ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "vrby1928" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na KohyCZ: Permanentní vstupenka platí 1,5 hodiny...
A uznají i nahranou permici v mobilní aplikaci?
 
 
 
Reakce na switch: Nelze, ceny určuje Dynamo a cena je ve...
Právě určuje Dynamo? Takže buď sjedná cenu 30 kč a dá k tomu současné podmínky, pak vyjde tragédie, co tam je pak poskytnuta, nebo povolí vyšší cenu s tím, že k tomu bude požadována, ale i vyšší kvalita služeb a kvality občerstvení. Přece nepodepíšou smlouvu, která jim zajistí dle ceny nekvalitní produkt. Slovo nejde nesnáším (to už od Dynama slýcháváme desetiletí). Jinde to totiž očividně jde. U motoru taky mraky věcí nejde, ale takováhle tragédie tam není - i když nádhera to taky není. A pokud to nejde, tak je nečeká nic jiného než návrat k zápasům s Vlašimí, tam jim to možná bude stačit. To, co jsem ochutnal v pátek na Dynamu, to s pivem mělo společný tak maximálně barvu. Teplej větrák je asi slovo, co to vystihuje.
A pokud Dynamo podepsalo smlouvu na podávání patoku, tak chyba je očividně u nich. Pivo jim tam pění leta, posun žádnej. A občerstvení je prostě důležitý, když jsi na tribuně východ, tak na tebe celou dobu praží slunce - svoje pití si tam nosit nesmíš a i když půjdeš i pro blbou vodu - tak díky pivařům, tam stojíš jak šašek 20 min - když se zadaří.
 
 
 
Reakce na motorisperfect: Moje slova... Kolikrát jsi, H...
Já osobně se tam dostanu tak 4 x za rok, zbytek koukám v tv. K tomu tak 40 domácích zápasů Motoru, občas výjezd. Je to přecejenom z ruky, ale nemít rodinu bude to do Edenu určitě častěji.
 
 
 
Reakce na switch: Si jako opravdu myslíš, že někdo, kdo ...
Tak ať daj pivo za 50 Kč, piva prodají stejně a když bude díky tomu studený a pitný, lidi budou spokojenější než pít takovej patok.
 
 
 
do turniketů navíc. Jinak pivo jim tam pění desetiletí, to nejde nějak vyřešit? Asi očividně ne! Pak se nemůžou divit, že tam lidi nechodí. Teď jim tam podruhý přišlo 3 - 4 tisíce navíc, co tam normálně nechodí. Dočkali se front a hnusnýho piva, když se k němu vůbec dostali. Fotbal ze strany Dynama bojácnej. Takže příště jim přijdou skalní plus max 1000 navíc, pak ještě vyprodaj Plzeň a na konci sezony budou rádi za 2 500 lidí.
 
 
 
Reakce na switch: Pojď nám tedy ukázat, jak se to má děl...
Já osobně bych zápasy, co vím, že budou vyprodaný dal klidně za 300 Kč, mám 100 Kč navíc za lístek, mám 200 až 300 tisíc víc na vstupným a za to ty stánky a lidi musím v pohodě zaplatit. A taky dopředu investovat u každý tribuny do rurniketů navíc
 
 
 
Reakce na zmetek: Já nechápu, jak někdo může být věrný M...
Já fandím v hokeji Motoru a Slávce jsem začal fandit, když tam přešel Poborák. A už mi to zůstalo. Dynamu nefandím protože , co pomatuju (tak až na dvě sezony) hraje nekoukatelnej fotbal. V pátek jsem na fotbale byl - 25 min jsem se dostával na stadion, na pivo 20 min fronty, kamarád to měl odvahu vystát, ale teplá Samsonáda byla dost odporná. A takto je to tam léta. Byl jsem tam po cca 5 letech a v tomto směru mám stejný zážitky, akorát tehdy točili Budvar (ten jim Suma sumárum, to že Dynamu Budějčáci moc nefandí, se ani moc nemůžeš divit - fotbal tragickej, občerstvení příšerný (pokud se k němu vůbec dostaneš).
 
 
 
Reakce na macháček: Fandit pražskejm SS může jen totální...
Takový chudáci se najdou všude, a bohužel ani motoráci nejsou výjimkou.
 
 
 
Reakce na Haberman44: Tak dnes je v ČB fotbalový svátek....
Já se nestydím. Vezmu si slávistickou šálu a dres a konečně zase půjdu v čb fandit svému. Pak už asi celou sezonu nezajdu. Jedině kdyby se Dynámko zbláznilo a uhrálo po základní části 6. fleka. Pak bych asi šel ještě jednou Smajlík .
 
