ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Zbyna-CK" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
29.06.2020, 19:17
 
Reakce na mrskman: Ja jsem si zrovna minuly tyden delal ...
"nevypadalo prilis lichotive" - tos napsal dost eufemicky Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
22.06.2020, 14:19
 
Reakce na Tveety: kursor: No ale tím spíš ví, že při ned...
Tyhle poznatky, že se venku víc trénuje, děcka jsou tam disciplinovanější a pracovitější, čteme už přes 10 let. Je to furt dokola a upřímně - už mě to přestává bavit číst.

Jenže když si děcka nepřinesou na trénink pracovitost ze školy, může se trenér přetrhnout. A když si děcka nepřinesou do školy pracovitost z domova, může se učitel přetrhnout. Vzniká tak řetěz, u kterýho se neustále snažíme řešit poslední články. No a pochopitelně - děláme strašný chyby třeba i právě ve školách. Jakej vliv na pracovitost má asi vědomí toho, že stačí zvládnout primitivní státní maturitu? Jako kdybych atletovi řekl, že stačí k nominaci na OH, když zaběhne stovku pod 14 a myslel si, že ho to bude motivovat k tomu, aby dřel jak kůň a dostal se pod 11. Jak motivující je to, že pololetní vysvědčení je totálně pro forma papír, na kterým může být trojka z chování, samý pětky a stejně děcko postoupí, když má v červnu vysvědčení v cajku (a to nechtějte vědět, jakou ptákovinu nám přikázalo MŠMT v tomhle pololetí...). Když dostane Pepíček pětku na vysvědčení, musí se sejít učitelé a začít řešit, co udělají jinak, aby Pepíček už pětku neměl. Říká se tomu "prevence školního neúspěchu". Fígl je v tom, že po Pepíčkovi se nic nechce - nemá žádný povinnosti, on se zavázat k tomu, že něco změní, vůbec nemusí. On se může dál flákat, kašlat na školu a učitelé musí vymyslet, jak to udělat, aby chudinka maličkej už nebyl tak neúspěšnej... No a teď si stačí uvědomit, že tohle vedení k flákárně, absence ctižádosti, důslednosti a tlaku je všudypřítomný. Vážně čekáme, že pak děcko přijde v pět večer na trénink a bude za ním hořet led? Smajlík

Zrovna včera jsem viděl kousek tréninku děcek - 14 let jim bylo? Nevím,... A trenér říká - nahraješ a sprintem dojedeš cvičení na modrou, tam brzda. Bylo tam cca 20 kluků. Kolik z nich myslíte, že dojelo cvičení sprintem? Ano, správně, jeden jedinej. Ten, kterej z nich byl na první pohled nejlepší. Ostatní lážoplážo dojeli na modrou a ještě si u toho povídali.

Sorry za dlouhej píspěvek.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
18.06.2020, 10:40
 
Reakce na maprin: Vůbec si nedovedu představit, podle ja...
tak třeba já mám 11. řadu a tam může být přece plno, protože před náma je další řada až za 2 metry... no je to chaos a nesmysl.

Kdyby byly tisíce nakažených, kdyby byly těžký průběhy, kdyby se situace nelepšila. OK, chápu. Ale za situace, jaká je, utahovat šrouby?

Když si vzpomenu na geniální výroky typu "lidi se utrhli ze řetězu, dva týdny po velikonocích budou tisíce nových nakažených" Kde jsou ty tisíce? Nepřibyl nikdo. Rozvolňuje se už týdny a kromě dvou ohnisek nedochází k šíření nákazy. Co čekají? Že po prázdninách bude 50 tisíc nakažených a plný JIP a proto bude nutný dál omezovat akce?

Fakt bych doufal a čekal, že se někdo (klub, novináři, svaz, APK...) zeptá, kde je hranice, pod kterou musí nákaza jít, aby se mohlo hrát bez omezení. Jak je možný, že nestačí desítky nakažených na statisíce lidí? Kde je to magický číslo, který nám umožní fungovat normálně? Protože jestli je to číslo 0, tak se fakt někdo úplně zbláznil.

