MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "vrby1928" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Dneska v Benátkách taky nad střídačkama min 20 lidí, a že by to byly skyboxy se říci nedá. Taky to maj za 100 tisíc?
 
 
 
Co je to zase za joudu v Ptejte se? Novotný....!!!! By mě zajímalo, zda když pořád řeší ty permice, sám nějakou má? Jednoznačně to ale není Motorák, protože to co tam řeší je asi to poslední, co každého fanouška Motoru nyní zajímá.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: v Pardubicích stále sněží, stále sně...
Tam je to samej Maradona, ať je přeloží do fotbalovýho týmu a Slávka má po titulu Smajlík
 
 
 
No hlavně by si na zítra měli domluvit zápas. Protože takhle je nestihnou odehrát a pak se jim budou body dopočítávat, nebo spíš nedopočítávat. To je lepší ty zápasy hrát a mít šanci na body. V tomhle by nyní měl zasáhnout svaz nebo asociace. Zbylé týmy by spolu měli mít povinnost hrát, protože čím bude liga dál, tak ty týmy, co mají hodně bodů budou kalkulovat, zda hrát nebo si radši nechat body dopočíst.
 
 
 
Včera jsme na to prostě neměli. To se musí uznat. Jestli to ovlivnil ten strašnej začátek, těžko říci. Nicméně ve všech herních činnostech to bylo téměř o parník. Na kondičku to svést nemůžeme, na půl zápasu kondičku máme, zbytek už Hradec jen na půl plynu a na údržbu. Brankář zkraje nechytil nic navíc, ale na něj bych to nesváděl, byly to převážně góly s kterýma těžko mohl něco dělat. A hlavně dozadu, jak hrozně propadáme (krásná ukázka je čtvrtej gól), tak i kdyby to zavřel, tak bychom toho bůra stejně dostali. Snad brzy začneme vyhodnocovat prvky napadaní rozumnějc, začneme pokrývat hráče před bránou a zlepšíme koncovku. Tam si myslím, že nás v současnosti tlačí bota nejméně, do těch šancí se dostáváme, ale i když bychom ji koncovku zlepšili, těžko budeme s takovou průchoďákem vzadu moci bodovat. To pak nastane, akorát kdyby brankář měl 50 zákroků nebo dáme aspoň 6 gólů. A to se asi stane málokdy. Snad se to brzo zlepší, aby nám neutekl začátek ligy, pak už z toho těžko půjde ven. Ale já věřím Prospymu, on to s klukama zvládne. Ale Mazanec se musí uznat to navíc prostě chytnul, hlavně za stavu 3:1. Tam byly šance i na srovnání na 3:3, místo toho to šlo na 4:1 a bylo hotovo.
 
 
 
Reakce na Bobika: Už se dá někde zjistit, které permice ...
To se zeptej hlavně Kena.
 
 
 
Reakce na Scottiecz: Za týden tam bude moct tisíc lidí.....
Tak aspoň na nejbližších cca 3 zápasy. Jsou i lidi, co pracujou na směny. A ty si je pak mění kvůli zápasům. Vymění si směnu a pak den před zápasem zjistí, že zbytečně. Já také vím, že nebudu na všechny zápasy (když třeba budou 2 domácí za týden). V úterý třeba obětuju zápas a v neděli mě to vyřadí. Když budu vědět, že v neděli nebudu moci, tak bych ale v úterý pak šel.
 
 
 
Já bych teda uvítal dopředu vědět, na které všechny zápasy mohu jít ( třeba těch 21. Dle toho si můžu naplánovat účasti. Den předem je fakt málo.
 
 
 
No rozebírat, jak na hokej je teď úplně zbytečný. Začátek ligy je za měsíc a do té doby vymyslí ještě minimálně 2 verze. A jakkákoliv verze jim stejně vydrží pak 14 dní. Blbý je, že prakticky nyní žádná epidemiologická tragédie není a na hokej skoro nikoho nepustí. Co bude až začnou chřipky a překvapí je, že nebudou stíhat ani testovat!
 
