ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "quak" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
19.03.2019, 14:22
 
A dřevák ten dort taky neochutná... Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
18.03.2019, 23:10
 
Reakce na VojtaS.: Jako dědku?! Schytal jsem tu už nespo...
Jsou nějaké meze, které by se neměly překračovat. Nikdy. Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
18.03.2019, 22:10
 
Reakce na jokyk_2: A tobě, Quaku, nepovím, kolik dědovi ...
Komunistická zvůle měla bohužel k právnímu systému velmi, velmi daleko. Rád si příběh tvého dědečka poslechnu, ale místní komouši se tě budou snažit přesvědčit, že se to určitě nestalo.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
18.03.2019, 14:24
 
Reakce na KohyCZ: Zrovna sehnat děvčata na tuhle činnost...
Já jsem pro nespolehlivé s přednostma. Tedy na led, domů ne. Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
18.03.2019, 13:31
 
Reakce na Zbyna-CK: V pořádku, ať se odvolá. Ale při tom...
V právním systému to obvykle funguje tak, že nemůže být rozhodnuto v neprospěch strany která se odvolá nad rámec původního rozhodnutí. Osobně to vidím jaké fér systém.

Původní trest mi přišel jako adekvátní, dovedl bych si představit třeba o 2 utkání přísnější. To prominutí ze strany VV mi přijde jako chyba, tím spíš, když nebylo doplněno důvody, které je k rozhodnutí vedly.

Tip - co vyhraju ? Smajlík

LIB - MLB 4:0
TRI - VIT 4:1
PLZ - OLM 4:2
MHK - KOM 2:4
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
18.03.2019, 12:13
 
Reakce na Paav: A prase kvičí a kvičí: To Schön má na s...
Kecy o fair-play a sebereflexi zrovna od prasomíry sedí. Je mi z něj na blití, jen ho vidím.

Nicméně se rovněž domnívám, že trest být snížen neměl a že není košer, že se Zábranský při hlasování nezdržel. Osobně se domnívám, že měli být jak Kmoníček, tak Zábranský z toho hlasování VV vyloučeni, kvůli střetu zájmů.

2 marsch, Zbyňa
Neblbněte, to že se někdo odvolá je jeho legitimní právo. Trestat jej za to přísnějším trestem, to mi přijde úplně mimo, sorry.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
15.03.2019, 15:55
 
Reakce na alkac: Předpokládám, že zrovna mě asi nikdo ne...
O normy nejde. Ale pokud dokáží od stolu z videozáznamu rozpoznat, že je malá stříška problém, měli by to být schopni poznat i při předsezónní inspekci. Jinak si je mohou odpustit a chlebíčky si sníst v teple kanceláře. Smajlík

Dokud budou ochotně udělovat všemožné výjimky ze svých vlastních předpisů, nic se nezmění. Chceš hrát danou soutěž? Splň podmínky. Jinak sorry, je nám líto.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
15.03.2019, 15:30
 
Ještě k tomu trestu pro trenéra. Ten shledávám jako adekvátní, nicméně nemohu se nepozastavit nad konkrétní pasáží odůvodnění:

"K popsanému jednání došlo dle názoru DK ČSLH jednak z důvodu, že na zimním stadionu v Havířově je zcela nedostatečným způsobem chráněna hráčská lavice hostujícího družstva, zejména stříškou, která je příliš krátká na to, aby zamezila dopadu vhazovaných předmětů do prostoru hráčské lavice vyhrazené pro hostující družstvo..."

To bezesporu. A tuto skutečnost soudruzi ze svazu zjistili až nyní? Copak nejezdí před sezónou na inspekce všech stadionů? Proč tedy svazáci netrvali na nápravě takové nedostatečné stříšky?
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
15.03.2019, 15:16
 
Že bude Kondor starší fandit Vsetínu, kde hraje Luboš junior, je pochopitelné. Stejně jako to, že my fanoušci Motoru ho budeme chtít naopak vidět, jak kontroluje hubou tvrdost mantinelů. Smajlík

Cítim ovšem z toho rozhovoru špetku hořkosti, tak taky jednu přidám: To, co hrál Motor loni byl ten pohledný hokej s pukem? Pak díky, mně to stačilo...
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
15.03.2019, 10:22
 
Reakce na VojtaS.: :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) *2...
Nerozpoznals, že už tu s tím většinu lidí dost sereš? To máte jako stranickou povinnost? Něco jako když jehovisti otravují lidi, aby je obrátili na svou víru? Smiř se s tím, že tu většina slušných lidí bolševiky pohrdá. Můžeš to zkusit v HK... Tam mají komouše a estébáky ve vedení, třeba by pro tvé bludy měli větší pochopení.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
15.03.2019, 09:34
 
Reakce na VojtaS.: Hm. Neodhlížel bych ale od toho drobn...
No každopádně naplňuješ skutkovou podstatu trollingu, kterým tohle fórum rozvracíš. Smiř se s tím, že tady se svými politickými názory neuspěješ. Já tu dobu zažil. Naštěstí jen 20 let, ale i to bylo o 20 víc, než bych chtěl.

To "B" v tvém podání jsou obvykle jen lži a výmysly.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
15.03.2019, 09:04
 
Hele chlapi to je marný. Soudruh Vojta (zjevně každý toho jména) se v otázce komunismu chová jako pštros s hlavou v písku. On si ten režim idealizuje, bagatelizuje jeho nedostatky a zločiny a naopak vidí nikdy neexistující přednosti. Oni se soudruzi v tomto chovají jako nějaká sekta, argumentovat nemá smysl.

