MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-4-26" |  vypnout filtr
 
<123456>
Další diskuse: 
 
 
Za mě překvapivý tah, ale proč ne.
odkaz
 
 
kimmikimmi | České Budějovice
Reagovat
26.04.2020, 17:56
 
Kdy bude ten rozhovor?
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
26.04.2020, 17:06
 
Reakce na ppepino77: Bylo by fajn, kdyby se v EL pořádně...
Co se týče individuálních schopností, tak je na tom z našich útočníků nejlíp. Tuhle sezonu sice spíš bojoval sám se sebou, ale pokud konečně dokáže ten svůj vnitřní oheň usměrnit tím správným směrem, může z něj být tahoun produktivity.

Jinak případný návrat Jonáka by mě celkem potěšil a Bába doufám zůstane.
 
 
 
Reakce na Motor27: V tom případě moc nevěřím, že Babka z...
Babka tady nebude.
 
 
mcdavidmcdavid | české budějovice
Reagovat
26.04.2020, 16:02
 
Mně by se jako posila líbil někdo ve stylu Míry Holce. Myslím, že před sezónou ho znal málokdo, ale má výborné hokejové myšlení a bohaté zkušenosti z ELH
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
26.04.2020, 15:58
 
A kde berete tu jistotu, že ještě někdo neodejde? Smajlík Smajlík Snad vás rozhovor trošku rozptýlí.
 
 
dusisbuchtadusisbuchta | České Budějovice
Reagovat
26.04.2020, 15:34
 
Reakce na ppepino77: Bylo by fajn, kdyby se v EL pořádně...
To by chtělo. Já mu věřím, že se zažehne...
 
 
dusisbuchtadusisbuchta | České Budějovice
Reagovat
26.04.2020, 15:33
 
Růže jako centr by šel.. Ale chtělo by to nějakého zkušeného beka..
 
 
 
Bylo by fajn, kdyby se v EL pořádně „zažehnul” Karabina Smajlík
 
 
Kurt_HüblKurt_Hübl | Kdyby neni...
Reagovat
26.04.2020, 14:40
 
Reakce na Motor27: V tom případě moc nevěřím, že Babka z...
V Mojným v samošce si babky mezi regálama o čtrnátce cosi šuškaly. Ale věřte tomu.
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: On hlavně neodchazel proto, že by ho...
V tom případě moc nevěřím, že Babka zůstane. Pokud bude přetlak.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
26.04.2020, 14:24
 
A k Růžičkovi mladšímu - ten by mi v sestavě rozhodně vůbec nevadil, už jen proto, že na postu centra u nás vidím nejvíce možných otazníků a rád bych jej ještě posílil. Všeobecný problém v tuzemsku ale je ten, že těch kvalitních tvořivých centrů je tu nedostatek a když už se nějaký dostane na trh, dá se očekávat, že bude o jeho služby mnoho zájemců a jeho cena se vyšponuje víc, než by tomu možná odpovídaly reálné hokejové dovednosti daného jedince. Už proto bych tuzemský trh v tomhle směru spíše ignoroval a pokud bychom nedotáhli některého z odchovanců, tak bych se opět díval spíše do zahraničí - přeci jen naše výchozí pozice se oproti předchozím pralesním sezónám výrazně zlepšila, což by nám mělo teoreticky umožnit větší výběr hráčů a třeba zámořského centra obvykle mnohem snáze nalákáte i na ten try-out.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
26.04.2020, 14:16
 
Reakce na Amper_: S tím, že tu jako jedinej hráč hrál v ...
On hlavně neodchazel proto, že by ho VP nechtěl. On byl tak znechucenej z fungování kabiny, že se těšil, až vypadne. Z ty doby je tu minimum hráčů, trenéři jsou jiní, hrál tu výborně, na Vsetíně dokázal i pravidelně bodovat.

Souhlasím s evoorgem, vůbec bych se nedivil a rozhodně by mi tu nevadil.
 
