ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "quak" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
22.09.2018, 21:23
 
Hlasy trenérů:
Václav Prospal (Motor): "Věděli jsme, že soupeř ve středu prohrál derby s Přerovem a bude to chtít odčinit. Našim hráčům nemám prakticky co vytknout, snad jenom kromě lepší produktivity. Kdybychom dali góly na 5:1, tak by byl zápas asi klidnější. Prostějov má šikovné hráče a Nouza s Divíškem hosty vždycky dokázali vrátit do hry."

Jiří Vykoukal (Prostějov): "K výkonu našich hráčů nemám výhrady. Poctivě jsme zápas odjezdili. Nakonec se Budějovice v závěru strachovaly o vítězství. Chtěl bych se omluvit za chování našich fanoušků, kteří narušili průběh zápasu."
Zdroj: odkaz
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
22.09.2018, 20:49
 
Já se musím pořadatelů a PS Patrol zastat. Není v jejich silách zasahovat proti skupině takových šmejdů. Nemají na to ani legislativní páky. Tam mají nastoupit těžkooděnci, seřezat tu verbež a ještě je to pak nechat zaplatit. Tihle primitivové si nezaslouží nic jiného, než doživotní zákaz navštěvovat sportovní utkání. Něco se hraje? Ok, tady máš náramek na haksnu a budeš doma. Stejně je sport nezajímá...
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
22.09.2018, 20:32
 
Dnes parádní hokej a to díky oběma týmům. Bohužel jsme hořeli na proměňování šancí, po 2 třetinách měl být stav 5:1, nikoli 3:2. Nakonec jsme se museli o body rvát až do konce, ale po právu zůstaly doma všechny a utkání mě bavilo jako už dlouho ne. V rovnovážném stavu jsme, troufnu si říct, dominovali, soupeř prokázal, že v přesilovkách je v téhle soutěži nejlepší. Hodně se mi líbil Proky, troufnu si tvrdit, že takového Bábu jednoznačně předčil. Nouzík znovu ukázal, že je střelec, doufám, že tomu expertovi z Gottwaldova zaskočila při večeři kost. Sorry, to je prostě hráč, který měl a má hrát za Motor.

Rozhodčí velká bída a do značné míry jejich zásluhou se soupeř držel ve hře.

A nemohu nechat bez povšimnutí dění na tribunách. Vy idioti, pro které je prvořadé dělat brajgl, vyvolávat potyčky a krást si vlajky a šály, uspořádejte sbírku, nechte si vedle stadionů postavit klece, tam se před zápasem nechte zavřít a celý 2 hodiny si rozbíjejte huby dle libosti. My ostatní vám tam necháme instalovat televizi, to kdyby vás náhodou zajímalo, jak zápas dopadl. A je mi jedno, jestli jste z Hané, nebo Budějovic, pro mě jste stejná svoloč.

Bača se na tiskovce za fanoušky omlouval, totéž někteří hráči Prostějova, se kterými jsme se po zápase bavili. Jen nechápu, komu hráči Prostějova jeli po zápase děkovat. Těm opicím, co dělaly (sic) bordel? Fakt si zasloužily (sic) poděkování?!
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
22.09.2018, 16:13
 
Reakce na zdcart: Děkuji za rozhovor s panem Binterem.Kd...
Pan Binter je nezmar. Znám se s jeho syny a vnuky a on ve svých 90 letech ještě lyžuje! Být v tak vysokém věku v takové mentální i fyzické kondici, to je přírodní úkaz. Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
17.09.2018, 11:02
 
Výzva:
Zítra, tj. 18.9. od 17:00 v prostorách VIP salonku BA. uskuteční schůzka vedení s fanoušky. Kromě vedení by měl být přítomen i pan Trenér (sic). Jedná se z organizačních o schůzku s fanoušky organizovanými pod některým uskupením (fanklub, ultras, LG), ale pokud by se chtěl zúčastnit někdo z přispěvovatelů tohoto fóra, nabízíme pár míst k dispozici, řekněme pro "hostující LG". Pokud by se tedy někdo chtěl schůzky zúčastnit, nechť se ozve na email losgaucos@seznam.cz. Pokud by byl zájem velký, přednost dostanou lidi, kteří jsou na fóru aktivní (což neznamená, že mají mít stejné názory), nebo ti, kdo položí nějaký zajímavý dotaz.

A s tím souvisí druhý bod - chcete li se vedení, nebo Trenéra na něco zeptat, můžete tak učinit prostřednictvím uvedeného emailu. Slušně formulované dotazy za vás rádi položíme. O obsahu schůzky a odpovědích na položené dotazy samozřejmě po schůzce poreferujeme.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
16.09.2018, 12:57
 
Já bych Duklu rozhodně nepodceňoval, pro mě je největším favoritem soutěže. Ten tým je dobře poskládanej a dokáže hrát velmi zodpovědně, zarputile a disciplinovaně.

