ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "quak" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
19.07.2018, 22:52
 
Reakce na Tony8385: Nevěřím , že by bylo rozhodnuto před...
Vážně z toho Sikyho příspěvku není jasně vidět, že si dělá legraci? Smajlík

Jinak to dopadlo jak jsem předpokládal a vedení využilo šance, jak vyjít fanouškům vstříc, což je sympatický krok. Smajlík

Já jasnýho favorita nemám. U těch proužků mám trochu obavy, jak to bude vypadat v reálu a to zejména u žluté varianty. Tady souhlas s Pítrzem, raději raději menší kontrast těch 2 odstínů pruhů, než větší. Přesto bych se zatím spíš konzervativně přikláněl k variantě 1.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
17.07.2018, 11:32
 
Reakce na Jirkamotor: A nemuselo by to bejt ani přepláca...
Tak to zase musíme být soudní - Kappa jako hlavní partner merchandisingu těžko oželí své logo.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
17.07.2018, 10:24
 
Já myslím, že tohle je příležitost, jak si velmi lacino získat sympatie fanoušků, takže bych si vsadil, že to vedení ještě přehodnotí a Marshovy návrhy využije. Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
14.07.2018, 17:53
 
Reakce na MARSCH: Ja bych nerad, kdyby se vratila predch...
No, já mám k červený tak nějak dlouhodobou averzi ale tohle tedy jo! Jako fakt jo! Kohy, zařiď to. Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
13.07.2018, 22:36
 
Nikdy, opakuji nikdy, nezkoušejte pohladit psa, když máte na ruce blbej náramek... Smajlík
odkaz
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
12.07.2018, 19:34
 
Reakce na mcdavid: Nemůžete alespoň naznačit ;) ohledně ...
Slovy klasika - my nesmíme ani naznačovat. Smajlík Nepadlo... Víc k tomu nemám, až to bude ke zveřejnění, tak jistě Kohy fanoušky obeznámí.

PS: Čárky bych fakt neřešil a jinak je tu zvykem tykat i kmetům, jako je Mikásek.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
12.07.2018, 15:12
 
Reakce na kafka: OK. Martina se ptát nemusím. Na téma D...
Může být. Ostatně mi z tý doby ještě dlužíš nějaký pivko za prohranou sázku. Až přijedeme do Plzně s Motorem na extraligový match, zkasíruju. Jen nevím zda tě v tom pokročilým věku pak ještě poznám...

Kuchtíkův čistě hokejový přínos nezpochybňuju. Abych byl spravedlivý, ani tady to nebylo jen o něm. Přišel sem společně s Bokrošem a byl do značné míry jeho chráněncem. Takže to mnozí brali tak, že "Duda s Bokrošem nás přišli učit hrát hokej". I to byla součást problému.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
12.07.2018, 14:09
 
Reakce na kafka: Mno, ten chlapík, kterýho měl údajně Du...
Já chápu, že když se s někým seznámíš osobně, můžeš na něj získat jiný pohled, nechci ti ho vyvracet. Já s ním osobní zkušenost nemám, jen vím, jak se choval během svého působení v Motoru, na ladě, v kabině i mimo led. Btw, podobný problém, kdy neukočíroval emoce v autě a měl potřebu řešit situaci rukama, měl i tady. A taky se můžeš zeptat Martina Straky, proč kudrnatýho kuchtíka v týmu nechtěl a nechce.

Zůstaňme na svých pozicích. Pro tebe je to sympaťák s neoprávněně špatnou pověstí, pro mě je to (řečeno velmi eufemisticky) dobrý hráč s problémy v hlavě v množství větším, než malém. Smajlík

Každopádně ta debata začala informací o jednom chysteném try-out návratu a tam naštěstí v plánu Duda, Kůrka ani jiný podobný magor není. Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
11.07.2018, 16:25
 
Reakce na kafka: A na výsledky týmu na ledě by tuto mělo...
V době, kdy u nás působil, naprosto blahodárnej. Já respektuji, že na něj máš jiný názor, nicméně ten můj je, že to je megakokot. Sorry jako... Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
11.07.2018, 15:50
 
Klídek! Jedná se o hráče jehož try-out imho žádné negativní emoce nevyvolá, neb tu byl (je) celkem oblíben.

