ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "quak" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
11.07.2020, 12:23
 
Reakce na alkac: Jenže to vyjádření není celé, tam šlo m...
Může být. Nejsem právník a často mám tendenci dívat se na takové případy z hlediska logiky věci a ta nemusí být vždy v souladu s právními předpisy. Obecně jsem měl vždy problém připustit si, že právo nerovná se spravedlnost (ačkoli by tam dle mého to rovnitko být mělo).

A můj názor je, že s ohledem na počet omezení, která smlouva s BPA klubům přináší, by adekvátní objem prostředků měl být nejméně dvojnásobný. Takhle je to výhodné snad jen pro kluby, které mají problémy s marketingem a potýkají se s mizernou návštěvností a s tím souvisejícím (ne)zájmem sponzorů.

So se týká piva jsem odhodlán sponzora ELH striktně bojkotovat.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
11.07.2020, 10:39
 
Reakce na alkac: Já jsem si to tak trochu i myslel, ale ...
Proč myslíš, že je to mimo kompetence ÚOHS? Pokud si vzpomínám, před asi 12 lety řešili tehdejší záměry na uzavření ELH.

A v okamžiku, kdy nějaká smlouva zjevně zvýhodňuje jeden hospodářský subjekt před jiným, tak to imho do jejich kompetence patří. Chápu exkluzivitu, chápu přesně stanovené výjimky. Ale ty výjimky nemohou imho být omezeny počtem, resp. pokud se postupující klub musí vzdát svého partnera, protože výjimky byly již vyčerpány v době, kdy v soutěži ještě nebyl, tak je to diskriminační, tím spíš, když je klub nucen k takové znevýhodňující smlouvě přistoupit.

Tady je část tehdejšího vyjádření k hokeji:

Zásadním způsobem se nám ale nelíbí, že by hokejová extraliga měla být uzavřena. Vzhledem k tomu, že se podobné případy na půdě Evropské komise již řešily a evropské soudní orgány také vydaly rozhodnutí o tom, že i sport jako každá ekonomická činnost podléhá pravidlům hospodářské soutěže, budeme se dále případem zabývat. V okamžiku, kdy budou učiněny kroky, které podle našeho názoru jednoznačně zabraňují účinné soutěži, zahájíme správní řízení,“ dodal předseda ÚOHS Martin Pecina.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
10.07.2020, 17:03
 
Ten systém diskriminační nesporně je. Osobně mám velké pochybnosti v tom, zda je pro klub vůbec výhodné smlouvu s BPA podepsat. Pokud je mi známo, roční částka je aktuálně něco kolem 9 mega, pokud by kvůli tomu klub ztratil celé plnění od Budvaru (věřím, že k tomu nedojde), tak je to reálně jen 5 mega. Navíc ta exkluzivita a vyčerpané výjimky nezahrnují jen pivo, ale například i pojišťovnictví, což v reálu může přinést další ztráty.

Bohužel jsem slyšel, že na jednotné smlouvě s BPA se shodly kluby v rámci APK a je tak pro kluby závazná. Což je úsměvné v tom, že my jsme v té době členem APK nebyli. Takže jsme vázáni něčím, co vytváří nerovné podmínky a co jsme jako klub ani nemohli ovlivnit. Nevím, jak tvrdá byla jednání, ale skoro bych principiálně řekl paní Obermajerové že děkujeme, ale že si své marketingové záležitosti vyřešíme sami. A pokud by nás kvůli tomu chtěla APK nějak postihovat, jsem si prakticky jistý, že by to ÚOHP shodil. Ale u jednání jsem nebyl a věřím, že je Standa dobrý vyjednavač, takže pokud ustoupil, měl pro to důvody.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
09.07.2020, 12:55
 
Reakce na MARSCH: Pokud jde o Prospala a jeho budoucí od...
Dobrý. 😄

Je tam malý rozdíl. Venca už 2x pomohl klubu, ve kterém na začátku kariéry v A týmu šanci nedostal (aspoň tkaničky bys Karle polknout měl...) a 2x jej vrátil do Extraligy. Dá se říci, že má v tomto směru splněno. Kéž by to stejně jako on brali i další odchovanci...
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
09.07.2020, 08:33
 
Feedback k videorozhovorům: Kvituju, že když se místní redakce inspirovala u trenéra (bohužel ne od jeho pracovitosti a zaujetí, ale od příjmeni) tak někdo vytváří nějakou činnost. 👍 Z mého pohledu se to lepší. Slečna už nepůsobí tak nervózně, poslední rozhovor asi nejlepší. Technická kvalita za mě v pohodě. Kdybych měl něco vytknout, tak to, že každá otázka začíná spojkou A. Navázat po odpovědi jde i bez toho. A možná by prospělo, si ty otázky tematicky lépe uspořádat, aby to ve výsledku víc drželo pohromadě. Tomovy rozhovory šly víc do hloubky, měl výhodu, že ty kluky dobře zná. V sezóně, bude trochu snazší vymýšlet otázky.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
08.07.2020, 18:51
 
Trenér má chuť. 😉👍

odkaz

Redakce tohoto webu má taky chuť. Na 🍺...
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
07.07.2020, 16:04
 
Reakce na Dejv558: Chci se zeptat když pošlu někomu pern...
Ne. Vygenerovaný kód platí jen jako jednorázová vstupenka na vybraný zápas.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
05.07.2020, 10:20
 
