ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Zbyna-CK" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
10.12.2019, 16:49
 
Reakce na jirka.24: No ten článek by obecně zasluhoval m...
btw. tohle je geniální

Fasel brání Rusy: Netrestejte nevinný hokej, plošný zákaz je nesmysl

odkaz

jasně, Rusáci měli naprosto dokonale promakanej doping v Soči, tajný služby mají jako úkol falšovat vzorky, celý univerzitní laboratorní týmy vymýšlejí metody, jak dopovat a krýt to, ruská antidopingová agentura maže a upravuje záznamy o kontrolách, ale hokej, jakožto národní sport, je čistej Smajlík Fasel se zbláznil...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
09.12.2019, 09:18
 
Reakce na alkac: Což je jedna z věcí, kvůli které mi pří...
imho bude jednodušší ELH podmínky "udržet", než je plnit. Tj. bude se vše daleko důsledněji kontrolovat u těch, kdo se budou chtít přidat. Stávající členové budou mít "volnější režim". Ono je taky třeba vidět, že u týmů typu Sparta, Kometa, Třinec, Liberec apod. prakticky není co řešit, pokud nenastanou nějaký finanční potíže.

Jsem v tomhle ohledu zvědavej i na jinou věc. Čistě hypoteticky - kluby někdy cca v lednu oznámí, že převzaly soutěž, uzavřou jí, zveřejní podmínky. Naše vedení se (naprosto logicky) začne ptát, jestli je splňujeme a odpověď bude "jo, všechno máte v cajku, licenci na příští rok dostanete". Co bude dál ze sportovního hlediska? Jako jo, je mi jasný, že všichni budou tak jako tak chtít ukázat, že se tam umíme dostat sportovně, ale stejně by to byla imho trochu rána do morálky.

No bude to zajímavý... Ale stejně mě tahle sezona baví, takhle šlapající tým, co rozdává příděly všem bez rozdílu, to je paráda.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
09.12.2019, 07:41
 
Reakce na Jeníček: ...když se zde řeší dno extraligy, ta...
pokud bych si měl tipnout, tak myslím, že s takhle složeným a vedeným kádrem by to bylo něco mezi 8.-10. místem s tím, že bychom byli cca na úrovni Kladna, ale trochu líp.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
08.12.2019, 21:14
 
Reakce na Piston: Hrají o druhé místo a přijde tam na zá...
Smajlík jo, tam má klid...

jinak v ELH bude ten sestup ještě nějakou dobu pořádná detektivka, protože je v tom de facto namočených 5 týmů a jakákoliv série proher/výher může ten tým přikovat ke dnu/osvobodit od sestupu. Ale i přes poslední výsledky bych tipoval Pardubice.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
06.12.2019, 14:05
 
Reakce na -Tom-: Pokud tvrdíte, žez těch 30ti mlaďasů ne...
tak zrovna v mládežnických kategoriích se může poměrně často stát, že se sejde vynikající ročník a za ním je díra v podobě slabšího a takhle se to střídá. Plyne to prostě z logiky věci, kdy výkonnost mladých kluků je značně nepředvídatelná.

A nebojím se, že by se to neřešilo a vedení nad těmi letošními výsledky mávlo rukou.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
06.12.2019, 11:46
 
Reakce na quak: Souhlasím! Navíc po předpokládáném uzavř...
tak on by nutně (vzhledem k postavení v tabulce) nemusel hrát jen "4 střídání za zápas", mohl by si klidně zkusit první obrannou dvojici, o co jde?...

