MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Evoorg" |  vypnout filtr
 
<23456789101112>
Další diskuse: 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
13.09.2020, 19:08
 
Reakce na játro: no, tohle není o karanténě, ale o rukou...
Ne, je to o psychice, které se ta karanténa bezesporu dotkla a upřímně nechápu, jak si lidé, kteří tenhle zápas sledují a viděli naprosto totožné hráče loni hrát a z třetin s podobným průběhem odcházet z dvou-tří brankovým náskokem, si najednou můžou myslet, že ti kluci zapomněli hrát hokej. Obzvláště v téhle periodě to výsledné skóre absolutně neodpovídalo průběhu a upřímně řečeno je mi našich kluků dost líto, protože ta soda, jež se na ně od fanoušků nejspíš snese, bude dle mého dost nezasloužená.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
12.09.2020, 17:43
 
Místní fanclub Drobného má další námět k diskuzi Smajlík
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
11.09.2020, 20:40
 
Mně se to líbilo, přesně takový zápas jsme potřebovali. Herně to do nějaké přijatelné normy mělo pořád daleko, ale bylo vidět, jak s přibývajícími minutami rosteme, jak se snažíme zbavit to celé soukolí naši hry rzi a hlavně, jak se prostě chceme o to vítězství porvat (někdy i v úplném slova smyslu). V tomhle směru ani nemohl být ten závěr zápasu lepší - nejprve srovnání v důsledku dost kontroverzních rozhodnutí ze strany sudích a následně perfektní individuální práce Ďolíka zakončená gólem Holce v poslední vteřině - skvělé povzbuzení do další práce pro tým a zároveň záblesk toho buldočího vítězného ducha, kterým se tolik pyšnil loňský tým.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
11.09.2020, 15:35
 
Reakce na MrPesi: Systém ok když neuvidím 1 zápas z 8 *...
Myslíš to Švédsko, ve kterém je maximální povolená kapacita shromažďování 500 lidí?
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
10.09.2020, 20:31
 
No, odprezentováno to ze strany klubu snad ani nemohlo být hůře - Ahoj, jen chci říct, že na zápasy se vás třetina nedostane, ale nebojte, můžete si zaplatit za nepříliš kvalitní službu, která oproti loňsku zdražila zhruba patnáctinásobně ... Tohle měly být dva různé články, v nichž v prvním se zdůrazní, že ti, co se na zápasy nedostanou, budou kompenzováni a v druhém se pak zmíní tahle "supernabídka". Na druhou stranu mi ale přijde uhozené klubu vyčítat, že tu HokejkuTV zmiňuje, když logicky v důsledku současných opatření ekonomicky krvácí a tohle pro něj představuje možnost, jak se částečně zahojit.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
09.09.2020, 20:00
 
No, já bych řekl, že to vzhledem k okolnostem dost špatné je, protože ty okolnosti jsou bohužel takové, že máme týden do startu ligy, která je pro většinu kádru úplně novou zkušeností a během toho týdne musíme kondičně a takticky dohnat měsíc ztracený v karanténě ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
09.09.2020, 13:38
 
Reakce na kartáček: Na stránkách Energie KV uvádějí něja...
Leda ten Tipsport, ale upřímně pochybuji, že bude stream přateláku a na 99 % počítám s textovým přenosem.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
09.09.2020, 10:13
 
Teď koukám, že Lukáš Volf po nevydařeném angažmá ve Vsetíně neuspěl na try-outu v Táboře a zamířil do Písku. To je slušnej kariérní sešup, když vezmu v úvahu, že asi rok a půl nazpátek jsme se ho snažili zlanařit do Motoru.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
08.09.2020, 11:44
 
Reakce na MARSCH: Predpokladam soukrome, ze Tipsport a C...
250 je týdenní předplatné ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
08.09.2020, 09:49
 
Ta nová cenová politika na Hokejka TV je taky hodně solidní. V zájmu podpory klubů umožní jen dvoje přeplatné - jednodenní za 99 kč a týdenní za 250 kč, jinými slovy , kdybych chtěl sledovat celou sezónu, tak za to vypláznu výrazně víc, než za NHL TV a to do toho nepočítám předplatné Chance ligy, kdybych ještě nedejbože chtěl sledovat, jak si vedou naši kluci v pralese.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
08.09.2020, 01:10
 
Čížek hostování v Třebíči.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
02.09.2020, 16:12
 
