ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "quak" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
15.01.2019, 21:57
 
Reakce na KohyCZ: Mno, AFAIK jednat napřímo s hráčem pod...
Ale no tak. Nařízení je jedna věc, realita druhá. Všichni víme, jak to chodí.

2 Tom
Pokud VP říká, že se musi také nalézt dohoda s druhým klubem, je zjevné, že nemluví jen o hráčích nabízených agenty. 😉

Pravdou je, že se nám na rozdíl od takové Jihlavy nikdy nepovedlo přivést v lednu hráče, který by nám výrazně pomohl. A já si pořád myslím, že je lepší post SM a trenéra rozdělit. A taky to, že ve skautingu máme velké mezery.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
15.01.2019, 10:08
 
Ještě něco k té propírané tiskovce v kabině - odkaz

S ohledem na to, že Vencův trenérský vzor je John Tortorella, myslím, že se VP chová ještě velmi umírněně. Tortsovy tiskovky jsou proslulé a i proslov v kabině umí mít výživnej - odkaz
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
15.01.2019, 09:05
 
Reakce na Moucha13: Já bych jen rád podotkl, že VP nešel...
Ano, je to tak. Venca slíbil manželce výlet do Benátek a včera to uskutečnili. No, řeknu vám, vrátila se zklamaná. Strašná zima a jediný koho povozili na gondole byl junior. S tím výletem na Kokořín se to prý nedalo srovnat.

Hodně důležitá výhra. Ale kdybyste věděli s jakým strachem jsem slézal z toho rotopedu a šel se na ty onlajny kouknout...

Na rozdíl od toho loňského má letošní Motor morál. Problémem je herní nepohoda, která nás svazuje. Nedáváme góly, hráči jsou nervózní a pak se bojí něco vymyslet. Navíc VP není zrovna prototyp trpělivého trenéra a v momentech, kdy se nám v utkání nedaří skórovat (rozuměj pokaždé) to pak může hráče poněkud svazovat. Letos dobře bruslíme, ale občas se jakoby bojíme hrát hokej. Chtělo by to pár povedených utkání a hlavně góly, aby se klukům vrátilo ztracené sebevědomí. Nohy nám jezdí, teď už "jen" poladit hlavy. Ne, Marianovi bych opravdu nevolal...
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
14.01.2019, 16:56
 
Reakce na Motor27: Sestava super! Venda si to zde přečet...
No, chudák Bradley. Ale asi zlobil, když v sobotu pauzíroval a dnes až ve čtvrté lajně s oběma ostrostřelci... Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
14.01.2019, 16:25
 
Reakce na dolfa21: Pro zasmání: https://www.idnes.cz/hok...
No, tomu se říká novinařina. Kouknu se na rozhovor na hokej.cz a pak z toho sesmolím pár odstavců.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
14.01.2019, 11:19
 
Reakce na sta: Vy jste snad dočista zmagořili!!! Co takh...
Chápu snahu převést diskusi zpět k hokeji, ale coby host bys možná měl volit jinou formu. Jak bych asi pochodil, kdybych šel na fórum Dukly psát, že jste zmagořili? Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
14.01.2019, 10:33
 
Reakce na VojtaS.: Marta už není poslankyní, dokonce nem...
Chápu to správně, že nevadily názory Rudé Marty nýbrž to, že si je dovolila bezostyšně veřejně prezentovat? Tohle jí volič spočítal?

2 Jáchym
Jednou komouš - navždy komouš. Btw to proklamované disidentství s. prezidenta beru s rezervou. On prognostický ústav nebyl zrovna režimem perzekuované pracoviště. Ale radši už se vratím k hokeji.

 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
13.01.2019, 21:26
 
Reakce na 28komar: Čekám, kdy budu poslán do ........
Kurvo! Teď! Smajlík

2 VojtaS.
Hele v to fakt nedoufej. Jak jsi správně poznal, je to silnější než já, na to mám s komoušema příliš mnoho stále neuzavřených účtů. Neber to osobně, nechci soudit člověka podle politického přesvědčení, byť zrovna v případě soudruhů si to musím vyloženě hlídat, abych to nedělal. Vždycky si totiž říkám, že když člověk té zločinecké ideologii fandí, tak vlastně současně legitimizuje zvěrstva, která se ve jménu té ideologie děla a dějí.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
13.01.2019, 20:22
 
Reakce na .Vox.: Už to chápu. Kritika kritiků je v pořád...
2 .Vox
A kritika kritiků kritiků kritiků? Smajlík

2 Ratamahatta
A ten názor, že fórum vedu je konkrétně podložený čím? Jsem tu stejný přispěvovatel jako kdokoli jiný. U někoho jsem si za tu dobu co sem píšu možná vydobyl špetku respektu, u někoho ne a někomu stoprocentně piju krev. Rozdíl je snad jen v tom, že mě tu spousta lidí zná osobně a tak jdu možná s kůží na trh víc, než někteří zcela anonymní diskutéři.