2 kafka
Jo, já bych to s Dudou taky uměl. Pravidelný dávky lexaurinu a marš do kuchyně krájet cibuli, kuchtíku kudrnatej... Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
10.07.2018, 16:43
 
Reakce na Evoorg: Koukám na tu sestavu a všiml jsem si, ...
Já tam zas postrádám Pavla Nováka, ten se mi hodně líbil v loňským SD. Ale nevím, jestli není někde s repre, tam tuším mělo být nějaký soustředění a přípravný zápasy před memoriálem Ivana Hlinky.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
10.07.2018, 13:22
 
Debata o (ne)vině Jirky Šimánka už tu proběhla několikrát a je zřejmé, že rozděluje příznivce na 2 póly, které se vzájemně neshodnou.

Patřím k těm, kteří si myslí, že i ve svém věku má Šimi Motoru co dát a že se neprovinil ničím odsouzeníhodným. Pokud vím, střílet prasata na posed s prasetem nechodil. Respektuji odlišný názor a nechci ty, kteří ho vidí jako div ne zločince, přesvědčovat, že se mýlí, ani je nazývat blbci. Jen prosím respektujme to, že se Venca Prospal rozhodl mu dát šanci při try-outu a nechme to na něm.

Pokud si ale někdo myslí, že se Toman rozhodl jít do kanadský juniorky na základě toho, že se dozvěděl o Šimiho try-outu, nebo, že Venca si nechal někoho nacpat do týmu proti své vůli, tak je imho naivní.

A jinak souhlasím s Kohyho názorem na to, že budovat v 1. lize tým s perspektivou je velmi obtížné. Taky by se mi líbilo, kdybychom si tu vychovávali vlastní odchovance, dali jim příležitost a postupně z nich udělali tahouny, ale bohužel je to v naší situaci nereálné. Ty nejtalentovatější, jako je Kondelík, nebo Toman, agenti přesvědčí o tom, že nejlepší cestou je zámoří a pokud se chytne v áčku někdo z těch ostatních a prokáže kvality, hodí mu laso někdo z ELH. Na tohle je jediný lék - postup.

Kohy, kouknul jsem na nový fanshop do obchodních podmínek a doporučuji provozovateli, aby je nechal zkontrolovat nějakým právníkem, protže hned na první pohled je tam celá řada bodů odporujících Občanskému zákoníku. Nedávno jsme dostali pokutu od ČOI za zcela bagatelní prohřešky, tady by si vysloveně zgustli.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
01.07.2018, 19:49
 
Reakce na kartáček: Přečetl jsem si to ještě jednou a ro...
No, to mě nepřekvapuje. Smajlík

Napadlo mě v první moment totéž. Pojďme si logiku toho výroku rozebrat. Dře, aby měl šanci získat angažmá v lepší lize. K tomu je dobrá kondice nutným (nikoli jediným) předpokladem. Jisté je tedy jen to, že kdyby trénoval bídně, angažmá v lepší lize by získal těžko. Neznamená to ale na druhou stranu, že pro angažmá v Motoru by mu stačilo trénovat vlažně. A nic na tom nemění ani fakt, že tu v minulosti pár hráčů s nevalnou kondicí působilo, dokonce i v extraligových časech. Zdravím do Pardubic. 😉
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
01.07.2018, 16:13
 
Reakce na scottiecz: Na tom rozhovoru mě zaujala část o ...
Z toho výroku ale přece nevyplývá, že se na 1. ligu tolik trénovat nemusí, neoodsouvejme mu něco, co neřekl.