Prostě silnější pes m*dá no. Ono ani ten fotbal jako celek z toho nevyšel nějak extra skvěle, protože ty top kluby si pro něj vynutily povinné testování před každým kolem, což je nejspíš pojistka před tím, aby jim soupeř nenakazil tým před bojích v Evropě a nepřipravil je tím o milióny. Tahle rovina je v hokeji naprosto zanedbatelná, takže si myslím, že si klidně bude moci vystačit s nějakým testováním před repre srazy, potažmo až v případě nějakých příznaků nemoci v kabině ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
01.09.2020, 08:51
 
Reakce na ČB_Hrošík: Já se omlouvám, ale já tomu nerozum...
Počkat, takže jestli to chápu správně, tak to zmírnění spočívá v tom, že na stadion nedostaneme původně proklamovaných 5000 lidí (tj. 10 sektorů s kapacitou 500), nýbrž 3710 (1000 + 1/2 z 5420)? Pro arény s kapacitou 20 000 míst by to zmírnění bylo a o i tu jde asi především, ale drtivá většina arén by s takovým "zmírněním" silně ostrouhala ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
22.08.2020, 19:02
 
Tak jasně, ti zkušení kluci se rozjíždí pomalu. Třeba Suchoš se loni rozjížděl tři čtvrtě roku ... No, ty škrty jsem letos trefil naprosto přesně a upřímně řečeno mě to mrzí, protože jsem si říkal, že do busu směr Havířov naložíme mlaďáky a táty necháme u rodin. Ono rozhodně nelze říct, že by ty škrty byly nezdůvodnitelné - Lytvynov v mnoha pasážích s extraligisty plaval, jeho defenzivní nedostatky byly těžko přehlédnutelné a v ofenzivě se taky neprosazoval, přičemž pokud dostane v Havířově dostatečný prostor, tak mu prvoligová anabáze může rozhodně ještě mnohé dát. Podobně i u Kachyni šlo najít řadu nedostatků, byť se mi teda líbil o mnoho více, než v předchozích letech. Ty důvody tam prostě byly a rozhodně nebyly zanedbatelné, nicméně kdyby se tyto nedostatky měly poměřovat s konstrukcema, jichž se zatím v celé přípravě dopouštěli naši veteráni, bylo by to věru jako poměřovat velikost lesního mravence s Kolosem rhódským a to proto, že u mlaďasů mnohdy platilo, že v zápase nebyli velkým přínosem, kdežto veteráni sice obvykle přínosem byli, bohužel ale pouze pro soupeřovu ofenzivu ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
21.08.2020, 15:42
 
Reakce na cigy67: No nevím že by mě Patera s Čiliakem př...
To možná ne, ale zároveň ani nelze říct, že by to byl Strmeň, který by své kolegy nějak předčil. Já jsem v tomhle směru rád, že už nebudeme žonglovat se 3 gólmany a zbývající zápasy rozložíme mezi dvojici, která tím pádem bude mít větší možnost dostat se do "provozní teploty."
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
20.08.2020, 19:31
 
Po těch čtyřiceti minutách se už cítím poněkud jistější vyjádřit názor, že se mi to dneska celkem líbí. A ano, to včetně první třetiny, jakkoli jsme v ní samozřejmě byli horším týmem. Tenhle týden mužstvo hodně pracovalo na defenzivní činnosti a myslím si, že i navzdory skóre to konečně začíná být vidět, především ve směru alternace útočníků a obránců a lepšího doplňování se, což je vidět především v tom, že oproti předchozím týdnům ten zápas už není přehlídkou přečíslení a samostatných nájezdů, v nichž nás drželi vyloženě jen gólmani. Ten rezervovanější přístup si ale zároveň za oběť vyžádal menší podporu směrem dopředu, čehož důsledkem je ofenziva, která v téhle fázi spíše uvadá.

A nakonec bych přidal ještě jednu věc. Hodně se tu kritizuje, že se snažíme hrát i pod tlakem, že se snažíme o konstruktivitu v těžkých a zákonitě z toho krvácíme a dostáváme branky. To je samozřejmě pravda a pokud by to měl být problém dlouhodobý, tak lze na zjednodušení vždy zapracovat, nicméně kdy jindy experimentovat a osahat si tuhle novou úroveň, než právě v přípravné části.

