ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "evoorg" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
10.08.2020, 22:12
 
Jinak většina nových jmen tu už padla - Slováček s Jonákem v podstatě zapadli okamžitě, protože typologicky jsou přesně tím, co náš systém vyžaduje, naopak Vožuch bude potřebovat ještě čas a především trochu naštelovat mentálně, protože on má občas tendenci vypustit souboj, či si v nejisté situaci vzadu jít číhat na modrou na přihrávku, což jsou věci, za které bude dostávat od trenérů přes prsty, ale zároveň si taky myslím, že ten hráč za tu práci stojí, protože i při trénincích tam mívá úžasný momenty, kdy si z beznadějné situace individuálně vypracuje gólovku nebo vymyslí geniální přihrávku, jen je prostě třeba počítat s tím, že to s ním bude běh na delší trať. A z těch "nových" tváří bych ještě vypíchl Hrubce, u něhož ten dnešní výkon byl jen špičkou ledovce celé přípravy, v níž asi trenérům dost zamotal hlavu, protože v ní IMO zatím přehrál jak své stejně staré konkurenty, tak útočníky na try-outu a dokonce i některé kluky ze základu.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
24.07.2020, 19:02
 
Reakce na JeníCzech: Já měl na mysli tu situaci, kdy se ...
Však ano, ten modrej byl Soptík a po tom neodpískáném faulu si tam zchladil žáhu na Čížkovi. Když se prohrává, tak prostě vidí rudě, nehledě na to, jestli jde o zápas nebo trénink. Vždyť i v kondičním bruslení musí mít jeho skupina nejlepší čas, protože jinak je ten magor tepe viz dneska tuším Bárta, kterej se po fénu od Soptíka při posledním cvičení vydal natolik, že se na konci tréninku ani neudržel na bruslích Smajlík .
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
03.05.2020, 13:05
 
Reakce na Haberman44: Ještě minulou sezónu mluvil Standa...
Tak si ty příspěvky vyjeď ty a přesvědčíš se, že k žádné změně názorů nedošlo, Bedna je v tomhle směru už od začátku názorově naprosto konzistentní, viz úryvek z lednového interview s ním:
"Žádný systém nejvyšší seniorské soutěže, sestupové nebo uzavřené, není lék na špatný stav českého hokeje. To je pouhá kosmetika. Pokud bych byl jako generální manažer našeho klubu přizván k široké svazové diskusi o formátu seniorských soutěží, jednoznačně a samozřejmě bych podporoval tu nejlepší variantu pro náš klub. Jakékoliv jiné zájmy jsou nedůležité, zájmy klubu musí být pro jeho generálního manažera na prvním místě. Z tohoto pohledu je pro nás ideální varianta uzavřené soutěže s přístupovými podmínkami, na které dosáhneme, a konečně být v extralize. Proto o podobě soutěže musí rozhodnout svaz, a ne kluby, které, pokud pracují správně, sledují své vlastní zájmy. Nikdo ale samozřejmě nemůže případně profesionálním klubům zabránit ve vystoupení z Českého svazu ledního hokeje a vytvoření vlastní soutěže nezávislé na svazu. To je jistě další, nevím zda diskutovaná varianta."
A co se týče diskutérů tady, též jsem si žádných otoček o 180° nevšiml. Vlastně ani nevím, zdali tu nějaký čistý zastánce uzavření existuje. Co si pamatuji, tak drtivá většina fóra tu byla proti změnám pravidel v průběhu soutěže, většina pak byla proti uzavření jako takovému, ale našlo se tu snad pár takových, jež by se nebránilo debatám na toto téma po konci soutěže. Já osobně spadám někam mezi tu druhou a třetí skupinu z toho hlediska, že si čistě teoreticky dokáži představit model uzavřené soutěže, jež by mohl být pro český hokej sportovně i ekonomicky prospěšný, ale zároveň absolutně nevěřím, že by kluby byly ochotny podstoupit kroky, jež by k němu vedly. Proto jsem odpůrcem uzavření extraligy, stejně tak, jako jsem byl odpůrcem uzavření pralesa. Nicméně to, že jsem odpůrce něčeho, jednak rozhodně neznamená, že přestanu podporovat svůj klub, který se po tolika letech konečně vyškrábal ze dna zpět na výsluní a zároveň to, že nevěřím v prospěšnost současného modelu uzavření na nějaké makroúrovni, tj. z hlediska prospěšnosti pro český hokej jako takový, přece ještě neznamená, že budu popírat, že by ten model byl na mikroúrovni prospěšný pro nás coby nováčka, který by měl minimálně dva roky na stabilizaci vlastní pozice. To není žádná pochvala toho modelu ani argumentace v jeho prospěch, to je jen prosté konstatování faktu ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
01.05.2020, 13:23
 
Novák - Gilbert - Voženílek
Indrák - Přikryl - Doležal
Karabáček - Prokeš - Raška
Jonák - Venkrbec - Holec
Christov - Michnáč - Beránek

