MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "kerschlic00" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na zvedavej: přičti si vyjádření z před chvíle z ...
Moc teda nechápu, na co jsi reagoval, k mému příspěvku tam není snad ani věta, možná ani slovo.
 
 
 
Reakce na Haberman44: Ty voe, prej 6 tisíc lidí :)) . T...
Taky pravda Smajlík Smajlík . Nezapomenu na to, jak loni Jergl, nebo kdo to byl, ale byl to hráč Hradce, řekl po zápase play-off bez diváků, že hokej se kvůli divákům nehraje. Už se ani nedivím těm Smoleňákovo provokacím, on jen závidí, že všude jinde než v Hradci má smysl hrát pro lidi.
 
 
 
Reakce na zvedavej: ale ne, ber to spíš jako kuriozitu.....
Ty omezení jsou na vyližzadek, to je jasný, bohužel příští tejden je to nejspíš naposledy s diváky.
 
 
 
Reakce na zvedavej: jinak kváča je díra, padají z něj p...
Jo no, má stejně gólů na zápas jako jiná díra. Mazanec se ta druhá díra jmenuje se mi zdá. Kváča má dokonce lepší procentuální úspěšnost a to 93,98 oproti 93,28 Smajlík
 
 
 
Jako na to jakým způsobem Pardubice posílili, tak začátek sezóny velká bída. Jinak ten Grígerovo nájezd fak neskutečnej, chudák Mazanec.
 
 
 
Reakce na matahar: Kohy v ptejte se psal že to řeší svaz...
Díky
 
 
 
Mě by docela zajímalo, proč se žádnej zápas nedomluvil na zejtra, měl by tam bejt volnej Třinec.
 
 
 
Reakce na Haberman44: Teď jsem si ten článek přelouskal ...
Tvoji víru v lidi bych chtěl mít.
 
 
 
Reakce na Haberman44: Pokud tím 4000 myslíš permice,tak ...
Až na to, že klub bude muset nějakou kompenzaci vymyslet, jinak může zapomenout na to, že tady ještě někdy bude téměř 5000 prodaných permic, nanejvýš tak 2000.
 
 
 
Reakce na Siky: Donutil jsi mě přečíst jejich program a ...
Neviděl jsi tam nic o inkluzi ve školství? Pokud nechápeš nadsázku tak se na tyhle diskuze vykašli.
 
 
 
Reakce na switch: Jejda ... a co s tím má Trikolora spol...
Stačí se kouknout na program
 
 
 
Reakce na switch: A když si k tomu vezmu návrhy Pirátů ....
Jaký lepší výsledky od Trikolóry jsi čekal? Třeba zavedení koncentračních táborů, kam by se deporotvali především děti s různým postižením, a je jedno jestli tělesným nebo mentálním, aby nepřicházeli do styku s těmi "normálními"? Nebo jsi od nich čekal, že nechají zastřelit každýho, kdo má málo bílej odstín pleti, je rozvedenej nebo dokonce nemá tradiční rodinu?
 
 
 
Bože můj, on už zase mele o tom, že v zahraničí se hraje bez diváků normálně. Ať se ten dement koukne na to, kolik maj různě v zahraničí peněz z TV práv. Akorát zlikviduje fotbal i hokej.
 
 
 
Reakce na Alistair: Jsem vůbec dneska opět nějakej slabš...
Takže si sice můžu vybrat kterej klub preferuji, ale ty prachy se stejně rozdělí? Ať jde, ta s prominutím 3,14ča, někam. Ještě se vymlouvat na to, že narozdíl od NHL to nesledujou miliony. Takhle celou hokejku budou sledovat desítky lidí maximálně.
 
 
 
Reakce na bustrew: Tak vzhledem k tomu, že proti sportu ...
Někdo by jim měl ale vysvětlit, že všude v zahraničí máš docela jiný prachy za vysílací práva, tenhle argument mě fakt vytáčí do běla.
 
 
 
Reakce na Motor27: A kde se vezmou peníze?...
S tím obrovským zadlužením, který si to nekompetentní hovedo vymyslelo, se snad nějaký peníze pro kluby najdou nemyslíš? Opravdu se mi chce z týhle situace blejt.
 
 
 
Reakce na alkac: Tak Čiliak nás skoro celej zápas drží a...
U útočníků je to podle mě o tom, že si musí zvyknout na to, že už nemaj na všechno čas jako v první lize, pak to nebude špatný. Ale naše obrana je vyloženě katastrofa, kdy se projevuje ta nezkušenost, tam by rozhodně nebylo od věci alespoň jednoho kvalitního hráče přivézt, protože v létě přišel jen Slováček, což je typ obránce, kterých máme dost, ale žádnej, kterej by to dokázal bourat a hrál dobře pozičně nepřišel.
 
 
 
To skóre vypadá opravdu hrozně, ale jak už tu někdo psal, tak těch prvních 10 kol bude nejspíš hodně protrápených a pak by se to snad mohlo obrátit a začneme pravidelně sbírat body.
 
 
 
Viděli jste teď ten offside jako kráva, co právě pustili Dynamu a padl z toho úvodní gól zápasu? Fakt neskutečný ti rozhodčí v extralize.
 
 
 
Reakce na fofana: Slováček neměl při prvním gólu hokejku...
Sice jí neměl, ale to není důvod, aby se totálně vykašlal na hru a nechal tam soupeřovo útočníka, aby si jel dát gól do prázdný brány.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motoráci se s nákazou nemocí covid-19 vypořádali dobře, a tak teď mohou pomáhat těm, kteří jsou právě nemocní ??...

!?Pozor, změna! Zítra s Plzní hrajeme až od 18:30. Utkání bude přenášet ČT Sport. Preview na zápas si můžete přečíst na tomto...

45. narozeniny slaví bývalý obránce Vladimír Gýna. V ČB 3 sezony, 88 zápasů, v nichž dal 6 gólů (3 v přesilovkách, 1 vítězný) a...

50. narozeniny slaví Arpád Györi. V ČB 6 sezon, 196 zápasů, v nichž zaznamenal 29 gólů (3 v přesilovce, 3 vítězné, 2 remízové),...

×
×
Dnes v 18:30 | Muži
HC Škoda Plzeň
Madeta Motor Č. Budějovice