MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
 
Skoda, tesil jsem se dneska na Rotha a on neni v sestave.
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a sedmiletý kydač hnoje
Reagovat
03.12.2020, 15:56
 
Reakce na Perun: Jedna věc je vracení peněz, ale druhá, ...
Přesně tak. Nehledě na to, že spousta lidí neví, co bude zítra, natož za půl roku. Obecně si bude každý moc dobře rozmýšlet, jestli vůbec investovat do nějakého hokeje...
 
 
 
Chuť to nechat vrátit asi výsledky ovlivňovat budou. Tady je trochu blbý, že čím je na tom klub hůř, tím víc to potřebuje.
 
 
 
Jedna věc je vracení peněz, ale druhá, mnohem zásadnější, je financování příští sezóny. Lidi částečně odradí výkony, ale pokud se nevyřeší další hrozící vlny a lockdowny (očkování?, oslabení), tak do permice půjde málokdo.
 
 
 
Reakce na fofana: Rejpání a vracení peněz jsou dvě dost ...
Ale vždyť to sem tak i někteří napíšou, že přece za tuhle bídu nebudou klubu nechávat peníze. Nehledě na to, že já tam psal i o tom, že výsledek ovlivní počet permic na příští sezónou, což popřít nemůžeš. Nebo jo? Smajlík
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Vždycky je to o tom, jak moc se d...
Rejpání a vracení peněz jsou dvě dost různý věci. Neumim si představit člověka kterej by klubu nechal peníze kdyby byl desátej, ale protože je poslední, tak si je nechá vrátit Smajlík Buď by si je nechal vrátit vždycky nebo vůbec.
 
 
 
Reakce na Hukoth: Já tipuju počet permic bez požadavku k...
I když teda sám nevěřím tomu, že se na hokej v týhle sezóně ještě nějak normálně dostaneme. Lidi budou možná moct chodit na hokej, až se bude hrát play-off, ale to určitě nebude moct bejt plnej dům.
 
 
 
Reakce na Hukh: Hráč , který měl v extraligovém mančaftu...
Tak to nevim s kým se bavíš, možná s Čiliakem ale jeden můj velmi dobrý kamarád tu hrál ještě tři roky dozadu za 25 000 Kč, což jsem mu nechtěl věřit, tak mi to ukazoval ve výpisu z účtu. A nebyl to už žádný junior.
 
 
 
Reakce na fofana: Já teda moc nechápu, proč by mělo hrát...
Vždycky je to o tom, jak moc se daří. Kolik bylo loni rejpalů v Ptejte se. Jeden? Možná 2? A s tím Chomutovem to vážně nemá smysl srovnávat. Ti posilovali ve stylu, jako by snad chtěli udělat titul hned a za každou cenu. Po tom bych řekl, že tady nikdo nevolá.

Hukoth: Ono jde taky o to, do kdy bude nouzovej stav, protože až ten skončí, tak můžou celého PSA vzít a hodit do haj-zlu.
 
 
 
Reakce na kerschlic00: To si ale trochu protiřečí, proto...
Já teda moc nechápu, proč by mělo hrát při vracení peněz roli to, jak bude tým hrát. Naopak jestli se teď začne posilovat a výsledky stejně nepřijdou což se může stát tak z nás bude leda Chomutov. No nezávidím to Bednaříkovi.
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
03.12.2020, 15:27
 
Reakce na fofana: A ty si jako myslíš, že permanentkáři ...
Já tipuju počet permic bez požadavku kompenzace na maximálně 1000 kusů. A po únorovým lockdownu to bude dál klesat. Lístků se do konce sezóny nejspíš moc neprodá, ten koronafašistickej čokl říká, že i kdyby počet nově pozitivních klesnul na nulu, tak platí stupeň číslo 1, kterej pro hokej znamená max. 500 lidí.

Vyhlídky nic moc.
 
 
 
Reakce na fofana: A ty si jako myslíš, že permanentkáři ...
To si ale trochu protiřečí, protože pokud ty výkony budou i nadále takovýhle, tak ty peníze bude chtít vrátit mnohem víc lidí a o 4000 prodaných permic si budeme moct nechat akorát zdát na příští sezónu. Je nutný i v týhle sezóně alespoň nějakej výsledek udělat, což znamená bejt do toho 12. místa. Jinak ohledně toho vracení peněz je asi jasný, že drtivá většina fóra ty peníze klubu nechá, ale u těch ostatních lidí to bude podle mě hodně záležet na tom, jak tým uspěje v sezóně. Jsem si jistej, že pokud by se povedlo čtvrtfinále, tak by to i většina ostatních nechala klubu. Na takovej výsledek ale potřebujeme nutně větší kvalitu jak v obraně, tak v útoku.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Můžu vědět, kolik ty nereálný částky j...
Jooo a jak to vím ... chodíme spolu v létě trénovat ke stejnému kondičákovi
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Můžu vědět, kolik ty nereálný částky j...
Hráč , který měl v extraligovém mančaftu 150tis , tak zde by měl mít okolo 200 tisíc . A to se bavím jen o jediném.... a sám vím , když jsem hrál juniorku tady , že ty smlouvy v A-týmu byly ohromnej přepal a to byl rok 2018....ale chápu , zase z pohledu hráče ,že se musí zabezpečit na to co bude po kariéře. A obecně těch věcí je víc , co se k nám dostávalo a zdejším odborníkům by to možná otevřelo oči.