Utkání jsem neviděl, ale body z Přerova jsou super, moc se odtud imho vozit nebudou. Překvapilo mě, že jel penaltu Žiga, mám pocit, že od této sezóny nemusí jet faulovaný hráč, ale kdokoli?
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
14.09.2018, 10:55
 
Reakce na Pítrz: No to by jeden blil, ale ne z Juríka, a...
Souhlas. Svazáci vymyslí totální hovadinu a když na to někdo ve hře zareaguje, je potrestán. Pokud už chtěli hrát prodloužení o další bod za jakéhokoli stavu, stačilo nepřenášet tresty ze základní doby. Ani to nemá logiku. Utkání skončí, body jsou určeny. Proč pak dávat jednomu týmu výhodu ve hře o ten bonusový bod?

A že zrovna Řezníček káže o fair play... Buď má krátkou paměť, nebo nulovou sebereflexi.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
13.09.2018, 12:06
 
Reakce na Siky: Četl jsem o tom v učitelských novinách ....
Možná jsem o tom před válkou mluvil s naším okresním hejtmanem. Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
13.09.2018, 11:56
 
Reakce na Jeníček: ...jářku, Klíma v sestavě Kadaně?? Ne...
Je to myslím jeho synovec. Pokud si pamatuju, jsou to bráchové (dvojčata), co hráli v mládí na Slovensku, pak ve Varech, Tomáš se pak vrátil na Slovensko.

Btw, Petr Klíma má taky dvojčata, hráli spolu v kanadský juniorce, někde jsem o nich četl, ale jestli ještě hrajou hokej nevím.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
12.09.2018, 16:29
 
Reakce na P.XTRM: Tak Heřman dnes nehraje a zraněnej, tu...
Trest je myslím až po 2. vyšším trestu v sezóně a pokud si to dobře pamatuju, tak panenka není vyšší trest. Resp. 2 panenky v 1 zápase automaticky znamenají vyloučení do konce utkání, ale pořád je to jen 1 vyšší trest. Takže tipuji, že mimo sestavu ho dal trenér právě kvůli oslabení týmu zbytečnými vyloučeními.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
11.09.2018, 15:19
 
Koukám, že Kohy není jediný, kdo neumí počítat, Aleš Skok to má v článku několikrát. Smajlík

Edit:
Opraveno rychle. Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
11.09.2018, 13:24
 
Souhlas s Piston, Cr0sbY, MrPesi

2 Jeníček
Já ti rozumím, ale máme tu nové trenéry a z velké části nový tým. To prostě chvíli bude trvat, než si to sedne a než se to riziko chyb sníží na přijatelnou úroveň. Zápasy jako ten včera nás posouvají dál, byť jsou takové dardy pro fanoušky kruté. Ale trpělivost je tady imho na místě. Ale fanoušci prostě chtějí vše hned. Četl jsem fórum Dukly po zápase v Přerově a tam někteří téměř vyhazovali trenéra. A teď jsou na hrušce, tak to prostě chodí.

2 zmetek
Nějak ti nerozumím. Na jedný straně píšeš, že tam bojovnost byla, na druhý, že ten pokřik chápeš. Ten byl slyšet již chvíli před koncem, podruhé při "děkovačce". Ty uvozovky tam jsou proto, že to byla spíše děkovačka od hráčů za podporu, které se jim v zápase navzdory výsledku dostávalo. Přijeli zatleskat kotli a slyšeli "bojujte za Motor", což evokuje to, že nebojovali. To je to, co mi vadilo, ne to, že jim někdo nezatleskal. Ale už bych to nechal, prostě to část fanoušků vnímala jinak. Tak třeba aspoň ubydou ty někdy až trochu úsměvné pochvaly od hráčů, že v ČB jsou nejlepší fanoušci na světě.

