ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "vrby1928" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na Alistair: Co svazáci rozhodli za hrací model s...
No ono s tolika týmy ať vyberou, co vyberou tak, je to špatně. Jejich cíl je přece, aby se vychovávali mladý hráči a liga byla atraktivní. Pokud zrušili baráž, tak jediný smysluplný řešení je, aby se liga stáhla na cca 12 týmů a v každým týmu muselo hrát třeba 1 lajna hráčů do 20 let. Hráli by se převážně kvalitní zápasy, týmy by měli tři kvalitní lajny, do kterých by rozprostřeli ty mladý a ty by měli možnost se zlepšovat.
Např. rozdělení na dvě půlky po půlce základní části - mladý z půlky týmů (a v těch bude ta většina) budou hrát od poloviny sezony nic neříkající zápasy nejhorších týmů mezi sebou. Tam přeci k nějakýmu zlepšení nemůže zákonitě vůbec dojít. Ano hrát budou, ale kvalita, která z toho vzejde bude mizerná.
 
 
 
Reakce na switch: Po více jak 20 letech má Dynamo na lav...
No pokud tam zase občerstvení zkolabovalo, tak nejspíš zase dlouho žádnej výkyv nebude Smajlík .
Tak tenhle zápas by se asi ještě okecat dal, ten výkyv byl velkej (pokud teda už v přeprodejích neměli prodáno 3 000 lístků).
Ale třeba s tou Plzní bylo jasný už v týdnu, že bude skoro vyprodáno, a občerstvení bylo připraveno tak na max. 3000 lidí, a do toho jim ještě pěnilo pivko - to je pak těžký.
 
 
 
Reakce na Siky: Přečíst si to po sobě máš předtím, než t...
Musel jsem si přečíst ten článek, dohledat ten zápas, abych zase nenapsal nějakou kravinu, když jsou tu takový hnydopyšy Smajlík , to k prvním dvěma bodům nebylo třeba.
 
 
 
Reakce na Siky: Přečíst si to po sobě máš předtím, než t...
Ten další bod byl na dýl Smajlík
 
 
 
Tak Siky měl pravdu, ještě jednou jsem si to přečetl pořádně, včera jsem to četl v letu, při cestě na MHD. Vozábal neřekl, že za to nemůžou (má omluva je tedy na místě).
A kdo vůbec dělá nyní občerstvení na fotbale? Tu Plzeň, co jsem byl a občerstvení nefungovalo, dělal se mi zdá Áša (snad mě paměť neklame, a nečerním ho tu neprávem - dneska už jednou zklamala - s tou Plzní to bylo 0:4 - ale to že jsem nestihl 3 góly platí, jeden v 17 minutě, to bylo fofr občerstvení ale Smajlík .
- to byl srpen 2014 (jsem si dohledal). Dělá to stále nebo už, je tam teda někdo jiný? viz níže

Spadli jsme na hubu hrozně rychle a nahoru se budeme drápat strašně dlouho. To ostatně ukázal i zápas s Brnem.

V čem?

Lidi nás naprosto správně zkritizovali, jaké tu bylo občerstvení. Přišly čtyři tisíce lidí a v patnácté minutě dojdou klobásy a pivo. A já nemám šanci těm lidem říct, že za to nemůžeme, že to pronajímáme jednomu člověku a jeho firmě, a on má tohle na starost. Nemám šanci říct Já se vám omlouvám, už se to nestane. My z toho samozřejmě vyvodíme důsledky a s tím člověkem spolupracovat už nebudeme, lidi si ale řeknou Dynamo jsou banda blbců, furt brečí, že lidi nechodí a když přijdou, mají tam sud pro 400 lidí.

Jinak lidi myslím víc než omluva zajímá to, že když se to jednou stane, tak příště už to bude OK. Jenže když přijdou příště a je to stále stejné, tak prostě už příště nepřijdou (to neplatí samozřejmě pro skalní fanoušky, ty neodradí ani to, jenže těch je pár stovek na Dynamu).
 