Působí to na mě tak, že nakažených je málo, nepřibývají, tak už toho moc zakazovat nemůžeme, tak zakážeme aspoň něco - hele, hokej fotbal, to je nápad...

Aby se nákaza mohla šířit, musí být v populaci nějací nakažení. Kde jsou konkrétně v ČB?
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
18.06.2020, 09:35
 
Chceme bavit sebe i lidi, kteří na nás budou chodit, říká Hanzal o novém klubu

Zdroj: odkaz
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
18.06.2020, 08:22
 
Reakce na alkac: Při miliónech čeho?? :)) Jinak jelik...
Smajlík Smajlík to jsem blbec...

jinak mně to právě přijde daleko nepřehlednější než kdyby to nechalo stáhnout třeba divadlo.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
17.06.2020, 20:14
 
Reakce na jatro: tvl. ten Pelta má někoho v záloze a neb...
betztak to bude stejný jako s tím zmetkem Janouškem. Dostane flastr, zahraje divadlo, podplatí 3 doktory a vesele bude na svobodě, protože má bebínko...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
17.06.2020, 16:17
 
Reakce na alkac: Určitě jsem četl obsahově stejný kdysi ...
a je to starší knížka než Hra o trůny z roku 1996?

Jinak ten Vladař zní celkem rozumně, GRRM z něj prej umí nazpaměť citovat celý pasáže.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
17.06.2020, 10:21
 
Reakce na jelente: Casove to sedi, ale nejakou logickou ...
3 slova, kámo, 3 slova Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
17.06.2020, 00:59
 
Reakce na FansBPH: Přesně to vsetinsti říkali. Chtěli js...
tak před playoff bych ani nečekal, že postoupivší tým má za cíl něco jinýho, než PO vyhrát a jasný, že se o tom do médií mluví, aby se tím tým nabudil a věřil si. S tím nemám nejmenší problém a spíš by mi přišlo divný, kdyby to tak někde nebylo.

Ale mě šlo o to, že ze Vsetína šly hlasy o tom, jak by nás vyřadili, i po tom rozhodnutí, kdy se nebylo na co hecovat. A to mi už přijde trochu zvláštní, protože tam už je nějakej odstup a přece museli i na Vsetíně vidět, že ten herní rozdíl byl značnej. Jestli někdo mohl doufat, že by nás potrápil a třeba i zastavil, byl to Přerov, ne vy...

a jinak - venku jsem denně několik hodin Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
17.06.2020, 00:02
 
Reakce na jelente: kdyz neni pochyb o postupu motoru, pr...
Smajlík takovej dlouhej příspěvek...

a přitom stačilo napsat "jsem úplně blbej" Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
16.06.2020, 19:41
 
Reakce na Paav: Po konci sezony jste to ale každopádně p...
Přerov je hodně zajímavě fungující klub. Dlouhodobě staví na odchovancích, dává šanci mladým, nehrajou špatnej hokej, pokud se jim chce. Mají dobrou návštěvnost.

Pokud by se dokázali oprostit od nešvaru v podobě hrubých faulů a úletů typu Goiš, můžou klidně hrát baráž. Otázka je, jestli mají vůbec ambice postoupit do extraligy. Letos jsem se těšil právě na to, že se ukáže, jak moc to Přerov chce.

Každopádně za to, jak sportovně to vzali, jim patří veliký uznání. Takovej Vsetín s daleko horší sezónou a velmi slabým potenciálem pro playoff měl řeči, že chtěl zabojovat o postup a vyřadit nás.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
16.06.2020, 16:36
 
Reakce na Paav: Milanu Gulašovi se nelíbí nový nesestupo...
funkční odkaz:

odkaz

;-)
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
15.06.2020, 14:33
 
rozhovor s Kohym - paráda! Fakt se to povedlo Smajlík

A netušil jsem, že jsi takovej fanoušek Červenýho trpaslíka Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
15.06.2020, 11:04
 
Reakce na Piky: Kohy mouvi dobre. Nicmene to Vsichni del...
no zase je potřeba vidět, že ten jeden, co dělá japonskej instagram pro FCB, bere tolik, kolik bere celý PR oddělení Sparty dohromady... (edit: quak byl rychlejší Smajlík )

