ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Zbyna-CK" |  vypnout filtr
 
<345678910111213>
Další diskuse: 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
24.04.2019, 14:25
 
Reakce na Paav: Chci být lídr týmu, věřím že na to mám, ...
tvl jestli se i tenhle hráč rozehraje do top formy jinde, tak to bude fakt k nas*ání...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
24.04.2019, 11:34
 
Reakce na Motor27: Problém je v tom, že nedokážeme udrže...
Vypsal jsi k udržení přesně ty hráče, co bych vypsal i já. Mám akorát obavu, že se některé nepodaří udržet...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
24.04.2019, 09:50
 
Hodnotit tuhle sezonu je svým způsobem strašně těžký. Na jednu stranu jsme nehráli vždycky super hokej, na druhou stranu jsme tu asi nikdy neměli takhle soudržnej a bojovnej tým. A kolikrát jsme tu psali a volali po tom, že chceme vidět snahu a pak zatleskáme i po špatným výkonu? Snahu jsme letos viděli, zarputilost, ochotu se obětovat, máčknout ze sebe maximum i v ZČ a otočit zápas, na kterej by už jiný týmy kašlaly.

Totéž skladba kádru. Ano, hráčů bylo málo a sám jsem byl jedním z těch, kdo tu volali po posílení. Na druhou stranu je ale třeba jasně říct, že VP nesmírně pozitivně zapracoval mladý hráče a Beránek nebo Doktor můžou už příští rok být klíčoví hráči. K dobru bych trenérovi rozhodně přičetl to, že měl trpělivost s hráči jako Heřman, Přikryl nebo Doležal, kteří měli v sezoně pasáže, kdy se hodně hledali. Důvěru dostali a nakonec hráli spolehlivě (96 a 10) nebo dokonce tým jednoznačně táhli (93). Dalším pozitivem ohledně soupisky je to, že jsme se letos neuchýlili k tradičním přestupovým nesmyslům typu Volek či Nejezchleb a vyjebávkám s vlastními hráči typu Prokeš. Doufám, že s tím je konec a už se to nikdy nevrátí. Karabáček a Jandus byli skvěle vytipovaní hráči a jejich příchody lze označit jako majstrštyk. Dunn se z mnoha důvodů nepodařil, nedá se nic dělat.

Pokud by mělo ještě někdy dojít ke kontumacím, je to na vyhození bafuňářů mimo trenérkej tým a je mi úplně, ale úplně jedno, jestli to na sebe na veřejnosti vzal VP. Tohle šlo za někým jiným, trenér není od toho, aby kontroloval administrativní ptákoviny, od toho je vedoucí týmu. A jestli jsme to takhle zorganizovaný neměli a celý to leželo na hlavním kouči, tak to byl nesmysl. Ale o tom jsme se tu už dost bavili v listopadu a byla zjednaná náprava, tak snad se to nikdy nebude opakovat.

A poslední věc - doufám, že příští rok bude atmosféra na zápasech taková, jak si ten tým zaslouží. Letos naše fandění odpovídalo tak leda tomu, že by Motor hrál někde okolo 11. místa a tahle parta si rozhodně zasloužila pořádnou domácí podporu.

Příští rok to vyjde!
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
24.04.2019, 07:48
 
Taky bych se chtěl někdy dočkat toho, že využijeme přesilovku na 5+dku tím způsobem, že v ní otočíme zápas z 0:3 na 4:3... Vegas pak sice srovnalo, ale naštěstí to SJ urvalo v prodloužení, takže šance na Stanley cup pro Hertla pořád je. Je to společně s Krejčím a Pastrňákem náš největší tahoun svýho týmu v NHL. Nikdo jinej tak klíčovou roli nehraje, možná Voráček.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
23.04.2019, 17:34
 
Reakce na P.XTRM: Tak já nevím kolik měl ve smlouvě do k...
něco jako:

"Šéfe.... já chci přidat..."
"tak přidej!"

Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
23.04.2019, 11:25
 
Reakce na Motor27: Souhlasím ,že tam měli být všichni. A...
ono je víc hráčů, kterým sedla tahle sezona - kromě tebou zmíněných třeba i Pýcha a Vydarený. V útoku rozhodně Bradley a Endál, já osobně jsem byl nadšenej z toho, co předváděl Babka. Takže se letos jeden hráč vybíral opravdu těžko.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
18.04.2019, 07:45
 
Reakce na alkac: Quakova reakce na to, až se Endy stane ...
"chteji vas nasrat za ty prejety carky" Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
17.04.2019, 22:39
 
Doplněno, díky Kemire, našel jsem to Smajlík

odkaz

Dědek, Ježour, quak (sic!), Afro, ajejej, Hic_sum, Marsh, Jirzik, Pankváč, Rawem, kminda, Vojta, chodec, Switch
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
17.04.2019, 20:16
 
Seznam chybějících tipérů:

Kemir, Dědek, Ježour, Jirka50f, Tony, quak (sic!), Afro, ajejej, Hic_sum, Marsh, Jirzik, Pankváč, Pidilisna, Rawem, kminda, Vojta, chodec, Switch.

odkaz
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
17.04.2019, 18:19
 
Reakce na kerschlic00: Chtěl bych to teď drobet odklonit...
Myslím si, že to říkal v situaci, kdy nikdo nečekal, že Boston a hlavně San Jose budou tak blízko vyřazení. Každopádně nevzít Hertla, Krejčího nebo Pastu by byla naprostá ptákovina. Ani Palát, Simon nebo Radil by neměli být opomenutí.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
17.04.2019, 17:00
 