Ale nevidím důvod nevěřit úsudku VP, protože tu ukázal výbornou intuici při práci se sestavou tolikrát, jako nikdo předtím. Takže pokud VP tvrdí, že mu dá víc hraní v DS, tak to tak asi bude. A psát tu o tom, že nedává šanci mladým, může jen někdo, kdo teď po dvou letech vylezl z izolace a zapl internet.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
05.12.2019, 10:39
 
Reakce na Motor27: Jenže zdravý Přikryl a po zranění je ...
To máš každopádně pravdu, ale i 10 zápasů je na rozehrání před playoff dost, takže pokud by se tohle mělo potvrdit, tak super. Loni to měl horší -kvůli zranění vynechal (tuším) celou přípravu a pak už do toho těžko naskakoval. Letos má z přípravy natrénováno a hokejovost se nezapomíná, tu v sobě prostě má (zrovna on tuplem).
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
05.12.2019, 10:27
 
Reakce na langi123: Jak dlouho bude Roman Přikryl cca ch...
tak tohle jsou pro mě Vánoce. Držím palce Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
05.12.2019, 08:46
 
Reakce na MARSCH: Ale v anglický lize je z toho hezká tr...
tak to si já třeba představit neumím, že naložím kluky do auta, hodinu pojedu, koukneme na zápas, hodinu pojedeme... to je 5 hodin ze štědrýho dne pryč...

K Vánocům patří klid a Haberman má pravdu v tom, že pro ty hráče je to jedno z mála období, kdy můžou být nerušeně s rodinou. Argumentace anglosaským světem je úplně mimo, protože:

a) tam slaví Vánoce úplně jinak
b) daleko míň staví na rodině (děti vychovává chůva, internátní školy, apod.)
c) hráč PL bere za jeden týden to, co celej náš kádr za rok
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
04.12.2019, 21:22
 
Reakce na Paav: Ve finále, ten širší kádr se letos již "...
no kéž by byli fit třeba na posledních 6 kol ZČ, aby se rozehráli a pak naskočili do PO, ale to se nedá věštit... Bližší oficiální info bych moc neočekával, tak budeme prostě čekat, až se oba marodi najednou objeví na tréninku nebo v nominaci.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
04.12.2019, 20:04
 
Reakce na játro: a letos toto platí dvojnásob. Letošní "...
jo, čím dál tím víc dávám za pravdu Bednovi, že o postupu měla rozhodovat ZČ, ne playoff. Ale to se nedá nic dělat, je to tak, jak to je a holt budeme jen doufat, že se za a) už nikdo další vážně nezraní, b) oba borci se uzdraví aspoň relativně brzy (když už ne objektivně brzy)
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
03.12.2019, 12:12
 
Reakce na =M=Dedek: Tak si to znova rozebereme, ju? Lob...
hezky jsi to napsal, ale to je zbytečný, těmhle lidem to nevysvětlíš.

2 P.XTRM : spíš bych to čekal (pokud vůbec) v sekci ptejte se, na fórum tohle asi klub dávat nebude.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
03.12.2019, 09:54
 
Reakce na Siky: A v tom s tebou nebudu souhlasit! Naopak...
však já to tam píšu, že nevypustí nic, ale je fakt, že neboduje a třeba v přesilovce hrozně často ztrácí puky, dává je do rohů a otáčí se k mantinelu, což dřív nedělal. Ale u něj se nebojím, poctivou prací se prostě k produktivitě zase dostane.

2marsch: takhle to vidím taky, napsali jsme to stejně Smajlík přitom by stačilo tak málo - aby chodil Přerov ven za fauly. A jsou v pytli, protože by neubránili nic.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
03.12.2019, 09:13
 
Reakce na Tveety: To si myslím, že dostane šanci Šimi.. ...
Karabáček - Gilbert - Doležal a Endál zpátky do sestavy na křídlo. Tohle bych viděl jako pravděpodobný řešení. Případně obnovit spolupráci Babka - Šimi - Beránek a Gilbert zase mimo sestavu.

Mimochodem pokud bude Kloz hrát jako včera, bude tady brzy nepostradatelnej. Ten přehled a rozehra, to je něco neskutečnýho. Kdo letos hraje trochu pod svoje možnosti je Novák. Ale nevypustí nic, takže očekávám, že to přijde a začne zase sbírat body.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
02.12.2019, 21:54
 
Reakce na zmetek: 30 měsíců za šalu je vážně výsměch... ...
šmarjá to už se tu řešilo, několik lidí ti tu jasně vysvětlilo, že sama ta tvoje formulace je úplnej nesmysl, ale ty s tím nepřestaneš a budeš se dál zastávat takovýho odpadu...