Reakce na karwi18: Je k pláči, že v době, kdy si skutečn...
odkaz
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
04.07.2020, 19:20
 
Raději to pojďme nahodit zpět na hokejové koleje. Čenda - odkaz
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
04.07.2020, 19:05
 
Reakce na kerschlic00: S čím to tady srovnáváš prosím tě...
1. Byl to komouš. Mrtvej komouš = dobrej komouš. Sorry...
2. Když Josef Mašín starší zastřelil řadového příslušníka gestapa, byl to vrah?
3. Vznik skupiny a její odbojová činnost, byl reakci na desítky nevinných lidí popravených v letech 49 a 50. Z mého pohledu to byl legitimní odboj proti zločinnému komunistickému režimu. A ve válce jsou oběti...
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
04.07.2020, 17:45
 
Reakce na kerschlic00: Hele, my dva se spolu v něčem sho...
Já to zase chápu velmi dobře a jsem za to Topolánkovi vděčnej, že na to měl koule. Problém naopak vidím v tom, že tahle země měla a má málo Mašínů. Kdyby jich měla víc, bylo by tu míň komoušskýho ksindlu. 😡
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
28.06.2020, 09:05
 
Kuba Doktor:
„Nemyslím si to jenom já, ale kdyby do Motoru nepřišel Václav Prospal, tak ten tým není tam, kde momentálně je. On tu organizaci hodně zvedl," líčí. „Je to profesionál se vším všudy. Když přijde někam do místnosti, tak všichni poslouchají jenom jeho. Je to lídr celého týmu a velká osobnost, kterou na zimáku v Českých Budějovicích poslouchají úplně všichni."

odkaz

Amen.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
24.06.2020, 12:51
 
Tak nějak mám pocit, že redakční rozhovor s Čendou byl opravdu uplácán narychlo jen jako reakce na rozhovory Toma. Protože od té doby nic, ani články. Chápu, že je okurka, ale fanoušky by určitě zajímalo třeba jak kluci trénují. Navíc se už z Ameriky vrátil Venca, tady o tom ani slovo, přitom si to o článek přímo říká. Kluci z redakce, budíček! Korona už je pryč...

Edit: Jen jsem to napsal, tak aspoň report z golfu na Svachovce.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
20.06.2020, 12:57
 
Také jste byli tak napjatí, jak dopadne volba prezidenta ČSLH? Tak už můžete být v klidu, jediný kandidát Král byl zvolen. A do výkonného výboru nově i JJ68...

Hezký víkend.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
19.06.2020, 11:14
 
Reakce na Paav: Král před volbami: Možný konkurent? Lojz...
"Kdyby v týmu potřebovali na tři dny vypadnout na Měsíc a já měl raketu, tak letí."

No, kdyby měli raketu fanoušci, tak vyberou peníze na jednosměrnou letenku a letí Král...

Škoda, že se Horák nezeptal třeba na důvod, proč se KAŽDÝ rok mění herní systém a další pravidla v nejvyšší soutěži juniorů...
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
18.06.2020, 17:01
 
Reakce na macháček: Tak on to Amíkům odpoklonkoval a jeh...
Silnější? Ten mstivej věčně opilej nenávistnej stařík, co dělá aktuálně hradního kašpara, by s tebou asi nesouhlasil. Dokola tvrdí, jak má díky přímé volbě silnější mandát on.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
18.06.2020, 11:47
 
No, tak moje skepse k tomu, že v září půjdeme normálně na hokej se začíná potvrzovat. Dokud v tomto státě budou vládnou estébáci a komouši ve spojení s úchylnými lampasáky a jinými bulhary a maďary, tak to lepší nebude. Hokej bez kotle, poloviční návštěvy, roušky? S tím jděte soudruzi do vole prdele! Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
17.06.2020, 08:59
 
Reakce na FansBPH: nejlepší na tom je, že to už se nikdo...
5:3, 5:0, 5:2, 3:0, 3:2, 5:2. Ani bod, celkové skóre 26:9...

My se tu před časem taky utěšovali, že ta dlouhá série porážek s Duklou nic neznamená a že v baráži to bude jinak. Nebylo.

Jako svíčku. Sfoukli bychom vás jako svíčku. A ještě dlouho mě bude mrzet, že jsme to nemohli vidět. 😉
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
16.06.2020, 07:16
 
„A pak se mi otočil svět o 360 stupňů.“

No, nového trenéra juniorky asi Zbyňa matiku neučil... 😀

odkaz
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
15.06.2020, 11:04
 
Reakce na Piky: Kohy mouvi dobre. Nicmene to Vsichni del...
Souhlas, ale je to o financích. I u vás v žurnalistice by bylo ideální, aby jeden novinář dělal jen hokej, jiný tenis, další fotbal. Bohužel ekonomická realita většinou v našich podmínkách tuhle užší specializaci nedovoluje.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Brankář Marek Dvořák dnes slaví 19. narozeniny! Gratulujeme, přejeme všechno nejlepší a co nejméně obdržených branek! ??

Třetím nejlepším střelcem v jednom zápase nejvyšší soutěže v historii je i českobudějovický Vintíř Němec. Podívejte se na celou...

Obránce Motoru Václav Svach dnes slaví 18. narozeniny. Tak všechno nejlepší a co nejvíc startů a úspěchů v extralize! ??

Před 30 lety zemřel ve věku nedožitých 74 let bývalý útočník Leopold Vávra. V ČB 16 sezon, cca 100 mistrovských zápasů, min. 53...