MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
13.01.2021, 23:59
 
Reakce na Alfonz37: Vysvětlí mi někdo toho Gulaše na eli...
Hned nad Gulašem je tam spekulace o příchodu Indráka do Litvínova, což by znamenalo, že si Litvínov pořídil zraněného hráče, který v téhle sezóně už s největší pravděpodobností nenastoupí. To si myslím ilustruje celkem názorně věrohodnost tamních dohadů.
 
 
 
Reakce na Alfonz37: Vysvětlí mi někdo toho Gulaše na eli...
odkaz
 
 
Alfonz37Alfonz37 | České Budějovice
Reagovat
13.01.2021, 23:25
 
Vysvětlí mi někdo toho Gulaše na elite?
 
 
Jenicek1974Jenicek1974 | Humpolec
Reagovat
13.01.2021, 21:48
 
Jen dotaz. O kolik procent jdou mzdy dolu? Nebo o kolik se usetri z tohoto mzdoveho pytle?10, 20, 40%? Diky
 
 
Aleš=M=Aleš=M= | České Budějovice
Reagovat
13.01.2021, 21:31
 
Reakce na Drew: No a jsme u toho. Sege je tvůj oblíbenec...
Smajlík trefně napsáno
 
 
 
Reakce na -Tom-: Beres plat, někdo ti řekne, že peníze d...
No a jsme u toho. Sege je tvůj oblíbenec ( nejspíš se s ním teda i znáš), tak do toho dáváš vlastní emoce a nedokážeš to sám posoudit. On ti to ten hráč samotný taky nemusí říct přesně, protože je trochu zaujatý zase ze svého pohledu. Kohy to vysvětlil dost jasně a ty si to tu rozdmýchal úplně zbytečně.

Třeba s Čiliakem se zřejmě neznáš, proto si ho tu několikrát natíral, jak se ho musíme hlavně zbavit. U něj si žádné polehčující okolnosti nebral, jako že třeba prošel 4x karanténou. A vidíš, poslední 2 zápasy jsme vyhráli díky němu, prostě potřeboval potrénovat.

Když se tady někdo vyjadřuje o hráčích, které ty znáš, tak si strašně defenzivní, jak o tom radši nemají mluvit, protože neví, co se u něj zrovna děje. To jistě neví, drtivá většina lidí tady žádného hráče osobně nezná a prostě to posuzuje podle toho, co vidí na ledě, jako třeba tvůj názor na Čiliaka. Možná by ti prospělo, kdyby ses nevyjadřoval k ničemu, co se týká nějakého tvojeho kamaráda z Motoru, protože si vždycky strašně zaujatej a emotivní. Je dobře, že svoje kamarády bráníš, ale někdy je to na škodu.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Těžko lze obsáhnout všechny možnosti, ...
Ne vždy s Tebou souhlasím, ale tentokrát tomu věřím. Je jasné , že nejde vždy informovat zcela na 100%. O snižování platů již hovořil myslím SB. Jiná možnost k přežití asi není. To, že bylo nějaké posily nutné přivést je také jasné. Jinak by se asi vytratila podpora části sponzorů i nás fandů.
 
 
=Marty==Marty= | České Budějovice
Reagovat
13.01.2021, 20:55
 
Martin Strba konci ve Slavii odkaz
 
 
 
Reakce na alkac: Jasně, ale pokud bylo v článku o odchod...
Už jsme to říkali víckrát, že se vyjednává s každým člověkem z klubu o snížení, někteří se dohodli dřív, někteří později. Minimálně v Ptejte se jsem na to odpovídal už před časem. Ale chápu, každý nečte všechno.
 
