ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "quak" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
26.03.2020, 15:45
 
Reakce na macháček: Jo opomenul jsem velké firmy, které ...
Jen velké firmy platí odvody za zaměstnance? Malé ne? OMG! A co třeba DPH? Souhlasím v jediném, kdo chce, vidí. Žel ty zjevně vidět nechceš.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
26.03.2020, 15:19
 
Reakce na macháček: Ona ta Kovářová hlavně nenapsala z j...
A jak jsi proboha přišel na to, že státní pokladnu plní hlavně zaměstnanci?
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
24.03.2020, 16:11
 
Já bych se obecně těm klubům, které mohutně škrtí kohouty, moc neposmíval a už vůbec se nad ně nepovyšoval. Ok, někde situace možná chtějí zneužít, ale obávám se, že krize poptávky, která nepochybně přijde, bude mít na sport velmi výrazný dopad a k velkým úsporám budou muset sáhnout všichni. Co mi ovšem přijde nefér je to selektivní posuzování. Tomu smlouvu zruší, jinému ne. To mi přijde jako účelová prasárna.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
24.03.2020, 09:19
 
Reakce na Kurt_Hübl: Na video se cvičením jsem nekoukal,...
Já chápu, karanténa, to může manželka člověku trochu lézt na nervy. Ale zabít ji sekerou a rozřezat? Nestačilo by zavřít ji do sklepa, jako to dělají v Rakousku? 😄
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
22.03.2020, 10:36
 
Reakce na langi123: Mě teď na padli dvě jména co by se m...
Já na to, že tenhle tvůj rock´n´roll je na mě už fakt moc! 🙈 😄
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
20.03.2020, 14:25
 
Reakce na Siky: Ty ještě věříš na dort? Ve svym věku? :...
Neser. 🤪 Dostal ho Podlejda? Dostal. Dostane ho i Endy. 😉
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
20.03.2020, 14:09
 
Reakce na Hukoth: Volejte Guinesse. Tohle bude první dor...
Krávo! Smajlík Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
20.03.2020, 13:54
 
Já tu do Endyho často rejpal, nicméně myslím, že většina pravidelných diskutérů rozpoznala, že je to rýpání přátelské. Postupně mě přesvědčil, že dokáže být pro postupové snažení Motoru přínosem a co je podstatnější, tím přínosem opravdu byl. Patří mu dík, postup je i jeho zásluhou!

Na druhou stranu, když jsem si po postupu sám pro sebe sumíroval, koho bych pro ELH v kádru ponechal a na koho by mi místo nezbylo, tak jedním z těch, kdo pro mě byli pod čarou, byl právě Endy. Už to není mladík, rychlostně už to lepší nebude. Endy je bojovník a střelec, na prvoligové úrovni rozhodně nadprůměr. Ale v takticky o level vyspělejší extralize by to imho měl těžký. Z mého pohledu jej limituje rychlost a tím nemyslím ani tak bruslení, jako herní rychlost, tedy schopnost zvolit v co nejkratším okamžiku to nejlepší řešení. Někdo to nazývá herní chytrostí. Endy toho času potřebuje o zlomek víc a ten zlomek často rozhoduje o úspěchu. Pokud tu někdo srovnával jeho a Kloze, tak právě tohle imho oba odlišuje. A další vlastnost, která dle mého mohla být ve hře, je taková trochu menší psychická odolnost. Venca je přísný trenér, který si nebere servítky a zatímco někoho může kritika vyburcovat k lepším výkonům, někdo je křehčí a bere si kritiku víc, než je zdrávo. Takový pocit jsem měl právě u Lukáše, potvrzovaly to i některé informace z kabiny. Nechtěl bych, aby to vyznělo špatně. Myslím, že je Endy hodnej chlap a když je v pohodě, dokáže dávat góly jak na běžícím pásu. Ale taky jsou jeho výkony dost nevyrovnané. Já bych v tomto případě, byť s určitou lítostí, rozhodl stejně.