Reakce na MARSCH: Škoda, že lze v anketě vyhrát jen jedn...
souhlasím, lajnou sezony je rozhodně KBD lajna, Pýcha i Vydarený hráli výborně, Pýcha hlavně v ZČ, Vydarený hlavně v PO. Martin Novák dokázal spolehlivě bodovat a Endál až na jedno horší období dával pravidelně góly. Kváča zase dominoval v playoff. Těžkej výběr...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
17.04.2019, 10:20
 
Reakce na quak: Chodím na tohle fórum už dlouho, praktic...
dobré shrnutí... ale zanevřít na fórum, protože tu v časech nezdaru exhibuje několik trollů? Proč? V červnu sem nenapíše jedinej... Já třeba už některý lidi ani nečtu, proč si kazit karmu...

Sezónu jsi popsal přesně, s tímhle kádrem baráž po takový přestavbě? Paráda.

Jinak k budoucnosti - kdyby do příští sezony měl nastoupit tenhle tým v nezměněným složení, nemám problém, protože kvalitu na výhru první ligy má. Nicméně nějaký odchody prostě zákonitě budou a že si všichni přejeme, aby zůstaly opory, to je asi jasný...

Abych nezapomněl - tipovačka stále nedoplněná asi u 20 lidí, pište tipy, vyplňujte zde:
odkaz
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
17.04.2019, 06:37
 
Tak tipovačka opět doplněná o pár tipů, doplňujte zde:

odkaz

Chybí cca 20 lidí.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
16.04.2019, 12:19
 
Tipovačka se plní, ale stále chybí cca půlka tipů:

odkaz
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
16.04.2019, 06:16
 
Tipovačka aktualizována:

odkaz
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
15.04.2019, 19:41
 
Reakce na Paav: Tak mi vyšlo jedno ze dvou SF. Přesnej v...
mně tentokrát nevyšlo ani jedno a odpadávám Smajlík

takže aktualizace tipovačky:

odkaz

semifinále s tím pěkně zacvičilo, na první místo se dostal lukynoy, který trefil obě semi naprosto přesně. Fialové jméno mají ti, kdo dostali bonus 3 body za uhodnutí obou finalistů. Výborně na tom jsou i JeniCzech a Alcantara.

Opět jsem zpřístupnil editaci, takže tip na finále mezi Libercem a Třincem pište v tradičním formátu přímo do tabulku ke svému jménu, případně sem na fórum, já to doplním.

 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
15.04.2019, 17:24
 
Reakce na VojtaS.: Já jsem se něčemu divil? Reaguješ na ...
tak pokud bychom se bavili vyloženě o IQ, tak tam je to s tím průměrem ještě úplně jinak - to, kolik bodů z testu odpovídá hodnotě IQ100, se určuje ad hoc empiricky, není to jako např. průměrná výška v dospělosti. Ale obecně je to jako se mzdami - IQ má minimum, ne maximum.

a k té reakci - ano, teď zpětně vidím, žes to tak asi nemyslel a omlouvám se, ale holt jsem z té věty vycítil (na základě předchozích zkušeností), že bys jako žádoucí viděl více lidí s příjmem nad hodnotou průměrné mzdy. Raději jsem to uvedl na pravou míru, protože se takhle mnohokrát vyjadřovali dokonce i různí ministři, a nikoho nenapadlo jim to vyvrátit tím, že je to u mezd úplná pitomost.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
15.04.2019, 16:26
 
Reakce na VojtaS.: "Zhruba polovina obyvatel této země m...
kdybys věděl, co je to průměr (v tomto případě aritmetický), tak je ti jasný, že situace, kdy má průměrnou mzdu víc jak půlka lidí, je naprosto nesmyslná. Respektive - jasně, že to jde, ale leda v zemích, kde se mají všichni stejně (myšleno stejně špatně).

Protože, světe div se, existuje minimální mzda, tj. dolní hranice, ale neexistuje maximální mzda. To je totéž, jako kdybyses divil, že většina země má podprůměrný srážkový úhrn, nebo podprůměrnou nadmořskou výšku. Ono to totiž tak trochu jinak nejde z principu v situaci, kdy je něco omezené jen zdola a shora už ne.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
15.04.2019, 11:55
 
Reakce na alkac: Dotaz - co znamená bonus za jméno? A kd...
to je myšlené tak, že když je tvoje jméno vybarvené modře, dostal jsi bonus 3 body za uhodnutí všech postupujících.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
15.04.2019, 10:39
 
Pro odlehčení - aktualizovaná tipovačka:

odkaz
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

60. narozeniny dnes slaví bývalý českobudějovický trenér Ernest Bokroš. Na jihu Čech odkoučoval 37 zápasů, z nich bylo 15...

Již za necelé dvě hodiny začíná odvetný zápas s @lausitz_fuechse . Zvítězíme i na venkovním ledě?

Obrovský talent Pavel #Novák míří do Kanady, hrát bude za @Kelowna_Rockets. Ať se daří, Novas! ?bit.ly/2ZolMAb

PREVIEW | Zítra nás čeká odveta na ledě německého @lausitz_fuechse. bit.ly/2HoseB4