 
 
Reakce na Siky: Prosím, přečti si ten článek ještě jedno...
Děkuji češtináři za upozornění - také jsem si toho všiml, ale opravit to nejde.
Pokud je 20 nad nulou, praží na tebe celej zápas slunce, tak opravdu bez pití tam nebudu (ono kdybych šel pro nealko, tak dopadnu stejně).
 
 
 
No návštěvy Dynama se přesně rovnají přístupu v klubu. Viz. článek s Vozábalem. Jak může říci, že nemůžou za to, že nefunguje občerstvení? To je přeci základ, co si musím ohlídat!
Pořádnej fotbal, co já pomatuju se tu hrál někdo před ochodem Poborskýho, pak možná od tý doby doteďka ještě jednu nebo dvě sezony.
A když už tam lidi na někoho přijdou (Plzeň, Sparta, apod.), tak i když ví klub že bude vyprodáno nezajistí, že bude občerstvení (rychlé a ještě k tomu nedojde)a dost lidí u vchodů. Dle doslechu lidí, co byly teď na tom zápase, kam přišlo 4000 lidí, se to stalo opět. Já byl naposled se podívat na Plzeň, to jsme ještě byli v první lize, bylo se mi zdá skoro vyprodáno, přišel jsem 20 minut předem s koupeným lístek. Než jsem prošel branou a koupil jsem si pivo, přišel jsem o 10 min, prvního poločasu, během zápasu pivonošky nikde. Po prvním poločase jsme uháněli pro pivko, než jsem ho donesl, přišel jsem opět o 10 min druhýho poločasu. Během 20 min jsem přišel se mi zdá o 3 góly. Plíseň jestli mě paměť neklame, vyhrála totiž 3:0. Šel jsem tam v partě 5 lidi, který tam dlouho nebyli. Po tomto představení, tam ani jeden z nás od té doby nešel. A v okruhu mých známích mám takových případů více. Jdou jednou, setkají se stejným zjištěním jako já, a pak už zase dlouho nejdou. Takže místo, aby v těhle zápasech lidi přilákali, tak si je na dlouhou dobu odlákaj.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Na ledě bylo v ZČ 8 bodů za námi. A to...
Na ledě nebylo náhodou více? Rozdíl na konci v tabulce byl 2 body. 6 nám odečetli, Kladnu 3 přičetli. Tzn. já bych to spíše viděl na rozdíl 11 bodů. Co na to můj matematický bratránek z ČK? Pán učitel na to má lepší hlavu Smajlík
 
 
 
Jinak fóra se nám trochu zvrtávají a v určitých aspektech se nedají vůbec číst. To je samé uplakánci z Budějc, uplakánci z Vysočiny, uplákánci z Kladna, zákeřná Jihlava(to nevím kde vzali, to mi tak sedí tak možná na Přerov, a to ještě v jedný sérii s náma) atd. atd. Skoro každej tým je uplakanej, k tomu každýmu druhýmu údajně připískávají. Přitom třeba my, když do toho dáme opravdu všechno (jako třeba Havířov s náma), tak Vsetín sfouknem jak svíčku. Takže je to jen a jen o nás, nějaký rozhodčí a bůhví co, nám bude pak ukradený.
 
 
 
No doufám, že do baráže půjde Motor a Jihlava. Kladnu to moc nepřeju, jsou namistrovaný. A hlavně nechápu svaz, Kladno se furt žene do extraligy a přitom jim stadion padá na hlavu. 4 roky jsou dole a co se týče stadionu neudělali jedinej zásah k tomu, aby jejich stadion tý extralize odpovídal. Akorát když nasněžilo, tak se báli, že se jim zhroutí střecha.
 