Mě taky štve, že většina odchovanců mluví o tom, že pokud by byla ELH, tak by se vrátili, ale jít ji vybojovat, se jim nechce. Ale chápu je, nejde je za to odsuzovat.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
29.06.2018, 12:12
 
Že s Tomanem a jeho tátou Vinny mluvil, o tom není pochyb, jsem si jistý, že šanci by tu dostal. Samozřejmě, než hrát degradovanou českou juniorskou extraligu, tak by jednoznačně měl lepší jít za moře, kvalita juniorských soutěží v Kanadě i Americe je s tou naší nesrovnatelná. Ale pokud srovnává zámořskou juniorku a post v A týmu Motoru, už to tak jednoznačné není, dospělý hokej je něco jiného. Ale pohled fanoušků Motoru nemusí být stejný, jako pohled hráče, rodičů a agenta. Každopádně po draftu to asi vypadá, že zmizí. Pokud vím, tak mají jen 2 místa pro cizince a pochybuju, že by promarnili 5. pozici na draftu sázkou na hráče, s kterým by nebyli domluveni.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
25.06.2018, 11:17
 
Reakce na mmufik2: Jen ze zvědavosti, kdo je nový dodava...
Já bych si dovolil tenhle dotaz zopakovat, neb ho Kohy zřejmě přehlédl a myslím, že to na fóru Motoru zajímá lidi víc než Scania dresy.

Důvody, které vedly svaz ke změně loga chápu. Jde samozřejmě hlavně o prachy a tak se snaží ochránit dvé příjmy z merchandisingu od parazitování jiných subjektů. Výsledek mi moc zdařilý nepřijde. Resp. logo samotné není špatnou prací, působí celkem moderně, hodilo by se ale z mého pohledu spíše pro již neexistující klub Lev Praha, než na dres reprezentace. Dresy imho hezké nejsou. Kombinace loga a nápisu Czech Republik mi přijde poněkud násilná, nelíbí se mi ani kudrlinky na rukávech. Tisková konference, na které byly dresy a logo představeny působila dost úsměvně, nazval bych to lacinou pompou.

Učel změny názvu ČSLH na Český hokej je zřejmý. Věta že Český hokej je hrobařem českého hokeje moc nedává smysl, zatímco věta ČSLH je hrobařem českého hokeje má význam jasný.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
23.06.2018, 14:19
 
Bravo svazáci, tohle se opravdu povedlo! Nejpalčivější problém českého hokeje je vyřešen, po angažování Kapesníčka k nároďáku byla nová identita s pukem ve lví hubě tím posledním, co nám chybělo k návratu na výsluní světového hokeje. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
15.06.2018, 21:31
 
Reakce na MARSCH: Jihlava vážně 12 domácích sobot? To je...
Moc nechápu souvislost, ale rasismus fakt není něco, co by mi tu chybělo.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
15.06.2018, 17:06
 
Co komu vyhovuje, není rozhodující. Důležitější je, jak s námi ČSLH při losování vyjebává. Prostě faktem je, že v sobotu přijde na domácí zápas nejvíc lidí. A my máme už kolikátou sezónu sobot jedni z nejmíň. Uvažování svazáků předpokládám ve stylu: "Budějice (sic), tam chodí nejvíc lidí, těm je to fuk. Tam dáme soboty spíš Dukle (12x), Béďa říkal, že by mu to bodlo."

Z mého pohledu dlouhodobě doplácíme na to, že jsme za ty hodné.

Imho by bylo ideální mít stejné hrací dny, jako jsou v extralize. Jenže to neprojde, protože by se z toho farmy posraly...
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
14.06.2018, 11:02
 
Reakce na ČB_Hrošík: Zrušte zakázané uvolnění - ať si go...
Tohle je málo! Já bych zavedl takové ty výklopné pasti ve stylu Gladiátora, které se v nečekaný moment otevřou a vyběhne z nich třeba lev, Bokroš, nebo jiné monstrum. To by teprve hráči na ledě museli být vždy ve střehu a dokonale koncentrováni. Kdo šmajdá, bude pokousán, ti nejpomalejší sežráni. Slávo, co ty na to? Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor i nový dodavatel dresů, společnost Kappa, se rozhodli vyjít vstříc fanouškům a do hlasování tak přibyl i návrh přímo od...

Jedním z hráčů, kteří bojují v Motoru o smlouvu, je urostlý obránce Karel #Plášil. hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Talentovaný útočník Matěj #Toman odchází do zámoří a na sezony v Českých Budějovicích vzpomíná jen v dobrém. Ještě před odletem...

Motor začal přípravu v Budvar aréně, až do konce července budou svěřenci Václava Prospala a Aleše Tottera trénovat na dvě...