ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
DaveMotorDaveMotor | České Budějovice
Reagovat
05.11.2019, 19:58
 
Reakce na To=M=š: Jak píše Tveety, to srovnávání výše tr...
Jasně, však já přiznávám, že tomu nerozumím. Uvidíme, jak to dopadne.
 
 
 
Reakce na DaveMotor: Nechápu, co tím chceš říct. Jakože ...
Jak píše Tveety, to srovnávání výše trestů je jen novinářská masáž vycházející z toho, že tomu nerozumí, ale mají potřebu k tomu něco říct. Výsledek je jen ten, že naštvou laiky, který tomu taky nerozumí a pak se nadává na naše právo.
 
 
 
Reakce na Tveety: zbyna: Nemáš zcela pravdu. O škodu se ...
Naprostý souhlas se vším, cos napsal. Přesně tak to je.
 
 
játrojátro | jedině Motor
Reagovat
05.11.2019, 19:09
 
jestli někdo nemá O2 a chce sledovat Slavii ve Španělsku:
odkaz
 
 
 
BTW: neměli zrovna oni dva spolu dost velký problémy v HK? To mě napadá tak nějak se zpožděním Smajlík
 
 
 
Kantor
odkaz
 
 
05.11.2019, 18:45
 
Reakce na kotec: Myslím ze je jen otázka času kdy budem ...
Kéž by si měl pravdu. Určitě bych mu přál, aby mu to zde napodruhé sedlo a rozstřílel se. Zatím ale spíš souhlasím s MrPesi.
 
 
koteckotec | České Budějovice
Reagovat
05.11.2019, 18:32
 
Myslím ze je jen otázka času kdy budem vyvolávat poměrně často jeho jméno po golech😊
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
05.11.2019, 18:07
 
Kloz právě zapadá typově spíše do extraligy kde se nehraje tak divoké tempo. Možná by mu vyhovoval kombinačně hrající Prostějov kde útočníci nebrání. To co hraje Venca mu moc nevoní. Bezpochyby je to šikovný hráč škoda, že nebrusli jako Přikryl. Samozřejmě je starší, ale žádný veterán to taky není. Bohužel místo v sestavě teď nevidím pro něho. Tím ho nechci odpisovat, protože je to střelec a v sezoně může někdo vypadnout a hráč jeho formátu se hodí.
 
 
DaveMotorDaveMotor | České Budějovice
Reagovat
05.11.2019, 17:41
 
Reakce na Prst: Taky by bylo zajimavy, kdyby se ten okra...
Nechápu, co tím chceš říct. Jakože je dobrý trestat něco co se nestalo, ale mohlo by? Fakt ti nerozumím. Já se jen podivoval různé výši hrozících trestů v různých případech. Naštěstí to většina pochopila Smajlík Dále to asi netřeba pitvat až do vynesení rozsudků ve zmiňovaných případech.
 
 
PrstPrst | ≡ M ≡
Reagovat
05.11.2019, 17:23
 
Reakce na davemotor: Ty jo, když jsou takovou dobu ve va...
Taky by bylo zajimavy, kdyby se ten okradenej zacal branit. Jak by to asi podle tebe dopadlo? Zlodeji by rekli respekt a odesli by? Co myslis? Rozbili by mu drzku, protoze tak to tihle hrdinove v presile delaj.
 
 
mcdavidmcdavid | české budějovice
Reagovat
05.11.2019, 17:13
 
Reakce na Evoorg: To určitě, ale jakožto centr je výrazn...
Myslím, že Kloz ještě hodně pomůže, na fb Pardubic si ho hodně chválí za pracovitost a střelu má parádní. Ekonomické hledisko se letos bych řekl moc řešit nebude. Prostě všechno pro postup. Dle mého zůstanou Gilbert i Kloz.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
05.11.2019, 16:41
 
Reakce na Motor27: Mám takový tušení, aby vůbec zůstal G...
To určitě, ale jakožto centr je výrazně komplexnější než Kloz. Gilbert bez formy si alespoň ta střídání odpracuje a lze jej využít na PK, kdežto Kloz bez bodů je na ledě hráč do počtu. Proto měl-li bych si volit mezi těma dvěma (bez ohledu na výši smluv), volil bych určitě Davida a měl-li by odejít David, chtěl bych do zásoby někoho, kdo do našeho herního stylu zapadá více než Kloz.
 
