ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "krizi" |  vypnout filtr
 
123>
Další diskuse: 
 
 
@Marsh: nejvíc mě zaujalo to kluziště v Nairobi, konkrétně rohy. Jak by se tam asi provozovala rohová mrtaná? :-D
A jak tam jezdí rolba?
 
 
 
Navíc ti ustřihnul H Smajlík
 
 
 
No ono takový odstavec vi) je také perla: Pokud si přikopnu puk (abych mohl lépe zpracovat) i směrem mimo branku a nestihnu ho tečovat holí, i kdyby si jej brankář nebo hráč soupeře (nebo rozhodčí) nasměroval do vlastní branky, tak gól nemá být uznán.
Takže: stojím před brankou, pokopnu si puk od branky pryč, abych jej dostal na hokejku, ale dojede tam obránce (a zabrání mi tím trefit puk hokejkou) a dá si vlastňák, nebude gól uznán skrze můj "kicking move" (směrem od brány).
 
 
 
Reakce na KohyCZ: S tím Šimim, uvědomte si, že kdyby tam...
S tím extrémně vysokým odstupným zrovna u Šimiho nemáš pravdu. Základní sazba za 34+ je cca 300t, navíc už se nezohledňuje koeficient. Prostě kdyby chtěl, 300 tyček mohl zacálovat i sám. Ale hlavně kdyby tehdy k nám chtěl, tak to Motor rád zaplatil (troufám si odhadnout). Druhá věc je samozřejmě to, že tehdy byl Šimi jednoznačně na vrcholu a do pralesa se mu nechtělo. To chápu.
Každopádně v dnešní situaci říkám: Doufám, že pokud se zase bude cpát do dresu s =M=, tak bez bruslí.
 
 
 
Reakce na Hukoth: Koukam na ten záznam, že ten gól včera...
Jasnej Kondor, z kotle krásně viditelné, letělo to přesně proti mě, teč krásně vidět.
 
 
 
Reakce na Speeder: Fakt si to datloval třičtvrtě hodiny?...
Píše jako blesk - občas uhodí...
 
 
 
Ty statistiky budou chtít ještě poladit. Prý jsme dostali při naší přesilovce gól, nějak jsem si nevšimnul. Zřejmě to dělali podle dlouhodobé zkušenosti s naší "úspěšností" :-) Ale nějak neladí i celkové počty (PPGA vs. SHGF), to už vypadá na vážnější problém. Pokud by se to počítalo přímo z databáze výsledků, tak se z jednoho zápasu načte k jednomu týmu PPGA a k druhému SHGF, ale kupodivu inkasovaných gólů je o jeden více než vstřelených. Takže to vypadá, že se to přepisuje ze zápisu na papír/excelu, kde je samostatná kolonka PPGA a SHGF a musí se udělat čárka do obou (u příslušného týmu do PPGA a u druhého do SHGF). OMG.
U Corsi jednotlivců se mi zdá taky pár hodnot podezřelých. Neměl jsem moc času to zkoumat, třeba to nakonec bude správně, ale podezřelé jsou hlavně CF60Rel, CA60Rel, CF%Rel. Takový Drtina má vysoký Time-On-Ice (to by to mohlo ovlivnit), ale CA60Rel (tedy poměr střel na vlastní bránu přepočtený na 60minut vůči celému týmu má 103 - je to relativně, takže v procentech: přeloženo - on sám dovolil více střel na vlastního brankáře než celý tým (včetně jeho)? Nebo to "vůči spoluhráčům" v popisku znamená, že od počtu za celý tým byl on odečten? I tak je těch více než 100% podezřelé ;-)
Nebo záporná čísla. Třeba CA60Rel - Trefný, má krásných -23% povolených střel na vlastní bránu na 60 minut na ledě? Co to prakticky znamená? A podobně záporná hodnota CF%Rel - podle popisku je to "podíl", tedy hodnota CF% hráče děleno CF% za tým (buď i s tím hráčem nebo bez něj, to těžko říct). Pak má vyjít číslo větší než nula nebo menší než nula (a převedení na procento). Ale záporné? Nevychází mi to, ani kdyby to nebylo podle popisku, ale bylo by to jen rozdíl hodnoty CF% hráče vůči CF% za celý tým (ale alespoň dává smysl záporné číslo).
No nic, jdu raději dělat něco smysluplného...
 