Pýcha - Plášil
Slováček - Allen
Vydarený - Suchánek
Lytvynov - Pavel
Kachyňa

Čiliak
Strmeň

Velkou výhodu tam vidím v té kompaktnosti. Ta kostra zůstane z větší části zachována a zásahy do ní tak budou z větší části ve formě "kus za o něco lepší kus" viz třeba dle mého úplně se nabízející nasazení Voženílka do Gilbertovy lajny. Stejně tak se i zdá, že zůstane zachována vize širšího kádru a čtyř či pěti vyrovnaných lajn, které budou srovnatelně vytěžované. Hodně těžké to dle mého bude mít mladý Bery, kterému na křídlech přibyla velká konkurence. Příliš bych se ani nedivil, kdyby byl poslán na hostování někam do pralesa, kde by dostal větší prostor a měl možnost zapracovat na své ofenzivě. Vzadu pak předpokládám, že Kachyňa si odbude další rok pod Režnarem s tím, že by výhledově mohl nahradit někoho z dvojice Renda, Suchoš.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
30.04.2020, 20:46
 
Nahlíženo z čistě pragmatického hlediska je to pro nás samozřejmě velká výhoda. My si můžeme hezky v klidu stabilizovat kádr, navíc do Extraligy teď z pralesa půjde vše, co má dvě ruce a udrží v nich hokejku, což zároveň znamená, že dole bude více prostoru pro uplatnění našich vlastních odchovanců a mladých. Stejně tak můžeme investovat čas i do toho, abychom do pralesa dotáhli nějaký jihočeský klub a vytvořili si v této již skorofarmářské lize farmu vlastní. Zároveň si ani nemyslím, že bychom na tom měli tratit z hlediska klubových ambicí, protože fakt nevěřím, že Vencovo cílem do sezóny byla pouhá záchrana a teď těm klukům dá voraz a půjde si házet míčkem o zeď. Jinými slovy, když odhlédneme od toho, že je to jobovka, díky které si ještě více potopíme už tak uvadlou úroveň tuzemských soutěží, tak vlastně celkem fajn zpráva pro nás ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
30.04.2020, 20:22
 
Reakce na lindemann: To mohou týmy, co nemají ambice hrá...
Za ty dva roky se někde ve Vítkách či v Litvínově uchytí nějakej sedmnáctilej Franta Vomáčka, udělá dvacet bodů, nakoukne i na EHT, načež na něj bafuňáři ukážou jakožto na důkaz toho, že rozšířená a uzavřená soutěž je cestou ke spáse českého hokeje a pojedeme hezky v nastavených kolejích.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
30.04.2020, 20:06
 
Co jsem vám říkal Smajlík . Pevně doufám, že to ohlásí sám Král a nezapomene se zároveň zmínit, že on sám by byl pro sportovně spravedlivější řešení, aby si od tohoto rozhodnutí hned od začátku hezky umyl ruce. A vůbec, zachraňuje se hokej, tak ty fanoušku drž hezky poslušně pusu a konzumuj produkt, bez ohledu na to, že se rok od roku zhoršuje.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
30.04.2020, 13:47
 
Reakce na Zbyna-CK: Přerov taky spousta odchodů, ten Kub...
Mně u Kubeše nejvíc utkvěl v paměti zápas, ve kterém ho nejdřív čistě u mantinelu odstavil Honza Kloz, načež ho ještě přebruslil a dojel si pro přihrávku před prázdnou bránu a potom si z něj v další třetině udělal Bery tréninkový kužel a za sekundu ho předjel asi o dva metry. Jako špatnej bek to není, byť si taky myslím, že za normálních okolností by o něj v Extralize zájem nebyl, ale minimálně u nás by IMO se svým bruslením tvrdě narazil.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
30.04.2020, 09:21
 
Pavlát prý do Plzně, což mě teda mrzí hodně, protože to IMO mohla být na Extraligu nadstandardní dvojka s velkou perspektivou na budoucí pozici jedničky. Ale Plzni se obecně u Pirátů zalíbilo, míří k nim i Lang a Suchý.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
29.04.2020, 22:51
 
Reakce na Henys: Co byste řekli na toho kanadana Blaina?...
Jde do Hradce.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
29.04.2020, 21:50
 
No, když tak sleduji ty spekulované a potvrzené příchody do Extraligy, tak si myslím, že by bylo na místě ocenit hezké gesto zbytku ligy, který se nám rozhodl ulehčit adaptaci tím, že do nejvyšší soutěže vytáhl půlku pralesa.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
26.04.2020, 14:24
 