Tedy milý Dřeváku - odpusť mi to přátelské štengrování. Přeji hodně zdraví a úspěchů v další kariéře, ideálně třeba v podobě postupu s mateřským Havlbrodem. A těším se na předání toho zaslouženého dortu, ideálně na postupové exhibici, které se doufám všichni kluci podepsaní pod postupem zúčastní. A pokud ne, odvezu ti ho třeba do Brodu. Díky a Good Luck! Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
19.03.2020, 11:46
 
Reakce na zdcart: Raška, když jsem přestupoval, podepsal...
Na tomhle příspěvku se dá krásně demonstrovat, jak je gramatika důležitá. Když Zdcart někam přestupoval, podepsal Raška dvouletou smlouvu. Ve skutečnosti ji podepsal, když přestupoval SEM (příslovečné určení místa). JSEM je tvar slovesa být použitelný ve spojení s první osobou jednotného čísla (já). Jedno písmenko a význam je jiný.

To nemá být výtka, či dokonce setření pisatele, pouze vsuvka o tom, že jedna chyba může význam markantně změnit. Konec jazykového okénka. Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
19.03.2020, 11:36
 
Backhandový blafák, který by mohl být v učebnicích, herní chytrost, skvělá technika a pohodová a vždycky přátelská nátura = 2 postupy. Šimi tu byl neprávem mnohým trnem v oku. Přispěl k tomu, aby tu extraligu mohli hrát jiní a tím ukázal skutečný charakter. Mnozí jiní svou podporu vyjadřovali jen slovně. Díky Šimi a hodně parádních odpalů na golfu! Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
18.03.2020, 18:16
 
Reakce na KohyCZ: Koukáte teď na Archiv Z? Finále Trenčí...
A kromě nich se později v Budějovicích objevili ještě další 4 protagonisté z toho finále. Milan Nedoma, Petr Kořínek, Pepa Zajíc a pak ještě ošklivý nepěkná Ernie... Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
17.03.2020, 14:59
 
Reakce na Haberman44: Ty voe *8* *4* To jsou zloději ...
Ta výjimka neznamená, že ty peníze takový sponzor musí zaplatit BPA! Výjimka je pro pro velké partnery klubů, kteří přispívají do rozpočtu KLUBU částkou tuším 13 mega. Ale jak to bude dál neví nikdo. Jak psal Redaktor, po Covidu bude všechno jinak, nejen hokej.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
17.03.2020, 14:09
 
Co mě baví u mnoha fanoušků HK je ta téměř až slepá důvěra, že je akcionářská smlouva Lumpenfýltu s městem chrání. Oni si zřejmě stále neuvědomují, s kým mají tu "čest". Stejně jako soudruzi z PZO našli cestu jak vyjebat s hokejem v ČB, jak našli cestu jak odsunout Martince na vedelejší kolej, stejně tak jak teď vyjebou s nechtěnými hráči, tak v okamžiku, kdy se jim to hodí, vyjebou i s Hradcem. Jako v podstatě všichni, kdo PZO prošli, nemají žádné skrupule, nemají sebereflexi, či dokonce svědomí, lžou jak hubu otevřou a dokáží v tom vymýšlení ojebů být neuvěřitelně kreativní. Tím neříkám, že je jejich záměrem se znovu stěhovat. Není. Ale když budou chtít, cestu si najdou. Ale souhlas s Evoorgem, jsou zajímavější témata k probírání než HK. Jejich problémy nás zajímat nemusí.

Co se týká Veselky, já plně chápu, pokud jej VP do svých budoucích plánů nezahrnul. Jsou věci, které některé hráče v kariéře limitují. Někteří ty hranice dokáží zbořit, jiní ne.

