ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
radek66radek66 | Praha
Reagovat
10.07.2018, 12:12
 
Při pohledu na soupisku jsem velmi rád že konečně řekli Šimánkovi. ten se bude hodně hodit bez ohledu na spousty řečí proti němu Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na Tveety: carramela: Nikdo to tu neprezentuje ja...
A teď přibudou další! Jiří Šimánek se vrací do Motoru!
Doufám, že jsem to opsal dobře. Motor - f.

S tím ostatním souhlas - ať přijdou 2-3 další hráči, ale alespoň s nějakou perspektivou. A pro mladý bych byl rád, alespoň za tři místa - jeden bek - Kachyňa, Dundáček, Dosek a dva dopředu.

 
 
 
Reakce na carramela: Myslím, že Matěj počítat do pěti um...
Nulový souvis, věř mi...
 
 
Hubl26Hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat
10.07.2018, 11:58
 
Reakce na carramela: Tak, čeho jsem se obával, je zde, N...
Na někoho z mladejch můžeš chodit řadu let. Smajlík A to dokonce hráli pospolu.(Juniorka, dorost atd). A zabírat místo? Pokud to tu sleduješ, tak Venca nebude nikoho omlouvat a někoho tu držet, takže když Jirka nepřesvědčí, tak pude. A on je poctivej kluk a žádnej flákač.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
10.07.2018, 11:57
 
carramela: Nikdo to tu neprezentuje jako návrat hvězdy (TRY OUT) a dovolím si tvrdit, že nebudu sám, kdo to vnímá spíš jako známku toho, že na trhu toho moc k mání nebude.

VP mladým slíbil prostor, tady bych problém neviděl. Je jasný, že 2-3 hotoví hráči ještě přijdou, i tak se s mladýma počítá. Zase nemůžeme hrát s dvouma lajnama mladých, nebuďme blázni...

ad Toman - když je někdo draftovanej takhle vysoko, tak je to asi logická cesta.

ad ostatní mladí - zrovna Šulek toho prostoru dostal až až... A mně osobně nepřesvědčil. Nebál bych se, že ostatní šanci nedostanou.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Akorát, že to samozřejmě s Matějem vůb...
Myslím, že Matěj počítat do pěti umí.
 
 
 
Reakce na carramela: Tak, čeho jsem se obával, je zde, N...
Akorát, že to samozřejmě s Matějem vůbec nesouvisí.
 
 
 
Tak, čeho jsem se obával, je zde, NÁVRAT HVĚZDY. Radši bych chodil na někoho z těch mladejch - Doktora, Šulka, Beránka, Káníka, Dančišina, Nováka nebo Čížka se Silným. Prostě další eventuální místo pro mladý v prrr. A ve světle tohohle oznámení, Matěj Toman, udělal jediné rozumné.
P.S. KOBSON - jestli hledáš blbce, tak si mě tam napiš hodně vysoko.
 
 
 
Reakce na DaveMotor: Děkuji Ti, že jsi mě tituloval bl...
Celou tu nenávist slíznul IMHo prostě za to, že jako kapitán stál vedle vysmátého myslivce. Ale stačí si spočítat 1+1 a člověk vidí, jak taky mohl dopadnout. Takový Peter Frühauf by mohl vyprávět, co s ním dělali.
 
 
Aleš=M=Aleš=M= | České Budějovice
Reagovat
10.07.2018, 11:47
 
Můj názor je takový že Šimi je prostě typ člověka - hráče jako byl například VP - Velkej dříč, který se snaží jet na maximum..je plný emocí a když se mu podaří dát gól, tak to prostě takhle prožívá. Nám fanouškům se to sice nemůže líbit že "plácal do srdce v MTF dresu" ale každej hráč prostě prožívá vstřelenou branku jinak. A pochybuju že u toho přemýšlí aby se tím nedotknul někoho z Jihu. Prostě je to jeho euforie... Jako podraz a svinstvo bych to bral, kdyby to ve zmíněném dresu udělal v duelu proti =M=.
Závěrem chci jen říct že si vážím toho že kývnul na zkoušku a na nic si nehraje. Nebojím se toho že by nepřesvědčil jak trenéry teď v přípravě, tak nás na tribuně v sezóně. Smajlík
 
 
 
Reakce na DaveMotor: Děkuji Ti, že jsi mě tituloval bl...
BTW: Když už píšeš o té Plzni, viděl jsem gesta a vzkazy do kotle, po kterých bys zřejmě ve světle toho, co ti vadí u Šimiho, dostal infarkt...
 