Jak někdo reaguje na mé příspěvky opravdu neovlivním. Když budu častěji souhlasit s tebou a dalšími kritiky, kteří imho často kritizují jen pro kritiku samotnou, bude to taky pochlebování, jen na druhou stranu?

Já na tomhle fóru zažil už hodně. I doby, kdy jsem byl ve svých názorej v minoritě, nebo dokonce zcela osamocen. Když jsem tu odpočátku kritizoval Bokroše například. Jeden "diskutér" dokonce přišel za mnou na tribunu, aby mi řekl, že jsem špatný fanoušek a když mu došly argumenty, sanžil se na mě dokonce plivnout. Smajlík Vím jak těžce mé názory nesl Drbohlaf s PzT. Nebo takový Fugas mě měl ve velké oblibě. Smajlík Koldům, když jsem napsal, že je divný, když trénuje tady mládež a pro formu je psán jako hlavní trenér v HavlBrodu. Když nad tím přemýšlím, častěji jsem určitě lidi v klubu sr-štval. Tak se bavím, když jsem teď brán jako pochlebovač. Vždycky jsem se snažil brát debatu jen jako názorový střet a nefňukal jsem, že jsou všichni proti mně, nebo že někdo ochotně přitakává mým oponentům

Zažil jsem doby, kdy klub blízký mému srdci vedli nadutí gauneři bez jakékoli sebereflexe a morálky. A tak jsem rád, že jsou tu aktuálně lidi, kteří jsou na tom jinak. I přes všechny chyby, které udělali a udělají. Že se nemusím stydět za to, že tomu klubu fandím. I když někdy hraje kulový, i když někdy prohraje, i když je aktuálně až čtvrtý. Pravdou ale je, že doby, kdy mě ty debaty tady těšily jsou pryč. Asi to souvisí s nárůstem počtu těch, se kterými se diskutuje těžko...
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
13.01.2019, 18:09
 
Reakce na Paav: Prezident Českého hokeje Tomáš Král čeka...
Já ten rozhovor bohužel viděl taky a dost se u něj vytočil. Ponechme stranou, že se nám pan Král poměrně pěkně vyžral. Horší je jeho přístup. Nejenže v tom rozhovoru několikrát odporuje sám sobě, ale podstatnější je, že tvrdí, jak oni na svazu dělají všechno dobře, vymysleli bezvadné akademie, parádní projekt "Dukla" v Litoměřicích, perfektní Chance ligu pro ohrávání mladých a jen hloupé a neschopné kluby jim do toho háží vidle. Že na svazu většina svazáků postrádá sebereflexi je zjevné už dlouho, ale tenhle pán, to je tedy číslo.

Já doufám, že si majitelé a manažeři klubů tenhle rozhovor pustí a zohlední za rok při příští volbě. Je třeba ten plzeňský ansámbl ve vedení svazu provětrat. Tím nechci urazit Plzeňáky, není náhoda, že většina těch pánů v Plzni moc oblíbena není. Tahle skvadra už je tam dlouho a úspěšná není. Bylo by fajn, kdyby se do svazového zapojili hráči ze slavné generace a nahradili ty teoretiky a pokustóny.

Bohužel, tazatel byl k panovníkovi velmi servilní a tak jsme se nedozvěděli například kdy bude změněn zastaralý systém tabulkového odstupného a nebo názor na to, co je nejpalčivějším problémem českého hokeje - nedostatečná konkurence související s přílišným počtem týmů v profesionálních a zejména v juniorských soutěžích. Tam nemá koule cokoli navrhnout a zkusit prosadit.

Ale jinak je fajn vědět, že je vše růžové a na dobré cestě. Švýcaři jsou pořád za námi a to, že obě prestižní reprezentace neuhrály medaile už dlouhých 7 let je jen dílem nedostatku štěstí.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
13.01.2019, 17:32
 
2 Ratamahatta
No, já ve svém příspěvku myslel primárně individum s nickem .vox, ale chápu, že ses v tom našel taky.

2 full
Cituji:
"Já fakt nechápu tu vlnu negativních ohlasů v okamžiku, kdy si někdo dovolí napsat něco kritického či nepochvalného. Tak sakra je toto diskuzní fórum nebo je to jen veřejná tapeta pochvalných vzkazů? Fanoušci jsou ke svému mužstvu kritičtí všude (napříč všemi sporty), proč by nemohli kritizovat Motor?"

