ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Zbyna-CK" |  vypnout filtr
 
<345678910111213>
Další diskuse: 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
25.11.2019, 22:57
 
Reakce na KohyCZ: To tvrdí exekutor, nikoli soud. A po...
víš, že se ta profese jmenuje "soudní exekutor"? Ten člověk dohlíží na výkon rozhodnutí soudu.

Jinak navrhnout odvolání Krále? Beru všema deseti, proč to po tomhle průšvihu ty zbývající kluby dávno neudělaly? Kdyby to udělaly, nepíšu tu o tom, že se měla udělat protestní akce, protože by to prostě nebylo potřeba.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
25.11.2019, 22:26
 
Reakce na KohyCZ: Předběžný opatření se musí respektovat...
až na to, že soud už rozhodl, že svaz to původní předběžný opatření nerespektoval.

"Český svaz ledního hokeje (ČSLH) dostal v minulých dnech od soudního exekutora již čtvrtou pokutu za nerespektování verdiktu Městského soudu v Praze, který mu nařídil odložit start nejvyšší soutěže juniorů."

Zdroj: odkaz

Svaz se proti tomu odvolal, ale to nic nemění na tom, že soud už rozhodl.

jeníček: vinit z týhle situace soudce, to je trochu vedle, ne? Za důsledky porušení pravidel může ten, kdo pravidla porušil, ne ten, kdo to porušení řeší...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
25.11.2019, 19:27
 
Reakce na KohyCZ: To si můžeme myslet, ale hrát kvůli to...
tak vězni v gulagu četli noviny vzhůru nohama a bylo to "k ničemu" a zprávu do světa to vyslalo poměrně jasnou...

"kluby svévolně rozhodovaly o tom, na čí straně je právo". Tak to jsi dost mimo, protože to, na čí straně je právo, rozhodl soud. A svaz jeho rozhodnutí nerespektoval.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
25.11.2019, 18:37
 
Reakce na jeníček: Ta svazová žumpa, smrdí jako psí kšír...
nemuseli nehrát. stačilo třeba protestně všechny zápasy jednoho kola zremizovat 20:20. Jako vyjádření toho, že s tím ty týmy nesouhlasí by to stačilo. Nebo odehrát celý kolo bez brankářů. Nebo držet hokejky za čepel... těch možností jsou tisíce, jak vyjádřit postoj. Jenže nejprve musím mít ten postoj a ne sehnutej hřbet.

Jenže odvaha se u nás nenosí, na strkání hlavy do písku jsme mistři. Radši budou všichni dělat, že se jich to netýká a kousat si nehty z nervů, aby náhodou svazácká zvůle nepotkala příště zrovna jejich tým. Alibismus...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
25.11.2019, 17:55
 
Reakce na -Tom-: Právě to je na tom zajímavý. Finance v ...
jo, Pardubic je škoda, takový hokejový město. Letos je namočenej i Litvínov a Zlín. Všechno jsou to tradiční týmy a žádnýmu (ani Zlínu, kterej fakt nemusím) bych nepřál sestup. Ale vypadá to, že si to rozdají tihle tři. Olomouc to tím svým defenzivním stylem nějak umlátí.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
24.11.2019, 20:23
 
Obecně si myslím, že ty dva kluby, co půjdou do předkola z druhý osmičky, nemají moc nárok. Hrát proti Kadani a Ústí tě fakt nepřipraví na playoff.

Co se Vsetína týče, tak moc nechápu, proč je tu tolik lidí bere na lehkou váhu. Očividně našli pohodu, protože od 16. kola ztratili 3 body. V postupový sezoně se Dukla chytla až v zápase s náma na konci listopadu a pak prakticky neprohrála zápas, v baráži jsme jí přihráli 10 bodů. Kladno bylo loni naprosto marný až do chvíle, kdy jsme vlastní d3bilitou Kladnu přihráli "6 bodů" (rozdíl mezi náma se zmenšil o 6 bodů) a na to se tu často zapomíná - byli jsme to my a náš amatérismus, kterej dostal Kladno na koně, do tý doby byli na odpis.