 
 
Reakce na DaveMotor: Děkuji Ti, že jsi mě tituloval bl...
Jaký bití do prsou a jaká další gesta?

Viděl jsem normální radosti po gólech. Nevšiml jsem si, že by někde líbal znak jako kdysi Kůrka během týdne v ČB i ve Spartě. Šimi byl vždycky profík.
 
 
DaveMotorDaveMotor | České Budějovice
Reagovat
10.07.2018, 11:26
 
Reakce na Kobson: vždyť ti to Vinny řekl, sejdeme se zít...
Děkuji Ti, že jsi mě tituloval blbcem, jen pro to, že mám jiný názor, než třeba jiní fanoušci Smajlík Opět jsem se utvrdil v tom, proč už sem léta nepíši. Jiné názory se zde prostě nenosí. (Těším se, až někdo přispěchá mi to vyvracet).

Tady se od doby, co se staly neblahé události, neustále tvrdí, jak je nám ten Mountfield potažmo celý Hradec ukradený. Přitom se však tady pořád dětinsky mění názvy na Lumpfýld, Zlofýld, zmr.fýld a bůhví co ještě. Když se tam něco přihodí, nedozvím se to z neutrálních webů, ale na fóru Motoru. Je vskutku vidět, jak jsou zdejším diskutérům u zadku.

Oproti tomu, když se někomu nelíbí bití se (bývalého motoráckého patriota) do srdce v hradeckém dresu a takových gest bylo víc, tak hned jsou dotyční označováni za blbce. Přece tady nejde o to (nebo alespoň u mě), že chce uživit rodinu a podobně. Ale o ta gesta. Říká něco někdo Rendovi? Nebo klukům, kteří jsou v nenáviděné Plzni? Pokud nebudou prohlašovat "patriotistické" řeči nebo se nedopustí nějakých extempore, tak si myslím, že budou vítáni.

Hradec/Mountfield je mi (očividně narozdíl od některých zde) ukraden, ale pokud někdo má takovéto chování, to mi jedno není a nebude.

Toť názor blbce, protože není totožný s většinou Smajlík
 
 
 
Hm, takže je pravda co se šušká... Smajlík Smajlík
 
 
KobsonKobson | výhledově extraligoví
Reagovat
10.07.2018, 11:03
 
Reakce na kimmi: Dá se podívat na trénink?a popřípadně k...
vždyť ti to Vinny řekl, sejdeme se zítra v jedenáct... zdar, já jedu A za Šimiho jsdem rád. Nebojím se o něj a těším, co bude dělat těch pár blbců co na něj bude pískat po jeho prvním blafáku
 
 
kimmikimmi | České Budějovice
Reagovat
10.07.2018, 10:57
 
Dá se podívat na trénink?a popřípadně kdy kluci jsou na ledě tento týden?
 
 
CoutyCouty | Budweis/Pisek
Reagovat
10.07.2018, 10:55
 
Jiřino vítej doma, ať se daří!!
A ten článek o tom prvním tréninku na ledě mě pobavil. Venca už jebe, disciplína musí bejt, vy kluci pitomí! Jinak byste všichni lezli po stromech jako vopice 😂
Letos to to půjde 👍
 
 
mcdavidmcdavid | české budějovice
Reagovat
10.07.2018, 10:40
 
Reakce na dolfa21: Prospal: https://hokej.idnes.cz/ceske...
Co to mají na nohou, vždyť vypadají jako zebry...
 
 
 
Prospal: odkaz
 
 
Hubl26Hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat
10.07.2018, 09:49
 
Jiří je obrovskej dříč a poctivej kluk. Věřím, že vydrží a zůstane. Za mě rozhodně skvělá zpráva. Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Kanadský útočník @BHawerchuk přichází do Budějovic! Motor vyzkouší syna legendárního hokejisty Dala Hawerchuka, který je členem...

32. narozeniny dnes slaví útočník Martin Heřman. Přejeme mu všechno nejlepší a hlavně hodně zdraví! ??????

Včera se konal již šestý ročník golfového turnaje Motor Cup, kterého se zúčastnili i bývalí českobudějovičtí hokejisté! Turnaj...

Včera se konal již šestý ročník golfového turnaje Motor Cup, kterého se zúčastnili i bývalí českobudějovičtí hokejisté!...