2 DaveMotor
Tak tady se zjevně neshodneme. Pro mě ty chyby a přečíslení pramenily spíše z toho, že jsme moc chtěli. Z mého pohledu se dalo klukům vyčíst ledacos, ale bojovnost ne. Bruslili jsme s nasazením až do konce. Jiná věc, je, že se třeba některým nechtělo bránit. Z první branky mnozí vinili Žigu, ale z mého pohledu měl větší podíl Novák (myslím tedy, že to byl on), který toho najíždějícího hráče za červrnou měl, viděl ho a normálně se na něj vyflajzl. A takových momentů tam bylo víc. K tomu jsme se nechali hloupě vylučovat, s takovým soupeřem nemůžeme hrát tolik oslabení. A kde nás Dukla (zase) předčila je důraz a agresivita, tam jsou prostě pořád napřed. Když jsem viděl, jak tam pár minut před koncem mladej Chlubna sestřelil Žigu...
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
11.09.2018, 12:02
 
Reakce na KohyCZ: Byla "teprve" devátá ;)...
Takový statistik a mýlí se. Houby, desátá byla. 1 + 4 + 4 +1 = 10. Smajlík
Edit: sorry, pozdě...
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
11.09.2018, 09:14
 
Reakce na DaveMotor: Myslím, že naprosto adekvátní reakc...
Ten pokřik byl prostě špatně. A nebyl, jak psal Buben, zdaleka jen od ultras (a ani oni to neřvali všichni), bylo to i dost lidí v dresech, lidi z fanklubu...

Mě to mrzelo. Vžijte se do pocitů hráčů, kteří na ledě nechali všechno, snažili se do poslední minuty dát v tom frustrujícím zápase aspoň jeden gól pro fanoušky a ti na ně pak řvou, že nebojovali. Kolik lidí tu psalo, že když uvidí bojovnost, porážka jim nevadí? Kecy...

Já chápu zklamání, sám jsem byl frustrován a hodně. Dukla je největší rival v soutěži a dostaneme takovou šišku, navíc jubilejní desátou. Asi osmiletý tlustý chlapeček s tatínkem v teplákách na nás po gólech ukazovali fakáče, prostě zápas, který by fanoušek nejraději vytěsnil z paměti.

Jim vyšlo vše na co sáhli, dali hezký góly a gólman nás vychytal. Věřím ale, že se poučíme a příště to bude lepší. Beru to jako lekci. Proti lepším soupeřům je takhle naivní hokej sebevražda a pokud máme uspět, budou nás v baráži čekat lepší soupeři. Tím neříkám, že máme hrát beton, to nesnáším, ale někdy trocha trpělivosti není na škodu. A to i od nás fanoušků. Hrálo se 2. kolo...
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
10.09.2018, 20:48
 
Reakce na Ja1: Tohle je prostě ostuda a jen doufám že do...
Kartáč můžou dostat (a taky dostanou) za naivní chyby, nedobruslování útočníků soupeře, laciné branky, nebo neproměňování šancí. Ale bojovnost?
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
10.09.2018, 20:42
 
Reakce na Placido: A proč nebyl výborně připraven i Moto...
A co by sis představoval? Je druhý kolo. Máme dělat závěry z jednoho debaklu, vyhazovat trenéry, nebo snad vyhrožovat vedení?

Každá série jednou skončí, ani tenhle komplex Dukla nebude navěky.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
10.09.2018, 20:34
 
Jinak těch porážek v řadě bylo už deset, ne?
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
10.09.2018, 20:32
 
No, holt nezmrznu...

Jako lekce velká a krutá, 2 chyby a 2 inkasované branky, pak jsme to otevřeli a hráli místy až trochu naivní juniorský hokej.

Pokud na Vysočině postrádali gólmana, my jim ho (nikoli poprvé) našli. Zachytal jim výborně.

Cením si toho, že jsme to nezabalili ani v okamžiku, kdy bylo jasné, že dostaneme šišku.

A po zápase jsem se styděl. Za všechny srdcaře kteří na konci řvali "bojujte za Motor". Pokud někdo neviděl bojující tým, měl by navštívit očaře. Frustrace z porážky by neměla zatemnit mozek. Sorry Pajky, Dejve a další, ať už v dresech, či bez nich. Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
10.09.2018, 16:42
 
Z ČB, jakákoli výhra. Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
10.09.2018, 16:00
 
Věřím, že po 9. porážkách v řadě dnes Vinny Motor pořádně namotivuje. Dukla má dobrej tým, navíc čekám, že nás Vlk bude chtít otestovat a budou nás mít snahu seřezat.

Motivační sázka - když dnes vyhrajeme, pojedu na příští utkání v Iglau na kole. Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

#OHLASY: ??? Útočník Motoru Miloslav #Čermák vyslal ve třetí třetině nenápadnou střelu, kterou nakonec rozhodl celé utkání. Nejen...

Zvládli jsme to. V šestém kole jsme porazili @LHK_Prostejov 4:3, když vítěznou branku vstřelil ve třetí třetině Miloslav #Čermák....

#ROZHOVOR: Bývalý kondiční trenér Motor Arnošt #Binter v červenci oslavil devadesáté narozeniny. I nadále zastává několik funkcí,...

#PREVIEW: 6. kolo @LHK_Prostejov V tomto týdnu nás čeká teprve první utkání. V sobotu od 17:00 hostíme...