MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "mav8" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
17.11.2020, 15:31
 
Jen aby z toho nebyl debakl Smajlík
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
16.11.2020, 14:52
 
Zazněly tu vesměs rozumné názory, posílit bude potřeba. Když to vidíme my, určitě to vidí i trenéři a vedení. Po letošní sezoně zůstane jen část hráčů, kteří na ELH mají. Zapracování nějakých nových posil bych, pokud to finanční situace a trh dovolí, zahájil už v lednu. Každopádně věřím tomu, že Venca by stejně nevzal nikoho o Kom není přesvědčený, že bude výraznou posilou. Nějaká výhra doufám v dohledné době snad bude, ta hlava taky dělá svoje, snad se pak kluci uklidní a body budou přibývat.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
24.09.2020, 11:30
 
Jestli se potvrdí, že nebudeme v neděli hrát, očekávám nějaký rozhovor s trenéry, jaký je pohled. Mě by třeba zajímalo, jestli to vítají právě směrem k tréninkovému manku z léta, nebo naopak...
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
24.09.2020, 10:50
 
Myslím, že po dalším dnešním odložením zápasů KV se hokeje nedočkáme ani v neděli. Poté se nejspíš kola ELH na nějaký čas zastaví. Bohužel se to opět dotklo nás a budeme muset pak hrát obden. Na druhou stranu budeme mít možnost dohnat tréninkové manko.
Tahle sezóna bude zkrátka "nezapomenutelná"...
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
25.08.2020, 14:25
 
Nebudu asi sám, kdo se nezajímá o covid z hlediska zdravotního, ale spíš důsledků, které zveřejňovaná čísla budou mít na opatření, které nakonec ovlivní můj život. Tedy včetně toho kam budu nebo nebudu moc jít, za jakých podmínek a omezení a to včetně sledování hokeje. Covid se tu řeší především z důvodu dnešní zprávy o počtu pozitivního testování hráčů, nikoliv kvůli naší posedlosti se tím šmejdem zabývat.
Jak se říká, všechno zlé je pro něco dobré, jestli bychom to v týmu měli mít za sebou už teď, navíc s lehkým, nebo žádným průběhem, tak jedině dobře...
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
23.08.2020, 10:06
 
stáhneme samozřejmě... Smajlík
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
23.08.2020, 10:05
 
Nemělo by se zapomenout taky na to, že můžou přijít zranění a nebo "zcovidování" a mlaďasové budou potřeba. Pokud to bude dobře nastavený, tak si je ztáhneme z Havru a naskočí do hry rozehraní z pralesa. Očekávám, že tahle sezóna bude kvůli tomu xindlviru hodně specifická...
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
20.08.2020, 20:03
 
Za tu hrubku si nafackuju sám Smajlík
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
20.08.2020, 20:01
 
Kluci se snaží, ale nejsme zatím schopný hrát dobře celý zápas a děláme hloupé chyby, které jsou trestány. Nevidím to do budoucna černě, ale bude určitě nějaký čas trvat, než si hráči zvyknou na vyšší tempo a šikovnější protihráče. Do začátku to bude určitě chtít sehnat k přátelském další týmy z extraligy, které nepostoupili dál v poháru. Co mě za dnešek vyloženě sejří je zbytečný 4 a 5 gól po nesmyslným váhání vyhodit puk na icing, když nás tam točí a střídačku mají blíž a samozřejmě ten námaze. To, že pruhatci uznají neregulérní gól a opět se snaží mít vyrovnaný počet vyloučených už mě ani nepřekvapuje. Nadávali jsme na ně v pralese a tady to evidentně nebude o moc lepší. No nic, čeká kluky ještě hodně práce, ale to bylo jasný už od začátku...
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
20.08.2020, 19:30
 
Ko.ot, takovej nàmaz.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
20.08.2020, 18:55
 
Teď jsme měli vyhodit na icing, aspoň to rozkouskovat...
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
20.08.2020, 18:39
 
Tak tohle jasně kopnul do brány.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
17.08.2020, 22:59
 
Reakce na zbyna-ck: Je to tak, on to nebyl asi faul jako...
Moje řeč, narval ho zbytečně tvrdě i když u toho nevyskočil, a loket měl dole, to ale neznamená, že by se neměla vzít v potaz taky intenzita s jakou ho narazil.
To, že je někdo nepřipravenej na souboj ještě neznamená, že bych ho za to měl zmrzačit...
Za mě to byla úplně zbytečná prasárna!
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
17.08.2020, 14:10
 
