MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "KohyCZ" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na kartáček: Nu dobrá, na FB Okamury nechodím, ta...
Však to byl nevinný vtípek. Neměli bychom se tu brát všichni tak vážně Smajlík
 
 
 
Reakce na kartáček: No vidíš jak hezky přispíváš k tomu ...
Já sám znám minimálně 8 lidí, kteří jsou zabanováni na Okamurově FB a podle tvrzení těch, které neznám, jsou jich stovky. Však k němu zkus napsat něco kritického Smajlík
 
 
 
Reakce na zmetek: Bývalo to tady asi nejkultivovanější s...
Taky proto je to jedno z posledních klubových for vůbec, že to tady ještě jde celkem číst, i když to bývalo lepší.
 
 
 
Je škoda, že se ti zajímavější diskutéři nechají otrávit těmi otravnějšími. Ale nemůžu holt lidi banovat za každou kravinu, nejsem Okamura Smajlík
 
 
 
Reakce na játro: Kohy, máme nějaký výstup k odvolání?...
Tenhle týden je jednání.
 
 
 
Nehádejte se a přečtěte si radši něco o jednom z nejbláznivějších turnajů, který kdy náš nároďák hrál. Gól za nás dal brankář, zlato nám sebral gól československého občana v dresu Rakouska a rozhodovalo se až 2 dny poté, kdy turnaj už měl dávno skončit. odkaz
 
 
 
V souvislosti s dírou v ledu mi došlo, že i u nás byla... pamatujete?

odkaz
 
 
 
Reakce na alkac: Jasně, ale pokud bylo v článku o odchod...
Už jsme to říkali víckrát, že se vyjednává s každým člověkem z klubu o snížení, někteří se dohodli dřív, někteří později. Minimálně v Ptejte se jsem na to odpovídal už před časem. Ale chápu, každý nečte všechno.
 
 
 
Reakce na alkac: Připojím se k poděkováním za včasné vys...
Těžko lze obsáhnout všechny možnosti, jak o něčem může někdo informovat. Člověk by řekl, že dohoda je dohoda.
 
 
 
Reakce na Cr0SbY: Pokud elitesports mluvi pravdu tak nen...
Na soupisce rozhodně je.
 
 
 
Reakce na -Tom-: Beres plat, někdo ti řekne, že peníze d...
Přečti si znovu, co jsem psal. Klub navíc nikde netvrdil, že nikomu na nic nesáhne, to sis vymyslel sám. Klub doteď všem plnil 100 %. A teď snížil do konce sezóny platy. Co je na tom zpětného? Nic. Jen výpočet, aby bylo jasné, kolik na tom ve výsledku ušetří.
 
 
 
Reakce na játro: tak jo. Když to tak vidíš. Já ti jen od...
Mohl bych vědět, v čem mlžím? Absolutně nechápu, na co narážíš.
 
 
 
Reakce na Motor27: A ta pokuta pro klub?...
Mělo se o rozporu jednat tuším zítra. Ale snad se to ještě posunulo, údajně kvůli technickým věcem ohledně spojení se všemi členy disciplinárky, která se nemůže scházet naživo.
 
 
 
A ještě jedna pikoška k tomu. Cizinci standardně dostávají v klubech k dispozici auto. Gabinovi stačilo elektrokolo Smajlík
 
 
 
Reakce na játro: Kohy, v tom čistém víně nám cosi plave ...
I se Segem se klub rozešel naprosto v pohodě a dostal to, co by dostal, i kdyby tu pokračoval. A k tomu nejspíš bude hrát ještě jinde a dostane něco k tomu. Takže nevím, co ti v tom plave. Motoru nic.
 
 
 
Reakce na motor27: Kdy budou moci fanoušci své peníze za...
Musíme počkat do konce sezóny, už jen kvůli vratce DPH. Samozřejmě budeme pak o všem informovat.
 
