ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "kerschlic00" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na Helter: Já neříkal že za to může klub. Já jen ...
Tak to pak jo. Je fakt, že ten kotel hostů je hroznej. To by mě zajímalo, když se to tenkrát projektovalo, jakýho vola napadlo dát ten kotel hostů vedle toho domácího a navíc takhle málo sedaček.
 
 
 
Reakce na Helter: A těch 68 míst nám dají v extralize se...
Můžeš mi prosím říct, co s tímhle může klub dělat, když je hala ve vlastnictví města? Nehledě na to, že kdyby to takhle chodilo všude, tzn., že by se všude dělali takový podmínky pro hosty jako jsou v ostatních arenách, tak by se všude stavěl před sektor hostí provizorní sloup, když by měli přijet fanoušci Pardubic.
 
 
 
Reakce na quak: 1. Byl to komouš. Mrtvej komouš = dobre...
Každej na to máme prostě rozdílné pohled, ale v gestapu fakt nebyli obyčejní policajti.

Prosím abych nebyl chápán jako nějakej komunista nebo přívrženec bývalého režimu, to nejsem ani náhodou, jen si prostě o Mašínech myslím svý.
 
 
 
Reakce na carramela: Asi jako úplně normání pro někoho j...
S čím to tady srovnáváš prosím tě? Oni se ,,pomstili" režimu na nějakým klukovi, kterej byl obyčejnej policajt, žádnej tajnej, nebo nějakej vysokej hodnostář.
 
 
 
Reakce na quak: Já to zase chápu velmi dobře a jsem za t...
Jo, naprosto normální svázat řadovýho policajta, uspat ho, podříznout ho jako zvíře, a pak to nazývat politickým odbojem.
 
 
 
Reakce na macháček: Moment, rozumí umí dělat komedianta....
Hele, my dva se spolu v něčem shodneme a to konkrétně na těch dvou mago-rech, bratrech Mašínech. Jak jim mohl dát někdy někdo vyznamenání nechápu.
 
 
 
Reakce na jatro: pro mě je jasná volba Trikolora. Fiala ...
Sorry, teď na to koukám, že je to asi nadsázka
 
 
 
Reakce na jatro: pro mě je jasná volba Trikolora. Fiala ...
Aha, takže strana, která podněcuje k nenávisti k menšinám je podle tebe to nejlepší.
 
 
 
Reakce na macháček: Já ti rozumím. Mně byl a je celkem u...
Máš pravdu, Andrejka je poctivec. Je ale zároveň kouzelník, jinak si nedovedu vysvětlit, jak mu můžou jít milionový zisky (který sám přiznal) z firmy, se kterou on nemá vůbec nic společnýho.
 
 
 
Reakce na ČB_Hrošík: Myslím, že to pochopil i ten největ...
Z některých reakcí mi přišlo, že to nebylo pochopeno.
 
 
 
Asi jsem měl napsat, že je to nadsázka Smajlík
 
 
 
Reakce na Motor27: Dokud nebude vakcína na kterou se dle...
Když všichni napíšeme Andrejovi na facebook nebo na ty jeho pitomý stránky, ať nás pustí na hokej, protože je tady minimum nakažených, tak on okamžitě přijde s tím, že to budou určovat krajský hygienický stanice, bo se blíží krajský volby a on si to nechce u voličů rozházet. A je úplně jedno, jestli ho volíš nebo ne.
 
 
 
Ta výjimka nemá bejt hlavně omezená. Buď má mít možnost na výjimku každej, nebo nikdo. Hlavně by mě zajímalo, jak se určilo, že to budou zrovna tři kluby, a kdo určil, že to budou zrovna tyhle tři.
 
 
 
Reakce na mrskman: Ja u Chomutova vubec nechapu, jak si ...
Protože svaz je v tomhle, ostatně jako v mnoha dalších věcech, úplně k hov-nu. Kdyby byli co k čemu, tak hned jak nezaplatil Chomutov 2 splátky z těch jejich splátkových kalendářů, hned by jim svaz zakázal přestupy. Ale ne, proč by něco takovýho dělali, vždyť je úplně jedno, že ten klub dluží, kam se podívá, ať se klidně zadlužuje dál nakupováním drahých Kanaďanů, a pak ať se chlubí, že ho vyfoukli týmům v EL. Docela tomu Chomutovu ten krajáč přeju, z touhle halou to bude ozdoba ligy.
 
 
 
Reakce na =M=Dedek: Prakticky všechny velký značky nesto...
To je tvůj subjektivní názor.
 
 
 
Reakce na =M=Dedek: Je to docela zajímavé čtení. Ale to ...
Prakticky všechny velký značky vaří z granulí, jedinej Budvar je výjimka a granule nepoužívá. Smajlík
 
 
 
Reakce na FansBPH: Musím mu říct, ať se na to chytání ra...
Gába měl jednu fakt skvělou sezónu, kterou mu ale předčasně ukončil jeden Jihlavskej pacient, od tý doby to je bohužel, průměrnej gólman ChL. On ale i v jednom rozhovoru pro hokejklub říkal, že je ta jeho velikost nevýhoda. A to že klečí brzo je fakt, stačí si udělat sestřih gólů, který dostal. Říct si mu můžeš co chceš.
 
 
 
Reakce na FansBPH: Prosím tě, když přesně víš jak by to ...
Nehledě na to, že se stačilo kouknout do brány, vy jste měli dva gólmany, který klečí, hned jak je útočník mezi modrou čarou a vrcholem kruhů a to se nebavíme o tom, že má Gába horní tyč v úrovni ramen, i když stojí.
 
 
 
Reakce na FansBPH: Prosím tě, když přesně víš jak by to ...
Vsadit před play-off na Motor by mi asi moc nepřineslo, kurz musel bejt tak 1,01 na postup do EL. Koukni se na vzájemný zápasy z loňského play-off a letošního ročníku ChL, než se k tomu vyjádříš.
 
 
 
Reakce na Paav: Bodová ztráta na Motor byla každopádně e...
Nejdřív mluví o pokoře, ale hned v další větě spustí ty valašský kecy, jak měli tým na play-off a že to tak celou sezónu hráli, že by si to uhráli. Ani houby. Ten jejich tým by měl velkej problém už ve čtvrtfinále a Přerov by byla jejich konečná, kdy by vyhráli maximálně jeden zápas, jako loni s náma. Bral bych to, kdyby byli třeba 9 bodů za náma, ale tohle jejich kecání, kdy nejsou schopný přiznat to, že letos by v ChL jen Motor, kterej měl šanci postoupit, mě fakt štve. Jakej to rozdíl od Přerova.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Obránce Motoru Václav Svach dnes slaví 18. narozeniny. Tak všechno nejlepší a co nejvíc startů a úspěchů v extralize! ??

Před 30 lety zemřel ve věku nedožitých 74 let bývalý útočník Leopold Vávra. V ČB 16 sezon, cca 100 mistrovských zápasů, min. 53...

Obra´nce JAKUB SUCHA´NEK rozebi´ra´, jak se prˇipravuje na novou sezonu nebo co rˇi´ka´ na novy´ forma´t souteˇzˇe. Nejen na to...

Jen dvacet pět let věku a přesto největší pamětník ;) Útočník RADEK PROKEŠ se totiž může pyšnit tím, že jako jediný ze současného...