 
 
Začíná poslední zápas opravdu v 17:30? (nemusí začínat poslední kolo ve stejný čas?)
Odpověď:
Opravdu ano, žádné jiné nařízení k nám nedorazilo. A vzhledem k tomu, že jeden z týmů má beztak volno, ani by nemělo valného smyslu.
S pozdravem Tomáš Kučera
Tome, varianta že se bude rozhodovat v posledním kole a tabulce na 2. -4. místě je pravděpodobná. To teda nevím, tak jde prioritně o nás, a v tuhle chvíli, Kladno nejspíš bude vědět na začátku třetí třetiny, jak jsme hráli se Vsetínem (minimálně zda někdo vyhrál za 3 body). Kdyby vůči Vsetínu nebo nám pak rozhodoval počet golů, může i když povede třeba odvolat brankáře, atd. Takže pokud Kladno začíná v 18 hod, my bychom tak také měli začínat (ostaní kluby jsou nám asi jedno i že stojí nějaký tým, když to není Kladno). Lidi na Vsetín stejně přijdou a bude vyprodáno, ať je začátek takovej nebo makovej. Pokud samozřejmě bysme byli jasně 4., tak může být začátek klidně v 17:30.
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: To dáme ;) já jsem spíš zvědavej n...
No hlavně hlásal, jak je jeho teritorium před bránou a zatím teda skutek utek. Bitky taky zatím nic moc, když měl jednu a měsíc kvůli ní nehrál Smajlík . No jako třináctý útočník, který se využije v případě Přerova, Zikmunda atd., ale i tak může být platný, pokud teda neskončí po prním usměrňování zase na marodce.
 
 
 
No Beránek má velkou šanci jet na MS 18. Pokud pojede případná baráž se ho tedy týkat prakticky nebude, stihnul by jen první 3 kola, pak už začíná přípravný kemp :(
 
 
 
Reakce na KohyCZ: No, tam bych byl u těch prohlášení o r...
Čož je na Jihlavu nesmysl, protože to je tak průměr 500 000 Kč za hráče a rok. Kde jsou trenéři, administrativní pracovníci atd.?
 
 
 
Reakce na P.XTRM: To je jasné, že jsou PRO. Vždyť pokud ...
No hlavně aby Pardubice (s jejich razantním NE) neprohloupily. Trošku bych u nich zaloboval. Jejich vedení dál než za letošní (oni si bláhově určitě myslí) pro ně úspěšnou baráž nevidí.
 
 
 
Reakce na MrPesi: Právě proto je třeba vybojovat extrali...
Tak to prostě je a bude. My zase stejně přivedli poslední dobou Kváču, Pateru a určitě ještě někoho dalšího. A dokud nebudeme v extralize, bude určitě víc mladých odcházet než přicházet. Ale mladý teď dostávají šanci, tak to by je tu mohlo zase víc držet než dříve.
 
 
 
No trošku bych po návštěvě ostatních fór a známých věcí shrnul šance dle ,,fanoušků,, u týmů, co jsou reálně na baráž.
Vary - tam asi dělají co můžou, ale kvalita kádru je na hraně baráže, ale dle mýho v případné baráži, pokud nepřijde moc zraněných, tak se zachrání. Chomouti - problémy s financema, pokud nevyřeší, budou hrát ještě hůře než teď, kádr taky nic moc. Pardubky těžce v krizi, zlom v nedohlednu, hráčská kvalita hrozná, vedení hrozný atd. Jihlava - úzký kádr, nezapojování mladých - nejsou, přetěžování- hraní na 3 lajny, posily fanoušci žádají, ale žádný nejsou, hodně zraněných. Kladno - nejspíše rozhádaný, Vampi asi úřaduje, úzký kádr, posily žádný, Jarda na papíře už rok naskakuje do zápasu, upnutí, že to zachrání Pleky (bohužel i tady vyzkoušeno, že to už to nezachrání), na hřišti to většina týmu fláká. Vsetín tam asi jakž takž ok, teď ale zraněný oba brankáři, kádr při zraněních úzký - pokud se jim ještě zraní někdo z Robovo lajny, půjdou výkonnostně dolů. A pak my - to všichni víme - Prospy ani vedení neumí sehnat střelce, vedení si střelce nechalo utéct (Nouza, Žálčík, Rob..), efektivita zakončení je pořád bídná.....atd. atd.
Pokud to shrnu, máme tu 2 jasný adepty dle fanoušků na sestup, a vlastně žádnej tým na postup Smajlík .
Tak to jsem zvědav jak to dopadne.
 