K Přikrylovi - pokud by se tohle mělo potvrdit, pocítíme jeho absenci až příliš, řekl bych. Letos náš klíčovej centr.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
02.12.2019, 12:19
 
fotbalové okénko:
Patrioti z jihu. Budějovičtí vítězí a vítězí, kde se to v nich vzalo?
Zdroj: odkaz
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
02.12.2019, 10:42
 
Reakce na Kurt_Hübl: https://kurthubl.rajce.idnes.cz/Z_h...
To byly pěkný decentní dresy. Až na tu pěticípou hvězdu, samozřejmě Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
01.12.2019, 19:42
 
Reakce na JeniCzech: Když se dívám na ty Pardubice, zají...
8:2 pro Motor. Obecně si myslím, že kdyby se po půlce soutěže vyměnil nejlepší tým pralesa s nejhorším týmem ELH, nikdo by rozdíl nepoznal, ba dokonce si myslím, že by si hůř vedly Pardubice v nadstavbě pralesa, než my v ELH.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
28.11.2019, 17:47
 
Reakce na Safrlote: Jinak jsem zvědavej co následující 2...
Vsetín to bude mít ještě těžký, čekají je 4 zápasy se špičkou (s Přerovem a Porubou, v Litkách a Chomutově). Pokud by prohráli i teď s Přerovem, budou mít problémy.

Třeba taková Slávia má o poznání lehčí los - Kadaň, Sokolov, Prostějov, Třebíč.
Havířov má nás, Jihlavu, Přerov Chomutov, taky žádná sranda. Dukla má kromě Havířova ještě Prostějov, Třebíč, Sokolov, což je relativně lehčí los, takže klidně může ještě udělat osmičku, pokud zvládne zápas s Havířovem. A ze hry ještě není ani Prostějov. Na úkor Havířova nebo Chomutova můžou klidně postoupit. Chomutov má totiž taky ostrej los. No bude to jízda. Aby nakonec ještě neudělali osmičku jak na Dukle tak v Prostějově.

Jo a teď jsem si všiml, že relativně ohrožená je rozhodně i Poruba, která má taky ostrej los. (Lit, Chom, Vse, FM)

No zkrátka tohle bude ještě hodně zajímavé a myslím, že na Vsetíně si hodně oddechli, že se jim zadařila ta šňůra, protože v tom mohli být namočení taky, navíc s brutálním losem na krku.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
27.11.2019, 21:09
 
no vstup do zápasu jsme měli velmi špatnej, ale Klouček skvěle zachytal od první minuty. Po prvním gólu to byla chvílema solidní dominance, následně ve druhý třetině udělali rozhodčí ze hry celkem guláš, ale naštěstí jsme to ustáli (v jednu chvíli jsem normálně čekal, že se Renda neudrží a rozhodčímu napálí). Klouček udělal klíčovej zákrok za stavu 1:0, když perfektně vyrazil tečovanou střelu. Pak už jsme byli na koni a nebylo o čem. Gilbert ok, Allen si začíná zvykat, skvěle zahrál Karabáček a 3 proměněný přesilovky, to potěší. Kolem a kolem skvělej večer, díky, hoši Smajlík

jo a doufám, že Lytvynova na ledě ještě uvidíme a do sestavy se normálně vrátí.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Smutná zpráva doputovala do našeho klubu. Zemřel nejstarší ligový hokejista Václav Lenc. Bylo mu 99 let. Celé rodině a všem...

Vítězem G-car indexu za měsíc listopad se stal kapitán Pavel Pýcha, který posbíral 10 plusových bodů. A může se těšit na víkend s...

Ve čtvrtek 19.12. hrajeme speciální vánoční zápas pro @centrum_arpida, během kterého zazpívá @pekar87 a moderovat bude Jirka Mádl...

I letos bude Motor pomáhat! Zápas proti Přerovu bude věnován k zisku prostředků pro centrum ARPIDA. Hrát se bude ve speciálních...