MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "jirka.24" |  vypnout filtr
 
123456789>
Další diskuse: 
 
21.01.2021, 08:39
 
Reakce na Haberman44: Tak dlouho tu ty zrůdy bolševický ...
No toho se právě bojím. Skoro mě huba bolí, když to vyslovuji, ale téměř bych Burešovi přál, aby ty volby vyhrál a pěkně si vyžral to, co tady nadrobil.
V opačném případě si sedne v PS pěkně dozadu a zatím co vláda bude škrtat a lepit díry, on se bude smát a blít do svých médií, jak za něj bylo všem líp, rozdávaly se bonusy a snižovaly daně. Nu a za pár let budeme zase tam, kde jsme byli Smajlík
 
 
19.01.2021, 13:11
 
Reakce na kartáček: Nu dobrá, na FB Okamury nechodím, ta...
To jsme hned znova u toho. Netřeba reagovat hned tak podrážděně.

Lidé (včetně mě) sem nepsali, že by jim vadili občasné debaty o politice. Dá se tu dočíst ledacos zajímavého, politiku nevyjímaje. Problém je úroveň těch debat, vzájemné osočování a urážlivost, které nevyhnutelně vedou k tuctu příspěvků o ničem.

Kohy přece nenapsal nic závadného. Naopak zdůvodňoval, proč zdejší fórum vypadá jak vypadá a není přehlídkou lidí s jednotným názorem (jako FB Okamury).

Je třeba si ale uvědomit, že pokud chci a umím svůj názor sdělit, měl bych stejně tak umět přijmout i protinázor, a ne okamžitě vyletět jak čertík z krabičky.
 
 
19.01.2021, 12:22
 
Též jsem na FB SPD zabanován. Dovolil jsem si poukázat na jistou nesrovnalost v kampani a byl jsem po zásluze odměněn Smajlík
 
 
19.01.2021, 11:54
 
Reakce na Zbyna-CK: souhlas, poslední dobou není dne, ab...
Ano je to tak. Já vůbec nejsem proti diskuzím mimo hokejové téma. Kolikrát jsem se tu dočetl spoustu zajímavých názorů a i když s něčím třeba nesouhlasím, je fajn vidět do hlavy jiným.
Ale jak říkáš, tolerance je dnes nedostatkové zboží a celkem pravidelně to tu sklouzává k osobním útokům. To už si člověk může jít číst diskuzi na novinky nebo idnes.
Myslím, že je to hodně dáno tím, že stará garda přispěvovatelů se znala osobně. Je rozdíl někomu nadávat anonymně přes obrazovku, a oproti tomu se do někoho navážet a pak se s ním potkat na výjezdu. To už je ale příznak doby, řekl bych.

Doporučuji tedy, než sem něco napíšete, napočítat do deseti, promyslet zda má vůbec smysl reagovat, a když už vám to nedá, snažit se držet nějaké konstruktivní struktury. Chápu, že můj názor je vám nespíš u řiti, ale držím se přesvědčení, že člověk se nemá přestat snažit Smajlík
 
 
19.01.2021, 11:13
 
Také se mi stýská po časech, kdy tu pravidelní pisatelé jako Quak, Ježour, Kemir, FOun, Tweety, Mikásek, Prst a další vedli zajímavé diskuze o hokeji a věcech souvisejících.
Nyní nám ta zdejší kultura tak trošku upadá, abych citoval jednoho věhlasného Týnského politika.
Nechcete se už vykašlat na ta vzájemná osočování a vyhrocené debaty, které ač se schovávají za velké myšlenky, mají v podstatě jediný účel, a sice virtuální poměřování pindíků?
Čtu to tady od roku 2003, ale to co se tu otáčí v poslední době, to fakt nemá obdoby. Kdyby byla možná nějaká (klidně pouze čtecí) registrace na LG, sem s ní prosím.
 
