MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "full" |  vypnout filtr
 
<89101112131415161718>
Další diskuse: 
 
 
Na to, že v podstatě vůbec nebruslíme a nejsme schopni zaútočit, je stav 0:1 ještě milosrdný....

...aha, tak už 0:2.
 
 
 
"Nová sezóna bude buď a nebo!"... to bych fakt rád věděl, co voni myslej tím "nebo", co voni jako vočekávaj, když to (opět) nevyjde (což si nepřejeme, pochopitelně).

K Babišovi - já vám tedy nevím, nejsem jeho příznivcem, ani voličem, ale když to tak všechno čtu (všechno = různá fóra, fejsbůky apod.), tak ANO by mělo mít tak max. 1,5 % hlasů, jak neuvěřitelná nenávist je směrem k němu. Pak jsou volby (nebo nyní průzkumy) a ANO suverénně vítězí (vede), tak kdo ho tedy volí (podporuje)?
 
 
 
CZE - RUS 1 : 3
CZE - LAT 5 : 1
CZE - ITA 7 : 2
CZE - AUT 5 : 0
CZE - SUI 3 : 1
 
 
 
Reakce na Haberman44: Všimli jste si teď v kabině Krále?...
No pohled na něj teda dost nehezkej a bylo vidět, že ho kamera viditelně zaskočila, hned uhnul. Před hokejkama mu nevadí taková prezentace, ale před národem už to není to pravé ořechové.
 
 
 
Tak že Finové dají Kanadu... to jsem si tak nějak připouštěl, ale že Slováci dají Amíky 4:1 a my si dáme Švédy 5:2, to jsem fakt nečekal... každopádně super!
 
 
 
Reakce na zdcart: Kotalík (sparťanský) odletěl na Florid...
Odletěl za Vencou, který tam tráví dovolenou.
 
 
 

Tak dobře...
CZE - SWE 0:3
CZE - NOR 3:1
CAN, FIN, USA, SVK, GER, FRA, DEN, GBR
RUS, SWE, CZE, SUI, NOR, LAT, AUT, ITA
 
 
 
Reakce na ppepino77: Tak koukám, že jsem asi jedinej, ko...
Já s ním mám velký problém... Státní symbol (znak) by měl být má dresech nezprasený, v původní podobě. Tohle, co tam je nyní, mi připadá stejně amatérské, jako třeba znak fotbalové Jihlavy... Jakoby si nějakej náctiletej "grafik" stáhl na ulož.tu Photoshop a za slušný peníz upravil něčí znak, navíc grafik s darem namlít kolem toho spoustu keců, co jako všechno ten výtvor vlastně znázorňuje.
 
 
 
Reakce na MARSCH: Ke kvalitě fóra jsem nikdy moc nepřisp...
Za hnůj jsem toto fórum považoval pokaždé v době, kdy zde diskutující plakali, jak to sudí zařezávají a chudák ten Motor, jak to, jako jedinej klub v lize asi, má těžký... nebo jak se tu nadávalo na Jágra. To byl opravdu hnůj... Stejně tak to byl hnůj v okamžiku, kdy někdo něco kritizoval a byl okamžitě označen frustrátem nebo čím vším...
 
 
 
Ty jsi to pořád ještě nepochopil...?
Bedna sežene peníze, buďme rádi, že tu je (nikdo jiný to prostě fakt nedokáže - v celé republice není lepšího... když zůstaneme v ČB - napadá mě, kdo je shání třeba v Jihostroji, taky Bedna?).
Více lidí ve vedení - rada ředitelů je super projekt (možná se pletu, ale tenhle výmysl nikde jinde nemají - proč asi?), za všechno může trenér, který si špatně vybírá. Tedy ne Venca, ale ti předchozí...

A jestli nejsi schopný ty osobně naplnit rozpočet hokejového klubu nebo jestli nemáš v rukávu dva tři schopné managéry, tak nemáš právo vyjádřit svůj názor.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Ale hlavně ty vztahy na městě, se spon...
Jinými slovy - doživotní funkce pro Bednaříka... tahle glorifikace Bedny a spol. už je fakt na pováženou. Máme tu tým, který se x let o něco pokouší, stále se to nedaří a my pořád dokola budeme opakovat, že fakt není nikdo, kdo by tyhle kluky, kteří zachránili hokej (a dík jim za to), nahradil? Jak je možný, že v jiných městech takové lidi mají?
Přestal bych fakt lpět na tom, že tu někdo hokej zachránil. To si myslím, že těmhle klukům už nikdo do smrti neodpáře. Pokud se tu ale několikátou sezónu nedaří naplnit předsezónní cíle, měli by z toho vyvodit důsledky, tečka. Tady není o čem diskutovat.
 
