ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
 
Tak ono zase mít širokej kádr je fajn, že se pokryjou zranění. Ale nevohranej útočník není náhrada jenom jménem. Aby se to nebouřilo, tak bude muset VP točit sestavu. Takovej RP10 bude zase skoro na hraně sestavy. Taky někdy do ledna bude muset být na soupisce alespoň jeden junior. Splňuje tuhle podmínku ještě Bery?

Beky by to chtělo 2, ať je podobnej výber. A golmana určitě s ambicí na jedničku.

Jinak posily super, když to vezmu, tak jsme vzali nejlepšího hráče z Litoměřic, nejlepšího hráče ze Slávie/Ústí, kapitána Prostějova a pak jednoho extraligistu. Kvalita by tam být měla.
 
 
11.06.2019, 09:56
 
Tak v to, že udržíme Doležala, Gilberta i Žháře jsem teda nevěřil. Sestava je velmi kvalitní, posily mě podle jmen sedí. Uvidíme, co přinese sezóna. Jeden bek zatím chybí, ale snad se někdo dostaví. Když teď koukám na soupisku, už mě ani nemrzí, že odešel Bradley a Fillman. Na obranu bez něj jsem si stejně zvykl. No .... letos jsme byli opravdu manažersky velmi aktivní a přesto, že Vsetín se tváří, že po tom opravdu půjde, zatím se mi zdá, že jsme nic neponechali náhodě. Jsou to jenom jména na papíře, ale začínám se opravdu těšit Smajlík Mimochodem co Chomutov, to budou hrát s kým. A taky docela sleduju Kladno. Budou to prej hrát s tím, kdo postoupil, no jestli jim Vondráček-Šafář zdrhne do Brna, budou nás střídat v dubnu Smajlík Jedině, že by si vypůjčili pár číňanů z Berouna Smajlík
 
 
kursor kursorek@seznam.czkursor | České Budějovice
Reagovat
11.06.2019, 09:49
 
Reakce na Evoorg: Tak těch dvacet útočníků je tu ještě p...
S Babkou to není vůbec špatnej nápad...
 
 
kursor kursorek@seznam.czkursor | České Budějovice
Reagovat
11.06.2019, 09:47
 
Reakce na mav8: Ono to s tím přetlakem v útoku nebude až...
Naprostý souhlas. Zatím v žádné sezóně jsme se neobešli bez zranění důležitých hráčů základní sestavy. Máme-li snížit riziko, že dojedeme na podobné nepředvídatelné komplikace, musíme mít kádr široký. U hráčů se zároveň tím, že budou rotovat (nikdo nemusí odehrát plný počet zápasů), hrozba možných zdravotních lapálií, sníží, nedojde k přetížení jejich organismu. Proto doufám, že ještě dva kvalitní beky splašíme, abychom podobně na výběr měli i v zadních řadách....
 
 
Evoorg georgip@seznam.czEvoorg | České Budějovice
Reagovat
11.06.2019, 09:43
 
Reakce na To=M=š: Široký kádr je ok, ale 20 útočníků je ...
Tak těch dvacet útočníků je tu ještě před začátkem přípravy na ledě, takže bych k tomu úplně nepřihlížel. Ale těch možných řešení je dle mého dost. Dančišin s Tlačilem jsou tu na try-out a vzhledem ke konkurenci by asi museli v přípravě hodně zazářit, ale i kdyby uspěli, tak si dokážu představit, že by vypomáhali někde v Kadani, aby nabrali další zkušenosti mezi dospělými a my si je případně stáhli až ke konci sezóny. Pak je tu třeba Čajda, kterej je díky své tvrdosti výborný do vyřazovací části, ale klidně si dokážu představit, že během sezóny by šel někam jinam, aby v třetí čtvrté lajně nastupovali hráči, kteří jsou jednak perspektivnější a kteří si zároveň teprve potřebují osvojit náš styl hry. Podobně je na tom třeba Dřevák, který již též ví, jakým stylem chceme hrát, a tak bych mu též neodporoval, kdyby chtěl třeba měsíc vypomoci Brodu v podpralese. No a co se třeba Šimiho týče, tak v zámoří je celkem běžné, že čtyřicátníkům se snižuje zápasová zátěž, aby měli dostatek sil na vrchol sezóny. Poněkud divočejší, ale vzhledem k současnému stavu přeci jen trochu validní možností by pak bylo třeba pokusit se Babku přeškolit na plnohodnotného beka.
 
 
mav8 martin8valenta@gmail.commav8 | Praha/CB
Reagovat
11.06.2019, 09:27
 
Ono to s tím přetlakem v útoku nebude až tak horké, sezóna je dlouhá a když bude třeba naby někdo pořádně vyléčil zranění, tak to nebudeme muset lepit. Navíc zdravá konkurence by mohla vymáčknout s borců to nejlepší.
Souhlasím s tím, že podobné by to mělo být i v obraně. Jestliže máme nějaké ambice, tak není široký kádr luxus, ale nutnost. Žádný hráč si neudrží skvělou formu celou sezónu a trenéři budou moc v případě potřeby posadit na tribunu hráče, který si bude potřebovat trochu vorazit.
Jsem zvědav na gólmana, potřebujeme dva čapáky, kteří budou nasazovaný podle aktuální formy nebo i podle soupeře, nemyslím si, že vedení přivede k Jendovi čistě nějakou "dvojku".
 
