ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "vrby1928" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na kerschlic00: Já to čekal. vrby1928: myslím, ž...
No tak šanci dostanou, ale že by takový junioři měli za pět let nás dostat zpět na výsluní a do hry o medaile na MS, tak to asi ne.
Podívej se, ještě nedávno se tady dělalo hogo fogo např. z Nečase (a ten dle mýho byl mnohem lepší než náš Beránek) a teď je z něj průměrný hráč NHL. A to je jeden z nějvětších talentů za posledních pár let, co odešel z extraligy. Teď ještě teda Kubalík(ještě oklikou přes Švýcarsko), dříve Hertl. Na nikoho dalšího za posledních pár let, si nevybavuju. A to bude ještě hůř. V současný době nás ohrávání juniorů může spasit možná v tom, že za 5 let nebudeme na MS prohrávat s Němcema a Švýcarama, tak jako teď s Finama, Švédama apod.
Takovýma krokama jako udělali dnes, se budeme hrabat zpátky hodně dlouho.
 
 
 
Ten Král je ale figurka. Nejdřív 14 dní všude vypráví, jak nesouhlasí s baráží a pak ji navrhne a sám ji odsouhlasí.
Pokud by kromě keců dělal i to co říká (a přistoupili bychom na jeho ekonomické důvody), tak návrh měl být příští sezona nesestupová plus postup vítěze Chance ligy, další sestupová, a rovnou dva týmy - a zachoval by sestupovou extraligu, tak jak ji sám chce (aspoň to furt zdůrazňuje).
A hlavně jsem teda zvědav, jak v uzavřené extralize bude jeden junior za druhým. Troufnu si tvrdit, že jelikož kvalitní nejsou, tak tam moc nebudou. Např. řekněte mi, který juniory má např. Motor v extralize ohrávat, když je prostě nemá. Ty nejlepší máme za mořem, to co zbylo na to nemá.
 
 
 
No to teda vymysleli pěknou tragédii. Jediný dobrý řešení bylo to nechat tak, jak je to nyní. Což se bohužel nestalo. Tohle je paskvil nad paskvil. Sportovně to výrazně zvýhodňuje extraligistu. Opět.
 
 
 
Chomutov - to už je opravdu tragédie. Zase teď 4 měsíce budou řešit splátkáče i na hajzlpapír. Zase povolení dostanou a od října přestanou platit půlku věcí. V lednu zbytek. Na posily na play off samozřejmě nečekaně ale bude. Do toho přibude např. Kolín, kterej to chce hrát s poloprofesionálama - to tu Chance ligu zase ale zkvalitnili.

Výtisk -škoda, já osobně jsem si na něj trochu myslel. Sice by to byl k Rendovi druhej veterán v obraně, ale myslím si, že by nám v té první sezoně mohl hodně pomoci. Zda byl v našem hledáčku, těžko říci. Nicméně i tak si myslím, že bude ještě na případné play off extraligy možná žádaným zbožím. Pokud je v Litkách, tak i platově asi už žádné velké požadavky neměl.
 
 
 
odkaz To by byla nádhera, a druhou ligu taky 12 týmů.
 
 
 
Reakce na Haberman44: Jenže já tam komunikoval věcně a s...
Tak tam nelez a nemusíš nic vyvracet. A oni aspoň nebudou lézt sem. Stejně je to marný. Myslím, že brzo definitivně procitnou. Pro ně bohužel.
 
 
 
Reakce na Gate: S těmi hráči to schvaluji. Normální post...
Tak schvalovat to samozřejmě můžeš, ale to nic nemění na tom, že toto není první Mirečkovo ústřel, a v konečném důsledku to znamená, že hráči do HK jdou jen, když jim nasolíte více než např. v Bolce atd. Ono i v těch hospodách nejdeš čepovat pivo k někomu, kdo s tebou vyjebávvá. Jdeš tam jen tehdy pokud si zoufalej nebo když ti dá o hodně víc než jinde. Hokejky jsou někdy jednodušší, ale blbý pokud jde o prachy zase tolik nejsou.
 
 
 
Reakce na Gate: Ano převody byly za 5 tis, ale je také n...
No možná nějakou almužnu nám vrátili. Akorát si nechali jenom třeba okolo 20 hráčů prvního týmů (za teda 100 000 Kč), kde jenom v té době repre golman Kuba Kovář měl hodnotu pár milionů. Bohužel od této firmy to do budoucna čeká i HK. Teď různě vydírá na magistrátu v HK, a až jejich požadavky budou neůměrné, tak HK klub vybere do poslední pračky a odtáhne pryč. Jednání vůči hráčům za poslední rok je jen střípek toho, co Vás čeká. Jenom toto chování vůči hráčům, Vám jakkýkoliv jiný výrazně prodražuje.
 
 
 
Klozák dle mého extraligu hrát bude, obzvláště pokud uzavřou extraligu. Někdo odejít musel. Ještě tak 2-3 odejdou, případně budou hrát v chance lize. Koho byste případně pustili místo Kloze?
 