 
 
Fanshop - já osobně jsem hodně zklamán. Předchozí poskytovatel nic moc a Kappa je snad ještě horší. Já bych si vybral z oblečení, tak maximálně kšiltovku a šálu (tam očividně žádný z poskytovatelů netápe)- těch mám ale dost, tudíž nákup nyní nehrozí.. Zbytek je jedna velká trága - celková kvalita oblečení, design, originalita.. . A po zkušenostech s trikem pro kluka (modré kappa triko s drápovým logem motoru) si určo nebudu kupovat věci s potiskem- aspoň do té doby než mi někdo potvrdí, že se potisk každým vypráním neztrácí víc a víc. Cca po 6 vypráních jsem měl modré triko se skoro celobílým potiskem. To mi teda zreklamovali (abych je jen nečernil), ale řekli mi, že to musel být jenom vadný kus, protože jsem první komu se to stalo. No dali mi místo toho to samé nové triko a jak jsem předpokládal kvalita potisku je úplně stejná. Kamarád ho má taky a potvrdil že potisk se mu také sepírá. Takže šetří na potisku a zničí triko za 350 Kč, já bych za něj dal klidně 400 Kč, hlavně jen aby bylo celkově OK. V Lídlu koupím triko za 50 Kč a i po 20 vypráních je potisk nedotčenej. Celkově na mě ten sortiment ale působí, že je to Kappa věc a na to nalepený, našitý něco s Motorem a vypadá to dost amatérsky. A výběr pro ženy. to je teprve Waterloo. Chtěl jsem koupit tričko ženě, akorát ji už bohužel není 13 let. A pokud tu píšete, že ani nemají velikosti, tak už k tomu není ani, co dodat.
 
 
 
Reakce na Alistair: Co svazáci rozhodli za hrací model s...
No ono s tolika týmy ať vyberou, co vyberou tak, je to špatně. Jejich cíl je přece, aby se vychovávali mladý hráči a liga byla atraktivní. Pokud zrušili baráž, tak jediný smysluplný řešení je, aby se liga stáhla na cca 12 týmů a v každým týmu muselo hrát třeba 1 lajna hráčů do 20 let. Hráli by se převážně kvalitní zápasy, týmy by měli tři kvalitní lajny, do kterých by rozprostřeli ty mladý a ty by měli možnost se zlepšovat.
Např. rozdělení na dvě půlky po půlce základní části - mladý z půlky týmů (a v těch bude ta většina) budou hrát od poloviny sezony nic neříkající zápasy nejhorších týmů mezi sebou. Tam přeci k nějakýmu zlepšení nemůže zákonitě vůbec dojít. Ano hrát budou, ale kvalita, která z toho vzejde bude mizerná.
 
 
 
Reakce na switch: Po více jak 20 letech má Dynamo na lav...
No pokud tam zase občerstvení zkolabovalo, tak nejspíš zase dlouho žádnej výkyv nebude Smajlík .
Tak tenhle zápas by se asi ještě okecat dal, ten výkyv byl velkej (pokud teda už v přeprodejích neměli prodáno 3 000 lístků).
Ale třeba s tou Plzní bylo jasný už v týdnu, že bude skoro vyprodáno, a občerstvení bylo připraveno tak na max. 3000 lidí, a do toho jim ještě pěnilo pivko - to je pak těžký.
 
 
 
Reakce na Siky: Přečíst si to po sobě máš předtím, než t...
Musel jsem si přečíst ten článek, dohledat ten zápas, abych zase nenapsal nějakou kravinu, když jsou tu takový hnydopyšy Smajlík , to k prvním dvěma bodům nebylo třeba.
 
 
 
Reakce na Siky: Přečíst si to po sobě máš předtím, než t...
Ten další bod byl na dýl Smajlík
 
 
 
Tak Siky měl pravdu, ještě jednou jsem si to přečetl pořádně, včera jsem to četl v letu, při cestě na MHD. Vozábal neřekl, že za to nemůžou (má omluva je tedy na místě).
A kdo vůbec dělá nyní občerstvení na fotbale? Tu Plzeň, co jsem byl a občerstvení nefungovalo, dělal se mi zdá Áša (snad mě paměť neklame, a nečerním ho tu neprávem - dneska už jednou zklamala - s tou Plzní to bylo 0:4 - ale to že jsem nestihl 3 góly platí, jeden v 17 minutě, to bylo fofr občerstvení ale Smajlík .
- to byl srpen 2014 (jsem si dohledal). Dělá to stále nebo už, je tam teda někdo jiný? viz níže

Spadli jsme na hubu hrozně rychle a nahoru se budeme drápat strašně dlouho. To ostatně ukázal i zápas s Brnem.

V čem?

Lidi nás naprosto správně zkritizovali, jaké tu bylo občerstvení. Přišly čtyři tisíce lidí a v patnácté minutě dojdou klobásy a pivo. A já nemám šanci těm lidem říct, že za to nemůžeme, že to pronajímáme jednomu člověku a jeho firmě, a on má tohle na starost. Nemám šanci říct Já se vám omlouvám, už se to nestane. My z toho samozřejmě vyvodíme důsledky a s tím člověkem spolupracovat už nebudeme, lidi si ale řeknou Dynamo jsou banda blbců, furt brečí, že lidi nechodí a když přijdou, mají tam sud pro 400 lidí.

