ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "evoorg" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
20.02.2019, 21:18
 
Reakce na MrPesi: Důležité, že jsme na Kladno nahráli +2...
Mně se teda Babka ve vyššich lajnách moc nelíbí, protože tím svým buldočením na puku obvykle omezuje své ofenzivně talentovanější spoluhráče. Naopak u mladých, kteří sami nic moc nevymyslí, tohle jeho solóvání nevadí a Bába už prokázal, že i s nima dokáže být produktivní.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
18.02.2019, 20:40
 
Clutch! Clutch! Clutch! A to si představte, až v PO budeme hrát ne 5 minut, ale 60 minut Smajlík
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
18.02.2019, 20:32
 
Důležité je, že jsme opět prokázali tu neskutečnou schopnost zabojovat o jakékoli utkání, neb je to zase další dílek do psychiky týmu. Jinak je pro mne teď zásadní zdravotní stav Žigy, neb reálně prostě konečné umístění v základní části nijak extra neřeším ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
18.02.2019, 20:20
 
Vole my jsme neuvěřitelně clutch.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
18.02.2019, 19:36
 
No za ty dvě třetiny se dnes nezasloužíme body ani omylem, byť šancí jsme měli opět habaděj, nikomu se nechce udělat o krok navíc, nikdo se nechce srazit a chceme to opět dohrát v úsporném režimu, kdežto soupeř žere led.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
18.02.2019, 18:58
 
Něco mi říká, že tým dnes poběží domů pěšky Smajlík
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
18.02.2019, 18:33
 
Opět je zásadní rozdíl mezi tím, že my můžeme a soupeř musí, nicméně po drtivém tlaku na začátku se už v druhé půlce třetiny hra relativně srovnala. Hodně nešťastný zápas zatím hraje Přikryl, který svými prvními dvěma střídáními zařídil své lajně posazení hned na počátku zápasu a hledá se i Gilbertovo lajna. Naopak celkem nadějně působí čtvrtá lajna.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
17.02.2019, 12:26
 
A když už se tu načaly ty disciplinární prohřešky. Viděli jste, co včera tři minuty před koncem provedla největší česká brankářská naděje v zápase proti Přerovu? odkaz
Edit: Byla by naprostá hloupost zbavovat se jednoho z tahounů těsně před Play-Off kvůli pozdním příchodům na trénink. Přes prsty ať dostane, ale na ledě jej potřebujeme.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
16.02.2019, 21:53
 
Reakce na Tony8385: V pondělí by bylo dobře zkusit Tlači...
S návratem marodů do sestavy už to bude mít kluk těžké. Dunn nastupovat musí, Čermák též dostane přednost, neb se potřebuje rozehrát a tím už se v podstatě boj o sestavu omezuje na pozici 12. či 13. útočníka, přičemž zde je asi první volbou Doktor coby specialista na oslabení ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
16.02.2019, 20:16
 
V ČB Deníku:
Z domácí sestavy vypadl zraněný obránce Fillman, kterého nahradil M. Jandus. Mimo hru jsou dlouhodobí marodi Čermák (ten by mohl hrát už v pondělí v Litoměřicích) a Šimánek. Krátce před zápasem přišel o místo na soupisce také útočník Karabáček, kterého nahradil Kanaďan Dunn. "Václav Karabáček přišel pozdě na dopolední rozbruslení. Stalo se mu to již potřetí, tak byl ze strany trenérů i vedení klubu suspendován," vysvětlil útočníkovu absenci trenér Václav Prospal.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
16.02.2019, 20:03
 
Tři body sice trochu šťastné, ale ty mají naprosto stejnou hodnotu, jako ty spravedlivé. Dnes tam byl naprosto očividně velký rozdíl v motivaci obou mužstev - Třebíč se chytala posledního stébla nad propastí a nevypustila jediný puk, zatímco my jsme značnou část zápasu pojali tak nějak rekreačně a ten letošní tým prostě a jednoduše řečeno není stavěn tak, aby si tohle mohl byť i třeba proti papírově slabšímu soupeřovi dovolit. V tomhle směru mám i trochu obavy vzhledem k dalšímu dvojzápasu, kdy sice Litoměřice ani Frýdek nepovažuji za soupeře ze škatulky nejnebezpečnějších, nicméně oba bojují o vše a výhra nebo prohra s námi pro ně může být rozdílem mezi úspěšnou či neúspěšnou sezónou, nám jde na druhou stranu jen o "pitomé" druhé místo ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
16.02.2019, 18:41
 
Po obratu Třebíče jsme očividně zapnuli na vyšší obrátky a zbytek třetiny byl již velmi solidní. Na jednu stranu se lze ptát, kde bylo tohle nasazení v první půlce zápasu, ale na tu druhou je přinejmenším potěšitelným faktem prostě to, že jsme schopní se takhle přepnout a začít hrát.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
13.02.2019, 20:21
 
Stezka byl dobrej hlavně v tom, že mu nevypadávaly puky, takže tam prakticky nebyla šance k dorážkám. K tomu nicméně určitě přispěl i fakt, že většinu času byla dnes mezi ním a střelou volná dálnice, neb klukům se prostě nechtělo moc namáhat, natož chodit do pozic, kde by mohli dostat nějaké bebí. Na druhou stranu, i když to bylo vepředu lážo plážo rohovaná, tak uznání zaslouží alespoň ten backchecking ve třetí třetině, kdy jsme to směrem dozadu odehráli skutečně s přehledem a soupeře do prakticky žádné šance nepustili.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
13.02.2019, 19:56
 
