MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "evoorg" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
24.01.2021, 19:35
 
Čenda přestal nastupovat poté, co u druhého gólu udělat naprosto identickou chybu, jako před několika zápasy, tj. že v rutinní situaci, kdy měl puk na kotouči a dostatek prostoru na vyhození, přičemž zbytek týmu byl na cestě do středního pásma, chtěl hrát konstruktivně, přičemž trefil hned prvního napadajícího hráče a z protiútoku jsme ihned inkasovali. Předpokládám, že přesně tahle situace se s ním u videa řešila a fakt, že jí zopakoval s naprosto identickým výsledkem, měla za následek jeho okamžité posazení.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
24.01.2021, 19:17
 
No, napíšu to natvrdo, ale po dnešku by měl prostě Venca skončit ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
24.01.2021, 19:04
 
Každej odraz do primární střelecké pozice pro soupeře, každej. Navíc přesun v rychlosti průměrného tankeru a celá umělecká exhibice navíc vždy korunována rozhozením rukou alá "sakra, zase my to všichni ostatní podělali". Jako tohle prostě ne, to ať mi nikdo nedělá, to radši toho Dvořáka nebo Marečka nebo koho jsme to vlastně přivedli ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
24.01.2021, 18:56
 
Jediné reálné vysvětlení setrvání Čiliaka v bráně je to, že trenérský u sebe objevil masochistický fetiš.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
24.01.2021, 18:40
 
Jako tohle je něco naprosto šíleného a to jsem už toho zažil hodně. Oba týmy jsou psychicky neschopné bránit, my máme dvoubrankovej náskok a jedeme ve čtyřech útočit, Třinec se ani nenamáhá s backcheckingem, brankáři existují jenom teoreticky a kdyby oba týmy nastoupily v šesti, tak by to jejich defenzivě jenom pomohlo, protože by ty díry alespoň přestaly obráncům (haha) překážet v "čistění" brankoviště. Loňské zápasy s Kadaní byly oproti tomuhle vrcholným hokejovým uměním a kdokoliv (Třinec) vyjde z téhle parodie na zápas vítězně, měl by odevzdat prémie na léčbu očních chorob, protože umožnit lidem sledovat tuhle zhůvěřilost je nejen zdraví škodlivé, ale mělo by to být oficiálně uznáno za zločin na lidskosti ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
24.01.2021, 18:17
 
Hokejový bůh má dneska vsazenou dvojku, ale jihočeští komedianti v čele se slovenským režisérem si prohru jen tak vzít nenechají ....
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
15.01.2021, 18:24
 
Ve druhé třetině začal i soupeř dělat více individuálních chyb a je velká škoda, že jsme jich nedokázali využít. Za mne herně vyrovnaný zápas, v němž ten rozhodující rozdíl zatím dělají výkony obou brankářů.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
15.01.2021, 17:43
 
Herně mi to přijde mnohem lepší než předchozí zápas s Olomoucí, dokonce i ta dvojnásobná přesilovka měla z hlediska kombinace hlavu a patu, jenže ztroskotali jsme na přesnosti přihrávek. To vše je fajn, ale soupeři stačí počkat na naše chyby a ty chyby přibývají pravidelně a systematicky. Každá ztráta puku v našem obranném pásmu nás zastihne nepřipravené, neseskupené a nesmírně zranitelné a v nadpoloviční většině případů je z toho nebezpečná střelecká pozice, zároveň opět selhali ti, jež by měli být nositeli výkonu, tj. brankář a náš nejlepší obránce. Rozhodně si nemyslím, že by ten zápas měl být ztracen, protože je tam od nás vidět morálka a vůle se o výsledek porvat, nicméně dokud budeme sami sobě minimálně stejně nebezpeční, jako jsme soupeři, tak nemůžeme reálně pomýšlet na nějaký strmý výstup tabulkou ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
12.01.2021, 19:47
 
Panebože, my tady v Budějovicích budeme naprosto unikátní, protože vedle pandemie koronaviru budeme první oblastí, kde se vyskytne pandemie infarktů. Vymažte v Budvar aréně metr před modrou a uděláme snad i titul.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
12.01.2021, 19:26
 
Čenda metr před modrou opět tzv. na Bobby Orra a kontaktní gól (byť opět hodně sporný) je na světě.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
12.01.2021, 18:50
 
Motorák kdekoli jinde na hřišti "honem se zbavit puku, honem ho najíždět, nahodit, dojíždět, nahodit, vystřelit, dojet puk a zase ho odhodit", Motorák když je ve vlastním obranném pásmu metr před modrou čárou po minutovém zámku a forčekují ho tři soupeři "ty bláho, to je jednoduchý, dám si přihrávku o mantinel, nasadím prvnímu soupeři jesle, pak udělám piruetu, dvojitý backflip, vyměním si puk s Čiliakem, forsbergovou kličkou vyšachuji druhého, otočím se zpátky do pásma, udělám stojku, vykopnu si puk do vejšky, udělám tři nožičky a poslepu levým uchem konstruktivně založím náš protiútok."
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
10.01.2021, 17:45
 