A nakonec jen poslední poznámka. Nepovažuji se za někoho, kdo by na rozhodčí extra nadával a vždy se tu zmínky na tuto adresu snažím krotit, ale dnešní posuzování a rozdíl v metru pro soupeře a pro nás je teda prales par excellence.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
20.08.2020, 09:19
 
Tak řez bez nějakých velkých překvapení. Svach byl celkem jasnej. Bylo by fajn, kdyby mohl někde zabojovat o pralesní angažmá, ale nevím jak to má se školou. Co se útoku týče, Hrubec se bohužel tak trochu vyřadil sám a nejdůležitější bude, aby se hlavně dal co nejdřív do pořádku a u Čížka nebylo asi moc co řešit, protože z mladých byl rozhodně nejméně výrazný. Toman je asi nejzajímavější případ, protože to na mne působí jako taková cesta nejmenšího odporu. Rozhodně mi nepřišlo, že by výkonnostně patřil k těm horším, ale na výlet do Havířova se mnohem snáz posílají mladá ucha, než tátové od rodin. A pevně doufám, že minimálně u těch dvou posledně zmíněných k tomu výletu dojde, protože Režnar by pro kluky byl skvělou školou a mohl by jim pomoci zapracovat na mezerách ve hře a přizpůsobit se na dospělý hokej, kdežto rok v juniorce by pro ně byl vyloženě ztraceným ...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
18.08.2020, 19:06
 
No, do pásma se sice tolik nedostávala, ale když už se tam dostala, tak to většinou mělo hlavu a patu. U nás mi přijde, že obzvláště dnes už tu vodu opravdu šlapeme a jsme všude o krok později a zároveň si nepomůžeme ani nějakou kombinací, protože je buď natolik čitelná, že jí soupeř zastaví hned v zárodku a nebo si to naopak po sobě házíme jak horký brambor, přičemž ta kondice dnes prostě není na naší straně.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
18.08.2020, 12:36
 
Prospal ke včerejšku odkaz

Už v první třetině zápas skončil pro mladého útočníka Matouše Hrubce, kterého sestřelil sice s největší pravděpodobností čistým, ale zbytečně brutálním stromem Sorokin. „Byl to čistý hit. Pro Matouše to bohužel byla těžká lekce, že nemůže takhle s hlavou dole najet do prostředka kluziště,“ okomentoval trenér tvrdý zákrok kladenského beka.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
17.08.2020, 20:32
 
Reakce na Hukoth: S výjímkou zápasu na Kladně jsou ty na...
No, ono být "jen" produktivní zas tak zlé není, obzvlášť ve chvíli, kdy ty góly nejsou náhoda, (výjimkou potvrzující pravidlo budiž samozřejmě zásah Michnáče) nýbrž jsou to důsledky systémových věcí, ať už se bavíme o podpoře obránců z druhé vlny, cílených nahození na teč nebo nacvičených přesilovkových kombinací. Jinak si to ale samozřejmě nemalujme přehnaně růžově, protože ta "přechodová fáze" prostě zatím nefunguje, útočníci špatně zaskakují za vytažené obránce, obránci špatně odhadují situace a jsou přehnaně agresivní ve chvíli, kdy by naopak měli držet prostor a upřímně řečeno, příliš se mi nepozdává ani současné složení útoků (Voženílek je IMO v rychlostních lajnách dost zabitej a mnohem spíše bych ho viděl u Gilberta, Proky s Raškou se po rozdělení dost hledají a třeba Michnáč by dle mého měl být už jednoznačně zařazen na centra), u obrany by se těch much dalo najít ještě více, ale jednak si myslím, že vzhledem k veskrze ofenzivnímu zaměření našich beků jsou některé chyby takovými porodními bolestmi (chceme-li, aby naši beci byli tak tvořiví, jako byli doposud, tak se prostě zákonitě o tuhle hru musí snažit, což ve chvíli, kdy ten tým ještě není příliš sehranej a kluci si zároveň musí osahat, co si na tomhle levelu mohou dovolit, nutně vyplyne v nějaké námazy, propady a řešení, nad nímž zůstává rozum stát) a za druhé jsou tam pak zkušení kluci alá Suchoš či Renda, u nichž je ten špatný rozjezd v přípravě už tak trochu pravidlem a člověk musí doufat, že se postupně srovnají.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor s Litvínovem padl 3:4. REPORT ??hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…

Dnešní sestava proti @hcverva ??

Dnes hrajeme a to znamená, že vychází HOKEJKLUB!Najdete v něm rozhovor s Matějem Tomanem, plakát, informace o @hcverva, se kterým...

Motor ještě pro závěr sezony nic nevzdává a vyzkouší osvěžit kádr nefalšovaným trejdem. Do Motoru přichází borec, který umí dát i...