ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
KemirKemir | MOTOR
Reagovat
10.06.2019, 15:46
 
Reakce na quak: Je to nesmysl celkově. Každý bod (vítězs...
Svazáci a koncepce, Lener a mládež, tyto slova nejdou dohromady. Jenom stále přemýšlím, kde je to pomyslné dno, kam se řítí náš hokej.
 
 
 
„Zatím to natvrdo děláme my a Liberec, který má farmu v Benátkách. Samozřejmě je tady spolupráce i dalších klubů v extralize s první ligou, ale tyhle dvě organizace, které byly ve finále, to mají nejvíc provázané,“ připomíná klubový prezident spojitost soupeřů z poslední série. „Všimli si toho také metodici na ČSLH, kde to bylo dáno za příklad. Myslím si, že postupem času půjdou stejnou cestou i další extraligové kluby,“ tvrdí.
odkaz
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
10.06.2019, 13:23
 
Reakce na Paav: V podstatě, už to napsal quak. Co víc k ...
Já už poněkolikáté říkám, že ze strany svazu nejde o nebetyčnou neschopnost, ale naopak o velmi zdařilou sabotáž. Bohužel každý další podobný výmysl mě v tom jen utvrzuje, protože takhle bl.bej snad nikdo bejt fakt nemůže (byť Einstein by asi nesouhlasil).
 
 
 
Reakce na VojtaS.: Co to proboha zase vymysleli za kravi...
V podstatě, už to napsal quak. Co víc k tomu říct...
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
10.06.2019, 10:30
 
Reakce na VojtaS.: Co to proboha zase vymysleli za kravi...
Je to nesmysl celkově. Každý bod (vítězství) v play-off má stejnou váhu. A tak by se ve všech utkáních mělo hrát podle stejných pravidel. Tohle je klasickej svazáckej kočkopes. Vzali něco z NHL a klasicky to doprasili.

Můžu se potrhat smíchy, když slyším nebo čtu o nějaké svazové koncepci. Stačí si vzít jedinou věc - možnost hrát na výjimku s vyšším věkem v juniorské extralize. Tam se to celkem pravidelně střídá. Povolíme, zakážeme, povolíme, zakážeme. Tak o jaké koncepci to chlapci svazáci blábolíte?
 
 
jirka50fjirka50f | České Budějovice
Reagovat
10.06.2019, 09:22
 
Reakce na VojtaS.: Co to proboha zase vymysleli za kravi...
Upřímně řečeno v tom aby se vyznal pes! Jsem fakt zvědavej jak to budou řešit inteligentní pruhatci! Smajlík
 
 
VojtaS.VojtaS. | Slavičín / ≡M≡
Reagovat
10.06.2019, 08:59
 
Reakce na Paav: Chance liga mění prodloužení. V play off...
Co to proboha zase vymysleli za kravinu? O vítězství v sérii 4:0 lze v posledním zápase rozhoudnout v nájezdech, zatímco o vedení 3:2 se musí hrát do soudného dne?? Smajlík
 
 
 
Reakce na Paav: Pastrňák odmítl konec! Boston vyhrál 5:1...
Tak dnes si STL moc neškrtlo. I když je pravda, ze se rozhodlo až ve třetí třetině
 
 
mmufik2mmufik2 | ČEZ Motor ČB / Zliv
Reagovat
10.06.2019, 05:58
 
Reakce na Paav: Pastrňák odmítl konec! Boston vyhrál 5:1...
Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
 
Pastrňák odmítl konec! Boston vyhrál 5:1 a vynutil si sedmý zápas
odkaz
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
10.06.2019, 00:29
 
Reakce na Drew: alkac: Už fakt nevím, jak jinak ti to vy...
No a já právě nejsem schopen třeba ten tvůj první odstavec číst jinak, než jako omlouvání následků hry STL. Ale nemá cenu to dál pitvat, já zkrátka vidím asi podobně jako Zbyňa tu hranici mezi tvrdostí a bezohledností trochu jinde.
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a šestiletý kydač hnoje
Reagovat
09.06.2019, 18:53
 
alkac: Už fakt nevím, jak jinak ti to vysvětlit. Nikde jsem to neomlouval, pouze říkám, že to je úděl agresivní hry a stane se to, byť nechceš. Trest za hit do hlavy musí přijít, i když je to neúmyslné. V žádném případě nejde od takové hry ustupovat.

Zbyna: A proč by měli jít po puku, aby propadli a dostali góla? Nejdřív snad musí odstavit hráče, to se učí od žáčků. Čekal jsem, že to přejdeš, pro mě je teda pokus o urvání nohy ( byť od jednoho hráče) horší, než 10 tvrdých hitů. Navíc to pořád stavíš do role, že se to týká pouze Blues. Úplně stejně na hraně hrajou i Bruins. Poslední zápas dokonce vyhrál Boston na hity asi 43:34 a ty mi chceš tvrdit, že všechny jejich hity byly ukázkové a polovina od STL byla prasácká nebo jak? Úplně stejně to bylo s Sharks. Zranění jsou nepříjemná, ale patří to k tomu.

Pokud se ti to nelíbí, sleduj dál jenom hokej v ČR, tam se tvrdosti nedočkáš. Jakmile tady dá někdo pořádnej hit, už ho pomalu posílají do sprch, ale držet někoho od modré čáry, pak mu dát před střelou sekeru přes ruce, to se může a je to tak přece správný. Takovej metr je tady nastavenej.
 