 
 
Reakce na full: Když už jsme u toho - co nějaká sbírka p...
To taky nevím, mohl už na začátku sezony nějakej účet být založen, myslím si, že pár stovek lidí nebo i víc by přispělo. Já osobně bych klidně si dal trvalák a něco bych každý měsíc poslal. Za ty měsíce by se nějakej ten statisícek nebo milionek vybral.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
13.01.2021, 20:45
 
Reakce na KohyCZ: Těžko lze obsáhnout všechny možnosti, ...
Jasně, ale pokud bylo v článku o odchodu Segeho informováno, že došlo ke snížení platů (což navíc, pokud se nepletu, bylo vůbec poprvé, co o tom klub oficiálně informoval), mohlo to být myslím popsáno podrobněji přímo v tom článku - přesně tak, jak jsi učinil před chvílí zde, neb evidentně tedy nešlo o nic tajného. Zrovna v tomhle případě přece asi bylo možné čekat, že ta informace sama o sobě nějaké vlny zvedne. Dál už to rozvádět nechci, koneckonců to není moje odpovědnost, takže to ber jen jako poznámku od člověka, který je z událostí dnešního dne v oblíbeném klubu prostě a jednoduše značně rozmrzelý.
 
 
 
Za mě OK. Z vyjádření k Segemu je tak nějak cítit, že to bylo oboustranně v klidu.
Upřesnění Kohyho mohlo být v článku, ale už to upřesnění tady je vysoký informační nadstandard, kterého by se fanoušek jiného klubu asi těžko dočkal.
Snížení platů je prostě fakt a opravdu jsou lidé v jiných oborech ještě mnohem postiženější.

Pokud jde o vracení, možná by bodla možnost převést si "předplatné" na další sezónu, případně mít volbu - vrátit/převést/nechat klubu půlku, nebo určitou část. Plná palba bude pro mnoho lidí hodně, ale věřím, že aspoň něco by nechal i velký držgrešle.
 
 
 
Reakce na alkac: Připojím se k poděkováním za včasné vys...
Těžko lze obsáhnout všechny možnosti, jak o něčem může někdo informovat. Člověk by řekl, že dohoda je dohoda.
 
 
 
Reakce na Cr0SbY: Pokud elitesports mluvi pravdu tak nen...
Na soupisce rozhodně je.
 
 
 
Reakce na -Tom-: Beres plat, někdo ti řekne, že peníze d...
Přečti si znovu, co jsem psal. Klub navíc nikde netvrdil, že nikomu na nic nesáhne, to sis vymyslel sám. Klub doteď všem plnil 100 %. A teď snížil do konce sezóny platy. Co je na tom zpětného? Nic. Jen výpočet, aby bylo jasné, kolik na tom ve výsledku ušetří.
 
 
 
Reakce na Tony8385: Jsem nyní zvědavý , zda šanci dostan...
Pokud elitesports mluvi pravdu tak neni na soupisce. Tudiz by tu byli dalsi zavadejici informace.
 
 
13.01.2021, 20:26
 
Reakce na játro: tak jo. Když to tak vidíš. Já ti jen od...
Zajímalo by mě, kde je tam to mlžení?
 
 
 
Reakce na játro: tak jo. Když to tak vidíš. Já ti jen od...
Mohl bych vědět, v čem mlžím? Absolutně nechápu, na co narážíš.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
13.01.2021, 20:20
 
Reakce na KohyCZ: Tak přátelé, abych to trochu uvedl na ...
Připojím se k poděkováním za včasné vysvětlení, ale pokud bych si mohl dovolit malou, opravdu malou prosbu nebo otázku - fakt by to nešlo takhle kompletně zveřejnit dřív nebo nejpozději s informací o odchodu Segeho? Opravdu čistě z toho důvodu, že klub evidentně informačně "teče", na což se vždy nabalí padesát komunikačních šumů? Tohle přece není první případ.
 
 
játrojátro | Ujčík je zloděj
Reagovat
13.01.2021, 20:19
 
Reakce na KohyCZ: I se Segem se klub rozešel naprosto v ...
tak jo. Když to tak vidíš. Já ti jen odpovím, že v 90% toho co píšeš je pravda, pak ovšem "krásně záměrně mlžíš". Ale tohle je rozhodnutí Motoru a já s ním nesouhlasím. To je tak celé. Hlavně, aby se Vám to nevrátilo jinudy ...
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor měl skvěle rozjetý zápas v Třinci, dvakrát vedl o tři branky. Dohromady Jihočeši vstřelili na ledě Ocelářů sedm gólů, jenže...

Dnes nastoupíme v této sestavě ??

Dnes nás čeká střetnutí s Třincem. Preview k zápasu ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Motor s Litvínovem padl 3:4. REPORT ??hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…