ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Zbyna-CK" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
12.10.2019, 19:38
 
Chomutov srovnal, Vsetín by dneska potřeboval bodovat naplno, jsem zvědavej, jdu to zapnout.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
12.10.2019, 19:04
 
Reakce na Motor27: Dukla si zahrává...
vsetín vede s chomutovem, Litoměřice dávají Porubu, Přerov prohrává s FM a Prostějov vede v zásadním zápase se Slávií. Zajímavý kolo.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
11.10.2019, 10:52
 
Překvapilo mě, že se jede i do Havířova v den zápasu, ale je fakt, že nocleh by se v rámci celý sezony dost prodražil. No zítra bude každej bod super.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
11.10.2019, 08:12
 
teda když vidím nadpis "venku se Motoru daří...", získávám poměrně jasnou představu o tom, jak bude zítřejší zápas vypadat Smajlík

třeba to zvládnem, ale myslím si, že to bude nejtěžší zápas dosavadního průběhu sezóny. Havířov je strašně těžkej soupeř s výborným systémem hry a trenérem, kterej patří ke špičce ChL (divím se, že mu už dávno někdo nehodil laso z ELH).
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
11.10.2019, 07:56
 
Reakce na jeníček: ...a aby si Mirek strachy nekrůpnul d...
copyright MARSH Smajlík (10.10. 23:34)
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
10.10.2019, 18:48
 
Reakce na játro: rozhodně ne pranýřovat, ale když porovn...
jo, bylo to na hráče v plný rychlosti, ale na druhou stranu - co měl Pohl dělat? byl to fakt zlomek sekundy.

Ono samotný pravidlo o pozdním dohrání je ptákovina. Buď zakážu dohrání úplně a hráč musí mít puk pod kontrolou, aby šel hrát tělem (ale pak je z hokeje basket), nebo to měli nechat. Tahle vágní definice založená na tom, že něco je "pozdě" a něco už ne, je ptákovina.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
08.10.2019, 14:55
 
Reakce na Drew: S tím se dá částečně souhlasit, ale je p...
o to horší je jednání svazu, že si bere mladý hráče za rukojmí vlastních prasáren.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
08.10.2019, 14:21
 
Reakce na macháček: My nechtěli Roba? No Plzni se hodil....
Rob odmítl try-out a odešel za nabídkou jistý smlouvy, to už se tu řešilo mockrát. Venca prostě nechtěl hráče, co se bojí o místo zabojovat a Rob zase nechtěl riskovat, že by smlouvu nedostal. Odešel do Vsetína a po parádní sezoně do Plzně.

Brankáři zase odešli jinam, protože nechtěli dělat dvojku, ale jedničku a to tady za Kváčou prostě nešlo z jednoduchýho důvodu - oba chytají hůř, než Kváča. Tečka.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
04.10.2019, 18:12
 
Reakce na zdcart: Nedávno Petr Ton v rozhovoru pověděl,...
zaznělo to už v mnoha rozhovorech a jestli je to pravda, tak tomu moc nerozumím... Borec s nejvyšší trenérskou třídou nepozná, že mu hráči odjezdí trénink na půl plynu? Nebo mu to nevadí a přijde mu to ok? To ten trenér neumí na hráče houknout, nebo je namotivovat, aby makali naplno? To je to vážně tak těžký písknout a přerušit cvičení, vysvětlit hráčům, že takhle teda ne a znovu?
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
04.10.2019, 11:19
 
Reakce na carramela: dělam to nerad, fakt se nechci doha...
Hodně dobrej rozhovor. Ostatně se Špačkem jsem snad ještě nečetl špatnej rozhovor...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
04.10.2019, 10:05
 
Reakce na Ivánek48: Mluviti stříbro, mlčeti zlato. Snad ...
Šlo mi právě o to, že ten hyenimus je to, že se jeho smrt snaží hned populisticky využít někdo pro svoje vlastní účely a zviditelnění. Ale očividně se neshodnem (hned jsi začal urážet), tak bych to nechal být. Navíc píšu "možná, že...", ale to už je asi úplně pod rozlišovací schopnost...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
04.10.2019, 08:56
 
Njn Karel Gott se díky naší vládnoucí garnituře dostal do pozice příslovečného "neznámého vojína" z písničky jiného Karla...