 
 
Reakce na quak: To by tu absurditu celé situace dokonale...
Tak ať to promítají na náměstí nebo na Střeleckém ostrově Smajlík
 
 
 
No já bych chození s diváky asi zatím ani neřešil. Budeme vůbec rádi, že se bude hrát aspoň bez diváků. Co mám zprávy od jednoho mimobudějovického trenéra mládeže, tak zítra je na svazu jednání a tam by měli odsouhlasit odklad extraligy o měsíc. Což pokud řeší u takto mámo nakažených, tak to nezačnou ani pak v říjnu, kdy těch nakažených bude určo více a do toho díky nástupu chřipek se nebude stíhat testovat atd.
Aktuálně se řeší oddělení mládeže od a-týmů, aby se minimalizovalo nakažení a-týmů (tam se totiž přijde o nejvíce peněz), mládežníci by měli mít zákaz jakkýkoliv společných soustředění (např. dvacítka se na srazu nakazila, nebo na slávce bylo nějaké společné soustředění dorosteneckých brankářů, kde se skoro všichni nakazili a rozjeli se s tím po republice atd atd.).
Jinak sortovat fanoušky je nesmysl. Nějaké přednosti kotle před ostatními. Půlka kotle to tam stejně prostojí a takovej člověk by měl mít přednost před někým, kdo tam chodí třeba 40 let, a notabene dává za permici 2 x tolik?
Ale jak to pak dělat je teda oříšek, když by mohla chodit třeba půlka haly, tak se nabízí sudá a liché číslo sedadla. Jenže hodně lidí chodí ve dvou a permici mají vedle sebe(třeba otec+syn nebo chodí dva kámoši). Takže pak půjdou chodit sami (což je naprd, a když to vezmu za sebe, chodit na hokej sám je skoro k ničemu, to je lepší se dívat doma na TV). 6 letýho syna např. taky nepustíš samotnýho na hokej. Proto jakkýkoliv nastavení je myslím na levačku.
 
 
 
No já nechápu, že se kluby a svaz nějak nesejdou (nejlépe přes skype) a nezačnou řešit scénáře, za kterých rozběhnou sezonu a budou platné pro celý rok. Tzn. jak budou postupovat, když zjistí, že díky karanténám různých týmů nestihnou všech 52 kol. Bude se hrát jen 26, pokud se stihne odehrát tak aspoň 39? Co pak play off? Co když jeden z týmů bude muset během play off do karantény? Všichni ostatní na něj budou 14 dní čekat? Hlavně vymyslet něco, co se dá i při nejhorších scénářích dohrát a neskončit sezonu nedohranou nebo a zase bez mistra. Jako nevím, ale chodit na ligu, kde od ledna budu vědět, že se hraje už jen o to, kdo bude vyhlášený jako vítěz základní části, to nevím nevím.
Dle mého by toto mělo být dopředu jasné, aby se předcházelo dalším spekulacím.
To samé fotbal. Tam teda nechápu, jak budou chtít dohrát evropské poháry. Pár karantén a základní skupinu dohrávají ještě v dubnu.
Nižší ligy sportů dle mého mají letos útrum, tam nebudou prachy ani na testy, takže se dle mého nedohrajou.
Předpokládám ale, že začnou sezonu s vidinou , že se dohraje celá základní část i play-off a na konci října už zjistí, že už jsou v pytli a budou ladit první scénář, který ještě do konce sezony několikrát upraví. Samozřejmě už to díky tomu bude s dovětkem, že to bude vyhovovat Spartě, Liberci nebo bůhví komu, dle tabulky.
 
 
 
Hlavně svaz by měl říci : Všem hráčům dáte sto procent, pokud ne, nehrajete. Na druhou stranu hráč, co tam příští rok bude hrát za hypotetický peníze je matlák non plus ultra.
 
 
 
A o čem se bude psát? Posily jsou zařízeny, když se objeví někdo zajímavej do konce přestupního termínu, tak ho bereme. Trénuje se individuálně, trenér je v usa. Akorát opakování, už stokrát psanýho.
 