A k Růžičkovi mladšímu - ten by mi v sestavě rozhodně vůbec nevadil, už jen proto, že na postu centra u nás vidím nejvíce možných otazníků a rád bych jej ještě posílil. Všeobecný problém v tuzemsku ale je ten, že těch kvalitních tvořivých centrů je tu nedostatek a když už se nějaký dostane na trh, dá se očekávat, že bude o jeho služby mnoho zájemců a jeho cena se vyšponuje víc, než by tomu možná odpovídaly reálné hokejové dovednosti daného jedince. Už proto bych tuzemský trh v tomhle směru spíše ignoroval a pokud bychom nedotáhli některého z odchovanců, tak bych se opět díval spíše do zahraničí - přeci jen naše výchozí pozice se oproti předchozím pralesním sezónám výrazně zlepšila, což by nám mělo teoreticky umožnit větší výběr hráčů a třeba zámořského centra obvykle mnohem snáze nalákáte i na ten try-out.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
26.04.2020, 13:44
 
Reakce na Motor27: Ok na Chance ligu. Ale na ex zní otáz...
Jestli to bude stačit netuším. Já jen konstatuji, že je to s ohledem na naše pojetí hry logické jméno. Ona není náhoda, že tu novou smlouvu dostal třeba Christov, zatímco s kanonýrem Veselým jsme se rozloučili - rychlý přístup vepředu, ochota dodržovat trenérovi pokyny, cpát se před bránu, nelenit směrem dozadu a suplovat naše velmi útočně laděné obránce, to je jeden z hlavních pilířů, na němž náš systém stojí - náš útok je paradoxně mnohem více takticky svázánej než obrana, která si tam z druhé vlny často tropí velké divočárny. Proto když si tu čtu jméno Jonáka, který je v ztělesněním všech těchto kvalit (vždyť ten kluk byl chudák prakticky jedinej, kdo tu v Mixérově chaosu byl schopen vykouzlit alespoň náznak kompaktní lajny) a na té své koučovatelnosti a ochotě plnit pokyny trenérů do puntíku v podstatě postavil svou kariéru, tak mne to nijak nepřekvapuje ani nepobuřuje.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
25.04.2020, 19:39
 
Reakce na Paav: Taky bych ho bral. Mám pocit, že je to F...
Jo, vypadá to na Tapparu Tampere.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
25.04.2020, 11:01
 
Reakce na P.XTRM: Jo, máš pravdu. Ten mi úplně vypadl. Č...
Už jsem to tam psal v tom prvním příspěvku, k nám prý dva hráči ze Vsetína.

radek66 - jakkoli bych tu Rudu viděl rád, tak má pokud se nepletu stále ten víceletý konktrakt, který podepsal v Hradci a ten bych se tedy zrovna nehrnul přebírat. Navíc on sám v rozhovorech říkal, že by rád zůstal v Kometě.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
07.04.2020, 12:48
 
Reakce na lindemann: Dle nedávného rozhovoru s ním míval...
Tak fyzička je jasná, ale nepřišlo mi, že by to v bruslivých Litkách nějak fyzicky nedával. S tím "zlepšením" jsem myslel hlavně některé herní návyky ala "pozapomenutí se vzadu" při útocích soupeře, pomáhání si hokejkou místo hry tělem a podobné věci, zkrátka z něj vyklepat tu fajnovost a občasnou laxnost. Když se to povede, můžeme tu dle mého mít klidně i nadprůměrného ligového hráče a když ne, tak holt bude následovat cestu Codyho a jiných.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
06.04.2020, 14:14
 
Macháček:
Ne, takové čisté uzavření dle mého nehrozí, už jen proto, že dole je teď Jágr a ten by to mohl bafuňářům přes média spočítat. Je důležité, aby se vlk nažral a koza zůstala celá, takže očekávám buď adaptaci nesmírně úspěšného a efektivního systému z pralesa, kdy se půjde cestou postupného rozšiřování a nebo nastavení nějakých licenčních podmínek, po jejichž splnění se může tým přihlásit do Extraligy, přičemž i tady by ale ten výsledek byl de facto stejný, tj. Extraliga by se rozrostla, neb ty podmínky by musely být směšně nízké proto, aby tím sítem mohli projít i současné extraligové týmy.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
30.03.2020, 14:45
 
Mimochodem, naposledy když se v těch videích s cvičením objevil Jeník, následovala po několika dnech zpráva, že tu podepsal. Teď je v té nové várce videí Renda Smajlík
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
26.03.2020, 16:55
 
Reakce na carramela: Jo a brácha v juniorce. Nicméně, co...
Neznám, takže netuším Smajlík . Nicméně čistě principiálně bych preferoval někoho, kdo má něco odchytáno alespoň v pralese či lize podobné úrovně.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
22.03.2020, 09:03
 
Reakce na Kurt_Hübl: A co Renda Vydarený? To už je našin...
doublepost
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Dnes je den oslav, kromě výhry s Plzní gratulujeme i Jakubu Čížkovi k 19. narozeninám! Všechno nejlepší ??

Motor se raduje z první výhry v nové sezoně! Odnesla to @hcplzen a pomohly zejména dvě branky Zdeňka Doležala a skvělý výkon...

Maximální soustředění Marka Čiliaka před debutem v brankovišti Motoru! #hcmotor #nejenhokej #koncentrace #SPAvCEB

Vstupenky na zítřejší zápas s Plzní už si může koupit každý bez omezení za 50 Kč. Těšíme se na...