MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
15.10.2020, 18:33
 
Reakce na Paav: Tohle jsem chtěl https://www.seznamzprav...
Aha... moc díky tvé tiskové kanceláři za oba odkazy. Smajlík Aktuálně.cz mám tedy za relativně slušný informační zdroj, ale tohle fakt vypadá, že tady se spíše snažili o senzaci...
 
 
 
Reakce na Motor27: Hlavně, že už je jasno. Omluvu přijím...
Smajlík
 
 
 
Reakce na alkac: Chápu to tedy správně tak, že už se raz...
Tohle jsem chtěl odkaz
 
 
 
Reakce na Haberman44: Ano, ten komouš to tak píše, píše ...
Hlavně, že už je jasno. Omluvu přijímám Smajlík
 
 
 
Reakce na alkac: Chápu to tedy správně tak, že už se raz...
Trošku je to jinak: odkaz
 
 
 
Reakce na Motor27: Tvrdík!!! "Zapomente na volby. Na pol...
Ano, ten komouš to tak píše, píše daleko více chujovin, ale tys reagoval na článek z žumpa plátku, kde se píše, že slávisté se k tomu protestu zatím moc nemají. Ono to dost vyznělo, že jako nejdou do protestu jen proto,že Tvrdík píše na sítích jeho hnoje a jsou jím ovlivněni. To si vážně ani na půl procenta nedokážu představit,kor když trochu vím jak tam ten vztah TS vs komouš Tvrdík ve skutečnosti funguje. Pokud jsi to nemyslel tak jak jsem si to přebral, tak se Ti omlouvám Smajlík .
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
15.10.2020, 18:11
 
Reakce na Paav: O české plicní ventilátory CoroVent je z...
Chápu to tedy správně tak, že už se razítko konečně našlo? Smajlík
 
 
 
Reakce na alkac: Logistického problému jsem si vědom, ch...
O české plicní ventilátory CoroVent je zájem. Za dva dny o ně požádalo přes 20 zdravotnických zařízení
odkaz
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
15.10.2020, 17:59
 
Reakce na Evoorg: Tak se koukni, kde Těchonín je a předs...
Logistického problému jsem si vědom, chápu i to, na co je Těchonín postavený (proto taky asi stojí tam, kde stojí). Na stranu druhou je to provoz, který je objektivně schopný se postarat o infekční pacienty a tedy třeba aspoň některým nemocnicím "v dostřelu" odlehčit. Otázka je, jak by to tedy bylo s personálem, který sám je nyní asi někte rozstřelený. Pravda, s těma Letňanama to relevantní poznámka nebyla, ale jinak je to pro mě pořád stejně nepochopitelné, jako ve skladu se válející ventilátory bez štemplu (pokud je již tedy MZ v tichosti nepřevzalo).
 
 
 
Reakce na Haberman44: Ne,M27 tu rozjel konspiraci přesně...
Tvrdík!!!
"Zapomente na volby. Na politiku. Na politicke rozdeleni zeme. Hledejte spickoveho odbornika. Najdete Romana Prymulu. Je mi jedno, jestli se mnou souhlasite ci nikoliv, ale on ma odbornost to zvladnout. Jaka data jeste potrebujeme, aby nam dosel rozsah krize?"

Co to proboha meleš za hovadiny? Jaká konspirace! Ty bereš nějaký drogy? Tvrdík se tam jasně vyjadří a já napíšu -Tvrdík stojí za Prymulou, takže tak.. -

Já tam jasně vidím reakci neprotestovat a proto píšu tobě ještě jednou - Tvrdík stojí za Prymulou, takže tak.. Smajlík
 
 
GaisGais | Badatel a fanoušek hokejové hysterie
Reagovat
15.10.2020, 17:50
 
Já mám následující krizovej plán:

Jestli chcípnu na nedostatek financí nebo na prázdný regály, je mi jedno. Ale jestli v tu dobu bude ještě fungovat chlazení na zavřeným zimáku, tak pytel se mnou hoďte k ostatním na ledovou plochu. Jo a pani učitelka, která bude distančně vyučovat mý děti, jak přežít v současným století, ať si u sebe zapne mikrofon dřív, než na konci hodiny. Aspoň se jí nebudou smát, jak je blbá.