 
 
odkaz
No docela podepsali pěknou raketu příspěvků Dědkovi.
Ale pojistit si, že nepřejde jinam s licencí jen jedním milionem, tak to opravdu v Pardubicích hooooodně nedomysleli.
 
 
 
Reakce na analniinkvizitor: Zábranský to řekl dobře. Vy...
Tak k smíchu jsou tu jiní moulové. Většinou už jen svým nickem. K tomu přidaj většinou i pěkný rozumy. Přitom bys v reálu o ně ani kolo neopřel.
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Já to čekal. vrby1928: myslím, ž...
No tak šanci dostanou, ale že by takový junioři měli za pět let nás dostat zpět na výsluní a do hry o medaile na MS, tak to asi ne.
Podívej se, ještě nedávno se tady dělalo hogo fogo např. z Nečase (a ten dle mýho byl mnohem lepší než náš Beránek) a teď je z něj průměrný hráč NHL. A to je jeden z nějvětších talentů za posledních pár let, co odešel z extraligy. Teď ještě teda Kubalík(ještě oklikou přes Švýcarsko), dříve Hertl. Na nikoho dalšího za posledních pár let, si nevybavuju. A to bude ještě hůř. V současný době nás ohrávání juniorů může spasit možná v tom, že za 5 let nebudeme na MS prohrávat s Němcema a Švýcarama, tak jako teď s Finama, Švédama apod.
Takovýma krokama jako udělali dnes, se budeme hrabat zpátky hodně dlouho.
 
 
 
Ten Král je ale figurka. Nejdřív 14 dní všude vypráví, jak nesouhlasí s baráží a pak ji navrhne a sám ji odsouhlasí.
Pokud by kromě keců dělal i to co říká (a přistoupili bychom na jeho ekonomické důvody), tak návrh měl být příští sezona nesestupová plus postup vítěze Chance ligy, další sestupová, a rovnou dva týmy - a zachoval by sestupovou extraligu, tak jak ji sám chce (aspoň to furt zdůrazňuje).
A hlavně jsem teda zvědav, jak v uzavřené extralize bude jeden junior za druhým. Troufnu si tvrdit, že jelikož kvalitní nejsou, tak tam moc nebudou. Např. řekněte mi, který juniory má např. Motor v extralize ohrávat, když je prostě nemá. Ty nejlepší máme za mořem, to co zbylo na to nemá.
 
 
 
No to teda vymysleli pěknou tragédii. Jediný dobrý řešení bylo to nechat tak, jak je to nyní. Což se bohužel nestalo. Tohle je paskvil nad paskvil. Sportovně to výrazně zvýhodňuje extraligistu. Opět.
 
 
 
Chomutov - to už je opravdu tragédie. Zase teď 4 měsíce budou řešit splátkáče i na hajzlpapír. Zase povolení dostanou a od října přestanou platit půlku věcí. V lednu zbytek. Na posily na play off samozřejmě nečekaně ale bude. Do toho přibude např. Kolín, kterej to chce hrát s poloprofesionálama - to tu Chance ligu zase ale zkvalitnili.

Výtisk -škoda, já osobně jsem si na něj trochu myslel. Sice by to byl k Rendovi druhej veterán v obraně, ale myslím si, že by nám v té první sezoně mohl hodně pomoci. Zda byl v našem hledáčku, těžko říci. Nicméně i tak si myslím, že bude ještě na případné play off extraligy možná žádaným zbožím. Pokud je v Litkách, tak i platově asi už žádné velké požadavky neměl.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Těsnou porážku s Dynamem hodnotil náš útočník Pavel Novák. Mrkněte na videorozhovor.hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Těsné utkání bylo k vidění v Budvar aréně, když k vidění byly jen tři branky. O dvě z nich se postaraly Pardubice, které v Budvar...

Poprvé doma proti Pardubicím! Jaké tipujete skóre dnešního utkání, do kterého nastoupíme v následující sestavě? #hcmotor...

Dnes vyšel další Hokejklub, ve kterém najdete plakát, rozhovor s Rendou Vydareným a veškeré info o @HCPCE.Dnes to bude 199. zápas...