MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "tuppu" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
31.08.2020, 18:24
 
odkaz

Liberec taky out
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
14.08.2020, 20:54
 
Ten systém určení postupujícího v národní lize pro letošní sezónu mi přijde rozumný a spravedlivý. Byl jsi nejlepší za 7 měsíců a 60 kol snažení, postupuješ. Tečka. Tak by to dle mého mělo být pořád. Play off je sice vzrušující soutěž, ale těch náhodných efektů, které mohou tým připravit o výsledky celoroční práce je dost. A to se nebavím o Covid19.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
23.07.2020, 18:01
 
Reakce na Zbyna-CK: ten plán tady nikdy nebyl. Sází to o...
Vůbec nechápu tu argumentaci o zákazu hokeje vztaženou k nízkému počtu nemocných v nějakém regionu. Co nám bude platné, že tady nejsou nakažení, když stačí aby byla vážnější situace v nějakém regionu (třeba VČ) a najednou by HK a PCE musely odložit třeba 10 zápasů. Pak by regulérnost soutěže byla dost vážně narušená. Koneckonců dnešní ukončení fotbalové skupiny o záchranu s dopadem na postupující a nesestupující bylo o výskytu Covid v jediném regionu ČR. A to, že dnes nejsou někde nakažení ve velkých počtech neznamená, že tam za 3 týdny být nemohou. Koneckonců JČ jsou např. hlavní dovolenková destinace pro celý zbytek ČR.

Osobně bych se nedivil, kdyby nastal scénář, že sportovní ligy by v nadcházející sezóně odehrály pár kol. Všechno je možné.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
31.05.2020, 13:29
 
Reakce na Phil-the-Thrill: Takhle zářil nejlepší útočník...
Na ty akce je radost koukat. Na druhou stranu, spousta těch akcí vznikla po situacích, které extraligoví obránci nevyrobí. Ale je šikovný a potenciál má. Věřím, že se prosadí i v nadpralese. Smajlík
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
04.05.2020, 18:39
 
Uzavřít a rozšířit extraligu? Kdepak, nejvyšší soutěž potřebuje čistku:

odkaz
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
03.05.2020, 13:51
 
btw, dnes je to na den 35 let, kdy jsme naposledy vyhráli domácí MS. Až z odstupem času se ukázalo, jak silný tým tehdy Kanada měla
odkaz
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
01.05.2020, 19:04
 
Tak jsem si včera přečetl záměr o nesestupu a tím moje motivace počkat si na posily do půlnoci klesla na nulu a šel jsem spát. A až teď jsem zjistil, že bylo představeno všechno to, o čem si vrabci už mnoho dní povídali na střechách a nic jiného.

Nevím jestli bude ohlášen časem ještě někdo další, nicméně se současným kádrem se kloním k názorům těch, kteří poukazují na nezkušenost aktuálního kádru. Zkušenost s extraligou větší než malou má tak 6 hráčů. Jonák, Voženílek, Pýcha, Slováček a řada dalších jsou sice mladí, šikovní a perspektivní a časem z nich můžou vyrůst opravdu dobří hráči, zejména pod dohledem VP, ale těžko od nich čekat, že budou v příštím ročníku rozhodovat zápasy. Navíc, jak tu zaznělo, v e-lize bude na všechno mnohem méně času. Těch hráčů, kteří mají se soutěží zkušenost, vezmou to v rozhodující fázi na sebe, nepo.erou se, když se třikrát za sebou prohraje, máme minimum. Hráče jako je Hubl pro Litvínov, Gulaš pro Plzeň, Rachůnek pro Vary, nebo Smoleňák pro Hradec by to chtělo mít taky. Ale třeba ještě není všem dnům konec . Na druhou stranu, když se nebude sestupovat, tak bych se nedivil vedení, kdyby chtělo pošetřit rozpočet. Jakkoli ten navržený model je strašná 3,14čovina, tak pro nás je v danou chvíli docela výhodný.

Jsem zvědav, zda soudruzi ze svazu ten model dodrží. Krásně si dovedu představit, že až si šéfové klubů v létě roku 2022 uvědomí, že se může stát, že po odehrání sezóny může jít téměř 1/5 mančftů dolů, jistě rádi model přijatelně upraví. Že se tím liga i náš hokej bude sunout někam třeba na úroveň Polska jim bude zřejmě jedno. A že bude liga na náklady levná? Existuje pořekadlo, že co nic nestojí, za nic nestojí. Bohužel majitelům řady klubů, kteří chtějí mít svůj pohodlý zaprděný píseček totiž moc nedochází známá věc, že kvalita se musí adekvátně zaplatit. Raději budou hrát soutěž nevalné úrovně, hlavně když to bude soutěž nejvyšší. Že nebude náš hokej nebude mít žádný kredit jim bude a již je zřejmě jedno.