No koledujeme si tedy slušně ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
10.02.2019, 23:48
 
Reakce na alkac: Mě spíš pobavil tím, že se připravovali...
No, soupeř naši přesilovku měl nastudovanou asi celkem dobře, protože jeho PK lajna hrála přesně ten druh agresivního vysunutého forčekingu, který nám jindy dělá obrovské potíže. O to více si toho našeho dnešního výkonu v přesilovkách cením, neb když už se nám v poslední době v nějakém zápase přesilovky dařily, bylo to vždy proti týmu, který bránil ve statickém čtverci, čímž nám dával možnost se rozestavit a kombinovat. Havířov tohle nedělal a celou dobu nás při svém oslabení naháněl, přičemž rozdíl byl zkrátka v tom, že zatímco jindy bychom si pod tlakem zmateně posílali přihrávky na brusle či puk odpalovali za branku do souboje, tak dnes ten puk chodil přesně a rychle z hokejky na hokejku, čímž vysunutí forčekující soupeři propadali a pro nás tam hlouběji v pásmu vznikal obrovský prostor ke křížným pasům a přečíslování soupeře.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
03.02.2019, 18:00
 
Reakce na Drew: A jak je to vůbec s Dunnem? Včera nebyl ...
Tak, asi nemělo moc smysl, aby se táhl s bandou marodů do Kladna kvůli pěti vteřinám ice timu, když času na posbírání těch startů je ještě relativně dost. A smlouvu bude mít jako všichni ostatní, co sem přišli na zkoušku, tj. do konce téhle sezóny.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
03.02.2019, 00:36
 
Reakce na alkac: S hodnocením vyrovnávacího gólu souhlas...
Ještě jednou jsem tu situaci shlédl a máš skutečně pravdu v tom, že jsem v tomhle směru přecenil Zikmundovy úmysly a při záběru od mantinelu je jasně vidět, že šlo o nepovedenou přihrávku vlivem Kutlákova bloku, nicméně to dle mého ještě více upevňuje sílu mého přesvědčení, že bych z toho Kváču úplně nevinil, neb prostě celý Zikmundův postoj a jeho pohyby naprosto jednoznačně ukazovaly na snahu poslat příčnou přihrávku na volného hráče, což Kváča správně vyčetl a začal se přesouvat, přičemž právě ta nešťastná shoda okolností zapříčinila, že se z toho stalo neočekávané zakončení, přičemž z téhle blízkosti je dle mého dost dobře nemožné rychle zareagovat a zaklapnout beton, natož zareagovat hokejkou ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
02.02.2019, 22:50
 
Reakce na alkac: Hlavně ten čtvrtej byl teda na proplesk...
Ten čtvrtej gól byl z jeho strany špatné čtení situace, prostě skočil na lep Zikmundovi, který naznačoval, že bude přihrávat a pak nečekaně zakončil. Kvak kvůli tomu vypadá jak osel, ale zrovna tohle jeho předvídání hry je v mnoha případech důvodem, že je schopen být při přečísleních u druhé tyčky včas a situaci zachránit. Navíc obecně, v tomhle případě tam selhala celá lajna, od útočníků, kteří ve třech forčekovali za bránou a tím dovolili přečíslení 3 na 2 až po Mitche, který se nechal zbytečně vytáhnout, čímž ze situace tři na dva vznikla dva na jednoho. Jinými slovy, tohle mi až tak moc nevadí, dle mého tam šlo hlavně o chytrost soupeře a chyby naší pětky.
Na druhou stranu, ten Jelínkův gól byl hodně brutální. Ano, Vydarený tam při něm předvedl mizernou defenzivní práci, ale alespoň toho kluka stínoval, takže tam nebyla šance, že by si to mohl hodit na forhand a jít do brankoviště, takže vše, co bylo třeba, bylo to, aby si Kváča pokryl předem avizovanou backhandovou střelu z ostrého úhlu, což by měla být naprosto rutinní záležitost. Místo toho z té střely bylo vyrovnání a po Slavii a Prostějově šlo už o třetí případ z poslední doby, kdy se Kváča nechal nachytat na hruškách při pokrývání vlastní bližší tyče, což by měl být z brankářského hlediska naprostý základ ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
02.02.2019, 22:04
 
Reakce na mav8: Takže trpíš i alzheimerem? Tohle už tu b...
nekrmit trolly
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
02.02.2019, 21:41
 
Hele, já už se v tom přestávám orientovat. Beru tedy, že sezóna je ztracená, ale kdo to teda postoupil? Vím, že před dvěma týdny byl jasným barážistou Vsetín a ani nemělo smysl proti němu hrát, takže předpokládám, že to platí nadále, protože za ty dva týdny se u něj určitě nic výkonnostně ani výsledkově nezměnilo, ale kdo je tedy ten druhej vítěz?
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Před 105 lety se narodil bývalý útočník Bohumil Lejsek. V ČB hrál v 1 sezoně, zaznamenal 1 mistrovský gól. Zasáhnul do slavného...

Výborně! Na ledě @azhavirov jsme vyhráli 5:2 a vezeme další výhru! #chanceliga #HAVvCEB

REPORT: Havířov - Motor 2:5Je to tam! Z Havířova se vracíme s plným bodovým ziskem a v čele tabulky navyšujeme svůj náskok na tři...

Těžký duel čeká Motor na ledě třetího Havířova. Podle slov trenérů půjde o jedno z nejtěžších utkání první čtvrtiny. Jaký je váš...