ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "vrby1928" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Začíná poslední zápas opravdu v 17:30? (nemusí začínat poslední kolo ve stejný čas?)
Odpověď:
Opravdu ano, žádné jiné nařízení k nám nedorazilo. A vzhledem k tomu, že jeden z týmů má beztak volno, ani by nemělo valného smyslu.
S pozdravem Tomáš Kučera
Tome, varianta že se bude rozhodovat v posledním kole a tabulce na 2. -4. místě je pravděpodobná. To teda nevím, tak jde prioritně o nás, a v tuhle chvíli, Kladno nejspíš bude vědět na začátku třetí třetiny, jak jsme hráli se Vsetínem (minimálně zda někdo vyhrál za 3 body). Kdyby vůči Vsetínu nebo nám pak rozhodoval počet golů, může i když povede třeba odvolat brankáře, atd. Takže pokud Kladno začíná v 18 hod, my bychom tak také měli začínat (ostaní kluby jsou nám asi jedno i že stojí nějaký tým, když to není Kladno). Lidi na Vsetín stejně přijdou a bude vyprodáno, ať je začátek takovej nebo makovej. Pokud samozřejmě bysme byli jasně 4., tak může být začátek klidně v 17:30.
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: To dáme ;) já jsem spíš zvědavej n...
No hlavně hlásal, jak je jeho teritorium před bránou a zatím teda skutek utek. Bitky taky zatím nic moc, když měl jednu a měsíc kvůli ní nehrál Smajlík . No jako třináctý útočník, který se využije v případě Přerova, Zikmunda atd., ale i tak může být platný, pokud teda neskončí po prním usměrňování zase na marodce.
 
 
 
No Beránek má velkou šanci jet na MS 18. Pokud pojede případná baráž se ho tedy týkat prakticky nebude, stihnul by jen první 3 kola, pak už začíná přípravný kemp :(
 
 
 
Reakce na KohyCZ: No, tam bych byl u těch prohlášení o r...
Čož je na Jihlavu nesmysl, protože to je tak průměr 500 000 Kč za hráče a rok. Kde jsou trenéři, administrativní pracovníci atd.?
 
 
 
Reakce na P.XTRM: To je jasné, že jsou PRO. Vždyť pokud ...
No hlavně aby Pardubice (s jejich razantním NE) neprohloupily. Trošku bych u nich zaloboval. Jejich vedení dál než za letošní (oni si bláhově určitě myslí) pro ně úspěšnou baráž nevidí.
 
 
 
Reakce na MrPesi: Právě proto je třeba vybojovat extrali...
Tak to prostě je a bude. My zase stejně přivedli poslední dobou Kváču, Pateru a určitě ještě někoho dalšího. A dokud nebudeme v extralize, bude určitě víc mladých odcházet než přicházet. Ale mladý teď dostávají šanci, tak to by je tu mohlo zase víc držet než dříve.
 
 
 
No trošku bych po návštěvě ostatních fór a známých věcí shrnul šance dle ,,fanoušků,, u týmů, co jsou reálně na baráž.
Vary - tam asi dělají co můžou, ale kvalita kádru je na hraně baráže, ale dle mýho v případné baráži, pokud nepřijde moc zraněných, tak se zachrání. Chomouti - problémy s financema, pokud nevyřeší, budou hrát ještě hůře než teď, kádr taky nic moc. Pardubky těžce v krizi, zlom v nedohlednu, hráčská kvalita hrozná, vedení hrozný atd. Jihlava - úzký kádr, nezapojování mladých - nejsou, přetěžování- hraní na 3 lajny, posily fanoušci žádají, ale žádný nejsou, hodně zraněných. Kladno - nejspíše rozhádaný, Vampi asi úřaduje, úzký kádr, posily žádný, Jarda na papíře už rok naskakuje do zápasu, upnutí, že to zachrání Pleky (bohužel i tady vyzkoušeno, že to už to nezachrání), na hřišti to většina týmu fláká. Vsetín tam asi jakž takž ok, teď ale zraněný oba brankáři, kádr při zraněních úzký - pokud se jim ještě zraní někdo z Robovo lajny, půjdou výkonnostně dolů. A pak my - to všichni víme - Prospy ani vedení neumí sehnat střelce, vedení si střelce nechalo utéct (Nouza, Žálčík, Rob..), efektivita zakončení je pořád bídná.....atd. atd.
Pokud to shrnu, máme tu 2 jasný adepty dle fanoušků na sestup, a vlastně žádnej tým na postup Smajlík .
Tak to jsem zvědav jak to dopadne.
 