 
 
Pro mě za mě, ať si tam dají třeba muflona, když budou vozit zase medaile. V tuhle chvíli už léta nevozíme nic a k tomu ještě zmrší dresy. Ale to mi vadí asi tak nejméně. Mě hlavně vadí, že máme 22 let po Naganu a místo toho, abychom tu měli nabušený reprezentační tým s hráči okolo 26 let, tak máme Pastu (kterýho vyšperkovalo ale Švédsko) a pak tak 6 hráčů do 3 a 4 lajny (v porovnání s lety před 20 lety). A s výhledem, že to bude ještě horší. První světová pětka nám ujela a stále ujíždí, Švýcarsko nás dohnalo a Německo asi brzo taky. Naše juniorské soutěže mají za posledních 10 let snad osmou strategii (s tím, že už se ví, že další rok bue devátá). Havířov si tu stěžuje, že nemá akademii a že na ni dlouho čeká. Jako co to je za akademie, že je může splnit i Havířov! Mě to připadá, že akademie je jako, kdyby každá základka měla statut gymnázia. Má židle, má učitele, má tělocvičnu, má tabule - tak to může být teda gympl. Nevíte kolik akademií má třeba takové Švédsko? Jednou jsem to hledal a nějak se mi nepodařilo. Já jednou viděl nějakej pořad na ČT sport, kde takovou akademii ukazovali (pravda byla to ta nejlepší říkali) a to byli třídy plný nejlepších mladých sportovců v zemi - od atletiky, přes volejbal, fotbal, hokej atd. Holky i kluci dohromady. Spíše takové internáty. Společné hodiny na učení a všeobecný sport a pak specializované bloky pro jednotlivé sporty. A na závěr ukázali hokejovou zeď, na který byli hráči, co vyrostli pro NHL. Každej rok minimálně jeden. Třeba Naslund, Forsberg, bratři Sedinové atd.
 
 
 
rých mají pracovat
 
 
 
No já si myslím, že ty prodeje jim zajistí hlavně úspěchy. A jelikož ty léta nejsou, tak tržby tomu odpovídají. To jsou věci, na kte
 
 
 
Reakce na Kurt_Hübl: Ti ten systém mění ,jak smradlavý f...
No a za dva roky bude další změna jistá. Zbude tam max. ta baráž. Už vidím, jak přímo sestupují 2 týmy.
 
 
 
No pěkná to lumpárnička. Ať jde celej svaz už do háje. Doufám, že pro tohle Motor hlasovat nebude. Pokud ano, tak u mě vedení pěkně klesne.
 
 
 
Jinak já jsem jednoznačně proti uzavření extraligy (za jakýkkoliv podmínek - v tomto já s Bednou výjimečně nesouhlasím)a pro zachování současného modelu. Letošní sezona jednoznačně ukázala proč. Letos to byla nejdramatičtější ZČ v extralize, co pomatuju. Když na to prostě mít nebudeme, tak prostě spadneme. Jedinej dopad uzavření bude, jak říkal JJ, bude zlevnění. Ale kvalita extraligy tomu zlevnění bude odpovídat. Kecy, že se dají šance mladým, jsou nesmysly, to jsme viděli poslední léta v Chance lize. A i kdyby, tak stejně žádnýho top hráče (jak jsme byli dříve zvyklí) to nepřinese. To by si mohli klidně dovolit třeba ve Švédsku, kde vyroste ročně 10 hráčů pro NHL, ale u nás opravdu ne. Dokud něco neudělají s mládežnickým hokejem, tak ohrávání ,,kopyt,, v extralize nás na výsluní nevrátí. Myslím, že se už i brzo stane, že na MS se nedostaneme do čtvrtfinále (nemyslím, že to bude furt, ale občas se nám to stávat bude).
 
 
 
Reakce na analniinkvizitor: Vzkaz zdejším z HC Koronavic...
Tak zase papa.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Už fakt dejte pokoj s politikou a spíš...
Hlavně už chystejte WinterClassic (akorát Dynamo, nám v počtu návštěvníků asi nepomůže), tak nevím, kde by se to tady dalo udělat - v nejhorším to dáme v Praze Smajlík
 
 
 
Reakce na analniinkvizitor: Vy mě někteří bavíte, jak js...
Já myslím, že by ses měl hlavně soustředit na Kladno. Nejlepších min. 6 nejlepších hráčů (mimo Jardy) odejde - Godla, zikmund, austin, strnad atd. . A tím pádem vyhrát Chance ligu bude pro Kladno možná zázrak. Abyste nakonec nebyly rádi, že k Vám přijdou hráči z naší 5. lajny.
 
 
 
Reakce na játro: ááááá, Pepíkovi zavřely kavárnu a nemá ...
Já to říkám furt, že nejhorší je srážka z blbcem. Musí to mít ale smutný život.
 
 
 
Reakce na fandimemotoru1928: Pavel Pýcha prožil skvělou ...
Na tomhle videu je krásně vidět, jakej je VP borec. Konečně přišel někdo, kdo kecy o clonění před brankářem, přetavil ve skutečnost. A donutit k tomu hráče určitě nebylo jednoduché. Ale neslo to neskutečné ovoce. Jsem zvědav, jak to bude fungovat v extralize. Tam to, ale mnohem obtížnější, obránci to dle mého budou více před brankou čistit. Pýchovo rekord je i zásluha VP, protože Čendovo body byly převážně zapříčiněné našim hráčem před brankářem.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Přišla nám velmi smutná zpráva. Včera dotlouklo srdce Stanislava Hlacha. V A týmu Motoru hrál 4 sezony, cca 125 zápasů, v nichž...

Přišla nám velmi smutná zpráva. Včera dotlouklo motorácké srdce Stanislava Hlacha. V A týmu Motoru hrál 4 sezony, cca 125 zápasů,...

Jeden neuvěřitelně půvabný dokument schraňujeme v našem klubovém archívu. A když je dnes ten den dětí, tak se hodí ho...

Škola pořád ještě naplno nezačala a učit se s dětmi doma je někdy hodně náročné. Jedna naše fanynka ale přišla na zlepšovák, jak...