 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
17.03.2020, 13:03
 
Reakce na Gate: Nejsem za to urážet nikoho. Kroky neobha...
Žel mám pocit, že tvé informace o tom, k čemu a proč tu došlo, jsou dost zkreslené. Jde o to, jak to kdo interpretuje. Ale chápu, i tady pořád dost lidí věří, že problém bylo pivo.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
17.03.2020, 12:58
 
Reakce na Haberman44: Do smluv a dohod MTF s městem HK ...
Dopustit, přenechat...

Nejprve získali majoritu v klubu (áčko) pomocí navýšení základního jmění a kolaborace některých tehdejších akcionářů, kteří jim prodali podíly. A následně zblažkovali o.s. vlastnící licenci za pomoci černých duší nabraných (nejen) ve Velešíně. Bez pomoci lidí tady z ČB by svůj plán dokončit nemohli.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
17.03.2020, 12:25
 
Reakce na ArnieCZ: Já nemám problém skoro se žádným fano...
Vidím to úplně stejně. A nevidím důvod, proč odsud vykazovat diskutéry odjinud, pokud se chovají slušně a nelezou sem jen prudit. Gate za mě ok. Spíš nechápu, že doma píše, že jim naše názory mohou být ukradené a přitom má potřebu kroky jejich vedení sem jít obhajovat.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
17.03.2020, 11:45
 
Starýho bolševika novým kouskům nenaučíš. Vždyť podobně postupovali i tady. Koho už nechtěli, s tím zametli. A současná situace jim v tom pomohla. Btw ty smlouvy všechny jedou podle svazovýho musteru, takže by se tak teoreticky mohly zachovat všechny kluby. Většina se ale snaží plnit. Holt soudruzi z PZO to mají nastavené jinak.

2 Gate
Šetření na nákladech je samozřejmě pochopitelné s ohledem na přežití. To budou dělat všichni. Ale jen někteří to zneužijí.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
17.03.2020, 10:32
 
Nevím, jestli to souvisí s postupem, ale všimli jste si ve městě doslova extrémního nárůstu počtu ultras?
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
13.03.2020, 18:45
 
Reakce na Hukoth: Já se obávam, že s kotlem hostí v BA n...
Na druhou stranu mi obecně fanoušci v ELH přijdou kultivovanější, takže myslím, že se v tomto směru situace trochu uklidní. Po individuích s boxery a chrániči chrupu z Prostějova nebo Havířova se mi stýskat nebude.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
13.03.2020, 15:30
 
Reakce na =M=Dedek: Jáj, ale ve vztahu k onomu klubu to ...
Já k nim vlastně žádnou nenávist nepociťuju. HK mi jako město v mnohém připomíná ČB, fanoušci se vůči nám ničím neprovinili. Ale ztotožňují se s klubem, který jim do města přivezl extraligu a protože my ten klub máme za špínu, oni nás logicky nemusí, berou si to osobně. Myslím, že už mnozí poznali, co je Prasošén zač, ale přesto se okamžitě sjednotí v okamžiku, kdy ho tam někdo od nás půjde hanět. Mně jsou lhostejní. Naopak těm skutečným grázlům, jako je Prasomíra nebo Zavšivenej, budu vždycky přát to nejhorší. To, co tu provedli, se odpustit nedá a to co se provést chystali, už vůbec ne. Ale myslím, že nemá smysl se jimi teď zaobírat, nebo jim tam dokonce něco vysvětlovat.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

V letošní sezóně se povedlo to, na co čekal každý fanoušek celých sedm let. Motor totiž postoupil do extraligy! Proto jsme...

45. narozeniny dnes slaví bývalý obránce Miroslav Dvořák mladší. V A týmu hrál v 1 sezoně 2 zápasy, bez bodového zápisu. V roce...

45. narozeniny slaví bývalý útočník Radoslav Kropáč. V ČB 1 sezona, 62 zápasů, 20 gólů (5 v přesilovce, 3 vítězné), 48 bodů, 40...

45. narozeniny slaví František Ptáček. V ČB 5 sezon (2 jako kapitán), 241 zápasů, v nichž dal 38 gólů (25 v přesilovkách, 1 v...