MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "full" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Václav už v tom dupe jak slon v porcelánu... těm klukům nevěří, veřejně je pranýřuje, to je špatně, řve na ně jak na nejposlednější pucfleky... konečná.
 
 
 
Při time-outu: AT - "ty voje Venco, neřvi na ně, jsi v televizi...!" VP - "no a co, ty voje, vždyť to vidíš sám, ne?... kujva už, doprdeje..."
 
 
 
Reakce na JeníCzech: Gulaš by mohl už dneska hrát tak tr...
Když už zmíněn, přijde mi, že poslední dobou to tak trochu bojkotuje v Plzni.
 
 
 
Reakce na Phil-the-Thrill: Fakt by mě zajímalo, kdy bude...
Myslím, že hodně našich gólů je s přispěním štěstí.
 
 
 
Reakce na alkac: Já mám dojem, že akorát před tím vystří...
Jo, je to možný...
 
 
 
Reakce na L3151: Těm obráncům ujede bába s koksem....
Tak tohle ani tak nebylo o obráncích, ale jestli se nepletu, tak na ledě byla lajna Karabáček, Voženílek, Forman a jak jsem někde četl otázku - kdo z nich bude bránit? Tady se ukázalo, že nikdo, to už smrdělo od středního pásma, kde měla Sparta volné pole...
 
 
 
První třetina tedy nadstandardní! Nejde ani tak o to, že vedeme, ale hlavně jsme Spartu v podstatě k ničemu nepustili, to je tedy zatím parádní výkon!
Co mě zaujalo - při gólové akci si jako tank počínal Voženílek, jehož výkon se mi dnes zatím hodně líbí. Neuznaný gól - asi tam sudí viděl, že Voženílek hrábl po puku a šoupnul ho tam, stál za brankou... a pak perlička při vyhrané buly u vlastního pásma, puk jde dozadu na obránce, Pýcha periferně hledá napravo kolegu... a Kája už si to zase někam pelášil. 😂😂😂
 
 
 
Reakce na Hejamotor: Tak nevim zda je chyba v moji tv al...
To se sem tam na teletextu stává, že se to tam objeví... naposledy tuším 14. února 2019.
 
 
 
Reakce na mcdavid: Tak Michnáč ani Štencel není dle Live...
Václav ví, proč nestavěl či nestaví konkrétní hráče. Ta sestava je opět velice dobře sestavená, dnes to vidím na výhru v prodloužení. Smajlík
 
 
 
Reakce na kursor: Pokud by snad neměl vyjít ten Ruda Čer...
Podepisuji, jsem téhož názoru!
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: tak to sorry. Kritiky ke klubu je tu...
Ale ono nejde o to, aby reakce byla "tak agresivní"... co se někomu zdá agresivní, to je pro druhého ještě normální a naopak.
Mimochodem koukal jsem na poslední sestavy a bylo zajímavé, že v těch vítězných zápasech nechal Václav sestavu téměř stejnou, ale až do té chvíle, než přišla první prohra. Pak do toho neskutečným způsobem (opět) hodil vidle a nenechal kámen na kameni v utkání, které se dalo doma vyhrát (Pce). Smajlík

PARDUBICE
Pýcha, Plášil, Vydarený, Kubíček, Slováček, Allen

Novák P., Přikryl, Doležal
Karabáček, Toman, Forman
Beránek, Prokeš, Jonák,
Ville, Voženílek, Holec

OLOMOUC
Pýcha, Allen, Vydarený, Kubíček, Štencel, Slováček

Forman, Voženílek, Doležal
Karabáček, Toman, Holec
Beránek, Přikryl, Ville
Christov, Prokeš, Jonák

LITVÍNOV
Pýcha, Allen, Vydarený, Plášil, Suchánek, Slováček

Forman, Voženílek, Doležal
Holec, Toman, Karabáček
Beránek, Přikryl, Novák P.
Christov, Prokeš, Jonák
Ville

ZLÍN
Pýcha, Allen, Vydarený, Plášil, Suchánek, Slováček

Forman, Voženílek, Doležal
Novák M., Toman, Karabáček
Beránek, Přikryl, Novák P.
Christov, Prokeš, Jonák
Holec
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: souhlas, poslední dobou není dne, ab...
Já bych doplnil ten tvůj seznam "výbušných" oblastí - Jakmile napíšeš cokoliv jen trochu kritickýho ke klubu (vedení, trenéři), vládě, AB, Rusku atd.
 