Tvrdit, že zákony byly možná problematické, ale ve své době legální, je naprostá nehoráznost! To by se dalo říct i o těch norimberských...

Když zítra náš parlament přijme zákon, že každej rudej bolševickej nok se bude vždy v pátek na náměstí bičovat, bude to taky legální a jen možná problematický zákon? OMG! Nejsme jako oni byla velká chyba. Měli jsme je zakázat, nedovolit jim podnikání (vždyť to přece odporuje té jejich zvrhlé ideologii) a špičky, mající na svědomí lidské životy, pověsit. Mají plný huby demokracie a kdykoli se dostanou k moci tu demokracii zneužijí a zničí. Odporná svoloč...
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
13.03.2019, 14:51
 
Já bych nedělal závěry z nějakých fanouškovských výplodů na fórech. Fanoušci zkrátka chtějí věřit, že jejich tým je nejlepší, že soupeři jsou outsideři a všechno nemůže skončit jinak, než úspěchem. Jak to vidí fanoušci, je úplně fuk. Důležitější je, jak to vidí hráči a jak k tomu přistoupí na ledě.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
13.03.2019, 11:57
 
Reakce na HokejLand: Omlouvám se preventivně všem. *2*...
Hmmm. Znám jednoho, který je na ty omluvy podobný kádr. A dotáhl to až na hrad...

Strefovat se do Kohyho, že jen chválí (což navíc není pravda), to ti jde dobře. Přiznat vlastní pochybení už tak snadné není? Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
13.03.2019, 11:51
 
Reakce na HokejLand: Kohi, předpokládám, že tobě se naše...
A že ty si z těch odpovědí vybereš jen to, co se ti hodí. Například bych čekal omluvu Evoorgovi, za ta slova o úletu, když jsi to zjevně byl ty, kdo se mýlil. Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
13.03.2019, 10:45
 
Můj názor je ten, že se v posledních letech první liga velmi vyrovnala a ze čtveřice semifinalistů může hrát baráž kterýkoli. Obě série vidím bez zjevného favorita, kterýkoli z týmů by mohl uspět a do ELH i postoupit. Jinou věcí je připravenost po mimosportovní stránce, tam jsme na tom nejlépe. Jenže za to se postup neuděluje a svaz vždy poskytne milión výjimek ze stanovených předpisů, které se tím stávají zcela zbytečnými.

Já osobně považuji postup do semifinále za svým způsobem splnění povinnosti. Postupem do baráže by pro mě sezóna byla úspěšná, není snadné se tam "jen" dostat, pokud si dobře pamatuji, máme úspěšnost 50 %? Postup do ELH bych vyhodnotil jako megaúspěch.

Naše šance proti Vsetínu bych viděl téměř poloviční, přecejen Vsetín skončil v základní části před námi. Já vím, byly tam ty kontumace, ale prostě byli druzí oni a také mám v paměti ten poslední zápas. Nicméně věřím, že to bude zajímavá a kvalitní série a pokud předvedeme doma lepší výkony než proti Havru a zejména potřebný důraz, máme šanci uspět.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
12.03.2019, 18:38
 
Reakce na Hubl26: Myslím si, že Prostějov má více hráčů ...
Kdepak. Kdo nepozná dřeváka na bruslích, nemůže ani zhodnotit postupové šance dalších týmů... 🤪
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
12.03.2019, 15:29
 
V dnešním valašsko-hanáckém derby o postup favorizuju domácí. Věřím, že PV doma dají.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
11.03.2019, 20:57
 
Reakce na MARSCH: Tak ten popis ukazuje v podstatě jen n...
Mezi řádky jsem vytušil, že si mnozí podle indicií identifikovali údajný zdroj Džejára pohádkáře, jako AV. Ačkoli jsem z osobních důvodů k tomuto člověku ztratil téměř veškerý dřívější respekt, jsem si jist, že ta dedukce, že právě on je tím zdrojem, je naprosto mylná. S pacientem typu Džejára by AV opravdu žádnou komunikaci nevedl. A nemyslím, že by choval vůči Motoru nějakou zášť. Své budějovické kořeny přetrhal, řekl bych, že žádnou loajalitu ani pomoc od něj čekat nelze. Ale ani nemá důvod Motor pomlouvat, nebu mu dokonce škodit. Vinit jej z výše uvedeného by nebylo spravedlivé.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
11.03.2019, 10:49
 
Reakce na =M=Dedek: Kde píšu o ublíženosti a zášti? Je t...
Ok. Máš svůj názor, dál ti ho vyvracet nebudu. Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Dnes nastoupíme opět ve stejné sestavě jako v posledním duelu. V brance však nastoupí Petr Kváča! Přidáme třetí bod a zajistíme...

Pamatujete na hokejovou tombolu 50:50? Dnes budete mít opět možnost vyhrát až 50 tisíc korun pro vás i pro českobudějovickou...

Nemáte lístek na dnešní prakticky vyprodaný zápas se Vsetínem? Nesmutněte, od 13 hodin půjdou do pokladny ještě vrácené...

Nás nezničili, my tu pořád jsme! Motor opět vévodí tabulce návštěvnosti ve druhých nejvyšších soutěžích v Evropě!...

×
×
Dnes v 17:30 | Muži
ČEZ Motor Č. Budějovice
VHK Robe Vsetín