 
 
Reakce na Point80: Skvělá úroveň ale nulový výsledky. Js...
V pohodě, nejen hokejem žijí Budějce... Jihostroj získá další titul, Dynamo jde do ligy... a Motor si postup vybojuje přímo příští sezónu. Zklamáním je docela chladné počasí posledních dnů tady v ČB. Smajlík
 
 
 
No, jsem ze všeho taky hodně zoufalej... ale dovolím si přidat svou trošku do mlýna. Myslím, že větší frustraci jsem měl z minulé sezóny, kde jsme, alespoň podle jmen, měli kvalitnější tým a hráli (a uhráli) jsme to, co jsme (ne)hráli...
Po sezóně opět změna kádru, nový kouč, mimochodem trenérský elév... a sám jsem si říkal, na co asi tenhle tým bude mít. Myslím, že kdyby mi někdo loni řekl, že z toho bude baráž, asi bych mu nevěřil, v tu jsem věřil (a úspěšnou) spíše před minulou sezónou (a jak to dopadlo).
Tenhle tým prostě postupem do baráže dosáhl maximum. Je otázka, jestli bychom si baráž vůbec zahráli v případě, kdybychom měli v play off jiné soupeře... v podstatě hrajeme teď v baráži to, co hrál Vsetín proti nám, tzn. jedno velké houno.
Od porážek s Kladnem jsem smířený s tím, že prostě tenhle tým na to nemá. Že hrajeme ve slepované sestavě z různých důvodů, je věc další... následné nezdary mě již nechaly, nechávají a nechávat budou klidným.
Docela se těším na to, jak se bude skládat další tým pro novou sezónu. A jestli to bude pod současnou radou ředitelů (tomuto projektu prostě již několik let nevěřím) nebo pod kýmkoliv jiným, to už mě také nechává klidným.
 
 
 
Legendární 68 táhne Kladno do ELH, to je něco, klobouk dolů.
 
 
 
No jo, stane se... dnešní zápas jsem už sledoval v naprostém klidu, bez emocí v průběhu a i na konci. Baráž jsem již odpískal.
Nicméně dnes je třeba ty naše kluky rohovnický pochválit. Bojovali, dřeli a světe div se, byly k vidění i střelby z první nebo pár přihrávek před branku, v minulých zápasech věc nevídaná. Jen je škoda, že máme takové hračičky a kluci ty puky nechtějí dát z hole, puk strašně dlouho drží nebo si ho strašně dlouho rovnají.
 
 
 
Reakce na madlanda: d) V prostoru haly platí přísný zák...
Bohužel, pravidla BA platí evidentně jen pro někoho... mě dojímá např. jistý nejmenovaný zaměstnanec Sportovního zařízení (se základkou tam šéfuje roblařům, elektrikářům, údržbářům a já nevím komu ještě), který si na zimák vodí svého čokla. Nepochopitelné.
 
 
 
Reakce na 28komar: Víte, co to znamená, když se o někom ...
Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na MrPesi: Taky jsem psal, že kádr musí být vzhle...
Je to tak. Letošní tým je plný bojovníků, ale ono to prostě ve finále nestačí. Jeden, lépe ale dva rozdílové hráče to prostě chce, pak se ten tým posune dál. Toho prostě nemáme, bohužel. A jenom bojovností to v extraligovém podpalubí už neuhrajeme.
 
 
 
Jo jo...a už si zase budeme tady nadávat... Smajlík
 
 
 
Prvních pět minut zatím tedy velká bída... Opět nestíháme, nejsme schopni rozehrát, v útočném pásmu jedno velké nic... Tak snad se kluci nakopnou.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Už dnes od 19 hodin se dozvíte, kteří dva hráči doplní Tejkyho v týmu Motoru pro letošní Enyaq Hockey League! A máme políčeno na...

V širší nominaci dvacítky nechybí Martin Beránek, ani další odchovanci Motoru, kteří jsou momentálně na hostování v Litoměřicích,...

Tohle je velmi smutná zpráva??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

#REPORT: I dnes se přisuzovaly body až v prodloužení. Šťastnější však byli @HCPCE trefou Matěje...

×
×
Dnes v 17:30 | Muži
Madeta Motor Č. Budějovice
HC Sparta Praha