ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Zbyna-CK" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
21.08.2019, 15:25
 
Reakce na Paav: „Závěr byl ze soupeřovy strany vyhrocený...
solidní hovado, ta třináctka... měl ho ten čárovej pustit a byl by to pro toho hráče poslední zápas v životě (i když pro toho rozhodčího asi taky, tak je dobře, že ho drželi)
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
20.08.2019, 07:36
 
Reakce na viks: Přijde mi, že mluví trochu z cesty. Vadí...
tak tady nejde ani tak o nějakou polarizaci ve stylu USA = vše skvělý versus ČR = všechno špatně.

Už to tu jednou padlo - způsob, jakým se u nás pracuje s dětma ve sportu, je často naprosto špatnej. Trenér vezme trénink dospělých a sníží dávky, jakože to je najednou pro děti. Není. Dítě není zmenšená verze dospělýho. Ještě to chápu na hobby úrovni. Od neplacenýho trenéra vesnickýho klubu, kterej zařizuje i praní dresů, nejde čekat, že by měl v malíku anatomii, fyzioterapii atd. a ani bych mu to nevyčítal, navíc v hobby dávkách není ta škodlivost. Co mi ale hlava nebere je, že ani v top klubech na prvoligový úrovni nikdo neřeší přesně tohle - postavení těla, vývoj páteře, břišní a zádový svaly... Jsi fotbalista? Tak běhej, to ti přece nemůže uškodit. No, může... Plavání by měl bejt základní doplněk k vrcholovýmu sportu. Myslíš, že je nějakej klub, kterej má pro dorostence povinně 2+2 hodiny v bazénu s trenérem plavání? Ne. Ale posilovnu má pro dorostence v plánu každej klub... to jednomu hlava nebere.

Přesně tohle totiž dohnalo Rosickýho. Fotbalista od boha, kterej mohl mít doma 3 zlatý míče. A na co dojel? Na to, že ho nechali v dorosteneckým věku běhat koňský dávky po lesích a vůbec mu neposilovali záda a břicho a na regeneraci celkově kašlali. Že pak měl problémy s podkolenní šlachou bylo tím, že jí kvůli špatnýmu středu těla při běhu dlouhodobě přetěžoval a ve 25 letech tělo řeklo dost.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
09.08.2019, 12:09
 
Reakce na evoorg: Tak Doktor ani Kachyňa tu na try-outu ...
jj, to je fakt, ono to asi takhle nějak nakonec dopadne. Tady na stránkách je teď na soupisce 17 útočníků, přičemž Šimi je zraněnej. Pořád je tak o cca 2-3 útočníky víc, než běžně. Už před tímhle zúžením jsme psali, že to pro trenéry nebude lehký a myslím, že to další, definitivní, zúžení, bude ještě těžší. Jsem moc rád, že se chytil Prokeš, toho jsem tu chtěl už loni v průběhu sezony a že se podle všeho dobře rozehrál Přikryl, kterej si tu loni zvykal.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
09.08.2019, 11:06
 
Hm, tak že skončí Čajda, to bych fakt nečekal... Jasně, nebyl to zrovna tvůrce hry, ale vždycky dřel naplno, bil se za svý spoluhráče a hlavně byl poslední, kdo tu pamatoval třeba památný playoff s Přerovem, nebo všechny baráže...

Byl tady dlouho, zanechal tu hodně pozitivní stopu, takže je rozhodně na místě poděkovat. Bude mi na ledě chybět.

Ostatní "škrtance" v sestavě mi přijdou logický, pokud teda nějak vyřešíme to, že je na soupisce jen 8 beků.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
08.08.2019, 17:02
 
Reakce na lindemann: Nevím, zda to v té lavině spamující...
tak přijde mi logický, že se fanoušci snaží upozornit na to, že jim FS nevyhovuje (kdo jinej by to taky měl asi tak řešit?). A dvojnásob na místě mi to přijde ve chvíli, kdy:

a) klub vychází z toho, že jsou fanoušci spokojení (jak už tu mockrát padlo, nestačí jen nějakej dotazník, pokud ho vyplnilo 2000 lidí, 1800 z nich byli ti, kdo do FS šli koupit maximálně šálu nebo placku na batoh, tu dostali a tak jsou spokojení).
b) Provozovatel si myslí, že to dělá dobře (nedělá, na kolekci dámských triček čekáme celou sezonu a nic. Nabídka je slabá, chybí velikosti, kvalita diskutabilní)
c) je pauza před sezonou. V sezoně to totiž nikdo řešit nebude.