 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
19.04.2020, 09:26
 
BTW nepamatujete si někdo, jestli v těch TOP 100 hráčích CHL z toho co už zveřejnili, byl náš padre?
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
13.04.2020, 19:00
 
Ze zpravodajství:

Na Tchaj-wanu se o víkendu začaly hrát ligy v baseballu a fotbalu. V době pandemie koronaviru se tak asijský ostrovní stát přiřadil k hrstce zemí, v nichž pokračují profesionální sportovní soutěže. Diváci do hlediště nesměli, o atmosféru na baseballovém stadionu se však postarali bubnující roboti a dojem ještě větší zaplněnosti dvacetitisícových ochozů vytvořily figuríny fanoušků. Smajlík
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
11.04.2020, 10:04
 
A všechno nejlepší Bělmovi k 50 Smajlík
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
11.04.2020, 10:03
 
Ono je dost možné, že v současné ekonomické situaci jich nakonec v CHL bude zase třeba jen 16. Když si člověk přečte třeba jen o problémech takového Ústí.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
28.03.2020, 17:33
 
Reakce na Zbyna-CK: tyhle úvahy je potřeba dělat v konte...
Máš samozřejmě pravdu, v podstatě se západu teď tahle nenažranost vrací. Pokud si z toho aspoň trochu vezme poučení, bude dobře. Jistě, že Číně, Vietnamu, Bangléši a dalším se to vyrábí za pár babek, když kašlou na bezpečnost práce, ve fabrikách zaměstnávají děti, s dopadem na životní prostředí si hlavu nelámou apod. A Evropa to vesele kupuje a ještě si k tomu alibisticky libuje, že třeba znečištění ovzduší je u nás v porovnání s asijskými aglomeracemi nasrovnatelně nižší. Bohužel za všechny tyhle negativní efekty, které provází tu nízkou cenu těch bot, triček, papíru ... nese spoluzodpovědnost, jenom se k ní nehlásí.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
28.03.2020, 16:40
 
Reakce na Drew: No, vztah k Číně by měl být v současnost...
Souhlas. A nejvíc mě na té situaci se.e to, že teprve v případě takovéhle krize zjistíme, že u materiálu, který zachraňuje životy mnoha lidí jsme téměř stoprocentně závislí na dovozu odjinud a neumíme si vyrobit strategické pomůcky a pak za ně platíme miliardy Číně. Klobouk dolů před ČVUT a dalšími, kteří rychle a zpočátku na koleni začali dávat dohromady výrobu respirátorů, ochranných štítů a dalších pomůcek, abychom aspoň z části pokryli potřebu z vlastních zdrojů. Tahle krize ukazuje, že by se svět měl zamyslet nad tím, zda přesunout výrobu téměř všeho do Asie, byla úplně moudrá myšlenka.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
24.03.2020, 19:56
 
Koukám, že se tu vede čilá diskuse o sponzoringu. Nicméně já jsem se z historické nostalgie a asi i mírného masochismu prošel tím šíleným závěrem naší první pralesní sezóny 13/14, kdy jsme se zachránili až v předposledním kole play out a v článcích k těm zápasům jsem našel mimo jiné dvě zajímavosti, které jsem netušil. Jednou z hlavních opor Berouna v play out byl mladík Jakub Babka a Kadaň v brance držel obstojnými výkony Jan Strměň.

A mám dotaz, jak vzpomínáte na tu 1. sezónu, kdy jsme jakžtakž začali, pak jsme prohrávali jeden zápas za druhým o gól při poměrech střel na branku 45:20 a podobně, abychom se vzchopili dlouhou šňůrou zápasů bez prohry v poslední čtvrtině a poté opět zkolabovali v první půli play out a nakonec se báli až téměř do konce?
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
22.03.2020, 18:28
 
odkaz
okénko do historie
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
18.03.2020, 20:21
 
Taky bych to viděl na tyhle dva, byli by super. No a Guliho bychom asi nezaplatili.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
18.03.2020, 20:16
 
Reakce na MrPesi: Špatnej by nebyl ani ten Kotala. Dobrý...
Je otázka, proč Korkiakoski a Kotala, když jsou tak dobří, hrají pořád jen prales.

Já bych spíš začal alespoň částečně redukovat tu ČB kolonii v našem B-týmu na západ od nás.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
18.03.2020, 19:40
 
A tohle všechno byl jen sen a zítra v 17:30 hajdy na Třebíč.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
09.03.2020, 20:37
 
Slavia - Třebíč na střely 25:43. Mě nejde do hlavy, jak mančaft, který v lednu válí, vyhraje u nás, najednou takhle nepochopitelně zkolabuje. Jestli se sešívky rychle nevzpamatují, tak pro ně sezóna skončí dost brzy.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
07.03.2020, 22:05
 
Na první zápas mezi chlapy chytal obstojně. V první třetině parádně vyřešil situaci 2-1. Víc se to od něj odráželo, ale s postupujícím časem bylo vidět, že nabírá jistotu.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motoráci se s nákazou nemocí covid-19 vypořádali dobře, a tak teď mohou pomáhat těm, kteří jsou právě nemocní ??...

!?Pozor, změna! Zítra s Plzní hrajeme až od 18:30. Utkání bude přenášet ČT Sport. Preview na zápas si můžete přečíst na tomto...

45. narozeniny slaví bývalý obránce Vladimír Gýna. V ČB 3 sezony, 88 zápasů, v nichž dal 6 gólů (3 v přesilovkách, 1 vítězný) a...

50. narozeniny slaví Arpád Györi. V ČB 6 sezon, 196 zápasů, v nichž zaznamenal 29 gólů (3 v přesilovce, 3 vítězné, 2 remízové),...

×
×
Dnes v 18:30 | Muži
HC Škoda Plzeň
Madeta Motor Č. Budějovice