 
 
Reakce na ro16ck: :)- Ti mantáci, nejdřív hrajou, když ...
VP musí šílet? Proč? Vždyť tohle je zase jen a jen jeho dílo... on v sezóně udělá pár dobrých tahů, které ale devalvuje devadesátiosmi špatnými... to je pak těžký. Vždyť ty kluci si pořádně nejsou schopni přihrát, jako chaos je to i pro obránce, když jim zase jinak najíždí křídla, kdo byl včera na pravém křídle, je dnes na levém atd... to je totální guláš tohleto.
 
 
 
tvl, my hrajeme přesilovku 5 na 3 a my si vyměňujeme puky na modré... vůbec nejsme schopni je sevřít, žalostná podívaná...
Dnes, po dalším šíleném mixéru, opět vůbec nejsme schopni kombinovat, jsou to jen a jen střely, je to fakt velký špatný.
 
 
 
Reakce na tekos22: Beci se z toho můžou zblaznit když je...
Přesně tak, propadáváme už ve středním pásmu. Ale pravdou je, že Allenovi to se Slováčkem prostě nejde. Když mu to šlo s Pýchou (byť ten si vybral slabší chvíle v minulých zápasech), tak to zase roztrhnou a dají tam Plášila.
 
 
 
Camara 11. gól... hlavně, že se tu někteří odborníci tlemili, jakého joudu do Pardubic přivedli...
 
 
 
Reakce na denyvan: Ale no tak, vakcina neodchazi, vakcin...
Sry, ale tohle všechno jsou jen trapný kecy, kecy, kecy... až budeš s tím čínským xindlem bojovat, jako momentálně já a moje rodina, tak budeš rád za cokoliv, jen aby se ti ulevilo. A budu první v řadě, kdo se nechá očkovat, protože tohle je fakt mazec.
Všechny tyhle rádoby vědecký řeči jsou k ničemu - celý svět se (výjimečně) na něčem shodne, na něčem spolupracuje, aby pak přišel přechytralý moudronos, který zde bude pouštět moudra o škodlivosti... Smajlík
 
 
 
Ty jo, tady je nových příspěvků, jsem si říkal super, asi nová posila či alespoň spekulace o ní... a ono mezitím nějakej poplašňák s vakcínou. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na Motor27: Dnes zápas o play off a my ho takto p...
Pýcha hraje teprve druhý zápas po sobě špatně... i když špatně, kam se hrabe na Káju. Ale pravda, že na to u něho nejsme zvyklí.
Čilo dnes nějak zvlášť nepodržel, Strmeň v tuto chvíli rozhodně není horší brankář.
 
 
 
Reakce na tekos22: To máš pravdu. Podle mě nenaplňuje to...
Líbí se mi, že Voženílek chodí před branku, ale když se na to koukneme z té strany, jak moc je tam úspěšný...? Zjistíme, že je tam platnej, jak mrtvýmu zimník... Náhozy našich beků jsou totální zhovadilost, kterou kritizuju už drahnou dobu, šílená kravina, kterou jen trefuje prvního bránícího hráče a Voženílek se může před brankou leda tak dloubat v nose...
Aby byl v předbrankovém prostoru něco platný, musí tam jít nějaká střela, kterou buď tečuje nebo bude alespoň stínit gólmanovi. Bohužel, naše střely tím, jak tomu předchází pomalé přihrávky nebo jak si musíme vše rovnat na lopatu, jsou lehce čitelné a obránci si tam s Voženílkem v klidu poradí.
Fakt je vidět, že jeho tlačení se před branku nám v tuto chvíli k ničemu není. Možná v případě příchodu bombera Gulaše, který umí vypálit, bude jeho stání před brankou k něčemu, v této sezóně je nám to ale zatím k ničemu.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Na Spartě jsme po nepovedené třetí třetině prohráli 2:6. REPORT??hcmotor.cz/zapas.asp?id=S…

Proti @HCSpartaPraha vyjedeme v této sestavě! ?? #hcmotor #nejenhokej #dnesnisestava @telhcz

Kapitána v letech 1970 až 1973 dělal útočník JOSEF PÁRTL. Přečtěte si zajímavý článek, kde Pártl vypráví, jak se dostával z...

V úterý se představíme na ledě první Sparty. PREVIEW ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…