Děkuju.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
15.10.2020, 17:14
 
Reakce na alkac: Díky! Paav: Ad Těchonín - proč teda sak...
Tak se koukni, kde Těchonín je a představ si tu přepravu nemocných z Prahy. Těchonín je k tomu, že ti dejme tomu nějaký dobrodruh přiveze z Afriky ebolu, což je obrovský smrťák, ale díky tomu se zároveň i nešíří tak rychle, protože nakažení velmi rychle umírají. V takovém případě tuto skupinku nakažených svezeš právě do Těchonína a izoluješ od světa, přičemž povoláš lékařské špičky z celé republiky. Ve chvíli, kdy se ale nemoc šíří a) rychle a b) komunitně, je ti tohle středisko k ničemu, protože je na těžko přístupném místě a ty potřebuješ hlavně kapacity co nejblíže epicenter nákazy.

krizi - opakované nakažení je sice vzácné, ale už i poměrně dobře zdokumentované, takže určitě nejde jen o nějakou chybu při diagnostice nemoci. Opakovaně nakažení mají v zásadě slabší průběh nemoci než tomu bylo v prvním případě, což by nahrávalo tomu, že zdravá populace by si s touhle nemocí asi poradila i bez vakcinace, ale nakažliví jsou stále, takže problém se zranitelnými skupinami, které přehltí zdravotnictví, tu nadále zůstává.
 
 
 
Reakce na Drew: Už chápu. No, píšou to na iSportu, takže...
Já jsem si tak trochu myslel, že reaguješ na něco jiného. U tebe mi to nesedělo Smajlík .
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a sedmiletý kydač hnoje
Reagovat
15.10.2020, 16:37
 
Reakce na Haberman44: Ne,M27 tu rozjel konspiraci přesně...
Už chápu. No, píšou to na iSportu, takže to musí být pravda. Smajlík
 
 
 
Ne,M27 tu rozjel konspiraci přesně v duchu žumpa plátku a na to jsem reagoval. Ten odkaz na článek je někde pod jeho kejdou.
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a sedmiletý kydač hnoje
Reagovat
15.10.2020, 16:20
 
Reakce na Haberman44: Pokud reaguješ na tu kravinu co na...
Jo, tak to jsme se nepochopili. Já myslel, že reaguješ na to "spojení" Tvrdíka s Prymulou. Kvůli Tvrdíkovi se ale fanoušci Slavie nepose*ou, to souhlas. Vím, že tam nějak extra oblíbený není.
 
 
 
Reakce na Drew: Proč bys neotevřel? Já třeba nemám Twitt...
A v čem jako tyhle jeho srajdy ovlivňují chuligány Slavie.Takovejch ho ven má plnej Twitter každou chvíli. To je jako nějak vypovídající tomu, že se zatím fandové Slavie nevyjadřují k účasti na protestu?? Drewe, zrovna od tebe bych čekal určitý nadhled....
Nepřečtu, protože jsem jím bloklej.
 
 
 
Reakce na Drew: Proč bys neotevřel? Já třeba nemám Twitt...
nechává ovlivnit Tvrdíkem, tomu nemůže normální člověk věřit.
 
 
 
Reakce na Drew: https://twitter.com/JaroslavTvrdik/statu...
Pokud reaguješ na tu kravinu co napsal M27, tak je to naprostá demagogie. V podstatě celé tvrdé jádro TS a jiné frakce Slavie mají Tvrdíka totálně v ...........
Kdo chce zjistit něco více, musí si dát trochu práce a ne reagovat na první kejdu z žumpa plátku. Tam se opravdu poctivé a dobré žurnalistiky nikdo nedočte, teda pokud se nejedná o nejmenovaný klub z druhé strany řeky. To že se někdo z tvrdého jádra Slavie

 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a sedmiletý kydač hnoje
Reagovat
15.10.2020, 16:06
 
Reakce na Haberman44: nechci dělat novej účet ;)...
Proč bys neotevřel? Já třeba nemám Twitter vůbec a otevřu to normálně. Ale klidně ti tady obsah těch dvou tweetů zkopíruju.

"Zapomente na volby. Na politiku. Na politicke rozdeleni zeme. Hledejte spickoveho odbornika. Najdete Romana Prymulu. Je mi jedno, jestli se mnou souhlasite ci nikoliv, ale on ma odbornost to zvladnout. Jaka data jeste potrebujeme, aby nam dosel rozsah krize?"

"Jedno nebo dve neuskutecnena ligova fotbalova kola nemohou vyvazit ani jeden pripadne ztraceny lidsky zivot. Ministr Prymula dlouhodobe varoval pred druhou vlnou. Bez vysledku. Neni dnes hvezdou zabavnych poradu, vedome prevzal odpovednost za svoji zemi. Ma muj respekt a podporu."
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Před 115 lety se narodil první brankář našeho klubu František Albrecht. V týmu byl 4 sezony a odchytal cca 7 mistrovských duelů a...

Pár zápasů stihla i první liga, ve které působí několik hráčů Motoru na hostování. Jak se jim daří?hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Co čeká Motor v příštích dvou týdnech? Nejen to se dozvíte v článku. ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

50. narozeniny slaví bývalý útočník Miroslav Barus. V ČB 3 sezony, 150 zápasů, 41 gólů (4 v přesilovkách, 4 v oslabení, 4 vítězné...