ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
 
Ke dresum, ale ne ze by se nekdo ptal :-) 1) Nelibi se mi ty tri pruhy, nemam je rad, to mohlo byt cool pred 20 roky. 2) Pekna varianta, i ty cisla jsou moc fajn, ale dost mi vadi ten podelnej pruh na rukavu. 3) Trojce jsem dal hlas, ale klidne bych se obesel bez tech vzoru dole a cisla mi prijdou hezci u dvojky. Pro me by to vyhrala dvojka, nebyt toho divnyho pruhu na rukavu.
 
 
 
Bude sranda Smajlík
J.R. from B.K. - Dnes, 15.26 - Odpovědět X

Brzy zde napíši kratičké info o klubové spolupráci Motor + AZ, která je pro mě obrovsky překvapivá a když jsem o ní asi před měsícem slyšel, bral jsem to jako aprílový žert...
#pizzaspojuje
 
 
 
Reakce na MARSCH: Hmm...to s temi logy na rukavech je fa...
@MARSCH
Za mě také trojka, mám slabost pro hranatá čísla s kontrastním lemem ;-)
Měl bych návrh k těm rukávům:
Pro Kaufland, Bohemia Chips a Tipsport vyhradit každému pruh vodorovně okolo celého rukávu (s použitím barev sponzorů) - zde bych se inspiroval odkazovaným fotem dresů Liberce.
Dále na rukávech vypustit ty dva široké barevné pruhy. A na to místo dát lva Generali v kontrastní barvě k dresu (červeného na žlutý, bílého na modrý).
Otázkou je, jak by absenci originálního barevného podkladu nesli u Generali. Nicméně nedávno se ke mě dostala jejich sada log a přišla mi poměrně otevřená vzhledem ke mnou navrhované změně.
 
 
 
Reakce na Hukoth: K aktuálnímu příspěvku na FB bych měl ...
Máš naprostou pravdu. Opatření nemají logiku, ale jak z toho ven fakt nevím. Dedek to dost přesně zmiňuje.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
27.07.2020, 21:44
 
Reakce na Hukoth: K aktuálnímu příspěvku na FB bych měl ...
Ahoj

No bránit se. Vzhledem k délce prvoinstančního jednání takového sporu můžeš bránit princip. Ale nikoliv bránit se. A vzhledem ke stavu české Justice to může být dosti hořká komedie. I když by náhodou v první instanci vyhrálo právo a rozum, odvolá se protistrana... Takové jednání bude několikaletý nechutný vyčerpávací válkou.
Tím v žádném případě neříkám, že nemá smysl ta svinstva z principu napadat, byť přiznávám, že já sám jsem "uhnul" v případě LEX Voucher, kde prostě považuji za vyloučené, dobrat se, byť jen prvoinstančního rozhodnutí, dřív, než doběhne odklad plnění pohledávky.
Obávám se, že řešit díry v lodi, když je voda na můstku je pozdě. Prostředí této Republiky je dnes nastaveno tak, že bránit se zvůli mocných prakticky nelze. A tedy, bude té zvůle přibývat. Stejně jako zničených osudů a skřípění zubů. Co s tím vlastně netuším.
 
 
 
Reakce na Hukoth: K aktuálnímu příspěvku na FB bych měl ...
Souhlas, zneužít se dá všeho.

Konkurence bude kazit konkurenci Smajlík Smajlík
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
27.07.2020, 21:23
 
K aktuálnímu příspěvku na FB bych měl ještě další poznámky. Pokud by mně kvůli jednomu člověku, kterýmu nějakej směšnej děravej test ukáže pozitivní výsledek, zavřeli na 14 dní celou firmu, tak bych to rozhodně komunikoval s právníkem. Notabene když frajer nemá ani rýmu.

Osobně si myslim, že je nejvyšší čas tyhle trotly, který kvůli svýmu osobnímu alibi páchaj ostatním takovýhle škody, začít žalovat. Protože i státní orgány se musej řídit právním řádem a jejich opatření musej mít nějakou přiměřenost. A tohle je z mýho pohledu daleko, daleko za hranicí akceptovatelnosti.

A je třeba se začít bránit. Nutně. Jestliže dneska, kdy nejni téměř nikdo nemocnej, je v karanténě čtvrtka ligy, co se bude dít v prosinci, až nastane normální chřipková sezóna? Jestli to takhle chtěj vést dál, tak nemá smysl tu soutěž vůbec rozehrávat. Osobně obdivuju naše vedení, že maj vůbec sílu pracovat. Já bych v situaci, kdy nevíš dne hodiny, kdy ti nějakej ňouma kompletně zlikviduje všechno, na čem si roky makal, asi vůbec neměl ani chuť chodit do práce.

Jestli to takhle půjde dál, tak můžeme odepsat nejen hokej, ale navždycky vrcholovej sport jako celek, celou kulturu a vlastně veškerý volnočasový aktivity pro víc lidí. Jenom šílenec by riskoval svoje peníze přípravou čehokoliv masovýho. Budem mít dovoleno chodit do háku a po cestě domu nakoupit Bábovo masný výrobky bez masa a pečivo z pilin. Nic víc.

