ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "tuppu" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
12.10.2019, 21:36
 
Reakce na Kellewan: Hlavně mi přijdou letos po nějakých ...
A co je navíc super je to, že v každém utkání vynikne jiná pětka.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
12.10.2019, 21:22
 
Reakce na Amper_: "Postupně jsme hru stáhli na tři lajny...
Tak je pravda, že zatímco soupeři mají většinou maximálně dvě slušné lajny, tak u nás jsou na tuhle ligu nadprůměrné všechny čtyři. A tady vidím ten rozdil, který rozhoduje dost zápasu v náš prospěch.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
11.10.2019, 19:18
 
Reakce na MaartyJay: Zdra chlapi, jedna technická - je n...
odkaz
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
09.10.2019, 22:58
 
Reakce na jeníček: ...pouhá reakce na tuppu! ..A myslím,...
??? Vysvetliš? To by mě zajimalo. Dost možná mám dlouhý vedení.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
09.10.2019, 20:05
 
Vida Chomutov se s Porubou nemaže tak jako my.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
07.10.2019, 20:52
 
Reakce na zbyna-ck: Zajímavá věc - kdyby se teď šlo do n...
Jihlava to urve, má zkušené hráče. Ale pozici nemá moc slavnou. Při pohledu na tabulku je třeba ocenit ten obrat z Přerovem a zejména dnešní výhru. Tam pod náma je to dost nabouchaný, od 3. do 12. místa rozdíl 6 bodů. Kdo prohraje, jde klidně o 4 místa dolů a naopak. Teď by to chtělo ještě párkrát neklopýtnout a udělat si klidnou pozici s větším náskokem. Ti pod námi se budou o body obehrávat navzájem.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
07.10.2019, 20:20
 
Reakce na MARSCH: Poruba zase dle statistik tahá ve všec...
Jsou na vlně.

Jinak si ještě někdo myslí, že naši gólmani neumí podržet?
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
05.10.2019, 21:24
 
Pořád dokola a pořád dokola. Už mnoho let se dokážeme oddělat v takovýhle zápasech fyzicky i psychicky. A že jich je. Dřeme dvě třetiny jak otroci a výsledkem je jednogólový náskok po dvou třetinách. Pak už síly docházejí a hra se opticky vyrovná a na nás padne tíživé vědomí toho, že soupeři stačí jedna šmudla a vynaložené úsilí jde do kytek. V té třetí třetině tam tenhle strach o výsledek na nás ležel a s postupem času jsme dost možná pod tímhle tlakem zejména v obranném pásmu hráli dost divoce. Už před tím vyrovnáním jsme tam pustili Porubu do dvou slušných šancí, které zazdila. Nakonec i před vyrovnávcím gólem to několikrát vypadalo, že puk dostaneme za modrou, ale nepovedlo se.
A góly nedáváme imho proto, že jak už tu někdo psal, to naše zakončení je jednak nepřesné, jednak složitější, než by mohlo být a hlavně bez překvapení. Pořád si to musíme srovnat nebo vymyslíme nahrávku, která se adresátovi nabalí na hůl. Na to, kdy jsme naposled dali góla z překvapivého bekhendového nahození, si ani nevzpomínám a vlastně ani na nějaký kloudný bekhendový pokus. Výsledkem naší hry je,že jsme mančaft, který má zdaleka nejvíc vynaložených sil na jeden gól.

Před pár dny jsem tu psal, že bych Porubu nepřeceňoval. A z hlediska herní stránky vůbec na čelo tabulky vůbec nemá. Ale ve středu s Jihlavou a dnes s námi uhaluzili dohromady 5 bodů jen díky destrukci. Koneckonců i v "indexu štěstí" ve statistikách na hokej.cz jsou vysoko na hodnotách, které se nedají dlouhodobě udržet. Ale zatím jim to vychází.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
04.10.2019, 19:35
 
Reakce na kursor: A šlo by ti to přes ústa, být kapitáne...
Ono to taky předpokládá, že i ti rozhodčí, lékaři, policajti, učitelé a další odvádějí sami svou práci na vysoké úrovni. Což se nedá říci o většině rozhodčích v pralese. Ale to jsme zase u té konkurence. Když není kde brát a píská, co má ruce, nohy a píšťalku, pak to taky podle toho vypadá.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
02.10.2019, 21:45
 
Reakce na Evoorg: Já jsem na to v sobotu hodně zvědavej....
Já bych zatím Porubu nepřeceňoval. Je to slušný mančaft s výbornou elitní lajnou, ale s výjimkou dnešního zápasu hrála taky spíše se spodkem tabulky. Pokud potvrdí fazónu i v zápasech s námi, Přerovem, Litoměřicemi a Vsetínem, pak to bude něco znamenat. Ono vůbec první hodnocení mančaftů bude možné až po 15 kole, kdy budou mít všichni odehráno se všemi, protože ty rozestupy zejména od 3. do 8. místa jsou minimální.

