MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Peta69" |  vypnout filtr
 
<12345678910
Další diskuse: 
 
 
Jako, nakonec nás vyřadilo jedno prohrané prodloužení. Vyhrát ho, tak jsme dál. Jinak nemyslím si, že by turnaj, na který se vybírá 25 nejlepších hokejistů z každé země, ukazoval na problémy v českým hokeji. Vzhledem k lety nabytému know-how si myslím, že i tak jsme schopní produkovat opravdu kvalitní hokejisty. Jen jich prostě není tolik jako dřív. Taky vidím jako příčinu to, že pro dnešní mládež má hokej mnohem větší konkurenci v podobě dalších možností jak se zabavit. A když se podíváte na to jak se vypracovali Jágr, Prospal nebo další, tak je to hlavně o práci a dřině. A komu by se vzhledem k nabídce možností chtělo dřít? Když najdeme prcka, kterej bude ochotnej makat tak jako tihle hráči z minulosti, tak věřím tomu, že z něho něco bude i kdyby neměl nadprůměrné trenéry apod. Podle mého je to prostě o vůli, hlavě a poctivé dřině, podpořené talentem a zdravím.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Mně se víc líbil návrh na rozdělení St...
Tak Nouzovi se opravdu letos nedaří... v tabulce nemá ještě ani bod... dokonce snad neodehrál ani minutu... ale zase mezi útočníkama jsou jen dvá lepší v +/-... statistika nuda je Smajlík
 
 
 
Předpokládám, že i dvě porážky v řadě jsou věcí k řešení. Minimálně nějaká analýza od trenérů musela proběhnout. Hráči určitě mají taky zpětnou vazbu, že takhle to dál nejde. Chápu, že jsme tady po dvou zápasech, kdy předsezonní očekávání jsou obrovská poněkud rozhořčení, ale zatím bych to viděl jako maximum. Můžeme si lehce zanadávat, vytvořit další a vyšší očekávání a tlak na tým, ale zatím bych to neviděl jako důvod k panice. I já souhlasím s tím, že pokud jsme tým s jedinou ambicí, kterou je postup, jsou dvě porážky v řadě problém! Ale pořád věřím, že to bude dobrý.
 
 
 
Kam půjde naše nová posila? Možná by na to měli odpovědět Ti, kteří chtěli mít 5 lajn. Jak vypadal jejich plán? Kde má být v utkáních ta pátá lajna? Smajlík
 
 
 
Zajímala by mě spíš situace ohledně toho Guliho. Co jsem pochopil, tak vzhledem k novým řádům, lze hostovat v týmu i bez souhlasu týmu vlastnícího hráčská práva, při zaplacení nějaký tabulky. Chápu, že v případě člena širšího reprezentačního kádru a Guliho věku bude ta tabulka asi docela vysoká, ale zajímalo by mě jestli nové řády pamatují i na nějakou poměrnou část, když Guli půjde dohrát sezonu do Švédska?
 
 
 
Já nevím, za rok chceme být extraligový klub. Při vší úctě k Prokešovi a dalším mladíkům, kdo z nich má na extraligu? Kdo vůbec z našeho kádru má na extraligu. Mám pocit, že v případě postupu, což je snad námi vytoužená / očekávaná věc budeme v rámci kvality kádru pouštět hodně dosavadních oblíbenců, protože extraligové týmy by měly podle mého názoru porazit Přerov v 9 z 10 zápasů... Takže i kdyby Prokeš měl ještě někdy hrát v Budějovicích a doufejme, že to tady bude od příští sezony už jen extraliga, tak musí hodně přidat. V současnosti se nedostal ani do kádru prvoligového týmu... a aby takhle přidal, tak nemůže jít hrát druhou ligu do Tábora...
 
 
 
Já Vám nevím. Je ten kanaďan dostatečně vysokej a těžkej? Potřebujem někoho kdo se nebude bát... (samozřejmě vtip).

Ale jinak, ofenzivní statistiky (góly, body) z posledních období zrovna nejúžasnější nemá. Zajímalo by mě jakej typ hráče to je? A doporučení proběhlo přes koho?
 
 
 
V Písku kapitán Clavin asi dostal za reklamování trošku v naturáliích a někteří to zkusili zrovna v nepravou chvíli... No a když můžou hned, tak i musí hned Smajlík
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Asi taková | | :)...
Vím, že u zámořských hráčů je indivindy příprava obvyklejší než kolektivní, ale zase naše pojetí hry je týmovější. Chápu to tedy tak, že způsobu přípravy Plniče věříme, obavy o zapadnutí do kolektivu nemáme a všechny administrativní nutnosti pro jeho příjezd v červenci jsou vyřízené a to 1% je pouze pravděpodobnost nepředvídatelné události jako například zpoždění letu?
 
 
 
Reakce na FANDA OBJEKTIVNÍ: To je realita a Mountfiled j...
Nebudou proti i kluby? Hráčská práva můžou být za těhle, i dle mého soudu pokřivených, podmínek docela solidní položka aktiv, ne? Takže když by se najednou podmínky změnily, klesla by rázem hodnota všech klubů o X procent?
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Dorazí na 99 % až po dovolené v červen...
Jak moc velká odchylka od původního plánu to je?
 
 
 
Tak co ten Kanaďan? Začínám z toho mít tak trošku divnej pocit...
 
 
 
Dres na Samsonovi byl za mě hodně OK. Naopak to podle mého ukazovalo právě na to jak třeba i jen malá část Budějovic právě Samsona vnímá. Jako představitele našeho města a s kým jiným tak spojit nějaké nadšení než s ním? A teď protože si ho nevážíme, tak kolem něj bude stěna? Fakt geniální nápad.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor s Litvínovem padl 3:4. REPORT ??hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…

Dnešní sestava proti @hcverva ??

Dnes hrajeme a to znamená, že vychází HOKEJKLUB!Najdete v něm rozhovor s Matějem Tomanem, plakát, informace o @hcverva, se kterým...

Motor ještě pro závěr sezony nic nevzdává a vyzkouší osvěžit kádr nefalšovaným trejdem. Do Motoru přichází borec, který umí dát i...

×
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
Madeta Motor Č. Budějovice