MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "quak" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
24.12.2020, 17:41
 
Přeji všem krásné Vánoce a do nového roku hodně zdraví a ať se svět brzy začne navracet do podoby v jaké jsme jej znali před tím čínským šmejdem.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
04.11.2020, 16:57
 
Reakce na Paav: Off topic: Kdo má rád válečné filmy a se...
Dík za tip, na tohle se budu těšit!

Jinak bych rád vyjádřil upřímnou soustrast rodině pana Turka. Fajn chlap, který toho o budějovickém hokeji věděl hodně a zůstane tu jako vzpomínka řada skvělých knížek.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
04.11.2020, 15:17
 
Reakce na MARSCH: Z tohohle důvodu ne....
Smajlík Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
02.11.2020, 17:35
 
2 matahar a mcdavid
Jo, tu chválu jsem zaznamenal. Úsměvné je, že i od lidí ze svazu, kteří o něm ještě nedávno mluvili se značným despektem. Já ho moc nemusím, ale pokud měl nějaký podíl na tom, že se v někom probudil zdravý rozum, budiž mu to přičteno k dobru.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
02.11.2020, 17:04
 
Podle Twitteru hovnivála z agentury pro sport se při splnění podmínek mohou znovu rozjet sportovní soutěže. Detaily zítra ráno v 10 na TK.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
02.11.2020, 12:52
 
Tak trénovat na ledě snad už zítra. Někdo má na rozdíl od ministra tělovýchovy Plagy alespoň zbytky rozumu.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
29.10.2020, 13:20
 
Reakce na =M=Dedek: Definuj tvrdý Lockdown. Pojedou "fab...
Jj, zavřou to včetně fabrike a ekonomike. Výjimke budou drůbežárne a uzenine, protože voliče musí dostat nažrat. A ještě zůstanou nezavřené řepke. Ty už zavřené byly(i) a virus to nezastavilo. Navíc je mají rádi motýle.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
29.10.2020, 09:09
 
Reakce na =M=Dedek: Milé Játro Už jsem to psal jednou. ...
5 pracovních dnů je opravdu spíše minimum. Kamarádka byla pozitivně testována s výsledkem v pátek (více než týden poté, co ztratila čich a chuť). Její manžel se dostal na test další týden ve čtvrtek a výsledek se dozvěděl v pondělí večer. Jsou regiony, kde se na test čeká přes 10 dnů. K čemu je pak slavná eRouška, když se informaci o tom, žes potkal někoho nakaženého, dozvíš po 2 týdnech?

Smysluplnost a logiku opatření krásně dokládají záběry ze včerejška, kde MP pokutovala a vyháněla stánkaře prodávající venku výzdobu hrobů na "dušičky". Měli (prodejci i zákazníci) rozestupy, roušky, dezinfekci, ale jsou asi pro šíření nebezpečím. Oproti tomu v kamenných obchodech i velkých centrech si stejný sortiment koupit lze, tam je to asi bezpečné. Skoro by vládu jeden podezíral, že to bude mít co do činění s faktem, že Bureš vlastní síť květinářství Flamengo a největší velkoobchod se stejným sortimentem Storge...

Normální člověk se podřídí v lecčems, ale musí mít přesvědčení, že to má smysl, potřebuje znát data a vidět logiku těch opatření, ideálně pak mít důvěru v instituci, která je nařizuje. Jenže těžko věřit premiérovi, který lže jak hubu otevře a je schopen křivě přísahat na zdraví svých dětí, nebo ministrovi, který nedodržuje vlastní nařízení. Obávám se, že se tvrdému lockdownu nevyhneme.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
23.10.2020, 09:49
 
Je tu prosím vás někde Switch? Potřeboval bych se na něco zeptat... Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
21.10.2020, 16:03
 
Reakce na Zbyna-CK: mě by jen zajímalo, kde vezmeme příš...
Myslíš, že Burešovi záleží na lidech? Na tom, co bude za rok, za 3 roky, nebo dokonce za 10?

Ten řeší pouze damage control směrem k příštím volbám. A teď se jen tiše modlí, aby do problémů spadly i ostatní státy a měl se jak hájit. Protože ti čo mali priísť nepřišli...
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
16.10.2020, 09:11
 
Reakce na Paav: Na jednu stranu s tebou souhlasím (vše t...
Souhlas. Sport a zábava mají velký význam pro psychiku. K tomu stres, obavy o zdraví i existenci a zaděláváme si na problémy. A že je stres příčinou řady chorob od kardiovaskulárních po onkologické je prokázané.

I na to by měl být brán zřetel, stejně jako na ekonomické hledisko. Pokud si ekonomiku zničíme, v horizontu pár let drasticky ubydou peníze na zdravotnictví a budou umírat lidé, na jejichž nákladnou léčbu nebudou peníze.

Vláďa řekne, že ekonomiku zavírat nechce, ale mám pocit, že pro ně je ekonomika pouze průmysl. Zapomínají, jak velký podíl mají služby a obchod. A když neustále straší lidi se svým "stay at home“, tak to právě na tato odvětví bude mít drtivý dopad.