Nicméně v sobotu si budeme muset dát pozor na vylučování, přesilovku mají díky Svačinově lajně výbornou a bude nutné proměňovat šance, na to dnes dojela Jihlava.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
29.09.2019, 21:55
 
Extraliga má odehráno teprve 6 kol a to nic není, ale vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby sestupujici vyšel z té skupinky, která se zatím poskládala od 11 do 14 místa. Stáří repetenti posledních baráží Litvínov a Pardubice, nováček Kladno a Zlin, který letos odstartoval mizerně.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
28.09.2019, 21:35
 
Jinak ten dnešní obrat má velkou hodnotu v tom, že kdyby to dnes bylo za 0, tak jsme byli šestí a před sebou zápasy s Chomutovem, Porubou, Vsetínem a Havířovem.

Kloučka nehodnotím špatně. Sice v těch gólech měl prsty, ale měl spoustu těžkých zákroků včetně závěru a dotáhl to na velmi slušných 94%.

Tahle výhra může dát mužstvu sílu.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
28.09.2019, 19:32
 
Takový konec si ten Přerov asi nezasloužil. Ale 3 body jsou doma Smajlík
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
25.09.2019, 20:15
 
Super, tak my investujeme každý rok 50 mega do mančaftu, do nadprůměrných hráčů, kteří nakonec, přijde mi, jsou otrávení z toho, že se vůbec musí hrát základní část a pleskat se tam tak s dvanácti uskupeními neumětelů a pak třemi jakž takž soupeři. Takhle to totiž už několik let vypadá. Hrajeme s těžkým soupeřem? Pak zapneme, ukážeme sílu a přivezeme body třeba z Jihlavy. Hrajeme proti slabšímu? Pak přemýšlýme, jestli by se nedaly pošetřit síly. Na Ústí a Kadaň dobrý. Ale tyhle bruslivý mladý mančafty Benátek a Litoměřic nám to baštit nebudou, o tom se zejména s těmahle dvěma mančafty přesvědčujeme každý rok. A přijde mi, že v úplně stejném módu je obecenstvo - přetrpět základní část, zatleskat v ní za povinnou výhru. Divácká atmosféra v BA je mnoho posledních měsíců slabá.

Posílit obranu? Renda hrál celou karieru extraligu a zkušeností má jako málokdo jiný. Sege hrál extraligu stabilně v posledních dvou sezónách a neztratil se tam. Čenda byl loni jeden z nejspolehlivějších beků soutěže. Každý v téhle lize by chtěl takové beky.

A v útoku jako jeden z mála drží prapor 40 letý pardál Šimánek. Ostatní jak na houpačce. Holec, extraligová posila, je utopený ve 4. lajně. Proč ho nezkusit třeba se Šimim? Hokejové myšlení mají oba.

Poruba narozdíl od nás jede. A jede proto, že vedle kanonýra Svačiny mají dalších 19 kluků, který jdou do zápasu, že chtějí porazit každého. A je jim jedno jestli je to to Kadaň nebo někdo z čela. My jdeme vynaložit co nejmenší námahu.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
23.09.2019, 20:22
 
Reakce na alkac: Vyrovnali v šesti - počítám, že půlka m...
Bohužel ten regionální jihočeský hokej už léta skomírá. Nevím, co kdo dělá špatně, ale neí to dobrý ani pro =M=. Vždyť kolik výborných hráčů přišlo v minulosti právě z Písku, Tábora nebo Jindřicháče.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
23.09.2019, 20:13
 
Tahle výhra se taky počítá. Není ani tak důležité, jak se ke 3 bodům dojde, ale spíš to, že si je můžeme dnes večer naložit do autobusu. Jakákoli výhra z Jihlavy bude vždy cenná. Takže za mě dobrý. Smajlík
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
18.09.2019, 20:47
 
Reakce na Hukoth: Jihlava v pondělí zafungovala jako čid...
Čidlo systému včasného varování nezafungovalo
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
18.09.2019, 20:26
 
dostat 3 góly ze 4 nájezdů je prostě, s tím se nedá uspět. Smajlík
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
18.09.2019, 20:07
 
To Ústí je dobře marný. Druhá nakládačka za 48 hodin
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
16.09.2019, 19:48
 
Teď ještě, abysme podobnou formu měli i v březnu a bude to dobrý.

Hlavně nepodlehnout pocitu uspokojení.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Slečny, dívky, ženy, dámy, opět se na vás na hokeji těšíme a opět pro vás máme připravenou speciální cenu vstupenek, dárek a...

Motor jede! V letošní sezoně nebodoval zatím pouze jednou a poradil si i se snaživým nováčkem ze Sokolova. Všech 5 gólů a další...

#REPORT: Motor - @hcsokolov 4:1Nováček jsme porazili i díky dvěma brankám Lukáše Endála. bit.ly/31p6xrz

Vybojovali jsme to, nováčka @hcsokolov jsme porazili 4:1! ???? #CEBvSOK #chanceliga

×
×
Dnes v   | U20
Piráti Chomutov
ČEZ Motor Č. Budějovice