 
15.01.2021, 10:06
 
Tak dnes to vidím jako zápas pravdy. Pokud vyhrajeme za tři, bude stále oč hrát i vzhledem k teoretickému předkolu. Prohra by to posunula spíš už do říše snů (ačkoliv v té jsme namočeni už teď).
Každopádně jsem řádně natěšen.
 
 
14.01.2021, 11:46
 
Já se přidávám se svou troškou do mlýna s tím, že za obě permice, které vlastním náhradu požadovat nebudu a zároveň na 100% obě prodloužím i na sezónu příští.

Doufám, že až si tento můj příspěvek pan Bednařík přečte, okamžitě hodí laso Milanovi. Smajlík
 
 
08.01.2021, 12:52
 
Tak Patera bohužel pryč :(
 
 
23.12.2020, 13:57
 
Také se přidávám s přáním hezkých Vánoc v této neklidné době.
Snažme se kvůli hokeji příliš nehysterčit. Věřme, že to dobře dopadne a nenadávejme si zde kvůli tomu. Nakonec jde jen o blbej hokej a naše životy by neměly stát pouze na něm.

Doufám, že si zde i v příštím roce přečtu zajímavé názory (snad i těch, kteří se pomalu vytratili) a hlavně, že nám rok 2021 přinese více radosti, nejen té hokejové.

Mějte se všichni skvěle, ať Vám slouží zdraví a splní se Vám, co si přejete.
 
 
12.12.2020, 06:40
 
Reakce na Kobson: navíc si připsal bob. Jen by mě zajím...
Já si myslím, že jamajský.
Dřeme jako mourovatí, ale dojíždíme na nezkušenost a slabou techniku.
I tak jsem ale rád, že fandím motoru. Víte, co udělá třinečák, když potká pěknou babu? Řekne:"Raz Dwa Trzy" a přejede jí bruslemi.
 
 
11.12.2020, 19:16
 
Souhlasím. Dnes se na to kouká celkem hezky Smajlík
 
 
08.12.2020, 19:21
 
Teda dneska je to zkouška charakteru fanouška Smajlík
Ale hecnu se a vydržím to
 
 
19.11.2020, 13:11
 
Reakce na -Tom-: Mám trošku problém se střiháním rozhovo...
Já střihám videa (většinou cestopisná) v Adobe Premiere Elements. Pokud máš zájem, nabízím se, že to bezplatně udělám. Nemyslím si, že to sežere tolik času.
Kdyžtak mi napiš na Messengeru (Jirka Kotek) a domluvíme se.
 
 
02.10.2020, 20:23
 
Klídek přátelé.
Doba hájení stále trvá. Jak zde bylo již napsáno, dejme jim aspoň 10 zápasů. Bod máme a klucí viděli, že hrát se EL dá. Dnes to bylo o poznání zodpovědnější z naší strany, ačkoliv v posledních 10ti minutách už bylo hodně vidět, že se snaží hlavně neudělat chybu. Viditelné poučení z minulých zápasů, které samozřejmě ubralo na atraktivitě.

OT je už dovednostní disciplína, kde logicky měli Vítci více ze hry. I tak to měl ale Novka na lopatě a mohli jsme brát o bod více.

Zůstávám tedy jako vždy optimistou a věřím, že body ze zápasů proti týmům jako Vítkovice, Zlín, Olomouc, Litvínov a Pardubky budeme brát. Navíc za současných podmínek se naprosto mažou výhody domácích prostředí, což bude zajímavé.

I tak ale nelze čekat, že budeme bodovat pravidelně. Kdo to čekal, je naivní. Musíme dál zápas od zápasu bojovat, učit se z chyb a budovat extraligový tým. Ačkoliv se mi současný nesestupový model také nelíbí, je třeba ho využít a stavět tým pro budoucnost. Já osobně mám radost i z takovéto prohry. Na EL jsem čekal dost dlouho, než aby mi to znechutila.