Zamyslel se vůbec nad tím, cos napsal? Takže si shrňme: kritika je podle tebe v pořádku, ale nesouhlasná reakce na takovou kritiku (kritika kritiky) už vhodná není? Přijde mi legrační, jak mnozí z těch, kdo tu píší o tom, že se sem snad mají psát jen pochvalné vzkazy, zároveň těžko nesou, když s tou jejich jedinou pravdou někdo nesouhlasí. Ti s názorem hájícím klub jsou pak označováni za servilní řiťolezce.

Smiřte se s tím, že na každou věc lze mít jiný názor a že i s vaší kritikou někdo může polemizovat. Prostor je tu pro obojí...
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
13.01.2019, 14:46
 
A ty vole, lepšolidi na fóru HC Motor. To jako vážně? Běž s tím Voxi laskavě do prdele nebo do některé z nablblých show magora Soukupa na TV Barrandov.

Jinak je legrační, jak se kritici všeho vzájemně utvrzují, že tu sluníčkáři nechtějí žádnou kritiku a to jen na základě toho, že spousta lidí s tou jejich kritikou nesouhlasí. Za dobu, co sem píšu a je to už fakt nějaký ten pátek, tu byl prostor pro kritiku vždycky. Kritické názory tu mazali jen Drbohlaf s PzT, kteří nakonec to fórum zavřeli úplně. Jinak se tu kritika a mnohdy i velmi ostrá objevuje pravidelně a nikdo ji nemaže ani nezakazuje, jen se tu mnozí, včetně Kohyho snaží uvádět na pravou míru zjevné bludy, z prstů vycucané "pravdy" a informace mající za cíl trolit, či poškozovat klub.

S komoušem Vojtou se neshodnu téměř v ničem, ale na rozdíl od mnoha jiných nepochybuju, že mu záleží na klubu a na tom, jak si vede. Takže i když máme vidění světa diametrálně odlišné, raději budu vždycky debatovat s ním, než se zakomplexovanými trolly, jejichž jedinou radostí je kydat špínu.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
11.01.2019, 14:36
 
Tak jednoznačným adeptem na Zlatého Bludišťáka rubriky Ptejte se (a že je tam řada adeptů) je pro mě jistý Aleš Carda svým voláním po angažování Látoše na post SM... Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
11.01.2019, 14:18
 
Brňané znovu okupují pozice mezi čtvrtým a šestým místem. Mají šéfa, který to takhle drží. Mají dlouhodobě nejnavštěvovanější halu v republice, a pokud by měli kapacitu 10 nebo 12 tisíc, bylo by podle mě stejně vyprodáno. A tým se připravuje na tu nejdůležitější část sezony. Libor Zábranský to dovede mezi fanoušky a sponzory skvěle držet, že se nepanikaří a netlačí se na to, aby skončili dobře v základní části.

Z rozhovoru s Petrem Tonem nejen o Spartě - odkaz

Ta poslední věta stojí za zamyslení, ne? Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
11.01.2019, 13:53
 
Reakce na Paav: Kluci bojovali, ale bez gólů se vyhrávat...
VP:
„Proti Ústí jsme čtyřicet minut nehráli tak, jak můžeme. Nebylo tam z naší strany nasazení, proto hráči nedostali žádné dny volna. Po Porubě ale bylo normálně volno. Nemohu říct, že by kluci nebojovali. Nasazení a bojovnost jim upřít nelze."

To je odpověď na to, proč jsem psal, že pokřik "bojujte za Motor" ve středu nebyl na místě.

2 Kaul
Trochu to VP poodhaluje v tom rozhovoru. Jestli to pomůže nebo ne, to nevíme nikdo. Zkusil vyburcovat tým nějakou nezvyklou reakcí, možná to zafunguje, možná ne. Ostatně i VP se trenérskému řemeslu pořád učí, tím myslím hlavně té psychologii kabiny, odlišnostem v mentalitě hráčů tady a za mořem, na koho platí pojeb, na koho spíš vlídné slovo, každý je jiný. Ale na rozdíl od mnohých jeho předchůdců nemám pochybnost, že opravdu chce uspět a zkusí pro to všechno. Třeba i nezvyklou tiskovku. Ti kluci šli domů, vyspali se a na dalším tréninku už to imho bylo zapomenuto. Nepřeceňoval bych význam takové drobné události.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
11.01.2019, 11:10
 
Reakce na jáchym: Ano, souhlasím s tím, že hráči se musí...
No, já jsem zklamán z toho, na co se novináři ptají, resp. spíše neptají, téměř po každé tiskovce. Po každým zápase bych měl X dotazů, na které bych se rád zeptal, bohužel mi často přijde, jako by ti novináři ani na tom hokeji nebyli.