Už v dubnu mě řada lidí přesvědčovala, že pár tejdnů s hadrem hubě vydržíme a bude to v pohodě. Já celou dobu říkam, že to nebude v pohodě, že nám lajntuchy budou chtít na držky našít nafurt. A myslim, že recht jsem měl já. A nehodlam akceptovat další kydy o nějaký dočasnosti čehokoliv.
 
 
mcdavidmcdavid | české budějovice
Reagovat
27.07.2020, 21:21
 
Spolupráce s havirovem super Smajlík a aspoň už víme odkud přišel ten virus Smajlík Smajlík
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
27.07.2020, 21:07
 
Spolupráce super, vlastně mě to nepřekvapuje, Režnar a VP mají dost podobnej náhled na hokej a chovají k sobě značnej respekt.
 
 
 
Reakce na franta73: České Budějovice budou spolupracovat...
Super spolupráce, až na tu dojezdovou vzdálenost 😅
 
 
 
České Budějovice budou spolupracovat s Havířovem
odkaz
 
 
 
Reakce na Drew: Souhlas. Jednička je jako celek nejhezčí...
Me na trojce, vadi ty cisla jinak bych pro ne hlasoval. Par sezon zpet uz to tu bylo, ze ty cisla v tyhle barevny kombinaci byli necitelny. Pro me nejhezci dresy byli s velkymi rameny az po prsa, melo to moderni jednoduchy nadech a odlisovali jsme se od ostatnich.
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a sedmiletý kydač hnoje
Reagovat
27.07.2020, 18:49
 
Reakce na krizi: 2Marsh: od tebe je jen ta trojka? Já z ...
Souhlas. Jednička je jako celek nejhezčí. Ve výsledku je mi to ale tak nějak jedno, ať to vyhraje jakákoli varianta. Dresy v našich podmínkách stejně ničí reklamy a to se nezmění.

Spíš bych se obával, jestli letos vůbec nějakej hokej bude a když jo, tak jestli ho uvidíme i jinde než v TV ( šaškárnu s 1000 lidma nepočítám). Ještě před pár týdny bych všechny uklidňoval, ale když teď vidím, jak málo stačí k tomu, aby se zase zaváděla nějaká opatření, tak už mě optimismus pomalu opouští.
 
 
 
ještě jsem u trojky nezmínil, že rukávy by tím měli zřejmě 4 odstíny červené (3x reklama + pruh)
 
 
 
2Marsh: od tebe je jen ta trojka?
Já z ní úplně odvázanej nejsem. Legendu (návaznost na předchozí roky) chápu, ale přijdou mi ty pruhy na rukávech zvláštní, klidně bych se bez nich obešel, byl by to nejjednodušší vzor. Ale největší výhradu mám k číslicím. Proč je u obou verzí červená v číslech? Za sebe bych řekl: na modrém červená obruba a bílé číslice; na žlutém s červenou obrubou modré číslice. Třeba i kvůli tebou zmíněné kontinuitě přední-zadní strana.
U dvojky se mi líbí návaznost nárameníky-> podélný pruh, číslice bílé naznačují, že v té trojce by to mohlo být na modré variantě ještě lepší.
U jedničky se mi ta podobnost s TreKronor líbí, v našich podmínkách je to hodně neokoukané. Musím říct, že za mě nejlepší sladění barvy číslic pro verze Modrá/Žlutá. Já volím 1.
 
 
 
Reakce na alkac: I ty, Brute? :))...
Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
27.07.2020, 15:00
 
Reakce na ČB_Hrošík: Co je ti to toho ty vesnickej joudo...
I ty, Brute? Smajlík
 
 
mrožmrož | MOTOR - Perštát - Anti facebook
Reagovat
27.07.2020, 15:00
 
Reakce na ČB_Hrošík: Co je ti to toho ty vesnickej joudo...
Dej pokoj s Jaromírem.
Jeho kariéra to je jak kariéra Vondráčkový (tý starší) nebo henta korunová pandémie.
Pořád trvá, ale už tak nějak nikoho nezajímá.
 
 
 
Reakce na alkac: Jako že začne čutat do meruny? :))...
Co je ti to toho ty vesnickej joudo! Smajlík Jaromír si může hrát co chce ! Kdy chce ! A do kolika let chce ! Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na Kurt_Hübl: Kohy, fotografování týmu na příští ...
Určitě.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Do prodeje šly vstupenky na první zápas Generali Česká Cupu s Plzní. Kupovat mohou do omezeného hlediště prozatím jen...

Odložené utkání Generali Česká Cupu s @RytiriKladno se bude hrát v pondělí 17. srpna od 17:30.Už zítra začne prodej vstupenek na...

Před 100 lety se narodil Jan Homolka. V ČB 6 sezon, cca 30 zápasů, 18 gólů. Člen postupového týmu 1942. Jeho kariéru ovlivnila...

50. narozeniny slaví Luboš Rob st. V ČB 17 sezon, 732 zápasů, 263 gólů a 598 bodů (rekord)! Člen bronzového týmu 1995 a...