MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "krizi" |  vypnout filtr
 
12345678>
Další diskuse: 
 
 
Kradec dneska dobrá ostuda :-D
 
 
 
Tak spíš předpokládám, že by se převzala ta na poslední rok zezPlzně (asi ponížená kovídkem) a byl rok na dojednání nové (podle podmínek, jak to bude ekonomicky vypadat s klubem jako celkem).
 
 
 
Ahoj Dane, co říkáš na pana Vykoukala a jeho hodnocení kolegy?
 
 
 
Kohy, můžeš mi prosím objasnit jednu věc? Proč máme opakovaně na soupisce krom 2 brankářů jen 18 bruslařů? Tj. nemáme navíc jednoho bruslaře (13.útočník nebo 7.obránce). To je rozhodnutí trenérů? Soupeři mají zapsaných 19 bruslařů + 2 golmany.
Byly zápasy, kdy "nebyli lidi" kvůli spoustě zraněných (a měli jsme třeba 10 útočníků), ale nyní bychom asi mohli dopsat někoho za mladých (Kubíček/Novák). Takže rozhodnutí trenéra?
 
 
 
Tohle je taky dobrý Smajlík
Hokejisty Vítkovic posílil lotyšský obránce Galvinš, který nedávno odešel z rodinných důvodů z Třince.
To jako to má blíž k rodině z Vítkovic než ze Svince? To jako bydlej na Stodolní?
 
 
 
Kohy, Proky fakt nemá žádný proměněný nájezd? Já mám před očima jeden pralesní, kde luxusně zavěsil do víka. Co jsou to vůbec za data? Jen penaltový rozstřel po prodloužení? Nebo i trestná střílení během hry?
 
 
 
Mládež je dost specifická v tom, kolik dobrých hráčů je v daném konkrétním ročníku. Takže cesty jsou podle mě 2:
A) nejvyšší soutěž se bude hrát v silně omezeném počtu (třeba 12 akademií, tedy vlastně uzavřená soutěž) a do ní se budou směrovat hráči ze všech týmů celé republiky ("spádové oblasti" podle původního klubu s možnými výjimkami třeba podle školy); nemělo by se systémově podporovat přetahování stylu "silný Třinec/Liberec/Sparta"; trenéři od svazu by měli být kvalitní ve všech akademiích. Svaz by měl mít sílu to takhle prosadit.
Smajlík pokud chceme zapojit více týmů, tak tomu přizpůsobit soutěž. 2 skupiny třeba po 14 týmech (podle výsledků předchozího roku - jedna "extraliga", druhá "první liga") si dá nejprve 2 nebo 4 kola; potom dojde k přerozdělení skupin (poslední 2 z Extra budou hrát s horšími, první 4 z horší skupiny budou hrát "horní" skupinu. Buď už jako play-off (kdyby už měly 4 kola každý s každým) nebo 2 kola každý s každým, pak předkolo play-off (třeba 4 nejhorší z horní skupiny proti 4 nejlepším z horší doplní seznam 16 týmů play-off;
V play-off co nejdelší série, klidně až vyšší kola, třeba finále na 4 vítězné; ne ten nesmysl svazu, že první kolo se hraje na 3 vítězné a všechna další na 2 vítězné a finálový turnaj jen na jeden zápas (semi a finále). Prostě co nejvíce play-off zápasů a prostupné skupiny, aby třeba mohlo být jeden rok finále Sparta-Liberec a za rok (když se jim sejde výjimečná generace) třeba Písek-Vsetín
 
 
 
Reakce na Hubl26: Tak roucho, negativní test starý nejdé...
To bude slintavka-kulhavka, na to pozor! Smajlík
 
 
 
Reakce na Tveety: ad Pospíšil: Pokud se pánové, podíváte...
Já tam teda loket nevidím ani na první pohled, ani na žádný další. Micina byl za nima oběma (u branky houskovýho knedlíku), odtud podle mě nemohl vidět nic: ani loket, ani jestli to byl zásah do hlavy. A "vesmírná úroveň" proti pralesu? To myslíš vážně? Třeba na Jeřabinu jsem nasranej naprosto pravidelně (to má bejt elita?) a není zdaleka jedinej. A to říkám i s vědomím toho, že vidět to naživo na zimáku a z videa (reál+opakovačky) je výrazný rozdíl. Kdybys napsal: "v pralese se toho spoustu nepíská", s tím bych souhlasil; ale i tady pískají zhusta i krávoviny stylu: zatlačení hokejkou z boku v úrovně kyčle = podrážení. Zpět k Micině: prostě mi bytostně vadí, když nemůže nic vidět, ale vylučuje (protože někdo hapal).
 