 
 
 
Reakce na fofana: A ty si jako myslíš, že permanentkáři ...
Já mám dvě a nebudu žádat o nějaké zpětné vrácení peněz.
Ale máš pravdu , že to záleží na lidech . Jedním z těch důležitých faktorů , je to poslední místo a prohry. Kdyby se ten tým pohyboval okolo toho 9tého místa , tak věřím , že lidé nebudou chtít v takové míře vracet permanetky.
 
 
 
Reakce na Hukh: Stále zde máš permantkáře ,kterých je 40...
Můžu vědět, kolik ty nereálný částky jsou a od koho o nich víš? Já je třeba nevím, tak se rád poučím... Smajlík
 
 
 
Reakce na Hukh: Stále zde máš permantkáře ,kterých je 40...
A ty si jako myslíš, že permanentkáři nebudou chtít peníze zpátky? Já třeba ne, ale přečti si ptejte se.

Já se třeba budoucnosti dost obávám a proto bych se na všechny posily vykašlal a dohrál to s tím co máme.
 
 
 
Reakce na fofana: Já z toho spíš cítím, že klub je bez f...
Stále zde máš permantkáře ,kterých je 4000 né-li víc...,takže na tohle se vůbec nemůžou odvolávat.

Kdyby odtajnili smlouvy ,tak si budete všichni klepat na čelo ,protože co vím já ,tak ty částky jsou nereálný a nesrovnatelný s výkony. 
 
 
Bedna o Čiliakovi naprostá pravda a jsem rád, že to řekl!

 
 
 
Omlouvám se ,neuvědomil jsem si ,že se to Zkrátí


pozice trenéra. U vás má Václav Prospal pořád pevné místo?
„Moc mě těší, že působíme jako jedna velká rodina. A k Vencovi? Nemá automaticky pevné místo, ale momentálně si nemyslíme, že by výměna trenéra mohla vést k tomu, že budou naše výsledky lepší. Současně to tedy neznamená, že si takové otázky neklademe. Chceme vyhrávat. Bojujeme o každý bod a do konce sezony bojovat budeme.“

Jinými slovy, Václav Prospal má dál v Motoru hodně silnou pozici, ale musí být vidět, že tým někam vede a směřuje?
„Přesně tak, nikdo v našem klubu nemá svoje místo neohrožené. Všichni tady musíme každý den dokazovat, že na svoji pozici patříme. Pokud se objeví někdo, kdo dovede lépe nahradit současné členy klubu? Tak se tady pak třeba objeví. Což platí samozřejmě i o hráčích.“

Ještě bych se vrátil k vašemu trenérovi. Václav Prospal je hodně emotivní, dovede být jiný než většina trenérů v extralize. Cítíte, že jeho specifický přístup může dát Motoru víc, než většina trenérů, která by řekla, že teď hlavně potřebuje nakoupit pět veteránů?
„Vašíka znám zhruba čtyřicet let, hrával v ročníku s mým bráchou. Já jsem o něco starší a zhruba od dvaceti spolu každé léto hrajeme tenis. Byl svým způsobem specifický vždycky. Před pár dny jsem mu to shodou okolností říkal, setkal jsem se s mnoha osobnostmi českého sportu. Ale dvě vyčnívají v touze vyhrávat, Karel Poborský a on. Oba dva v sobě mají mnohem větší touhu vítězit než ostatní, které jsem měl možnost poznat. Tohle má v sobě odmalička a přenesl si to i na trenérskou střídačku.“

Takže i proto mu klub nemluví do jeho výstřelků typu tiskovek v kabině? Vy za tím cítíte tu jeho extrémní touhu uspět?
„Přesně tohle jsou věci, které charakterizují jeho osobnost. (usměje se) Nechce jen vyhrávat. Chce zoufale a strašlivě moc vyhrávat a je ochoten pro to udělat maximum, včetně věcí, o kterých mluvíte.“

 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor s Litvínovem padl 3:4. REPORT ??hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…

Dnešní sestava proti @hcverva ??

Dnes hrajeme a to znamená, že vychází HOKEJKLUB!Najdete v něm rozhovor s Matějem Tomanem, plakát, informace o @hcverva, se kterým...

Motor ještě pro závěr sezony nic nevzdává a vyzkouší osvěžit kádr nefalšovaným trejdem. Do Motoru přichází borec, který umí dát i...

×
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
Madeta Motor Č. Budějovice