Takže doufejme, že Vsetín ve středu dáme a neposadíme svýho hlavního konkurenta na koně, jako se nám to povedlo už dvakrát.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
22.11.2019, 21:02
 
btw. na jistou část tabulky ELH se moc dobře kouká Smajlík Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
21.11.2019, 15:58
 
Reakce na Paav: Druhou variantou bylo snížení platu, na ...
odvedl tady spoustu dobrý práce a pokud se takhle rozhodl, co se dá dělat. Rozhodně se mu sluší poděkovat, imho si ho někdo z ChL najde.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
21.11.2019, 11:33
 
Obecně je třeba vidět ty výkony brankářů v kontextu toho, jakým způsobem hraje tým před nima. A pokud naši gólmani musí každou chvíli hasit to, že někdo propadne a soupeř jeden 2na1, 3na1 apod., tak to prostě nejde na vrub jim. Že jim pak občas vypadne puk a soupeř má snadnou dorážku, to se prostě stává. Já teda v tomhle místě sestavy problém nevidím. Spíš mi přijde, že po odchodu Žigy jsme pořád o jednoho beka slabší, než by bylo třeba. V útoku by musel přijít někdo fakt naprosto top, aby to byla jistá posila.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
21.11.2019, 10:37
 
Reakce na alkac: S Přerovem doma chytal Klouček, přičemž...
Ale jo, to já si vybavuju, že to bylo nejdřív slabší, ale pak jsou momenty, kdy ten gólman chytne něco navíc. Tohle umí oba. Že občas udělají chybu, nebo pustí lacinej gól? No, je to tak, na druhou stranu se to o nic neliší od toho, když umělci v útoku zazdí 4 situace, kdy jedou sami na bránu v jednom zápase. Nebo když nepromění 2 minuty 5na3. Nebo když obránce přímo namaže soupeři do šance. A že tyhle situace zbytek kádru taky umí, o tom se bavit nemusíme. Takže mi přijde trochu nefér tepat gólmany, že jsou naše slabina. Nejsou, jen jsou jejich chyby víc vidět, protože vždycky končí gólem.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
21.11.2019, 10:24
 
Reakce na zdcart: Mám stejný názor, ale většina je přesv...
Chvílema to z obou dost vypadává, ale na druhou stranu zase jsou situace, kdy dokážou výrazně podržet. Třeba právě Klouček v zápase s Jihlavou, nebo (teď nevím, kdo chytal) v zápase s Přerovem doma.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
21.11.2019, 09:11
 
Reakce na Jeníček: "Neikonizuji vrcholový sport, nechci ...
imho mixér reálně není trenér. Jasně, má licenci, ale to z něj trenéra nedělá. Když koni namaluju černý pruhy, není z něj zebra. On prostě není typ na hlavního kouče a jeho angažování byl fakt asi největší přešlap vedení za posledních 6 let. Stačilo nechat trénovat Štrbu...

Na druhou stranu - vůbec bych se nedivil, kdyby hlavní důvod pro angažování MJ bylo to, že se jedná o člověka se spoustou kontaktů a tak mohl slíbit, že přivede hned několik hráčů, což dodržel. Kádr byl tehdy totiž co do počtu hodně slabej a přivést hráče byla naprostá nutnost (kvůli čistce AS).

Ale pořád si myslím, že mu přece mohl někdo říct, že není normální nechat např. Vlčka hrát s 15 různými spoluhráči v 10 zápasech.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
20.11.2019, 20:42
 
Zatím se dá tahle sezona opravdu hodnotit velmi pozitivně, ale pár varovných signálů tu směrem k playoff určitě je. Předně pokles kvality hry v oslabení, kdy dostáváme góly celkem pravidelně, což může v playoff rozhodovat zápasy. Tragická hra v prodloužení a slabý nájezdy, opět nic dobrýho v playoff, v ZČ jde jen o +/-1 bod, ale v PO jde o +/- 1 zápas a to je sakra rozdíl. Průvan v defenzivě a celkově nejistá hra dozadu. Opět - v ZČ jde snadno někoho přestřílet, v PO to všichni zavřou a takovej Přerov nebo Havířov budou bránit ještě 100x urputněji než teď. Hurá hokej v playoff nemá nárok.

Co nás ale může rozhodně uklidnit je to, že je ještě spousta času a klid plynoucí z pozice v tabulce na vyladění všeho, že pravidelně ukazujeme kvalitu, která je prostě v pralese jednoznačně na naší straně, ať je na ledě jakákoliv pětka a že tenhle tým opravdu chce - což nebývala samozřejmost. Další věc je, že loni připravil VP tým na playoff styl velice dobře a ačkoliv nás Havířov dost potrápil a s trochou štěstí nás mohl možná i vyřadit, bylo znát, že PO hrát umíme. Takže i letos se dá čekat připravenost.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
20.11.2019, 10:08
 
Reakce na Tveety: zbyna-ck: Nedělej závěry jakýkoliv kau...
No ale přesně o tom přece píšu Smajlík že nemá smysl vynášet kategorický soudy nad takovým případem, jako je ten Havířov.

