MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-10-2" |  vypnout filtr
 
<123456789>
Další diskuse: 
 
groupiegroupie | Budějce
Reagovat
02.10.2020, 09:23
 
Evidence návštěvy hospod má již na FB lidový název : Chlastací kartičky Smajlík
 
 
 
Někdo tu psal co bude s repre.

Čeští hokejisté zahájí sezonu na turnaji Karjala, v Praze vyzvou Švédy
Zdroj: odkaz
 
 
 
Jak je na tom tým po zdravotní stránce?
Kromě Davida Gilberta, který je po operaci a bude nám měsíc chybět, jsou všichni hráči OK. Gilbert přišel ke zlomenině nosu při tréninku, kdy se při cvičení ve dvojicích střetl s druhým hráčem. Stane se, je to smůla, v tomto případě to ale mohlo dopadnout ještě hůře nějakým zraněním páteře, takže nakonec alespoň trochu štěstí v neštěstí.
 
 
 
Zároveň upozorňuje, že u soutoku Vltavy s Malší očekává náročný souboj. „Budějovice už odehrály tři zápasy a nejen, že to je nováček, ale jejich agresivní styl, se kterým hráli úspěšně první ligu, je varováním. Od první vteřiny a od prvního střídání se dá čekat jejich maximální agresivita v napadání a bruslení, stejně tak maximální pohyb. Aktivita, to je jejich hlavní atribut hry,“ dodal Trličík.
odkaz
 
 
 
Reakce na alkac: No... řeknu to tak, že obě varianty mi ...
Tak, na jednu stranu si člověk říká: Hlavně škodit. Na druhou: Z které strany. Jak by řekli ve filmu 4 vraždy stačí drahoušku: "fifty/fifty."
Jo a nesmějte se mu. Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
02.10.2020, 08:30
 
Reakce na mrskman: Ja bych se vzhledem k panice nemale c...
No... řeknu to tak, že obě varianty mi přijdou cca stejně pravděpodobné.
 
 
 
Žijete ve svobodné zemi lidi! Smajlík
 
 
 
Reakce na alkac: Také za tím cítíš prorostlý bůček?...
Ja bych se vzhledem k panice nemale casti obyvatelstva ani nedivil, kdyby to byla strelba do vlastnich rad.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
02.10.2020, 08:25
 
Reakce na Paav: Po zápase s Hradcem Králové byl podán po...
Také za tím cítíš prorostlý bůček?
 
 
mataharmatahar | České Budějovice
Reagovat
02.10.2020, 08:06
 
Reakce na Paav: Po zápase s Hradcem Králové byl podán po...
Čekal jsem kdy něco takového přijde... Smajlík
 
 
 
Reakce na Fanklub_Motorfans: Ahoj, minulý týden se uskut...
Po zápase s Hradcem Králové byl podán podnět policii ČR v souvislosti s nedodržováním vládních nařízení. Smajlík
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: :)) ti nejhorší...
A hlavně jsou strašně sprostý ! Takový výrazy jako je integrál, matice či determinant. No fuj. Smajlík Se mi dělá špatně jen si na to vzpomenu Smajlík
 
 
 
Ahoj, minulý týden se uskutečnila schůzka vedení Madeta Motor ČB se zástupci vedení Motorfans a zástupcem skupiny Motoráci.

Hlavním tématem schůzky bylo dodržování vládních nařízení (COVID 19) během zápasu s Hradcem Králové. Pan Bednařík sdělil fanouškům, že také nesouhlasí s některými omezeními a nařízeními vlády, ale přesto je nutné je dodržovat. Po zápase s Hradcem Králové byl podán podnět policii ČR v souvislosti s nedodržováním vládních nařízení. Kdo podnět na policii zaslal, vedení klubu neví. (My možná tušíme… ) Z tohoto důvodu je zřejmé, že bude nutné věnovat dodržování opatření proti Covid 19 ještě větší pozornost. V opačném případě hrozí klubu finanční postih, případně i uzavření stadionu. (i nad rámec vládních opatření)

Pan Bednařík požádal zástupce fanoušků o dodržování všech opatření - "Pokud by někdo nedodržoval opatření a návštěvní řád, tak na stadionu být nemůže. Což mi samozřejmě nechceme. Myslím si, že tady žijeme jako jedna rodina, máme společně radost z hokeje. Bohužel jsou věci, které jako klub nemůžeme ovlivnit."

Chtěli bychom tedy fanoušky, kteří se dnešního utkání zúčastní požádat o dodržování opatření, případně zvážili svojí účast na utkání.. Zejména pak povinnost mít během celého zápasu (s výjimkou občerstvení) v hale zakrytá ústa a nos (rouška, respirátor, šátek). Dále je třeba dodržovat rozestupy (ideálně jedna řada a sedačka volná). Na stadionu budou otevřeny dva sektory, každý sektor bude mít k dispozici polovinu stadionu.