 
 
No já včera koukal na Krále asi 10 minut, pak jsem to vypnul. Všechno dělají jak mají, vše se zlepšilo, akorát medaile nejsou :(. A to už neovlivní, podmínky jsou nastolený perfektně. Spadnul z Marsu nebo odkud. A dle mého medaile ani min. deset let (až na jeden ojedinělý náhodný bronz) nebudou. Kdyby se teď udělali změny (hlavně Král, Lener ven) , může se to ale obrátit k lepšímu. Jenže to jen tak nebude. Nechápu, že nepochopí, že cesta ven je v kvalitě mladých, co budou hrát v extralize, a ne v Chance lize. Protože takhle vyprodukujeme tak maximálně Šimky, co jsou na hraně NHL/AHL. My potřebujeme, abychom uspěli na mezinárodní scéně, produkovat Pastrňáky.
Přesně vím, co vymyslí. Druhý Litoměřice v Horní Dolní, pět povinných juniorů v Chance lize, uzavření Chance ligy zůstává. Následek. Menší možnost týmů z Chance ligy na postup do extraligy, tudíž menší tlak na týmy v extralize - kvalita extraligy se sníží. Mladý se pak mají zlepšovat s týmy jako Kadaň, Ústí atd. Ty mladý pak ještě nebudou hrát v juniorský lize, takže tam taky kvalita (už tak rozmělněná ve všech městech, co mají zimní stadion) půjde už úplně do kopru. Atd. atd.
Jinak pokud o nastavení podmínek pro zlepšení našeho hokeje bude rozhodovat sestava 14 extraligistů a jejich farem, tak to už lepší ani nebude. Jejich stimul je totiž, že nespadnou do Chance ligy a ne, aby se vychovávali hráči jako ve Finsku nebo Švédsku (teď už možná i Švýcarsku).
A pecka nakonec. Celý dávání šancí mladým završí tím, že koncepčně k nároďáku vezmou Říhu, kterej začne objíždět turnaje s partou ,,důchodců,,.
 
 
 
Reakce na MARSCH: Najdi deset rozdílů https://youtu.be/...
Mě hlavně přijde, že po předposlední domácí tiskovce v šatně, kdy tam ,,novináři,, (stejně jako vždycky) nedokázali vymyslel jakkoukoliv otázku, dostali od VP sodu i oni, když byl v ráži, a na včerejší tiskovku se náležitě připravili Smajlík . Takto bych si to představoval.
 
 
 
Doufám, že zdejší obdivovatel Divíška byl včera na zápase. A dá už s ním definitivně pokoj. Horšího hráče do týmu jsem tu už dlouho neviděl. Použitelnej je jen v přesilovkách, při hře pět na pět celá jeho pětka tam lítá, aby on si tam mohl vklidu kroužit na půlce, v obranným ( s ním tam byly skoro furt) nebyla u něj jediná snaha o bránění. Proti němu by byl i Stračena pes obranář Smajlík . Ještě bule mu šly, abych mu nekřivdil.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: Když ono je to těžký, pod Rosolem te...
Hlavně si tu můžeme probírat trenéry a vedení furt dokola, ale hlavní vina je převážně vždy ná hráčích. Ať je trénuje, kdo chce, ať je kdo chce ve vedení, tým jako Poruba včera musíme prostě porazit i s třema dekama na sobě. Vždyť tam první lajnu hraje kluk, který v ČB měl z bídou na čtvrtou.
Včerejší přesilovka 5 na 3 trvající cca minutu a půl. To fakt nevymyslíš. Tam musí lítat puk v rychlosti a zkoušet křížný přes pásmo, nejlépe blízko brankové čáry. Několikrát tam ta možnost byla. Nic. Místo toho 30 sekund zaváží, pak když tam jsou, tak si hráči na pozici obránce 5 x vymění místo zleva doprava. Poté střela vedle branky. 5 na 3 ukončena.
Já hlavně nevěřím, že s těmahle hráčema jsem schopni hrát hezkej hokej. Celou sezonu zatím máme 50 puků na bránu, -dřív 40 nahození, teď akorát skoro 50. Já si skoro nepamatuju, že jsme za sezonu nějak hezky vyřešili třeba nájezd 2 na 1. Před dekou i po dece. Přitom hráče na to papírově máme.
 
 
 
Probůh už tu neřešte (to není den, aby se neřešil Nouza, Chovan, Prokeš, Rob atd.), kdo kdy odešel, kdo tu měl zůstat. Furt dokola. Odešli desítky hráčů a je jasný, že někomu z nich se daří i jinde. Moc jich ale teda není. Důležitý je, že i tak máme hodně kvalitní tým, než abychom hráli, tak jak teď poslední měsíc hrajeme. Už před odečtem to byla bída. Nedá se na to koukat. Zápas s joudama, poměr střel je 50 lehkých nahození : 20 střelám a světe div se, zase prohrajeme. Já osobně s tímhle týmem očekávám postup do baráže, kvalitu na to má, ale ne pokud budou hrát tak jak zatím hrajou - hlavně efektivita střelby je celou sezonu doslova tragická. Vyměnil bych dva, tři hráče, horší to s efektivitou už být nemůže, může to být jen lepší. Adeptů na odchod je mraky - Šimi, Čermi, Heřman, Kutli, Přikryl.... To mi v Moturu dlouhodobě chybí, že tu každou sezonu někteří klíčový hráči hrajou výrazně pod své možnosti, ale dohrávají si tu sezonu směle dál.
 