 
 
Svach? Ve Vítkách jsem si ho všimnul 2x na ledě, za rozhodnutého stavu a z toho jednou nahrávkou po naší modré namazal soupeři. Byl bych opatrnej. Zatím jeden mlaďas v obraně stačí, až/jestli se ohraje Lytvyňák, tak to může být i pro Svacha nebo Kubíčka šance hrát odvážněji (nepřipos.aně). Aby hrál v pozici "nic nezkazit" mu moc nedá, na rozdíl od nižšího týmu, kde může mít výraznou pozici.
 
 
 
No, rozhodčí všimnul... Micina vyloučil za faul loktem, což nebylo ani omylem. Takže opět tradičně nějaký dojem, že tam asi faul byl. Voe, když to nevidim, tak nepískám. Pak se třeba poradím s čárovými nebo druhým kolegou (netvrdím, že to nebyl faul; úder na hlavu nebo jen nedovolené bránění na hráče bez puku; ale loket ani omylem).
 
 
 
Lizoměřice? Asi překlep, ale asi to začnu používat, s ohledem na rektálnost vůči svazu :-D
 
 
 
Ale taky to může být "náborové" PR: Pardubice, město perníku, kokeše i dalších pochutin - tady by chtěl hrát každý. První lajna zaručena!
 
 
 
V Pardubicích zase sněží: prý kokain nešňupal, ale Kousal :-)
 
 
 
2Dědek: Atomového boba také občas vypustím, také bych mu raději řekl NE!
 
 
 
Je to taková, obávám se trojtečka (to-be-continue), za tím naším případem. Diktátor Primochet do televize hlásá co dva dny, že musíme přitvrdit, protože lidi opatření nedodržují. Sype si popel na hlavu, že je třeba zásadně zlepšit komunikaci. A proto jde příkladem: státu ojebávačů nařízení ukáže představení: nevěděl jsem, že je to restaurace; když jsem vcházel do salonku, tak jsem roušku měl; když je na stole nápoj, tak se konzumuje a není třeba mít roušku, pití bylo na stole celou dobu jednání; pracovní jednání bylo s eFkem ohledně výpomoci zahraničních lékařů, protože právě to přeci řeší hlavní podržtaška AB s žádnou funkcí ve vládě nebo státní správě.
A někdo se diví? Vždyť i premiér dělá léta právě tohle - s pomocí právníků chodí soustavně po hraně (tedy za tu hranu to jsou schopni prohlašovat nohsledi a právníci a pak už vlastně nikdo).
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: To je tím, že obrovská část nakazeny...
Přesně. Princip super-clusterů. Proto bylo tak důležitý trasovat. Jenže to už teď nějak nedává smysl, resp. není efektivní (teď ve špičce, ale nutně se na to musí přijít až to nejhorší pomine).
 
 
 
Super, že jsou konečně nějaká čísla, ale 16t nezjištěno? To se jich jako nikdo neptal? Nebo jak může být někdo státem pozitivně otestovaný a stát o něm neví? 30%?
odkaz
 
 
 
Reakce na alkac: Drew, Zbyňa, Tveety - naprostý souhlas ...
Třeba tady: odkaz (z Belgie) nebo tady odkaz (Rakousko) nebo tady odkaz (MuDr.Zelená).
Infekčnost trvá cca 7 dní; opakované nakažení COVIDem je zatím pokud vím zdokumentováno jako naprosto raritní záležitost a možná ovlivněná kvalitou testu (Amík poprvé bez příznaků s pozitivním testem, podruhé s horším průběhem - fakt byl poprvé pozitivní?). Zdaleka ne každý se nakazí viz případy z rodiny - jeden pozitivní, druhý negativní po normálním soužití včetně soulože bez roušky.
 
 
 
Mě by docela zajímal plán, co s těmi, kdo jsou promoření (a tudíž nemohou být přenašeči), do kdy i pro ně budou platit všechny zákazy. Je to hodně ožehavá věc, žádnou žlutou hvězdu na kabát nechci. Ale je to hezky vidět na tom našem hokeji: tým promořený z 90%, ale nemůže hrát ani trénovat, resp. venku bez sprch. Proč? Protože nechceme výjimky. Co až to takhle bude v celé populaci. Pro chránění těch šťastlivců/smolařů co COVID neměli se bude pořád držet skoro-lockdown?
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor měl skvěle rozjetý zápas v Třinci, dvakrát vedl o tři branky. Dohromady Jihočeši vstřelili na ledě Ocelářů sedm gólů, jenže...

Dnes nastoupíme v této sestavě ??

Dnes nás čeká střetnutí s Třincem. Preview k zápasu ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Motor s Litvínovem padl 3:4. REPORT ??hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…