 
 
Reakce na VojtaS.: Tak ještě kouření v hospodách nám zbý...
Nejlépe do skladu hořlavin Smajlík
 
 
 
2negol Rolinka:
odkaz
Podle mě jasně neregulérní. může to trochu zkreslovat, ale kvůli mantinelu to nemohlo být foceno "z podhledu", jen ze stejné úrovně nebo z větší výšky (pak by se puk zdál níže); není zřejmé, zda to zahrál čepelí, jen kdyby to hrál tágem opravdu těsně u rukavice, tak je to na úrovni břevna (pak by měl platit). Ale podle toho, že Rolinek pohyboval hokejkou dolů to nevypadá, bylo to lopatou nebo těsně u ní. Tedy zřejmě cca 10 cm nad břevnem! (vidorozhodčí samozřejmě neměl tak pěkný záběr, určitě i na jednotlivém frame to bylo "mázlé". Ale 10 čísel by poznat měl. Nebo na to koukat alespoň déle než těch 10 sekund (včetně obsluhy telefonu).
Pravidlo 97:
"Určujícím faktorem je, kde se puk dotkne hole v porovnání s úrovní příčné
tyče. Pokud ta část hole, která se dotkla puku, je na úrovni příčné tyče
nebo pod ní, gól bude uznán."
Pravidlo 99 iii)
"V případě, že přezkoumání videozáznamu bylo neprůkazné, bude platit
původní rozhodnutí hlavního rozhodčího."
To za 10 sekund asi nenastalo. Takže to bylo na rozhodnutí videorozhodčího. Kohy: není to v zápise o utkání uvedeno (jaké bylo rozhodnutí videorozhodčího)?
 
 
 
Tak už je jasnější, jak to ten 3nec dělal a dělá, že prý oficiálně nemá rozpočet více než 100 m za rok.
"Klesla bude vymáhat dluh i po společnosti Miroslava Černoška Moravská sportovní, s níž měl uzavřenou druhou smlouvu ohledně odměňování.
„Oceláři chtěli, aby byl můj plat rozdělený na dva subjekty, proto jsme uzavřeli smlouvu o poskytování služeb. Samého mě zajímá, proč Petra Černošková, která podepisovala smlouvu za Moravskou sportovní, nepožadovala žádné plnění. Celý systém odměňování je velice zvláštní a bude se také detailně řešit u soudu,“ dodal Klesla
Zdroj: odkaz
"
 
 
 
Reakce na Gais: Od Flemminga to nebyl moc gentlemanskej ...
Ano, to souhlas. Bodyček jak od Suchého by byl z té rychlosti parádní a velmi pravděpodobně s minimálními následky. Ten bych viděl raději. Jinak ano, psal jsem níže: trest ano (napadení), zdůvodnění DK zde beru jako správné.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: Tipuju, že série mezi Přerovem a Pro...
"Koho přesně tím ten Flemming chránil?"
Tohle je mimořádně mimózní komentář.
Pokud to mělo být reakce na to, že třeba Patera si pořídil ochranku pro důchodce, aby je např. Vepřov neřezal - co to má za souvislost s tímto zákrokem ve hře?
Flemming chtěl asi "chránit" svoje obranné pásmo - je to obránce. A proto dal strom na modré čáře na hráče, který jel nahodit puk (a velmi pravděpodobně by pokračoval do pásma a zkusil by jej dojet, minimálně to musel předpokládat). Takže porovnávat tohle těsně po odehrání puku těsně před modrou čárou (a nařknout z úmyslu zranit), proti zákroku na Nedyče - v útočném pásmu (z pohledu "vraždícího" hráče), více než vteřinu po odehrání puku. Tam byl úmysl zranit. Ale od Flemminga ne. Jistě, trefit tvrdě, aby si to pamatoval a příště třeba nahodí hned od červené. Ale úmysl zranit?
Já rozhodně nechci vidět "basket", aby se bránící hráč musel vyhnout útočícímu, aby mu náhodou neublížil.
 
 
 
ad Flemming:
Souhlasím s disciplinárkou: těsně po odehrání puku (rozhodně to není vteřina, ale desetiny po odehrání puku), čelem, nevyskočil (původně byl nahrbený a jen se napřímil, brusle jsou na ledě). Ano, bohužel, následkem je zranění. Hlavní problém byl odpadlá helma, tu musel mít špatně upnutou. Loket v xichtě vidět není (těch pohledů není moc, ale nevypadá to tak), zuby umí vyrazit i nárameník.
Takže: napadení, 5+OT vidím jako správné (to o (ne)vysoké rychlosti ze zdůvodnění bych bral s rezervou), vyšší trest bych nedával.
 