Kolem a kolem z toho mám pocit, že se to nechává "vyhnít" s tím, že ono se to nějak vyřeší. No vyřeší... Lidi si to kupovat nebudou a klub přijde o provizi (jo, je fakt, že se asi jedná o malý peníze). Případně někdo začne vyrábět "pirátský" oblečení a klubu utečou prachy zas. A bude se strašně divit, žeto někdo udělal.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
07.08.2019, 19:32
 
Reakce na alkac: Tohle mi normálně připomíná Ernesta Goo...
tak to by neslo, alkaci, takhle se kriket nehraje! nesahej mi na mou oblíbenou postavu! Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
07.08.2019, 12:46
 
Reakce na alkac: Jo, v tomhle jim taky jednoznačně fandí...
Hlavně nechápu postoj těch, kdo už akademie jsou. Proč se proti tomu ty kluby neozvaly? Ono to těm klubům přijde fér? Ty kluby si neuvědomujou, že to těm akademiím kazí jméno jako celku? Že to bylo naprosto nechutně nesportovní rozhodnutí? To opravdu ty kluby, co akademie mají (i Motor), strčily zbaběle hlavu do písku a dělají, že nic nevidí? Nějak jsem nikde nečetl skupinový stanovisko akademií k tomu, že se něco tak hnusnýho stalo.

Tohle mi vadí strašně. Taková ta "česká cesta" ve stylu "já se mám dobře, tak co je mi po tom, že se jiným škodí". Hlavně si nešpinit ruce. Jak z tý písničky od Chinaski "naši mi vždycky říkali, co můžeš sleduj z povzdálí...a nikdy nebojuj sám".

Jen je to tak trochu krátkozraký. Nic není věčný a ty kluby status akademie za rok mít nemusí. A až s nima začnou zametat, tak jim všichni řeknou "najednou byste chtěli pomoct, co? Ale sami jste mlčeli..."
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
07.08.2019, 12:26
 
tak nabídka fanshopu je jednoduše tragická, jsem rád, že jsem manželce koupil tričko, když to ještě za něco stálo (modrý tričko se žlutým retro M).
Tohle:
odkaz
je ukázkovej fail. Proč není v ženský nabídce něco, co si na sebe může obléct i někdo, komu není 9?
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
29.07.2019, 15:54
 
Podceňovat Havířov může po loňsku a jejich skvělým výkonu v playoff jen blázen. Loni vypadali, že strašně oslabili a nakonec hráli skvěle. Letos mají nějaký odchody, ale i příchody a jak správně psal alkac - mají Režnara. Ten chlap by klidně mohl z fleku trénovat mančaft v ELH. V playoff to bude letos řežba od prvního kola a dostat v prvním Havířov jako loni, může se klidně stát, že ty síly budou později chybět, i když se postoupí. Nezdá se to, ale v těch třech sériích bude znát každej zápas navíc. Prostějovu věřím, že zahraje dobrou ZČ, ale v playoff dojedou na stejnou věc jako loni. Dukla, to bude rozhodně problém, protože v pletení biče z h***a jsou mistři světa. A o Vsetínu se není třeba bavit. Stálice typu Přerov to budou doplňovat. Jsem zvědavej, jak pojmou sezónu Slávie, Chomutov a Litoměřice.

Mimochodem zajímavě vypadá i Třebíč - mají plno mladých hráčů a trenéra, co chce hrát atraktivní hokej. K téhle změně v přístupu jim jde jen a jen gratulovat Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
29.07.2019, 09:20
 
tohle je hodně zajímavej projev po zápase:
odkaz

možná v tom je něco poučnýho i pro křiklouny na hokeji ;-)
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
26.07.2019, 19:58
 
Reakce na ČB_Hrošík: Už jsem čekal, že to letos bude dob...
až jednoho dne odejde i Svěrák, tak to bude zralý na státní smutek... Scénáře, hry, herecký výkony, písničkový texty (nejen ty geniální pro děti, psal pod pseudonymem Emil Synek třeba i pro Mládka), kvalitní knížky, na začátku 90. let fejetony a postřehy do novin, obrovská osobnost... Spousta lidí zná a používá hlášky z jeho filmů a her a přitom ani neví, že to je od něj. Tak moc to zlidovělo.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
26.07.2019, 19:21
 
Reakce na ČB_Hrošík: To Alkac: https://youtu.be/26MG8E0F...
jj, špatná zpráva... prořídl ten ansámbl pořádně... Vozáb (už dávno), Vondruška, Kašpar, Penc, Smoljak a teď Kotek. Prakticky se dá říct, že v tomhle složení mohli odehrát možná půlku repertoáru... Bohužel, lepší už to nebude...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
26.07.2019, 12:19
 
Reakce na quak: Duda byl ve své době fakt jelito. Ale už...
u něj se prostě nepotkala hokejová vyspělost s tou osobnostní a minulo se to o víc jak 10 let. Velká škoda pro něj, protože to byl rozhodně hráč s potenciálem na klíčovou roli klidně v KHL nebo větším zahraničním klubu, příp. možná i na normální hraní v NHL. Když jí mohl hrát třeba Erat, tak proč ne Duda. Ruce měl šikovný, když byl mladej, tak mu to i bruslilo. Na ledě vždycky přemýšlel a uměl dávat výborný nahrávky. Bohužel se ale choval jako děcko a na cokoliv většího než mírnej nadprůměr extraligy neměl morál.

A k tomu působení u nás - co tak vím z doslechu, tak mu tehdy kabina nedala ani šanci, aby se chytil. Prostě mu od začátku dávali najevo, že je to hňup a oni s ním hrát nechtějí. Do toho tragéd Bokroš na střídačce a dopadlo to špatně. V Plzni si ho vzali Vlasák a Straka a udělali z něj hvězdu ligy. Stačilo mu jen dát šanci a tu tady od spoluhráčů (a vlastně ani fanoušků) rozhodně nikdy nedostal.