2 jáchym
Pozor, já se nerozhořčoval nad samotnými projevy nespokojenosti. Diváci mají právo kultivovanou formou dát najevo svou nespokojenost. Pískotem, pokřikem budíček, klidně i tím "bojujte za Motor". Ale čekal bych, že většina těch, co mají hokej rádi, pozná, kdy je co vhodné a kdy moc ne. Zkus se vžít do pocitů hráče, který nechal na ledě všechno, sám je frustrován z výsledku a slyší, že má bojovat. Ve mně tenhle pokřik evokuje nespokojenost s tím, jak hráči bojují a tak by měl přijít v okamžiku, kdy tomu tak není. Což imho nebylo v zápase proti Porubě. Přijde mi, že je spíše odrazem frustrace fanoušků z výsledku. To sice chápu, ale pak by byl lepší signálem pískot. Osobně si ale myslím, že krom případů, kdy na to hráči z vysoka se..u, jsou fanouškovské projevy nespokojenosti kontraproduktivní. Fanoušek by měl v první řadě tým povzbudit v momentech, kdy se nedaří. Za stavu 5:0 se fandí snadno...
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
11.01.2019, 10:26
 
Vůbec nechci hodnotit, jestli ta tiskovka byl dobrý nápad, nebo ne, nemám na to jasný názor. Asi jim to moc příjemný nebylo, ale zase nestáli někde na pranýři.

Pokud se někdo domnívá, že tu tiskovku takto VP zařídil, aby z toho vyšel jako king, tak k tomu nemám co dodat. Tady se často mluví a píše, jak je to tu těžký, že je na hráče tlak. Jo, je! Vybrali si jako povolání sport a mají to štěstí, že jsou pod tlakem 5.000 lidí. Pokud by někdo hrál raději bez tlaku v Kadani, ať se přihlásí a jde si to tam vyzkoušet.

Nevím, co by říkali v NHL, kde na každej flek v týmu čeká X nabuzenej konkurentů ochotných se s tím tlakem poprat lépe. Kde hráč odehraje super zápas a druhý den jede na farmu. Tam je to skutečný tlak! Jasně, nejsme v NHL, ale hráči by měli mít nejvyšší cíle. A bez toho, aby se naučili hrát pod tlakem se v kariéře daleko neposunou. Pokud má někdo jen ambice to dohrát na pohodu, tak o takového hráče bych já nestál. Takový nás do vysněné extraligy nedostane.

Venca má za sebou přes 1000 utkání v nejlepší lize světa. Ví, kolik to stálo práce a jak těžké je se vypořádat s tlakem. Myslet si, že tím krokem chtěl hráče ponížit a sám z toho vyjít jako vítěz, to je dle mého úplně vedle.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
11.01.2019, 09:15
 
Reakce na jeníček: ...jako sorry ..tohle nebyl jeden sva...
Jakej svrab proboha? Lidi fakt se dokážete hrotit z jedné porážky? Od hráčů chceme psychickou odolnost, tak se ptám - kde je ta naše? Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
10.01.2019, 15:09
 
Reakce na dvorka.j: Nekteri lidi se asi jen tak neprober...
Přesně. Dokat Bednařík nepřivede pořátný posili, budem hrád akorád prales. S takovým rospočtem. (sic) Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
10.01.2019, 11:56
 
Reakce na MrPesi: Letos poprvé jsem to neviděl krom urči...
S názorem, že pořád hrajeme málo do těla naopak souhlasím já. Snažíme se to uhrát aktivitou, napadáním, bruslařsky, v čem zaostáváme je silové pojetí.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Do Motoru se po hostování v @hcocelaricz vrací brankář Petr Kváča.

#PREVIEW: 47. kolo @hc_duklajihlava Ve středu k nám zavítá lídr tabulky z Jihlavy. Hrát se bude v tradičních 17:30 a zbývá už...

Před 110 lety se narodil Vítězslav Aibl. V ČB 22 sezon, cca. 140 zápasů, min. 58 gólů. 11 sezon kapitánem. Postup v letech 1936 a...

#REPORT: @HCB_1934 - Motor 2:3 ?Poslední čtvrtinu jsme začali dobře! Na ledě jsme v posledních pěti minutách zápasu vyválčili tři...

×
×
Dnes v 17:30 | Muži
ČEZ Motor Č. Budějovice
HC Dukla Jihlava