On je to jinej svět po všech stránkách a nikdy se nestane, že by českej fotbalovej klub dosáhl byť jen desetiny kvality těch klubů, co dominujou v top ligách.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
13.06.2020, 15:54
 
Reakce na macháček: Tak já tím myslel, že je to speciali...
tak když jsou lidi vypatlaný a jsou schopný se porvat i na krajáči, tak jim asi není pomoci...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
11.06.2020, 13:40
 
Dušek řekl, že „postupné kroky rozvolňování nemají žádné plošné negativní jevy“, covid-19 se nikde nevymkl kontrole. Nákaza se podle něj však také ani nechystá z Česka „vymizet“.

Drtivá většina záchytů, které nyní pozorujeme, se týkají lidí v produktivním věku a v dobrém zdravotním stavu,“ dodal Dušek.

„U nejsou vůbec vzácné dny, kdy na covid-19 nikdo nezemřel. Je to další důkaz, že epidemie covid-19 je na ústupu. Bil bych na alarm, kdyby při poklesu testů nám narůstal počet nekažených, počet hospitalizovaných. Ale tomu se tak neděje. Slovo epidemie koronaviru by se už nemělo používat,“ prohlásil.

Zdroj: odkaz

tak to dává smysl, aby v září platilo omezení zrovna na sportovní akce Smajlík

no budu optimista, imho jdeme v září normálně na hokej. To "dum spiro, spero" se původně týkalo postupu, teď ho zaměřím na to, abych mohl na hokej Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
11.06.2020, 10:40
 
Já teda doufám, že s tím zákazem vstupu na sportovní akce v září to dopadne stejně jako s idi0tským prohlášením Prymuly, že se na 2 roky zavírají hranice. Ze 2 let bylo pár týdnů... Strašit, to by jim šlo...

Celkem by mě zajímalo, jak by dopadla situace, kdy bude v září počet nakažených v JČ kraji cca jako teď, tj. desítky lidí na celej kraj ( Smajlík ) . Zakáže se vstup na stadion a klub se ozve, že chce slyšet přesný důvod, proč kvůli pár lidem v celým kraji nemůže zbývajících cca 640 tisíc na sportovní akce. Zvlášť, když má fungovat chytrá karanténa a ty lidi, co přišli do kontaktu s nakaženými, není problém na stadion nepustit. Jedná se totiž zase o desítky lidí.

Stejně tak doufám, že od září pojedou školy normálně, protože už teď je znát, že tenhle tříměsíční zákaz vstupu do škol bude mít obrovský dopady.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
11.06.2020, 08:26
 
Reakce na -Tom-: Půlka těch hráčů co si vypsal, žádnýho ...
tam šlo o to, že byl dotaz "kdo to s hokejem myslí dobře". A já to teda spíš věřím hráči, kterej hokeji věnoval celej život, než advokátovi, kterej ho má jen jako mocenskou hračku.

Z těch hráčů, co jsem vypsal, by se jistě někdo schopnej našel. Nebude jich 10, ale ten jeden tam někde je.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
10.06.2020, 17:40
 
Reakce na Jeníček: ...to je k nevíře, co je to za pakáž!...
odkaz
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
10.06.2020, 16:53
 
Reakce na quak: Kašpaři prolhaní... „Ale částku bych ne...
Smajlík to je neskutečná drzost... njn komoušsko-estébácký praktiky v praxi...
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

20. narozeniny dnes slaví obránce Motoru Ivan Lytvynov! Přejeme všechno nejlepší, hodně zdraví a taky extraligových startů za náš...

Brankář Marek Dvořák dnes slaví 19. narozeniny! Gratulujeme, přejeme všechno nejlepší a co nejméně obdržených branek! ??

Třetím nejlepším střelcem v jednom zápase nejvyšší soutěže v historii je i českobudějovický Vintíř Němec. Podívejte se na celou...

Obránce Motoru Václav Svach dnes slaví 18. narozeniny. Tak všechno nejlepší a co nejvíc startů a úspěchů v extralize! ??