 
 
 
Je to špatná zpráva, ale není se co divit - za 5 mega sledovat celou sezónu přeplacenou frašku na ledě muselo být pro silné nervy. Já když si na naše profíky vzpomenu, tak jsem otrávený ještě teď.
 
 
 
Giuseppe: takhle to dopadá, když se MS účastní každá země, kde znají brusle. Favorité pak 2 týdny hrají o h0vno a následuje jeden klíčový zápas. Bohužel i fotbal jde stejným směrem, tam za pár let asi zrušíme kvalifikace a uděláme 64 skupin po třech.
 
 
 
Souhlasím, byl jsem poprvé, takže nemám srovnání, ale překvapila mne slabší návštěva. Výběr účinkujících byl dobrý a určitě nezklamali.
 
 
 
V halových sportech je baráž taky, ale tam je výkonostní rozdíl mezi soutěžemi ještě větší než v hokeji.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: odstátněný školství? Jako - vážně? V...
A oni snad lidi neplatí kompletně provoz školy? Ty peníze na provoz z nebe nenapršely. Moc nechápu, proč je tak častý názor, že na školu, doktora, dopravu bychom bez státního přerozdělování neměli. Zrovna u toho školství stát vybere sumu, kterou pak akorát neefektivně vrátí zpět, kolik je asi zbytečných úředníků na ministerstvu? Trochu zapomínáš, že kdyby nám stát nesebral přes 50% peněz (příšerné číslo), tak by nám o dost víc zbylo. U průměrného zaměstnance je to třeba čtvrt mega každý rok.
 
 
 
Jenom poznámka k odpolední obsáhlé diskusi - kdo někdy jednal s Břízou, tak by nikdy nemohl vedení Motoru vyčítat, že jednání nedopadla.
 
 
 
Já jsem spokojen, většina odcházejících vloni nic nepředvedla, ani hokejovost, ani snahu, ani zodpovědnost. Pakují se zaslouženě, Motor není zaopatřovací ústav.
 
 
 
Reakce na quak: Já ty lidi částečně i chápu. Ta křivda b...
Co tady čtu, tak černobíle se tu projevují hlavně příznivci Šimánka, včetně urážení názorových oponentů. Jinak s tvým příspěvkem souhlasím.
 
 
 
Takže v rámci ČR je dorost už teď nejlepší. Klukům to moc přeji, ať zítra máknou a užijí si to! Tyhle nám snad nikdo neukradne.
 
 
 
Reakce na MARSCH: Má tu vůbec Šimi ještě nějaký zázemí? ...
Dovolil bych si oponovat. ČR mám docela projetou a z hlediska přírody neznám snad nudnější oblast než je ta placka mezi Kolínem, Pardubicemi a HK. Že bych se tam přestěhoval odsud s Kletí za humny, to si vůbec nedovedu představit.
 
 
 
Tak po AS a MJ tu máme zase něco zcela jiného, věřím, že konečně správná volba. Jako hráče jsem ho měl v oblibě hned po Jirkovi Lálovi, ač toho za =M= zase tak moc nenahrál.
Jenom nevím, jak se s tím vypořádají ti, co mají jasno, že vedení nechce postoupit.
 
 
 
Radek by mohl zalovit i v současné trenérské generaci - co třeba Fedur?
 
 
 
Za mě nejhorší sezóna ne za těch 5 let, ale od roku 2003. Jako majitel permice jsem to dopracoval na shlédnutí pouhých 2 zápasů play off, nejsem masochista. Kdože to říkal něco o hokeji pro diváky? Často velebíte GM za ekonomiku klubu, ale za prvé měl dobrou výchozí pozici pro vyjednávání po znovuzrození klubu a za druhé efektivita zajištěných prostředků byla nízká - troufám si říci, že letošní poměr body v ZČ / rozpočet jsme měli nejhorší v soutěži (možná s Kadaní). Bohužel letos to bylo ohledně A týmu fatální selhání managementu, detaily jsou již opakovaně popsány podle mnou.
 
 
 
Vzhledem k tomu, že budoucnost je nejistá, jsem překvapivě v klidu. Ke zjištění, že si hráči neumí nahrát na pár metrů, stačil první zápas série. Dále jsem zůstal pouze u četby bojovně naladěných rozhovorů a tak ani neviděl představení největšího nepřítele JJ. Mimochodem, možná jste zapomněli, že i on tu sponzoroval první rok.
Teď jsem hlavně zvědav na míru sebereflexe vedení, letos toho pokazili hodně.
 
 
 
Nervozita našich hráčů byla zjevná, těch špatně řešených situací bylo moc. Bruslením jsme nestačili. Hosté nepředvedli žádný zázrak, ale vyhráli zaslouženě. Bohužel Motor mne zklamal, letos je to nějak často. Nechat si takhle dát gol hned po vyrovnání, to je na facku i v dorosru
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

#OHLASY: ??? Útočník Motoru Miloslav #Čermák vyslal ve třetí třetině nenápadnou střelu, kterou nakonec rozhodl celé utkání. Nejen...

Zvládli jsme to. V šestém kole jsme porazili @LHK_Prostejov 4:3, když vítěznou branku vstřelil ve třetí třetině Miloslav #Čermák....

#ROZHOVOR: Bývalý kondiční trenér Motor Arnošt #Binter v červenci oslavil devadesáté narozeniny. I nadále zastává několik funkcí,...

#PREVIEW: 6. kolo @LHK_Prostejov V tomto týdnu nás čeká teprve první utkání. V sobotu od 17:00 hostíme...