Ohledně Nečesanýho si to právě člověk dovolit může, protože tam je to průšvih, ať už to bylo jakkoliv:

1) buď to neudělal a vysekalo ho z toho především to, že měl peníze na to, aby si mohl dovolit výbornýho advokáta po cca 8 let (tuším). Kdyby to byl někdo, kdo tuhle možnost neměl, asi by se to zvrátit nepodařilo. A mimochodem - v tom případě je pachatel někde vesele na svobodě (na to se tak trochu zapomíná).

2) Nebo to udělal a chybama se nepodařilo to dotáhnout k odsouzení a mimochodem - v tom případě je pachatel někde vesele na svobodě (na to se tak trochu zapomíná).

Tak jako tak, je to průšvih a na tenhle závěr člověk nepotřebuje číst spis a mít právní vzdělání.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
20.11.2019, 09:03
 
Reakce na DaveMotor: Jsem rád, že to někdo uznal. Děkuji...
šmarjá pochopitelně, že justice není neomylná, to tu nikdo netvrdí. Na druhou stranu ale nemá smysl žít v dojmu, že to tu je jak někde v totálním bezpráví na divokým západě. Kauza Nečesaný byl kolosální megapr**er, ze kterýho se bude celej aparát dlouho sbírat, protože tam nasekal chyby úplně každej, kdo se toho účastnil.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
20.11.2019, 08:05
 
Reakce na P.XTRM: Panu docentovi by, podle mě, nepomohl ...
Největší sranda na tom je, že je to ve skutečnosti neuvěřitelná baletka. On nehraje tvrdě. Když do něj někdo zajede, Goiš odpadne (zdravím Ondru Šulka). On se vlastně neumí ani poprat, on umí leda skočit někomu na záda jako třetí, nebo mlátit někoho, kdo leží na zemi a nemůže se bránit, nepamatuju si od něj férovku se sundanou helmou a rukavicema. Jeho pojetí "tvrdý" hry spočívá jen v tom, že seká zezadu, dává krosčeky do ledvin a jako třetí v soubojích "rozdává hity, voe".

Věděl bych o jednom řešení. Vzal bych ho na přestup, dal mu smlouvu a pak ho nechal 2 roky sedět na tribuně a po tréninku sbírat puky. Byla by to vlastně taková charitativní akce ve prospěch hokeje a na gáži by se mohly složit všechny kluby, co nechtějí riskovat, že jim takovej magor zrakví hráče.

Jo a mimochodem - hlavním důvodem, proč Vsetín po prohrané baráži s Přerovem nepodal soupeři ruce, byl právě docent...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
17.11.2019, 17:13
 
Reakce na játro: že by Růža po Slavii a Chomutovu dotáhn...
sešup solidní Smajlík za chvíli budou bojovat o udržení v osmičce a pak (doufejme) o to, aby nehráli playout Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
16.11.2019, 21:27
 
Reakce na HEART: no v Přerově tam taky rádi dráždí a pop...
chce to dát dva rychlý góly a budou jako beránci Smajlík jo a Jiříkovi jednu rychlou od cesty...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
16.11.2019, 20:31
 
Litoměřicím se připískává stabilně, svazáci potřebujou, aby ten tým vyhrával a oni mohli říkat, že to dobře vedou. Ale to nás trápit nemusí, protože i přesto jsme vyhráli a máme naprostej klid.

Btw. nenápadně, ale jistě se nahoru dere Vsetín. Z posledních 10 zápasů ztratili jen 7 bodů, ti nakonec to druhý místo udělají a budou těžkej soupeř.

Jinak teda venkovní bilance 31 bodů v 11 zápasech, to je něco neskutečnýho. Jen pro ilustraci, aby bylo vidět, co je to za počin: zisky za 26 venkovních zápasů v posledních 5 sezónách: 38-35-48(vyhraná ZČ)-32-41. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
15.11.2019, 19:51
 
Reakce na HEART: tak Kváča první vychytaná 0 a jako bonu...
paráda, myslím, že se klidně může stát, že Třinec nebude muset shánět dalšího brankáře Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Vrchol sezony se blíží! Vstupenky na úvodní dvojzápas play-off 19. a 20. března můžete kupovat už teď, i když soupeře ještě...

Po 60 letech v bledě modrých dresech a na počest slavných předchůdců se povedlo porazit Litoměřice 3:1. Jak se vám zápas a vše...

Jak se vám líbil včerejší výjimečný zápas a speciální retro dresy? A nechali jste si podepsat klubové legendy, z nichž některé...

Retro zápas za tři body. Litoměřice jsme přehráli 3:1!