MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Alistair" |  vypnout filtr
 
<4567891011121314>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na FANDA OBJEKTIVNÍ: No, když se hlásí "vyprodáno...
Oni totiž lidi chodí i během zápasu na záchod, do bufáče a tak. Věřím, že ty se od onlinu nedokážeš odtrhnout Smajlík
Tu číslovku by měl mít k dispozici prakticky online, když jsou tam ty čtečky, ale skutečnost se asi nedozvíme (pokud tedy opravdu hlásí stav ze čteček o čemž taky docela pochybuji).
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Mně to prostě přijde přehnaný z obou s...
Tohle mě tedy maličko zvedlo. Bez problémů hlasitost zvednout jde, ale prostě to ztlumit je už problém? Arbitra dělat nemusíš, stačí když to ztlumíte na normální úroveň.
Já jsem ty ohlasy o zvýšení hlasitosti nikde neviděl a neslyšel, ale muselo jich být určitě plno. Minimálně x násobek toho co je na foru. Určitě je toho plný komunikační kanál klubu: Ptejte se. A hele... ono nic?
Pokud chtějí hráči ohulit hudbu o přestávkách aby měli atmosféru, dejte jim tam repráky. Ale asi by bylo užitečnější, kdyby tam na ně řvali trenéři.
 
 
 
Já s Tebou souhlasím, chtěl jsem jen říct, že pouze důraz a bruslení jednoho hráče to nestrhne. Nepotřebuju nic překrucovat. Možná by jeden útok hrál líp, ale přesilovky by byly pořád stejný, kiksy v obraně by byly pořád stejný, zakládání útoků ....
Ale co...
Loni jsi těch bojovníků měl víc, bylo to tedy lepší? Nejvíc bojovníků tu bylo v první sezoně..

Mě taky tenhle hokej nebaví, hodně mě bavil naposledy snad s FM před vánoci, ale je pravda, že pro hodně lidí tady na fóru je teď špatně úplně všechno a stále je třeba hledat další a další kauzy. Té kritiky je tu už dost, snad se brzy najde někdo pozitivnější aby se ostatní v chválení mohli přidat.
 
 
 
Reakce na jeníček: ... v pravdě! Copak to stojí hlavně n...
On to tu vtipně glosoval Prst. Stačila mu jedna věta ve smyslu, že Dostálek je pro nás náš malej Jágr...
Zřejmě všichni čekají, že s jeho případným návratem najednou bude obraz hry zcela jiný, budeme zpívat Pátou každý zápas :-)
Hysterie kolem něj je opravdu značná, ale problém naší hry je zatím malinko jinde Smajlík
 
 
 
Reakce na fanda objektivní: Navazuji jen na naše předcho...
A nechceš už konečně tyhle diskuze a vyjádření směřovat někam jinam? Mě tedy už s tímhle taky neskutečně sereš. Mrzí mně to, dřív jsem si tvé příspěvky četl s chutí, ale na takhle zamindrákovanýho člověka se nálada hledá těžko - ta žluč už ti vlezla až hlavy.
 
 
 
Když soupeř odvolá uložený trest našemu hráči, zatleskám vždy i při zápase. Moc se to ale nestává, dokonce ani když se pan rozhodčí očividně splete. Rád bych tak tleskal víc. Smajlík
 
 
 
Čestina pláče, omlouvám se. Psal jsem to natřikrát, pokaždé vyrušen a nějak to nesedlo dohromady. Smajlík
 
 
 
Reakce na Mat84: Protože ráno zmizeli. Když je vždycky t...
Jak to na internetu ošetříš? Filtr podle IP adresy?
Rozumím o co ti jde a souhlasím, ale ošetřit to nejde. A než mít prázdný sektor, když je zájem o lístky jde tak nějak proti zájmům klubu.
Spešl pokladna pro hosty před zápasem by něco stála a ten jeden kluk co pravidelně chodí fandit hostům na Benátky to nezaplatí.
 