Osobně doufám, že pod tlakem veřejného mínění ten jejich dnešní nesmysl upraví, nebo někdo zorganizuje nějakou demonstraci za normální život.
Ještě bych to byl schopen pochopit při nějakém dramatickém nárůstu opravdu nemocných (hospitalizovaných), ale takhle? Jaký je rozdíl v tom, když člověk sedí v práci s kolegama v rouškách a pak s těma samýma lidma jde po práci na pivo a v hospodě sedí u stolu bez roušky? To se jako ten virus šíří jenom v MHD a v některých budovách? To se 31.8. vrací Covid z dovolené, aby se nás po 1.9. pokusil všechny zabít, nebo jak?...
To co zase dneska vypustili do světa je snůška chujovin, které lidi totálně otráví a navíc to způsobí další propad ekonomiky.
Osobně pracuju většinu času z domova a nemusím tak ráno cestovat MHD do práce a potom sedět s tím hadrem na hubě celý den v práci, ale většina lidí takové štěstí nemá.
Holt to vypadá tak, že si budu téměř všechno kupovat přes internet, abych se této šaškárny nemusel účastnit.
To, že půjde s ekonomikou do pr.ele veškerý sport a kultura je bohužel taky jasný... Smajlík
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
13.08.2020, 09:21
 
Navíc kdyby se ještě domluvili s Budvarem, tak by měl i ten prezentaci zajištěnou. Podle mě nesmí být reklama jen na dresech a v hale při ELH, ale autobus nikdo zakázat nemůže, leda by vjel na led...
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
13.08.2020, 09:16
 
Reakce na =M=Dedek: Dynamo jej už má pár let. Tedy respe...
Ono se to dá naopak využít i líp. Jednak polepit autobus po "Motorácku" a k tomu dát slogan Jihotrans - partner Motoru v Extrtralize, nebo tak něco. Zabijí se tím dvě mouchy jednou ranou. Reklama zůstane a autobus je polepený. Viz obrázek v odkaz u. Na druhou stranu pochopím, že teď, když je zásadní výpadek ze vstupného, tak není peněz určitě nazbyt, tady by to na sebe musel vzít partner klubu.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
10.08.2020, 21:33
 
Jsem zvědav, jak to zhodnotí Václav. Za mě to na první zápas proti hodně silnýmu soupeři a navíc po karanténě nebylo špatný. Druhej gól se asi chytat dál, ale byly tam jiný situace, při kterých nás Mára podržel. Ten konec byl bohuzel taková malá tragikomedie. Je to jen první zápas přípravy po půl roce, uvidíme v dalších zápasech, jaký bude progres.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
06.08.2020, 19:52
 
Líbí se mi, že v dnešním článku bylo zmíněno i to, že kvůli karanténě odstavili skoro 50 zdravých lidí z práce. Ještě bych to pochopil u rizikových skupin, jako jsou jinak nemocní a senioři, ale u hokejistů?!
Toho aktivního blba Maďara a jemu podobný, bych hnal svinským krokem. Smajlík
Je ale asi hodně naivní představa si myslet, že to svazáci budou chtít nějak víc řešit a pokusí se nejak domluvit se s hygienou a MZ, aby mohli upravit ten nesmysl co nedávno zveřejnili...
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
28.07.2020, 17:59
 
Že jsou na svazu mimo, jsem věděl už dlouho. Ale to, že jsou myšlením od normálních smrtelníků vzdáleni asi, jako nejbližší galaxie jsem netušil.
To jak nastavili podmínky mi přijde, jako provozovat striptýz bar, kam smí jenom flanďáci a holky se nesmí svlíknout.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
22.07.2020, 13:22
 
Vina leží na několika místech a jak už tady bylo napsáno, dost velký podíl na celé věci mají naši milí svazáci, kterým stačil canc papíru, aby nechaly Chomouty hrát 1. ligu včetně nakupování hráčů.
Máš dluhy? Vyřeš je, jinak nesplňuješ podmínky účasti v soutěži.
Máš dluhy, ale domluvil jsi se na splátkovém kalendáři se všemi věřiteli? Máš rok na to abys dluhy do poslední koruny a do konce sezóny splatil, nebo v dalším roce licenci nedostaneš. Spolu s tím ti do úplného splacení závazků zakazujeme uzavírat smlouvy s novými hráči.
Tím by se ochcránila celá soutěž i hráči v ní. Kdyby opravdu chtěli v Chomutově dluhy řešit, tak je ani nenapadne, že by někoho měli v sezóně kupovat a na chybějící post nasadí juniora.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Po první třetině to vypadalo na zajímavý duel, jelikož průběžný stav byl 1:1. Prostřední část ale přinesla tři góly v budějovické...

Dnes je na programu předehrávka 24. kolo, do které Motor nastoupí v této sestavě! ?? #hcmotor #nejenhokej #dnesnisestava @telhcz

I dnes vyšel Hokejklub!Historická bilance s @HCSpartaPraha ukazuje, že je naším nejčastějším a nejméně oblíbeným sokem. Nechybí...

Dnes se od 17:30 postavíme proti @HCSpartaPraha! PREVIEW: hcmotor.cz/clanek.asp?id=…