Klidně z něj může bejt výbornej trenér, Růžička taky nikdy nebyl myslitel a kam to dotáhl...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
24.07.2019, 16:15
 
Novák dneska další gól Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
23.07.2019, 10:07
 
navíc je mu 26, je tam perspektiva, že tu nějakou dobu třeba vydrží. Ale evoorg má určitě pravdu v tom, že to typologicky náhrada za Mitche asi nebude a pořád bychom někoho takovýho potřebovali (ale fakt to třeba bude ten Lytvynov).

Jo, tohle už vypadá jako hotovej mančaft.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
22.07.2019, 19:54
 
Reakce na Drew: Odvody jsou jenom jedna část z mnoha. Do...
tak jistá míra solidarity má určitě smysl - především ve zdravotním pojištění. Neznám např. moc lidí, kteří by si v době, kdy žena rodila první dítě, mohli dovolit hradit jí celou péči Smajlík Jde spíš o to najít balanc. Sociální pojištění, tam je to trochu diskutabilnější, ale pořád to nějakou solidaritu chce.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
22.07.2019, 18:51
 
Reakce na Drew: V drtivé většině věcí ohledně Krumlova s...
ok, rozumím, že odvody na zaměstnance jsou šílený. Ale ty peníze pak prostě někde chybí. Nehledě na to, že samozřejmě je možný se spoustou věcí nesouhlasit, ale to neznamená, že je budu programově porušovat. Zrovna tohle fíglování odvodů a daní poškozuje ty, kdo dělají pro společnosti, co to odvádějí poctivě, nebo třeba pod státem. Ale jednoznačně souhlasím, že jestli se mělo dávno něco změnit, tak je to právě výše odvodů a nesmyslná a demotivující zátěž zaměstnavatelů.

2snad: no řekněme, že mám hned několik dobře informovaných zdrojů ze všech stran barikády, o kterých bych se nerad veřejně šířil. Ten odhad 80% má opravdu základ v realitě, ale to by bylo lepší probrat raději někde soukromě ;-)
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
22.07.2019, 17:13
 
Reakce na Paav: Hokejisté Motoru zahájili přípravu na le...
a v diskusi pod tím článkem je hned canc Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
22.07.2019, 16:22
 
Reakce na kafka: Vždycky je "něco za něco". Jinak já by...
nj, jenže srovnávat Loket a Krumlov, to je jak srovnávat Brno a New York :D

ta masovost turismu přináší úplně jiný potíže. Takový, jaký v lokalitě typu Loket vůbec nemusí řešit. Do Krumlova jezdí lidi za kulturou, za památkama, vodáci za chlastem atd. Češi, Evropani, Asiati, Amíci... Málokdo zůstane na víc jak dvě noci. Většina přijede, přespí a druhej den odpoledne vyráží jinam. A teď si vem, kolik vody se na to spotřebuje, když všechny hotely a penziony perou kompletní povlečení co dva dny. Všude se denně vytírá, vyrobí se tisíce litrů kafe, tuny jídla. Banalita, ale v globálu to dává naprosto astronomickou spotřebu vody vzhledem k tomu, že jde o město o 13 tis. obyvatel. Teď si k tomu připočti množství odpadků.

Přidej k tomu to, že tenhle typ turismu přitahuje právě ty nejhorší typy podnikání - obchody s cetkama, zlatnictví vykazující nulovej zisk, atd. Téměr všichni kuchaři, číšníci atd. berou minimální mzdu a zbytek na ruku, 80% brigádníků je bez smluv a načerno. Hotely vykazujou schválně naprosto nereálně komický počty turistů, aby nemusely odvádět turistickou daň. Tu jim samozřejmě turista zaplatí, ale oni si jí nechají. A tohle jsou jen ty nejzákladnější praktiky, jak odrbat město. Je jich tisíce dalších a v součtu to vytváří pro někoho zvenku naprosto nepředstavitelnou situaci - takhle masovej turismus toho víc spotřebuje, než vyprodukuje.

Navíc komunální politika je naprosto pokřivená tím, že např. ANO (ale i jiný strany) se nebojí nominovat na kandidátku několik Pražáků, co si pár měsíců před volbama naoko změní bydliště. Lidi naštěstí zatím volí hlavně místní kandidáty, ale až se to jednou přehoupne, je hotovo...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
22.07.2019, 14:21
 
Reakce na quak: „...na Kladně, na Vsetíně, na Slovensku....
teda od jiných bych to i čekal! Et tu, Brute? Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

I podruhé v přípravě jsme na domácím ledě uspěli, @lausitzerfuechse jsme porazili 4:2. #priprava

Bude tato sestava dnes vítězná? Jaký je váš tip? #friendlymatch

Bude tato sestava dnes vítězná? Jaký je váš tip? #friendlymatch

Kabina na dnešní utkání je ready! #hcmotor #match #friendlymatch #dressingroom