 
 
Tak přátelé, abych to trochu uvedl na pravou míru. V prosinci klub defnitivně pohřbil naděje, že by ještě fanoušci mohli někdy v sezoně přijít na hokej, a tím musel odepsat asi třicet milionů korun (snad to bude v důsledku o něco méně, pokud si lidé nenechají vše vrátit za permice a pokud dorazí kompenzace od státu, ale i tak bude ta ztráta obrovská). Začalo se tedy vyjednávat s hráči, realizačním týmem i námi všemi v kanclech o snížení gáží a prakticky se všemi došlo k DOHODĚ. Že je to nějak zpětně, to je úplněj nesmysl, do konce roku jsme, pokud vím, všichni dostali 100 % všech peněz.

Od ledna došlo ke snížení, které se skutečně vypočítalo z celkového ročního rozpočtu na platy všech lidí v klubu, ale to proto, aby bylo jasné, kolik % z té celkové částky klub ušetří. Někteří s velkými smlouvami tím přišli o víc peněz, ti s menšími o míň, prostě tak nějak lidsky, abychom to všichni, a hlavně klub, nějak přežili. Je to samozřejmě nepříjemný, ale co chcete v téhle době dělat jiného?

I tak, pokud vím, je to snížení výplat poměrově naprosto nejmenší z celé extraligy (možná krom toho Třince) a ještě bych chtěl zdůraznit, že jsme se nikde nechlubili tím, že všem pořád platíme všechno. Vyšlo to tuším jen někde ve Sportu, který se na to v tuším zkraje listopadu zeptal, a tak mu bylo popravdě odpovězeno. Naopak ale Standa v rozhovorech od listopadu, kdy už naděje na lidi v ochozech umírala, zdůrazňoval, že to bude signál k nutnosti šetřit.

Co se týká posil, tak Frantík tu hraje prakticky jen za stravu a bydlí v prázdném bytě místo Pavla. Je to víceméně try-out, zda z toho něco bude, takže náklady navíc minimální. A Štencel je investice s výhledem do příští sezony, která kdyby se neudělala, tak bychom na něj už pak mít šanci nemuseli. A některé ty změny v kádru bylo třeba dělat, sami víte, jak se tu rojili lidi s tím, že hrajeme tak blbě, že si peníze rozhodněnechají vrátit a tak podobně. Přitom to právě bude klíčové, kolik lidí ty peníze za permice bude chtít zpět.

A poslední věc - vliv na hráče to těžko bude mít do budoucna, když s tím vědomím hrají už od půlky prosince. A řekl bych, že výkony se naopak zlepšují Smajlík

Podle mě klub rozhodně jedná tak, jako vždycky, tedy narovinu. A mrzí mě, pokud tady někdo na základě kusých informací dochází k nějakým mylným vývodům. Snad je to takhle, jak jsem to napsal pochopitelné.
 
 
 
Dan Pražák Ferda opravdu neni, to podle IP adresy poznám, páč vim, kde bydlí (a dokonce i kde má auto, jak se skandovalo na rozhodčí Smajlík )
 
 
 
Reakce na -Tom-: Ano žije. Asi se jen přesunul na tinder...
Tam bude určitě taky, já ho vídám ale spíš na Twitteru Smajlík
 
 
 
Reakce na jatro: Dík za dopřesnění *2* Kohy, můžeš ná...
Data přesně nevím, ale už nám snad ze svazu hlásili, že si nás teď někdy předvolají.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor s Litvínovem padl 3:4. REPORT ??hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…

Dnešní sestava proti @hcverva ??

Dnes hrajeme a to znamená, že vychází HOKEJKLUB!Najdete v něm rozhovor s Matějem Tomanem, plakát, informace o @hcverva, se kterým...

Motor ještě pro závěr sezony nic nevzdává a vyzkouší osvěžit kádr nefalšovaným trejdem. Do Motoru přichází borec, který umí dát i...