 
 
Reakce na Pragr: Silná slova. Například naposledy Jihlav...
Úplně jsem to čekal. Jihlava. Nemaj dost peněz, tak jim prostě nic jiného nezbývá. A koncepce jim vyšla po 12 letech a s tím kádrem hned po roce šupajdily dolů.
Prostě dle mého je to zralý na výměny (Šimi, Kutli, Přikryl ...), prostě oživit, omladit. Neříkejte mi, že nemůžeme přetáhnout někoho z Litek a podobných týmů - a trochu by to bylo i koncepční, kdyby se tu pak chytli.
Hlavně nejít cestou čekání na posilu, nejlépe lednovou (pak nepřijde nikdo pořádnej nebo mizernou koncovku bude zachraňovat navrátilec Neďák a dá do konce sezony 3 goly)
 
 
 
Reakce na Pragr: Tady to zase vypadá. Inu popořadě. Zdra...
Promiň, ale koncepční prácí v týhle lize nikdy nepostoupíš. Poslední příklad je Kladno, tuhle sezonu měli přesně těžit s koncepční práce. Výsledek, půlka týmu je fuč. Když koncepční práce, tak to může zkusit tým, který nemá fin. prostředky, my ani náhodou. My v současnosti máme tým, který má na to i v baráži uspět, jenom musí tomu dávat maximum, a ne žehrat, že hraju ve třetí lajně, když jinde jsem hrál první.
 
 
 
Reakce na Jeníček: ...těžce vypracované šance nedáme a o...
Nemyslím, že Daneček chytal top, malej brankář, střílí se nahoru. Naše hvězdy střílí po zemi. Jen Šimi to zvednul na bránu, hned gól. Na druhou stranu ve druhé třetině brankář leží na zemi a on bez tlaku netrefí bránu :(
.
 
 
 
No tak je na čase konečně udělat, co to chybělo minulé sezony. Prásknout do stolu a udělat výměny (min. 2 až 3). Adeptů je tam mraky.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: našich sportovců? :) https://fotbal...
myslel jsem českých paušálně
 
 
 
Reakce na -Tom-: Přesně tak! Absolutně nechápu, proč by ...
Přesně tak. Při současným nastavení za to bohužel primárně odpovídá VP, to že si nezařídí excel tabulku na kontrolu, je jeho chyba. Nicméně při tolika podmínkách, ještě občas i odlišných ve vztahu Extraliga-1. liga, a 1.liga-2.liga, dál už raději nedomýšlím, už svazem dávno měla být zařízena nějaká aplikace, kam trenér naťuká hráče a vidí, zda je to ok nebo ne. Teď kluci vymysleli nový logo na repre dresu, tak peněz z toho na to budou mít habakuk.
 
 
 
Reakce na Hukoth: Tak jí uděláš podruhý a šéf ti za ní p...
Doufám, že si tu chybu VP u týmu nějak vyžehlí, daj si pivo a půjdou dál.
Na druhou stranu hráči si musí uvědomit, že v tady je pokud něco neplním tribuna a odtud je mnohem blíže zpátky do týmu, než např. v NHL z farmy. To jen k ukřivděnosti některých našich profesionálních sportovců, co si někdy vůbec trenér u nás dovolí Smajlík .
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: to je asi to samý, jako kdybys v prá...
Hm, tak je to hloupost na druhou, první co já v práci dělám (u rozsáhlého úkolu vždy) , že si svojí práci zálohuju. Takže kdyby mi ji kodokoliv smazal, mám ji ještě jinde.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Dnešní charitativní utkání, které sehrajeme s Frýdkem-Místkem, je věnováno Centru BAZALKA. V brance se objeví Petr Kváča a...

Zlato z olympiády v pouhých šestnácti letech? Žádný problém. Velký talent Pavel #Novák zazářil na @EYOWF2019 v Sarajevu, kde svůj...

#PREVIEW: 58. kolo Frýdek-MístekPředposlední domácí zápas základní části bude věnován Centru Bazalka. Od 17:30 přivítáme slezský...

Už zítra čeká Motor výjimečný zápas pro Centrum BAZALKA!Do utkání s Frýdkem nastoupí hráči v limitované edici dresů vytvořených...

×
×
Dnes v 17:30 | Muži
ČEZ Motor Č. Budějovice
HC Frýdek-Místek