ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "krizi" |  vypnout filtr
 
1234>
Další diskuse: 
 
 
Logo uvnitř číslice se mi líbí. Ale není u varianty 3. Proč? Jako nápad bych to využil.
Jinak font u číslic bych raději "obyčejný" z varianty 3, jen bych doplnil to =M= do číslice.
A ještě bych zvážil olemování číslic (slabá červená?).
Jinak, jak bylo řečeno, ani 2 není špatná, ale i u mě vyhrává varianta 3.
 
 
 
Reakce na Hukoth: Třeba jsme změnili kondičního trenéra....
Proč? Určitě vypomůže i Jagelka Smajlík
 
 
 
Reakce na Hami: A jaka verze ma 120mm? Ja znam jenom s 1...
Přímo M60 ne, ale Izraelci:
Tanky Magach by se neměly zaměňovat s tanky Sabra, což je sada modernizací pro tanky M60A1/A3 vyvinutá pro export do Turecka. Sabra zahrnuje úpravy podobné jako mají tanky Magach 7, zásadní rozdíl je však 120milimetrový kanón MG251 s hladkým vývrtem hlavně (jakým je vybavena verze Merkava 3)
 
 
 
Reakce na Hukoth: Že vyrazí šest maníků a z toho se po c...
V podstatě souhlas, jen Kohy nedává nějaký časový rámec. Nejlepší by bylo nějaké transparentní podmínky: Sektor hostí je blokován pro hosty do půlnoci dva dny před zápasem (dvojzápasem). Den před (prvním) zápasem se otevře okno pro prodej všem, s důrazným upozorněním, že je to prostor pro hosty (ostatně prodej do D3/D4 je na tom podobně, koukat na lidi co tam přišli na gauč poprvé v sezóně/životě a pak se diví, že nevidí je trochu funny, dokud se nezačnou domhat pořadatele). Nebo doprodej v den zápasu (vím, že provozování kasy se klub pokouší zbavit).
 
 
 
Reakce na Evoorg: No hlavně by vyloučení za simulování b...
Souhlasím, od Kutláka jasné nedovolené bránění (jinak žádný loket nebo tak), tohle pravidlo bylo zpřísněno cca 3 roky zpátky. Hráč co si obhodí (nahodí puk) je sice stále považován za hráče v držení kotouče, ale nesmí být bráněn tím stylem co provedl Kutlák. Tedy zcela si nevšímat puku, vybočit ze směru svého původního pohybu do bráněného hráče nebo před něj (zamezit útočícímu hráči v pohybu) - vše s ohledem na puk. Tj. kdyby ten hráč měl puk stále na hokejce nebo to bylo jen velmi těsně po odehrání, je to ještě OK. Ale zde to bylo už za hranou.
A odvolaný trest za příliš mnoho hráčů na ledě? Myslím, že to "omlouval" tím, že to nebylo úmyslné hraní ve více hráčích. Ale to nesedí, v pravidlech není nic o úmyslnosti. Jen že hráči (původní) musí být v ochranném pásmu, aby noví mohli naskočit (to byli); a nesmí se zapojit do hry ten nově vystřídavší, dokud původní hráč je stále na ledové ploše (tohle nebylo dodrženo). Co z toho vyplývá? Že Doležal je kosočtverec.
 
 
 
Reakce na jáchym: Podle mě je to takto nejspravedlivější...
No právě já tam to vyvrcholení nevidím. Poslední kolo základní části a konec. Žádné série play-off. Takže posledních x-kol (někdy) úplně vo hovně.
 
 
 
Reakce na MARSCH: Nevim no...na jednu stranu je to sport...
A když si do toho dosadím ještě to, že po základní části může být první s náskokem 20 bodů. Ale stejně tak může mít náskok jednoho bodu a přitom s druhým bude mít horší vzájemnou bilanci (klidně 0-12 na body). Prostě to tomu druhému zkazí, že nevyhrál v Benátkách (které zrovna měli 10E-ligistů z tygerce, kdežto když tam hrál vítěz základní části, tak se hrála ve stejný den extraliga). Ty farmy v tom můžou dělat pěknou neplechu. Když si vezmu příklad, kdy bude "jen" jeden hráč bude golman, třeba mladej Hašan, který "ukradne zápas" pro outsidera. Ne že by se to stávalo zrovna nám (třeba ten z Tesca, tomu se to nepovedlo).
Každopádně podle mě je nejlepší hokej vždy ten v zápasech (sériích) o všechno, tedy P-O/baráž (to myslím tu sérii 1:1, nikoli současnou se 4 týmy).
 
 
 
@Quak a 69: Ale hamstringy už jim tolik nevydrží :-D
 
 
 
Reakce na -Tom-: Karabáček se choval jak spratek a za ty...
Četl jsi, co je v zápise napsáno? Já ne.
Pravidlo 116v.3 (Trest ve hře - proti rozhodčím; totéž proti jakékoli osobě je 168vi.1):
Hráč nebo funkcionář týmu vyhrožuje, udělá rasovou nebo etnickou
narážku, plivne, znečistí krví nebo se dopustí sexuální poznámky
vůči rozhodčímu na ledě.

Takže za nějaké: "Co to pískáš ty vulvo!" nebo "Tebe vetovat je málo!" to uložit nesmí. Proto mě zajímá, co je v zápise.
 