 
 
No já včera koukal na Krále asi 10 minut, pak jsem to vypnul. Všechno dělají jak mají, vše se zlepšilo, akorát medaile nejsou :(. A to už neovlivní, podmínky jsou nastolený perfektně. Spadnul z Marsu nebo odkud. A dle mého medaile ani min. deset let (až na jeden ojedinělý náhodný bronz) nebudou. Kdyby se teď udělali změny (hlavně Král, Lener ven) , může se to ale obrátit k lepšímu. Jenže to jen tak nebude. Nechápu, že nepochopí, že cesta ven je v kvalitě mladých, co budou hrát v extralize, a ne v Chance lize. Protože takhle vyprodukujeme tak maximálně Šimky, co jsou na hraně NHL/AHL. My potřebujeme, abychom uspěli na mezinárodní scéně, produkovat Pastrňáky.
Přesně vím, co vymyslí. Druhý Litoměřice v Horní Dolní, pět povinných juniorů v Chance lize, uzavření Chance ligy zůstává. Následek. Menší možnost týmů z Chance ligy na postup do extraligy, tudíž menší tlak na týmy v extralize - kvalita extraligy se sníží. Mladý se pak mají zlepšovat s týmy jako Kadaň, Ústí atd. Ty mladý pak ještě nebudou hrát v juniorský lize, takže tam taky kvalita (už tak rozmělněná ve všech městech, co mají zimní stadion) půjde už úplně do kopru. Atd. atd.
Jinak pokud o nastavení podmínek pro zlepšení našeho hokeje bude rozhodovat sestava 14 extraligistů a jejich farem, tak to už lepší ani nebude. Jejich stimul je totiž, že nespadnou do Chance ligy a ne, aby se vychovávali hráči jako ve Finsku nebo Švédsku (teď už možná i Švýcarsku).
A pecka nakonec. Celý dávání šancí mladým završí tím, že koncepčně k nároďáku vezmou Říhu, kterej začne objíždět turnaje s partou ,,důchodců,,.
 
 
 
Reakce na MARSCH: Najdi deset rozdílů https://youtu.be/...
Mě hlavně přijde, že po předposlední domácí tiskovce v šatně, kdy tam ,,novináři,, (stejně jako vždycky) nedokázali vymyslel jakkoukoliv otázku, dostali od VP sodu i oni, když byl v ráži, a na včerejší tiskovku se náležitě připravili Smajlík . Takto bych si to představoval.
 
 
 
Doufám, že zdejší obdivovatel Divíška byl včera na zápase. A dá už s ním definitivně pokoj. Horšího hráče do týmu jsem tu už dlouho neviděl. Použitelnej je jen v přesilovkách, při hře pět na pět celá jeho pětka tam lítá, aby on si tam mohl vklidu kroužit na půlce, v obranným ( s ním tam byly skoro furt) nebyla u něj jediná snaha o bránění. Proti němu by byl i Stračena pes obranář Smajlík . Ještě bule mu šly, abych mu nekřivdil.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Náš tým dnes vyrazil na soustředění, které stráví na Lipně.??bit.ly/2YSlBO4

Hráči se právě rozcvičují před tréninkovou jednotkou na fotbalovém hřišti ve Frymburku. #soustredeni #rozcvicka @ Frymburk,...

Hráči se právě rozcvičují před tréninkovou jednotkou na fotbalovém hřišti ve Frymburku. #soustredeni #rozcvicka

40. narozeniny slaví Václav Kočí. V Českých Budějovicích působil v 1 sezoně, celkem odehrál 3 zápasy, v nichž si zapsal pouze 2...