Prosím tedy nikoho nevyhazujte, nikomu nenadávejte a netahejte sem za velké peníze nějaké Kvapili a podobně. Hloupost takových kroků tu byla zmíněna a věřím, že Standa je natolik rozumný manažer, že by to nepřipustil.

Hráčům děkuji za nasazení. Já si páteční večer užil
 
 
29.09.2020, 21:21
 
Tvrdě se ohrazuji vůči posilování o nějaké "extraligové hráče"
Současný tým není špatný. Holt dojíždíme na chyby, které poslední týmy nebyly schopny trestat.
Zasahovat do týmu je to poslední, co teď potřebujeme.
Využijme současné sezóny k adaptaci a učení se.

Opravdu mě vytáčí místní hysterie a nadávání. Uvědomte si k sakru, že konečně hrajeme extraligu. Něco, o čem jsme tu sedm let snili a ti kluci nám to dali. Stokrát radši budu takhle prohrávat s Plzní, než tipovat, kolik gólů dáme Kadaní.
Máme za sebou tři zápasy, které klukům dali hodně podnětů k přemýšlení a k práci do budoucna. Pokud máte potřebu tady teď nad někým lámat hůl, tak se radši odhlašte a běžte fandit Spartě.
V dobrém i zlém, jedině Motor.
 
 
29.09.2020, 21:07
 
Pánové klid. Jsem sice nasraný jako každý, ale je třeba si uvědomit, že hrajeme třetí zápas v EL (z toho dva venku) a ve dvou z nich jsme sahali po bodech. Bohužel dojíždíme na nezkušenost. Hoši mají stále na hokejkách prales a je to vidět. Ta vyloučení byla spíš smolná a nezazlíval bych jim to. V tom týmu stále vidím potenciál a věřím, že se nám to do hlav a na hokejky dostane.
Nehažme tedy flintu do žita. Srovnáme se
 
 
29.09.2020, 19:45
 
Reakce na fofana: Teď jsem někde četl, že NHL bude nejdř...
Jasný úmysl. Patera vyčape sezónu a Čilo zapne formu na PO Smajlík
 
 
22.09.2020, 11:30
 
Dal by se výpadek vstupného (za situace hraní bez diváků) nahradit příjmem z online vysílání?
Vycházím tedy z předpokladu, že by vůbec bylo konání zápasů možné.
Kolik lidí myslíte, že by si za cenu vstupenky koupilo možnost sledovat zápas online? A je možné takto vybrané peníze nasměrovat přímo do klubu?
 
 
21.08.2020, 20:02
 
A nezlobte se na mě, ale těch lidí v hale je rozhodně více, než hlášených 1420 Smajlík
 
 
21.08.2020, 20:01
 
Reakce na fofana: 1400, roušky lidi většinou mají A větš...
No z mojí zkušenosti: Roušku nosí správně tak jeden z padesáti. Každý desátý jí má nasazenou tak, že to postrádá smysl a zbytek je nemá vůbec, nebo kolem krku. Rozestupy se nedodržují a lidi sedí, jak je napadne. Jediné, co je jakž takž dodržováno je oddělení sektorů, a i to se obchází. Zejména to postrádá smysl, když pivonoška chodí napříč sektory. A nakonec se o pauze všichni potkají venku na skutečném pivu a párku z Lišova.

Jediný spořádaný občan je brankový rozhodčí, který nejen že má roušku celý zápas, ale ještě je hermeticky uzavřen v kukani o dvou metrech krychlových.

No a kupodivu nám tu ještě nikdo neskonal.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

V neděli s @bkboleslav hrajeme už v 15:30!

PTEJTE SE VÁCLAVA PROSPALA!Hlavní trenér Motoru bude odpovídat na dotazy fanoušků v offline rozhovoru. Ptát se můžete zde...

Motor měl skvěle rozjetý zápas v Třinci, dvakrát vedl o tři branky. Dohromady Jihočeši vstřelili na ledě Ocelářů sedm gólů, jenže...

Dnes nastoupíme v této sestavě ??