Tak snad alespoň bodík uhrajeme ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
08.01.2021, 18:50
 
A jenom na téma Soptík. Já si ho vybavuji z přípravy 2019/20, kdy na ledě s Kondelíkem a Doležalem předváděli naprosto neuvěřitelný věci a pro jakoukoli lajnu byli naprosto nehratelní. Ten kluk to v rukách má a z hlediska potenciálu ho kladu na stejnou úroveň jako Ďolíka. Bohužel, u něj je ten problém mezi ušima, stačí několik nepovedených zápasů, a přestává si věřit, přičemž tu kolísavou formu si už s sebou bohužel táhne tak sezónu a půl. Je mu ke cti, že i tak na ledě nic nevypustí a maká, nicméně v našem kádru by měl být jednoznačně ofenzivním hráčem do Top-6 a ne klukem do čtvrté lajny. Osobně si myslím, že by tady lékem mohlo být hostování v pralese a to čistě kvůli tomu, aby nabral sebedůvěru, protože jeho dosavadní výkony jsou daleko za tím, na co reálně má.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
05.01.2021, 20:53
 
Reakce na gijoš: Zdravím. Proč dnes nehrál Matouš Venkrb...
Zranění ramena.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
05.01.2021, 20:15
 
Dělba bodů zasloužená, 5 bodů z 9 možných není vzhledem k mizérii z první půlky sezóny zase tak hrozná bilance. Prodloužení hodně rozpačité a byť tam tu zásadní chybu dnes udělal Forman, tak mám osobně mnohem větší problém třeba s nasazením Christova, který má řadu kvalit, ale hra na puku, kreativita a přechod 1 na 1 mezi ně určitě nepatří. Mnohem raději bych na tom ledě viděl Gabina, kterému se zápas nevyvedl a po zásluze byl posazen, nicméně parametry prostě má.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
22.12.2020, 19:05
 
Reakce na Drew: Ano, ale proč se tady teď nešije úplně s...
Máš pravdu, neproduktivita útoku se tu absolutně a vůbec neřeší a je šílenství chtít od nejlépe placeného hráče týmu, dlouholeté extraligové stálice a reprezentanta navrch to, aby předváděl alespoň ligový průměr a chytal střely, které by chytat měl.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
13.12.2020, 20:13
 
Reakce na tuppu: Jinak teď Hosták měl první gól na tužce...
Taky jsem na to koukal a musím uznat, že jsem tam Plášilovi křivdil, protože Patejz měl výhled dobrej, ale promách. Škoda, že si vybral takhle nešťastný zápas právě dnes, protože při jeho standardu by minimálně dva z těch gólů měl.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
12.12.2020, 22:14
 
Reakce na kursor: Souhlas. Ale 100.000 Kč pokuty za tohl...
S tím já souhlasím, ale prostě chci naznačit, že v tu chvíli se už nebavíme pouze o "jiném výkladu" vágního nařízení, ale o tom, že to nařízení prostě ve všech bodech dodrženo nebylo, ale trest se nám zdá nepřiměřený, což je jednak mnohem slabší argument a zároveň ukázka toho, že jsme do současné situaci napochodovali vlastní neopatrností.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
12.12.2020, 16:56
 
Reakce na mrskman: V případě Martina Adamského se Motor ...
Mne spíš zaujalo tahle pasáž "Naopak nově bude kvůli nachlazení absentovat centr Roman Přikryl." Trenéři se asi inspirovali na fóru a Příkru do té Vltavy opravdu hodili Smajlík
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
12.12.2020, 16:47
 
Reakce na zdcart: Tak doufám, že se dá odvolat a rozbít ...
Tak odvolat se dá určitě, ale i kdyby obstál argument o permanentkářích coby dlouhodobých partnerech, a o hledišti jakožto vnitřním prostoru, tak jsme to nařízení úplně de iure nedodrželi, protože ty oddělené sektory nebyly, což sám Bednářík přiznává.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

V neděli s @bkboleslav hrajeme už v 15:30!

PTEJTE SE VÁCLAVA PROSPALA!Hlavní trenér Motoru bude odpovídat na dotazy fanoušků v offline rozhovoru. Ptát se můžete zde...

Motor měl skvěle rozjetý zápas v Třinci, dvakrát vedl o tři branky. Dohromady Jihočeši vstřelili na ledě Ocelářů sedm gólů, jenže...

Dnes nastoupíme v této sestavě ??