 
 
Reakce na Evoorg: No, jsem na něj dost zvědavej. Osobně ...
Mám takový tušení, aby vůbec zůstal Gilbert.
Na cizince hraje prostě málo, můj názor...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
05.11.2019, 15:52
 
Reakce na Paav: Pardubice se po měsíčním hostování rozlo...
No, jsem na něj dost zvědavej. Osobně jsem jeho návrat už příliš neočekával, neb polokoně mají na centru poměrně problémy a typologicky do naší hry prostě příliš nezapadá - proto je pro mne osobně až útočníkem číslo 15.
 
 
=M=Dědek=M=Dědek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
05.11.2019, 15:48
 
Hele, eslivá je tu ten ferda co dělá tu tipovačku, tak mám návrh na takové veselé lekrační vložené kolo: Kolik vyfasuje DžejÁr od soudu první inštance?
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
05.11.2019, 15:42
 
zbyna: Nemáš zcela pravdu. O škodu se může poškozený přihlásit i v rámci trestního řízení (tzv. adhezní řízení), jen tu škodu musí prokázat. Čímž odpovídám i MARSCHOVI, že ne vždy se poškození o škodu přihlásí a pokud se přihlásí, tak ne vždy jsou schopni ji prokázat (tzn. může se stát, že pachatel dostal jako trest pokutu, ale nemusí nahradit škodu, což navenek vypadá nelogicky). Pokud by prokazování mělo být nějak složité, většinou je trestní soud odkáže na soud civilní, často třeba v případě zdravotní újmy trestní soud uspokojí část požadovaného nároku a se zbytkem odkáže na civilní soud.

Já vždycky říkám, že bez skutečný znalosti soudního spisu nelze cokoliv hodnotit, protože člověk nic pořádně neví a novináři leccos překroutí apod. Tzn. ohánět se informacema z tisku je dost ošidný.

Už to tu někdo uváděl, zmiňovat jen horní hranici trestní sazby je taková mediální móda, ale vlastně o ničem nevypovídá.
A samozřejmě to, že je někdo v trestní sazbě 2-10, kdežto druhý 5-12 (v různých věcech) nelze absolutně srovnávat, protože jedna věc může skončit podmínkou a druhá třeba 8 lety natvrdo...
Počkejme do rozhodnutí...
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
05.11.2019, 15:32
 
Reakce na Jeníček: ...ono je to třeba také vidět, nejeno...
Svinstvo z těch všivych jam jim tam proskauje do vodovoda kua. Tak sou degendorfovaný bo co. Taky je to henta genetika. Dědkové těhle lobotomců, aji fotři, měli životní perspektivu zhebnout v zavale, nebo na pluce ve štyryceti. A měli za to peněz jak cyp. A tak prostě žili Carpe Diem. Aniž by kdo z nich kdy tušil, co je Carpe, natož Diem. Navíc, nikdo nechtěl bydlet v cypově Toníka Zapotoníka. A tak tam svezl soudruh šecky analfabety, kriminální živle a jiné společenske anomalie. Velika kopice cypu, až kvulivá nim založili tu samostatnou vysokou školu, aby je tam mohli zkumat. To se šecko promychalo, ještě s tu vodu otravenu z vodovoda uhelneho. A vzniklu cyp Džejár. Zase se ale tento makak musí v tem kriminalu cítit tajak doma na sídlisku. Složení obyvatel bude aj tak stejné. No a vedeni těhle AZetů sou namichani z úplně stejného genetického svinstva.
 
 
 
Nový trenér jihlavské Dukly? Favoritem je Ujčík, nabídku dostal
odkaz
 
 
jirka50fjirka50f | České Budějovice
Reagovat
05.11.2019, 15:07
 
Ve Vrábči na Zastávce dnes ve 14:45 hod našla má vnučka permici na B5. Kdo ztratil ať se mi ozve na mail: jirka50f@seznam.cz. Pokud se majitel neohlásí, předám ji, před zápasem s Jihlavou na sekretariátu Motoru.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

65. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Karel Caldr. V klubu hrál 3 sezony, celkem byl připraven do 45 zápasů a v nich...

???? Ve čtvrtek ráno se našemu obránci Niklasovi a jeho přítelkyni Alvě narodil syn Lukas! Gratulujeme a přejeme hodně zdraví, a...

Dnes uplynulo 100 let od narození bývalého obránce Romana Charypara. Vyhlášený tvrďák hrál v ČB 17 sezon, přes 100 mistrovských...

50. narozeniny slaví Roman Turek! V ČB 11 sezon, 455 zápasů, průměr 2,57; 39 nul; 231 výher. Člen bronzových týmů a hráč sezony...