 
 
Reakce na evoorg: Jestli to bude stačit netuším. Já jen ...
S tím, že tu jako jedinej hráč hrál v době Mixéra s tím souhlasim do puntíku.. Hlavně mi přišlo, že jako jedinej tady hrabal led a nebylo mu to jedno. Tím jsem si ho oblíbil, pak když Venca, tak jsem čekal že tu zůstane, ale nikoliv. Dříč to je, ale jestli jich zase nemáme až moc..
 
 
 
Reakce na evoorg: Jestli to bude stačit netuším. Já jen ...
Přesně jak jsi napsal. Jonak se dle mého má větší šanci prosadit na stálo do sestavy než například Slováček.
 
 
 
Reakce na Marsche
 
 
 
Já taky netvrdím že je TOP. Ale úplně marnej mi nepřijde.Jak sem psal níže, pokud mu Sparta dala nějakou smlouvu a nejspíše se unáhlila, je to její boj. Každopádně nemůže chtít teď v této situaci to samé, kluby se o něj prát asi nebudou. Každý bude mít své problémy. A já psal pouze vyzkoušet a buď-nebo. Klub by nic neriskoval pokud by on souhlasil. Je to jen jedna z možností jak případně posílit.
Nechme to být, co jsem k němu chtěl napsat, jsem napsal. Klub snad ví jak na to.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
26.04.2020, 13:44
 
Reakce na Motor27: Ok na Chance ligu. Ale na ex zní otáz...
Jestli to bude stačit netuším. Já jen konstatuji, že je to s ohledem na naše pojetí hry logické jméno. Ona není náhoda, že tu novou smlouvu dostal třeba Christov, zatímco s kanonýrem Veselým jsme se rozloučili - rychlý přístup vepředu, ochota dodržovat trenérovi pokyny, cpát se před bránu, nelenit směrem dozadu a suplovat naše velmi útočně laděné obránce, to je jeden z hlavních pilířů, na němž náš systém stojí - náš útok je paradoxně mnohem více takticky svázánej než obrana, která si tam z druhé vlny často tropí velké divočárny. Proto když si tu čtu jméno Jonáka, který je v ztělesněním všech těchto kvalit (vždyť ten kluk byl chudák prakticky jedinej, kdo tu v Mixérově chaosu byl schopen vykouzlit alespoň náznak kompaktní lajny) a na té své koučovatelnosti a ochotě plnit pokyny trenérů do puntíku v podstatě postavil svou kariéru, tak mne to nijak nepřekvapuje ani nepobuřuje.
 
 
 
Takovej hráč se musí dostat do prvních dvou lajn a na přesilovku, což hrál ve Slavii a hlavně v Chomutově většinu času. Takový hráč je podle toho i placen jako hráč prvních dvou lajn a přesilovky. Ve Spartě za to placen byl, ale neplnil očekávání a tak se propadal sestavou a skončil. Teď tam jsou před ním na centru Tomášek, Pech a Sukel. Je mu 31 a prostě buď se dostane do prvních dvou lajn a bude za to placenej a nebo ho nemá cenu vůbec dělat. Třetí nebo čtvrtou lajnu at hrají mladší a levnější hráči.
 
 
 
Reakce na Haberman44: Jo,ale nikdy nebyl lídr a hráč na ...
Aha. Takze je to hrac, kterej se za celou karieru nikde nestal lidrem krome Chomutova, kde vynikl proto, ze to byl tym jen do poctu a proto by mel prijit sem.

Pokud manazeri zminujou, ze problem pro rozpocty klubů jsou preplaceni prumerni hraci...obavam se, ze prave na Ruzicku tohle sedet bude a je to podle vseho i duvod, proc ve Sparte konci.

Kazdopadne me prekvapi, kdyz se Jonak prosadi.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Zítra se po dohodě s @HCSpartaPraha hraje retro zápas už v 17 hodin, nenechte si ho ujít!

Včera uplynulo 75 let od narození bývalého obránce Františka Vápeníka. V ČB 8 sezon, cca 220 zápasů, 15 gólů. Byl členem...

Jihočeši šli sice na východě Čech do vedení, jenže to se jim nepovedlo udržet. Pardubice otočily vývoj pěti góly a došly si pro...

V Pardubicích nastoupíme v této sestavě ?? #hcmotor #nejenhokej #dnesnisestava @telhcz