Jinak lidi myslím víc než omluva zajímá to, že když se to jednou stane, tak příště už to bude OK. Jenže když přijdou příště a je to stále stejné, tak prostě už příště nepřijdou (to neplatí samozřejmě pro skalní fanoušky, ty neodradí ani to, jenže těch je pár stovek na Dynamu).
 
 
 
Reakce na Siky: Prosím, přečti si ten článek ještě jedno...
Děkuji češtináři za upozornění - také jsem si toho všiml, ale opravit to nejde.
Pokud je 20 nad nulou, praží na tebe celej zápas slunce, tak opravdu bez pití tam nebudu (ono kdybych šel pro nealko, tak dopadnu stejně).
 
 
 
No návštěvy Dynama se přesně rovnají přístupu v klubu. Viz. článek s Vozábalem. Jak může říci, že nemůžou za to, že nefunguje občerstvení? To je přeci základ, co si musím ohlídat!
Pořádnej fotbal, co já pomatuju se tu hrál někdo před ochodem Poborskýho, pak možná od tý doby doteďka ještě jednu nebo dvě sezony.
A když už tam lidi na někoho přijdou (Plzeň, Sparta, apod.), tak i když ví klub že bude vyprodáno nezajistí, že bude občerstvení (rychlé a ještě k tomu nedojde)a dost lidí u vchodů. Dle doslechu lidí, co byly teď na tom zápase, kam přišlo 4000 lidí, se to stalo opět. Já byl naposled se podívat na Plzeň, to jsme ještě byli v první lize, bylo se mi zdá skoro vyprodáno, přišel jsem 20 minut předem s koupeným lístek. Než jsem prošel branou a koupil jsem si pivo, přišel jsem o 10 min, prvního poločasu, během zápasu pivonošky nikde. Po prvním poločase jsme uháněli pro pivko, než jsem ho donesl, přišel jsem opět o 10 min druhýho poločasu. Během 20 min jsem přišel se mi zdá o 3 góly. Plíseň jestli mě paměť neklame, vyhrála totiž 3:0. Šel jsem tam v partě 5 lidi, který tam dlouho nebyli. Po tomto představení, tam ani jeden z nás od té doby nešel. A v okruhu mých známích mám takových případů více. Jdou jednou, setkají se stejným zjištěním jako já, a pak už zase dlouho nejdou. Takže místo, aby v těhle zápasech lidi přilákali, tak si je na dlouhou dobu odlákaj.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Na ledě bylo v ZČ 8 bodů za námi. A to...
Na ledě nebylo náhodou více? Rozdíl na konci v tabulce byl 2 body. 6 nám odečetli, Kladnu 3 přičetli. Tzn. já bych to spíše viděl na rozdíl 11 bodů. Co na to můj matematický bratránek z ČK? Pán učitel na to má lepší hlavu Smajlík
 
 
 
Jinak fóra se nám trochu zvrtávají a v určitých aspektech se nedají vůbec číst. To je samé uplakánci z Budějc, uplakánci z Vysočiny, uplákánci z Kladna, zákeřná Jihlava(to nevím kde vzali, to mi tak sedí tak možná na Přerov, a to ještě v jedný sérii s náma) atd. atd. Skoro každej tým je uplakanej, k tomu každýmu druhýmu údajně připískávají. Přitom třeba my, když do toho dáme opravdu všechno (jako třeba Havířov s náma), tak Vsetín sfouknem jak svíčku. Takže je to jen a jen o nás, nějaký rozhodčí a bůhví co, nám bude pak ukradený.
 
 
 
No doufám, že do baráže půjde Motor a Jihlava. Kladnu to moc nepřeju, jsou namistrovaný. A hlavně nechápu svaz, Kladno se furt žene do extraligy a přitom jim stadion padá na hlavu. 4 roky jsou dole a co se týče stadionu neudělali jedinej zásah k tomu, aby jejich stadion tý extralize odpovídal. Akorát když nasněžilo, tak se báli, že se jim zhroutí střecha.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

V srpnu oslavila naše legenda JIŘÍ LÁLA šedesát let a při středečním duelu dostal i památeční dres. #Lala #legenda #60

#PREVIEW: 15. kolo @LHK_Prostejov Motor bude usilovat o páté vítězství v řadě na ledě Prostějova.hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Dnes si @romanprikryl10 a @_svach_ zasportovali s deváťáky na ZŠ Nerudova. ????? #hcmotor #zakladniskola #nerudovka

Slečny, dívky, ženy, dámy, opět se na vás na hokeji těšíme a opět pro vás máme připravenou speciální cenu vstupenek, dárek a...

×
×
Dnes v 17:00 | Muži
LHK Jestřábi Prostějov
ČEZ Motor Č. Budějovice
×
×
Dnes v   | U20
Verva Litvínov
ČEZ Motor Č. Budějovice
×
×
Dnes v 12:00 | U17
HC Tábor
ČEZ Motor Č. Budějovice