Možná, že kdyby oba Karlové dostali možnost, s gustem by Babišovi v duetu zazpívali "co tady civíte, vlezte mi někam, copak si myslíte, že na to čekám..." nebo třeba ještě výstižnější "a jednou za čas se páni ustrnou a přijdou poklečet, je to trapas, když s pózou mistrnou zkoušejí zabrečet..." Smajlík

odkaz
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
03.10.2019, 22:12
 
Reakce na alkac: "Číňané seděli hned osmkrát na trestné ...
to se jim snad povedlo zkompletovat všechny technický vyloučení, ne? Smajlík bude se tomu odteď říkat "China hattrick"? Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
03.10.2019, 21:27
 
Slávisti 4 góly ve třetí třetině na Vsetíně a výhra 5:4. Takže po Porubě dali dalšího papírovýho favorita...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
01.10.2019, 19:36
 
Reakce na alkac: Zase by taková mužstva víc vítězila, hr...
no jo, ale to je pořád jen jeden rozměr a dost si to idealizuješ. Co třeba hráči - jaký by brali v takový druhý lize peníze? Imho by to vedlo k tomu, že nejlepší by šli do nejvyšší soutěže a na tu druhou soutěž by zbyli hráči, co je vejš nikdo nechce. Navíc by to rozjelo odchody ven. Při vší úctě k němu - když může Kuchec hrát 2. ligu v Německu, hráč ze třetí pětky v Kometě tam může hrát nejvyšší soutěž. Takže proč by (kdyby na něj nezbylo místo) hrál prales, když může jít ven za lepší prachy?

A o sponzorech ani nemluvě... Tady je Motor jedinej vyšší hokej široko daleko, jinde jsou ELH kluby blíž a to zase rozevře nůžky.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
01.10.2019, 19:15
 
Reakce na alkac: Hele, zase si vezmi, že kdyby byly řekn...
Jde o to, že tady by třeba lidi chodili i na Přerov atd., ale co jinde? Vem si, že třeba na Slávii šla návštěvnost na 20% toho, co byla dřív a nevytrhne to ani Dukla, Vsetín nebo my. Představa, že lidi např. ve Zlíně nebo Litvínově chodí místo na Spartu nebo Kometu stejně ochotně na Prostějov nebo Porubu, je dost vedle...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
01.10.2019, 18:27
 
A ještě k tomu zúžení - jakmile se někde hraje druhá soutěž, jde dolů rapidně návštěvnost, hokej přestává lidi zajímat. Podívejte se na návštěvy na Slávii nebo v Chomutově a porovnejte to s návštěvností v ELH.

Zkrátka - vzít současný týmy ELH, přidat k nim nás, Vsetín, Duklu, Chomutov a třeba Havířov s Přerovem (nebo Prostějov, Porubu, Slávii, to už je jedno...) A je tu soutěž pro 20 celků. Vyřeší se tím problém s rozmělněním hráčský kvality a ostatní celky ChL můžou být naplno farmy. Má to ale několik háčků - opravdu by to pomohlo mladým? Co kluby "na hraně" typu Třebíč, Litky nebo FM? Nepřetížilo by to některý regiony (sever a Ostravsko)?
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
30.09.2019, 20:20
 
Reakce na Jokyk_2: -góly týmy -mě se daří -takový beci -...
Problém je, že když za to někdo bere peníze, měl by zvládat obě stránky. Dokonale.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
28.09.2019, 20:33
 
Mně to tak špatný nepřišlo. Vyjma pasáže okolo 30-40. minuty, tam jsem si říkal, že jestli třetí třetina bude stejná, tak je hotovo. Naštěstí nebyla. Veliký oživení byl Bery, složení útoků dneska dávalo smysl a Kloz mi fakt nechyběl. Stejně tak Christov. Bery hraje daleko líp.

Takovej obrat v závěru může tým dost nakopnout, Venkrbec dal dobrou haluz, třeba mu to pomůže. Nad jednou věcí se ale přece jen pozastavím.

Nechápu, jak probíhá příprava rozhodčích na zápas, ale očividně se rozhodli, že se dneska prostě krosčeky nepočítají jako fauly. Přerov jich rozdal za zápas snad 15, většinou očividných metr od rozhodčího a nic. Nejvíc mě točil ten jejich kapitán, to je opravdu dem__t k pohledání. Na každý (!) dohrání odpovídal tím, že se ohnal hokejkou, nebo s ní píchl, nebo dal krosček. Přerov jsou ve skutečnosti přecitlivělý baletky, co absolutně neumí unést tvrdou hru a umí jen prasit. Záhadou mi je, že jim to prochází.

Co bych si od nich vzal okamžitě je již zmíněná kompaktnost a buly, ty mají fakt parádní.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
27.09.2019, 10:52
 
Reakce na alkac: Celkem zajímavé... https://hokej.cz/hok...
Přerov 3 lidi v první desítce. Solidní... Celkově ten Pšurný podává dobrý výkony. Trochu mě překvapila statistika u Vampoly, čekal bych víc než 50%.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Před 105 lety se narodil bývalý útočník Bohumil Lejsek. V ČB hrál v 1 sezoně, zaznamenal 1 mistrovský gól. Zasáhnul do slavného...

Výborně! Na ledě @azhavirov jsme vyhráli 5:2 a vezeme další výhru! #chanceliga #HAVvCEB

REPORT: Havířov - Motor 2:5Je to tam! Z Havířova se vracíme s plným bodovým ziskem a v čele tabulky navyšujeme svůj náskok na tři...

Těžký duel čeká Motor na ledě třetího Havířova. Podle slov trenérů půjde o jedno z nejtěžších utkání první čtvrtiny. Jaký je váš...