 
 
Reakce na mmufik2: 20 ;)...
Široký kádr je ok, ale 20 útočníků je nejen trochu zbytečný luxus, ale nemusí dělat dobrotu, jaké množství hráčů zůstane na tribuně. Předpokládám, že někdo půjde na hostování nebo dojde k ukončení smlouvy. Přece jen se asi úplně nepočítalo s udržením Davida a Soptíka.
 
 
switch switch.switch@post.czswitch | České Budějovice
Reagovat
11.06.2019, 08:11
 
Jupí … tak centry máme pořešené … útok vypadá celkem slušně … tak ještě nějakou zeď do kysny a nějaké 2 čističe s pořádnou ranou dozadu ….
 
 
jeníček rybyrybickyryby@gmail.comjeníček | =to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo!!!
Reagovat
11.06.2019, 05:23
 
Reakce na Paav: No tvl. už je to tu: Druhá liga v novém?...
...a taková to kdysi bývala soutěž! Smajlík
 
 
-Tom- tomas_prchal@volny.cz-Tom- | České Budějovice
Reagovat
10.06.2019, 23:06
 
Reakce na zmetek: Pokud zůstane Jandus tak mi do obrany ...
Jandus je zpět ve Spartě. Na jeho další působení nemá Motor žádnej vliv, vše záleží na Spartě.
 
 
10.06.2019, 22:41
 
Reakce na kursor: A do obrany, nechceme-li se spoléhat n...
Pokud zůstane Jandus tak mi do obrany bude stačit 1 kus.
 
 
kursor kursorek@seznam.czkursor | České Budějovice
Reagovat
10.06.2019, 22:09
 
A do obrany, nechceme-li se spoléhat na nejisté zimní posilování, bych to ideálně viděl na alespoň další 2 kvalitní kusy...
 
 
kursor kursorek@seznam.czkursor | České Budějovice
Reagovat
10.06.2019, 22:06
 
Reakce na Evoorg: Úspěšnost vhazování centrů - Přikryl 5...
Náše brankářská posila má problém s nějakými návykovými látkami? Smajlík
 
 
Evoorg georgip@seznam.czEvoorg | České Budějovice
Reagovat
10.06.2019, 22:01
 
Úspěšnost vhazování centrů - Přikryl 59 %, Gilbert 56 %, Venkrbec 56 % a nejhorší Kloz "pouhých" 53,5 %, to by mohlo naší hře též dost pomoci, protože soupeř se mnohem snáze dostává pod tlak, když jej nemusíme zdlouhavě nahánět po prohraném buly. Navíc s příchodem Venkrbce můžeme rovnoměrně delegovat i povinnosti ve speciálních formacích a "neplýtvat" tak třeba Gilbertem při oslabeních. V tomhle směru je dle mého třeba sportovnímu vedení vyseknout poklonu, protože pozice centra je v rámci pralesa relativně problematická a nám se jí podařilo obsadit skutečně výborně ať už z hlediska kvalitativního, kvantitativního a nebo i z pohledu typologické variability.
Zároveň ale též souhlasím s tím, že obraně by ještě minimálně jeden, pokud možno ofenzivní typ beka slušel. Co se brankáře týče, tipl bych si, že tam tak trochu působí faktory, které jsou mimo kontrolu naší i jeho samotného, takže bůhví, kdy vůbec dojde k oficiálnímu představení ...
 
 
kursor kursorek@seznam.czkursor | České Budějovice
Reagovat
10.06.2019, 21:50
 
Reakce na Zbyna-CK: tak útok je v pohodě. Já myslím, že ...
Obrana určitě posílit potřebuje. Řady obránců ve srovnání s útočníky působí až směšně úzce...
 
 
10.06.2019, 21:49
 
Za Gilberta jsem rád a přetlak v útoku vítám. Snad to chlapci pojmou sportovně jako zdravou konkurenci, co by jim měla pomoct ke zvýšení výkonu. Doufám, že ti, co se zrovna nevejdou do sestavy, zamakaji o to víc na tréninku a nebudou trucovat nebo se cítit nedocenění. Tak ať si to všechno sedne, tak jak má.
 
 
Zbyna-CK zbyna.vrba@gmail.comZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
10.06.2019, 21:39
 
tak útok je v pohodě. Já myslím, že v takhle nabitej útok jsme snad ani nedoufali. Věřím i tomu, že když tu hráči absolvujou všichni přípravu, půjdou výkonnostně ještě nahoru. Hlavní tak bude v sezoně správně načasovat formu na období po Novým roku.

Jsem sám zvědav, jestli teda ještě sháníme někoho do obrany. Že se shání gólman, je nad Slunce jasnější...
 
 
mmufik2mmufik2 | ČEZ Motor ČB / Zliv
Reagovat
10.06.2019, 21:00
 
Reakce na Phil-the-Thrill: Já jsem za Davida rád, moc le...
20 Smajlík
 
 
 
Já jsem za Davida rád, moc lepších centrů do pralesa neseženem. Na soupisce je aktuálně 19 útočníků, už se těším na ten boj o základní sestavu Smajlík
 
 
mmufik2mmufik2 | ČEZ Motor ČB / Zliv
Reagovat
10.06.2019, 20:45
 
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Tak tohle byla síla! Motor nasázel 8?? branek na hřišti druhého týmu Chance ligy. Celkově jsme @hcstadion porazili 8:5....

Dnes nás čeká souboj prvního s druhým! Dokážeme v této sestavě vrátit Litoměřicím domácí porážku? #hcmotor #dnesnisestava...

Dnes nás čeká souboj prvního s druhým! Dokážeme v této sestavě vrátit Litoměřicím domácí porážku? #hcmotor #dnesnisestava...

35. narozeniny dnes slaví obránce Jakub Suchánek. Tak všechno nejlepší a hodně zdraví, Sege! ??????

×
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC ZUBR Přerov
ČEZ Motor Č. Budějovice