Neříkám, že to mají nechat rozjet bez regulace, ale je třeba to posuzovat komplexně. Bohužel, epidemiologové většinou řeší jen nákazu. Takový Flegr určitě je odborník ve svém oboru, ale považuje za samozřejmé, že mu univerzita (stát), každý měsíc pošle výplatu. Jenže na tu i na jeho granty musí vydělat produktivní ekonomický sektor. Tenhle typ lidí mi často přijde odtržen od reality.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
14.10.2020, 10:51
 
Ani se mi nic psát nechce. Tak jen připojím souhlas s Marschem a Carramelou.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
13.10.2020, 15:58
 
K tomu, jak tahle vláda funguje věc, která se přímo týká sportu:

"U profesionálů připadá v úvahu uplatnění ustanovení, že se omezení netýká osob v zaměstnání nebo společně vykonávajících podnikatelskou činnost. Přesný výklad ministerstva zdravotnictví ale zatím Národní sportovní agentura k dispozici nemá a specificky sportovcům nařízení výjimku neuděluje."

Podotýkám, že je to již týden, co k zákazu sportu došlo. A ani ten kašpar Hnilička stále neví co a jak...

odkaz
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
11.10.2020, 19:51
 
Individuální kvality soupeře jsou jinde, to bylo vidět v pp i v nájezdech. Ale jinak z naší strany dobrý zápas. Marek ukázal, že může být oporou, hodně se mi líbila Prokyho lajna, Soptík a Christov. Zlepšuje se Sege. Naopak kdo je pro mě zklamáním je Allen. Slabej v osobních soubojích, chybující a někdy mi přijde i laxní. Pokud tu byl natírán Proky za Plzeň, tak dnes jde vyrovnání za Connorem.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
09.10.2020, 18:09
 
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
09.10.2020, 17:07
 
Reakce na Ivánek48: Při čtení názorů na zdejším fóru se ...
Vir může za naprosto chaotickou komunikaci Prymocheta, o Vojtěchovi s Burešem nemluvě? "Nová opatření se vyhlašují vždy ve středu, ne, zveřejním to v pátek, tedy tentokrát už už ve čtvrtek." Si pak mohou stěžovat na vyjádření Šmuclera s Pirkem, že pak údajně kvůli nim lidé opatření nerespektují. Lidi zvládnou lecos, ale musí sami uvěřit tomu, že to má smysl. A ten chaos a naprostá nelogičnost v moha ohledech přispívají k pravému opaku.

Motor může s Kometou v neděli hrát, ale trénovat a mít rozbruslení před odjezdem nesmí. Můj ty bože... Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
09.10.2020, 16:36
 
Reakce na Tveety: z webu Hluboká Knights: "Každoroční se...
Imho zbytečná debata, protože v Prymochetově podání určitě nejde jen o led. Takže u stadionu bez střechy by jako problém shledal třeba společné šatny.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
09.10.2020, 13:23
 
Kromě jiného řekl, Prymochet, že ty hokej a fotbal zavřeli jen proto, aby nemuseli dělat výjimky. A že je to jen na 14 dní. Pak že se bude zase hrát, ale bez lidí. Je to přitom 14 dní, kdy stejně chlácholil lidi, že se bez fanoušků bude hrát jen 2 týdny. Budiž, situace se mění, všchno bych bral. Ale proč hokejisti nesmí ani trénovat, to se pochopit nedá! A také to ukazuje jak slabá je ve skutečnosti pozice hokejovýho svazu a té slavné Hniličkovy agentury. Ještě nekdo věří, že letos půjdeme na hokej?

Kdo někdy systematicky trénoval ví, co udělá 2 týdny pauza. Takže nezbývá, než tým rozdělit na skupinky a trénovat alespoň kondici venku. Dá se běhat, činky ven, nějaké kruhové cross-fit tréninky atd. Věřím, že už na tom kondiční trenéři pracují.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
09.10.2020, 12:49
 
Reakce na MARSCH: Ono by nedoslo ani k tem povinnym rous...
Přesně tak. Roušky začaly být tématem až v okamžiku, kdy jejich výroba lidmi doma zaručila, že vládu nesemele jejich nedostatek. Dokonce se mnozí v té době vyjadřovali, že roušky nemají smysl. Včetně jednoho zmocněnce, eh pardon - ministra.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
09.10.2020, 10:20
 
Reakce na kursor: Já to mám tedy přesně naopak. Právě (n...
Podle mě to Mrsk myslel z hlediska šíření. Když má člověk chřipku, je v podstatě každýmu tak zle, že ho to nutí zůstat doma. Kdežto lidi, kteří jsou bez příznaků a neví tedy, že vir mají, mohou fungovat jako přenašeči.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Jak si Motor vede po 34 odehraných zápasech v týmových a individuálních statistikách???hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Bývalý útočník Michal Hudec byl velkým oblíbencem českobudějovických fanoušků. Na jihu Čech hrál 5 sezon a hned 3x pomohl týmu do...

Na Spartě jsme po nepovedené třetí třetině prohráli 2:6. REPORT??hcmotor.cz/zapas.asp?id=S…

Proti @HCSpartaPraha vyjedeme v této sestavě! ?? #hcmotor #nejenhokej #dnesnisestava @telhcz