 
 
Reakce na Speeder: Podepisuju a ani mě žádnej mail nepři...
Mě přišla reakce na to, že chci vrátit prachy, abych napsal mail, účet a zápas včetně datumu. Přitom jsem dal RE: na ten původní mail s "heslem", takže by měli mít všechno. Tak jsem tam jedovatě připsal, že si sice myslím, že mají všechny informace, že mail uvedený pro poslání hesla a ten, ze kterého píšu je stejný, že peníze nechci na jiný účet, než ze kterého si prachy srazili, že zápas a datum snad poznají z toho ID ("hesla") co poslali. Ale že jim je tedy posílám znovu. Odesláno včera dopo, peníze (nebo jiná reakce) zatím nic.
 
 
 
Reakce na HSfan: Ahoj, začal druhý ročník SYMPAŤÁK WSM L...
Překvapilo mě, že Přerov nenominoval Goiše :-D
 
 
 
Reakce na Speeder: Je to celkem jednoduchý. Nakoupí se h...
A těch osm na tribuně bude spolu hrát karty, aby byli sehraní. Třeba mariáš - aby byly kompletní trojky(útoky) :-D
 
 
 
Na ostatních stadionech mě zaujalo 658 kusů diváků na Slávii. V extralize ve SkázaAréně chodilo málo (pod 2000) a vymlouvali se, že do Edenu by chodilo víc. Kdybych odebral zápas s námi, tak mají letos průměr domácích zápasů pod 900 lida. To se sponzoři hlásí sami :-)
Proti tomu v Havířově hezkých 3200 na derby. "Vyhrály" opět Bencle - 243 lidí.

A ještě k našemu soupeři - moc se mi líbil Popelka (69). Výborné bruslení, technika hole, sebevědomí. Práva na něj má asi Gottwaldoff(sic), že?
 
 
 
Reakce na Ice_cream: Spousta tu mluvi o nahodnych slavis...
Tak tohle může napsat jen magor:
Meritko je takovy, ze nas poslali domu s 5 fikama v kase a ani se na to nemuseli extra snazit.
- 5 fíků (jeden do prázdný), závěr 2.třetiny, kdy byla slávka na ručník a napíšeš toto?

Zatim lecba novym trenerem videt neni ani po pul roce, snad se mu bude darit v pristich tydnech s tymem neco udelat.
- trenér je tady půl roku s týmem v ostrých zápasech?

Předchozí tvůj příspěvek dneska taky pěknej úlet.
S tebou bych sdílet dvojdomek fakt nechtěl Smajlík
 
 
 
Tak po shlédnutí záznamu:
1.G: Po bully hrubka od pravého křídla, jeho hráč nehlídám střílí gól. Zíbák má svého hráče.
2.G: Rozjetý hráč přebruslil Suchoše, chyba opět spíše útočníka, že nechal hráče rozjet (jel střídat). Zíb opět má svého hráče.
3.G: Střela zdálky hodně šťastně prošla přes prvního hráče, Zíbák jednak stínil, jednak asi i tečoval "plachtu" do vinglu. Pro golmana nešťasné.
4.G: po zmatku se střídáním obránců se stihli dostat do správné pozice vlastně všichni, kromě Pepy. Jeho nehlídaný hráč dává snadného góla.
5.G: Zíbáka vytáhnul hráč s pukem, dobře jej odblokoval druhý Rusák. Hrubka podle mě od Květáka, hlídal 2 vteřiny vzduch, místo aby byl u druhého Rusáka nebo alespoň blíž k brance.
Přitom na první pohled to pro 7íba v +/- vypadá hrůzostrašně...
 
 
 
Já myslel, že z přemíry zmrzliny může jen bolet v krku. Ale poslední dobou dobou mě bolí oči a potažmo celá hlava. Nechci už zmrzlinu!
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

I nadále probíhá dražba loňských hraných dresů Motoru. Dresů, které pomáhali vybírat samotní fandové. Nebyl by to hezký dárek?...

#PREVIEW: 15. kolo @VHK_Vsetin První čtvrtinu uzavřeme na Lapači, kde hrajeme ve středu od 17:30. Více??bit.ly/2QUaekl

Dobrá zpráva potvrzena! David Gilbert a Jakub Doktor budou pokračovat v Motoru do konce sezony. ??????hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

ČEZ Motor České Budějovice je klubem, který je hrdý na nominaci svých hráčů pro reprezentační potřeby a rozhodně jim nikterak...

×
×
Dnes v 17:30 | Muži
VHK Vsetín
ČEZ Motor Č. Budějovice