 
 
Chance liga mění prodloužení. V play off se může hrát až do rána
odkaz
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
09.06.2019, 17:54
 
Reakce na Drew: Tvrdou hru se zákeřnou? A co je potom to...
to, že jeden hráč udělá něco přes čáru je něco jinýho, než když to dělá půlka týmu. A STL prostě přešlo přes žraloky díky hře ve stylu "nejdem po puku, jdem sejmout protihráče". V tom posledním zápase zranili hned několik hráčů. Ten styl se mi zkrátka nelíbí, je to bezohledná hra a na jejich hokej se prostě moc koukat nedá.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
09.06.2019, 17:47
 
Reakce na Drew: Boston nemám rád hlavně kvůli tomu, jak ...
Nezlob se, ale zase tak trochu okecáváš. Podstata toho, co jsem psal, bylo, že buď tedy hity do hlavy (ať už úmyslné nebo ne, ale to není nakonec podstatné) podle tebe jsou omluvitelná "externalita" agresivní hry (já bych tedy spíš řekl bezohledné), nebo omluvitelné nejsou a mají se trestat. A jak hraje nebo nehraje soupeř s tím nemá co dělat. Protože dle tvé původní teze o tom, že podobné zákroky jsou holt údělem agresivního stylu hry, mi přijde, že podle tebe pokud tedy někdo hraje ageresivně, smí sem tam někoho poslat na JIPku. Což mi přišlo dost šílené, a proto jsem se taky ozval.
 
 
 
NHL sleduji dlouhodobě a zrovna Boston také nehraje úplně v rukavičkách.Taky patří mezi ty tvrdší týmy. Částečně souhlasím s Drewem a pokud si i já mám vybrat tak ač fandím Flyers, vítězství přeji St.Louis.Boston mi byl vždy nesympatický tým.
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a šestiletý kydač hnoje
Reagovat
09.06.2019, 15:15
 
Reakce na Zbyna-CK: ale tady vůbec nejde o rozhodčí a to...
Tvrdou hru se zákeřnou? A co je potom tohle? DeBrusk ale určitě nechtěl, v Bostonu jsou všichni hodňoučký a nevinný ... Na každý straně je něco, co překročí hranu.

odkaz

odkaz
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a šestiletý kydač hnoje
Reagovat
09.06.2019, 14:50
 
Reakce na alkac: Jestli sudí pískají dobře nebo špatně, ...
Boston nemám rád hlavně kvůli tomu, jak vždycky brečí, teď to jenom potvrzují. Jinak pokud v PO nehraje můj tým, ve většině případů fandím outsiderovi. Blues mají letos navíc pěknej příběh, ještě v prosinci nejhorší tým NHL, který teď hraje finále, krásný hokej, co produkují, moje sympatie k nim jenom zvyšují.

Úmyslně hlavu trefit nechtěl, asi si neuvědomuješ, v jaký rychlosti se obzvlášť NHL hraje. Když ti to 4x zpomalí, vypadá to jinak. Šlo o úmysl trefit protihráče, to ano. Kam to bude, to Barbasheva moc nezajímalo a ani si to nemohl vybrat. A pokud mu tu hlavu trefí, je trest naprosto v pořádku, nevím, co je na tom nepochopitelného. Jenom představa, jak někdo lítá a targetuje hlavu soupeře, je naprosto směšná a nereálná. Hráč chce soupeře prostě sestřelit a jestli během tý vteřiny dá hlavu o 20 cm dolů a trefí ji nebo se narovná a dostane jenom do ramene, to si nevybereš. Ustupovat ale nelze, ve finále SC obzvlášť ne. Hitů, který mohou dopadnout stejně, má Boston 5 za zápas a je to tak správně. Hraje se o nejcennější hokejovou trofej na světě a ne o soudek s kamarádama na dvorku. Jestli soupeři ustoupíš jenom o centimetr a ukážeš jakoukoli slabost, končíš.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
09.06.2019, 13:33
 
Reakce na Drew: Viz můj první příspěvek na toto téma, al...
ale tady vůbec nejde o rozhodčí a to, jak pískají, ale o to, že si někdo (STL) plete tvrdou hru se zákěřnou, což je prostě velkej rozdíl. A bohužel to vypadá, že tím dokonce získají SC...
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
09.06.2019, 13:12
 
Reakce na Drew: Viz můj první příspěvek na toto téma, al...
Jestli sudí pískají dobře nebo špatně, to je věc jedna, jak se hráč chová na ledě, je věc druhá. Jde mi o to, že omlouvat "údělem agresivního stylu" zákrok, při kterém trefí faulující úmyslně soupeřovu hlavu a současně souhlasit s potrestáním faulujícího hráče, mi přijde docela schizofrenní. Buď teda všechny tyhle prasečiny jsou podle tebe v pořádku, protože holt "úděl agresivního stylu," nebo v pořádku nejsou a mají se trestat. Všechno mezi tím je jen snaha to okecat. Ovšem z toho, co píšeš a jak to píšeš, je docela výrazně cítit zaujatost vůči Bostonu, takže cítím, že vítr vane odtud. Ale to neber ve zlém. (a jen pro pořádek, já ve finále SC nefandím nikomu, resp. právě s ohledem na prasáckou hru STL jsem začal mírně přát BOS)
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Při utkání Motoru s @HCSpartaPraha byl na místě i náš kameraman a natočil zajímavé záběry, včetně prvního gólu sezony. Jak se vám...

25. narozeniny dnes slaví útočník Miroslav Indrák, těšíme se moc, až ho poprvé uvidíme v dresu Motoru v zápase. Tak všechno...

Vstupenky na zápasy s Kladnem a Spartou v pondělí a v úterý už jsou v prodeji. Do pátečních 20 hodin pouze pro permanentkáře,...

×
×
Dnes v 18:00 | Muži
Rytíři Kladno
ČEZ Motor Č. Budějovice