 
 
Reakce na Zbyna-ck: teda normálně se k tomu nevyjadřuju,...
Nejenom ve sportovním prostředí katapult střílí dopředu. Dozadu to opravdu nejde.
Po minulé reportáži, která tu byla téměř hned po skončení hokeje, jsem si řekl, že si na články opravdu nikdy nebudu stěžovat. Takže já si nestěžuju Smajlík
 
 
 
Reakce na FANDA OBJEKTIVNÍ: V extraligový 4. lajně by s ...
Tak hlavně když sleduješ ten prales Smajlík
 
 
 
Starší článek, ale o zdravotním problému tam taky něco je. Tak se necháme překvapit Smajlík
odkaz
 
 
 
Reakce na MARSCH: Hlavně toho moc neodehrál, byť důvody ...
Ton je pořád volnej Smajlík
 
 
 
Ach ta matematika. Ty součty u těch obránců v preview do Ústí moc nesedí Smajlík
Uznávám, že je to drobnost, ale když mne tohle vždycky praští do očí Smajlík
 
 
 
Reakce na Kaul: Myslím, že rozhodčí trestal v případě Če...
Taky jsem si myslel, že píská předchozí zákrok, ale při opakovačce bylo vidět, že skutečně neměl ruku nahoře, pískal opravdu po tom vypíchnutí.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Baráž neni extraliga, je to baráž ;)...
Díky Smajlík Já jsem to bral tak, že když jsou uplatňována pravidla o ELH o všem možném, že to je bráno jako ELH Smajlík
 
 
 
Že prý Kváčovo premiéra v EHL. Já myslel, že si ji odbyl už loni v dresu Motoru?
 
 
 
Tak teď je mi opravdu líto, že jsme Kachyňu nechali stáhnout. V Litoměřicích hrál hodně, teď se bude muset ohrávat o soutěž níž.
Škoda, možná k tomu rozhodnutí přispěl zdravotní stav Nováka? Jak je to s těma mladýma, on by nemohl být sedmý bek v zápase na 4 kompletní útoky?
Na Čendu zbyl černý Petr, to chápu, možná bych ho příště prohodil třeba s Pavlinem, Fillmanem (toho jsem včera snad poprvé viděl zahrát tělem Smajlík )
 
 
 
Když se teď téma točí kolem obránců - proč nehrál Kachyňa? Je pořád nemocnej? Jinak by mi moc nedávalo smysl jeho stažení z LTM. Příští zápas bych zase posadil někoho jinýho a nechal hrát Čendu :-)
Kučný se mi zatím opravdu líbí, co ostatním?
 
 
 
Reakce na Ferda_Mravenec: Každý den se nevede, to je jas...
Nebyl bych povýšen za neúspěch. Povýšení si musím vybojovat, automaticky mi ho nikdo nedá. Ale když dotáhnu nějaký velký projekt do úspěšného konce - třeba i s problémy, klidně kritickými, pak povýšen být mohu a dokonce i chválen.
Souvislost s hokejem mi uniká, když budeme teď hrát jak z partesu, nikdo nás automaticky nepovýší.
 
 
 
V sobotu to byl parádní výsledek, dobrý zápas, i když i tam jsem v obraně viděl mouchy. Atmoška letos nadprůměrná, i díky fandům z Valašska to bylo fajn. Pajky to maličko rozhýbával i dole, super!
Rozhodčí se nebál nechat nepoměr vyloučených na konci, přitom tam byl relativně neoblíbený Zubzanda. Třetí hattrick v domácím zápase za sebou, no co vlastně chtít víc? Jo, vlastně buly, ale i tam se zlepšujeme, teď soupeř vyhrál o jediné.

Ale tady na foru to vypadá, jak kdyby se snad ani nehrálo Smajlík
Co bude o pauze? Nějaká autogramiáda v shopu, nebo jenom trénink?
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Jihočechům dnes utekl vstup do utkání a brzy prohrával o dvě branky. Sice se jim dvakrát povedlo snížit na rozdíl jedné branky,...

Na olomoucký led vyjedeme v této sestavě! #hcmotor #dnesnisestava #nejenhokej #tipsportextraliga

20. narozeniny dnes slaví útočník Matěj Toman. Přejeme všechno nejlepší a co nejvíc gólů za Motor, klidně nějaký i dneska na...

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…V roce 1973 nosil kapitánské céčko Karel Pražák. Kromě hraní a nošení kapitánského céčka totiž v...