Děkujeme.

Sportu zdar, viru zmar !

Za vedení fanklubu

Pajky, Hanka, Žíža, Kubík, Hrošík
 
 
=M=Dědek=M=Dědek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
02.10.2020, 07:48
 
Reakce na zbyna-ck: :)) ti nejhorší...
A kromě toho, teď již víme, že jsou to především stvoření prolhaná, protože svět se skládá z otvíráků na pivo a je bezproblému řízen trojčelnkou.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
02.10.2020, 07:46
 
Reakce na =M=Dedek: Podivej, neokecávej si to. Všichni j...
Smajlík ti nejhorší
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
02.10.2020, 07:44
 
Reakce na zbyna-ck: To jsou takové ty přehnané představy...
Podivej, neokecávej si to. Všichni jsme chodili do školy a víme že matikáři jsou stvoření přinejmenším podivná, potměšilá, zákeřná a všeobecně nedůstojná.
 
 
 
Reakce na Jeníček: ...hmm, od prvního nakaženého uběhl n...
odkaz
 
 
JeníčekJeníček | ...tak jsem z toho opět Janek!
Reagovat
02.10.2020, 06:37
 
...hmm, od prvního nakaženého uběhl nějaký čas, počty se pohnuly ke dvaceti, padesáti lidem za den a vláda začala budovat hráz proti pandemii. Svobodný život se postupně téměř zastavil. Zavřely se školy, hotely, přestala létat letadla, řada lidí chodit do práce, na pivko a do krámu se chodilo s hadrem na nose. Nedohrály se sportovní soutěže, stála divadla a o koncertu se mohlo mnohým pouze zdát. Ekonomika země se řítila volným pádem dolů. Nu a z výše uvedeného, se nasekaly brutální mega dluhy.. Poté se vyčasilo. Rozkvetly třešně, lidé chtěli k vodě, do hospody, na fotbal, hokej, za muzikou, či na mariáš. Nu, a začaly se počítat volební urny ve skladech a bylo tudíž nutno, zastavit lavinu tvořících se dluhů, povolit opratě a nechat lidi vydechnout. Začalo se, byť omezeně, volněji dýchat a trochu normálně žít. Čas běžel. Děti šly do školy a studenti zaplnili auly universit. Žel (a dalo se to čekat) počty nakažených zvolna, poté prudce růst a nastalo zděšení.. "První vlnu jsme zvládli skvěle a dluhy byly nutné" řekli mocní! A opratě opětovně přitáhli.. "Je to jenom dočasné a budeme se chovat racionálně, dluhy již mastit nebudeme, není to nutné" ..řekli mocní.. Ku.wa! Když byly počty nakažených na dvaceti, padesáti, byly mega dluhy nutné a když jsou počty na stonásobku, tak nutné nejsou a prsíme se racionalitou? "Je to jenom dočasné" ..řekli mocní! A až odezní sezónní chřipky, klesnou počty nakažených a rozkvetou opět třešně, zvedneme opětovně závory.. Ku.wa, jaký to má smysl a logiku? Čekáme na spásnou vakcínu? Kdy bude, kolik ještě rozkvete třešní a pro koho? Nebo budeme zvolna promořovat, imunizovat národ, zvedat a klopit závoru? Vždyť to je v tomto tempu na desítky let? .."Musíme ochránit seniory" řekli mocní! Nu, vždyť v tomto modelu a způsobu řešení, to dříve, nebo později stejně všichni dostanou! ...Jářku, jelikož se to tejče (k vzhledem k mému věku) i mého jeníčka, tajně doufám, že natáhnu brka dříve, nežli mě dostihne a zabije covid...
 
 
 
Reakce na motorisperfect: Tak kdo dnes máte to štěstí a ...
Smajlík
 
 
 
Tak kdo dnes máte to štěstí a jdete, dejte do toho všechno, nechte tam hlasivky! Věřím, že i těch 1000 lidí kluky nakopne a že to dnes klapne!
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…České Budějovice budou na svém ledě hostit Litvínov, který přijede do Budvar arény již podruhé v této...

45. narozeniny slaví bývalý útočník Tibor Melichárek. V ČB 2 sezony, 90 zápasů, 15 gólů, 33 bodů, 13 +/- bodů a 20 TM.V repre...

Jak si Motor vede po 34 odehraných zápasech v týmových a individuálních statistikách???hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Bývalý útočník Michal Hudec byl velkým oblíbencem českobudějovických fanoušků. Na jihu Čech hrál 5 sezon a hned 3x pomohl týmu do...

×
×
Dnes v 17:30 | Muži
Madeta Motor Č. Budějovice
HC Verva Litvínov