 
 
Kdo nechal v Třebíči batoh, tak ho vezeme do Prachatic. Když se ozve ještě teď po cestě, tak v Budkách můžeme předat. Jinak ho vezmu do kotle v pondělí.
 
 
 
@ Marsch: napiš mi prosím na krizi@post.cz . Díky.
 
 
 
Reakce na sta: Trochu mi tam dole něco uteklo,omlouvám s...
Na to existuje řešení, myslím, že se to jmenuje inkontinenční pleny :-D
 
 
 
@Marsh: nejvíc mě zaujalo to kluziště v Nairobi, konkrétně rohy. Jak by se tam asi provozovala rohová mrtaná? :-D
A jak tam jezdí rolba?
 
 
 
Navíc ti ustřihnul H Smajlík
 
 
 
No ono takový odstavec vi) je také perla: Pokud si přikopnu puk (abych mohl lépe zpracovat) i směrem mimo branku a nestihnu ho tečovat holí, i kdyby si jej brankář nebo hráč soupeře (nebo rozhodčí) nasměroval do vlastní branky, tak gól nemá být uznán.
Takže: stojím před brankou, pokopnu si puk od branky pryč, abych jej dostal na hokejku, ale dojede tam obránce (a zabrání mi tím trefit puk hokejkou) a dá si vlastňák, nebude gól uznán skrze můj "kicking move" (směrem od brány).
 
 
 
Reakce na KohyCZ: S tím Šimim, uvědomte si, že kdyby tam...
S tím extrémně vysokým odstupným zrovna u Šimiho nemáš pravdu. Základní sazba za 34+ je cca 300t, navíc už se nezohledňuje koeficient. Prostě kdyby chtěl, 300 tyček mohl zacálovat i sám. Ale hlavně kdyby tehdy k nám chtěl, tak to Motor rád zaplatil (troufám si odhadnout). Druhá věc je samozřejmě to, že tehdy byl Šimi jednoznačně na vrcholu a do pralesa se mu nechtělo. To chápu.
Každopádně v dnešní situaci říkám: Doufám, že pokud se zase bude cpát do dresu s =M=, tak bez bruslí.
 
 
 
Reakce na Hukoth: Koukam na ten záznam, že ten gól včera...
Jasnej Kondor, z kotle krásně viditelné, letělo to přesně proti mě, teč krásně vidět.
 
 
 
Reakce na Speeder: Fakt si to datloval třičtvrtě hodiny?...
Píše jako blesk - občas uhodí...
 
 
 
Ty statistiky budou chtít ještě poladit. Prý jsme dostali při naší přesilovce gól, nějak jsem si nevšimnul. Zřejmě to dělali podle dlouhodobé zkušenosti s naší "úspěšností" :-) Ale nějak neladí i celkové počty (PPGA vs. SHGF), to už vypadá na vážnější problém. Pokud by se to počítalo přímo z databáze výsledků, tak se z jednoho zápasu načte k jednomu týmu PPGA a k druhému SHGF, ale kupodivu inkasovaných gólů je o jeden více než vstřelených. Takže to vypadá, že se to přepisuje ze zápisu na papír/excelu, kde je samostatná kolonka PPGA a SHGF a musí se udělat čárka do obou (u příslušného týmu do PPGA a u druhého do SHGF). OMG.
U Corsi jednotlivců se mi zdá taky pár hodnot podezřelých. Neměl jsem moc času to zkoumat, třeba to nakonec bude správně, ale podezřelé jsou hlavně CF60Rel, CA60Rel, CF%Rel. Takový Drtina má vysoký Time-On-Ice (to by to mohlo ovlivnit), ale CA60Rel (tedy poměr střel na vlastní bránu přepočtený na 60minut vůči celému týmu má 103 - je to relativně, takže v procentech: přeloženo - on sám dovolil více střel na vlastního brankáře než celý tým (včetně jeho)? Nebo to "vůči spoluhráčům" v popisku znamená, že od počtu za celý tým byl on odečten? I tak je těch více než 100% podezřelé ;-)
Nebo záporná čísla. Třeba CA60Rel - Trefný, má krásných -23% povolených střel na vlastní bránu na 60 minut na ledě? Co to prakticky znamená? A podobně záporná hodnota CF%Rel - podle popisku je to "podíl", tedy hodnota CF% hráče děleno CF% za tým (buď i s tím hráčem nebo bez něj, to těžko říct). Pak má vyjít číslo větší než nula nebo menší než nula (a převedení na procento). Ale záporné? Nevychází mi to, ani kdyby to nebylo podle popisku, ale bylo by to jen rozdíl hodnoty CF% hráče vůči CF% za celý tým (ale alespoň dává smysl záporné číslo).
No nic, jdu raději dělat něco smysluplného...
 
 
 
Reakce na VojtaS.: Tak ještě kouření v hospodách nám zbý...
Nejlépe do skladu hořlavin Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Fandové Motoru mohou opět volit dresy pro následující sezonu! Odkaz na hlasování je v BIU. #hcmotor #dresy #hlasovani

Už se stalo tradicí, že Motor dává před sezonou fanouškům vybrat varianty dresů, ve kterých bude jejich klub nastupovat celý rok....

99. narozeniny slaví nejstarší žijící český ligový hokejista Václav Lenc! V ČB hrál 13 sezon, debutoval už v roce 1938!K...

Odpoledne vyrážejí kluci na kola znovu, tentokrát na delší trasu. #hcmotor #soustredeni #Frymburk #cyklistika #TourDeLipno