ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "evoorg" |  vypnout filtr
 
<89101112131415161718>
Další diskuse: 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
19.01.2019, 21:20
 
Reakce na Esorimmer: Mám jen dotaz - proč jste pustili R...
Mám obavu, že se tím spustí obvyklá dávka argumentů a protiargumentů, která se tu letos opakovala asi stokrát, takže jen stručně s tím, že vyjadřuji čistě svůj názor: Rob měl dlouhodobě problém prosazovat se v důležitých zápasech, kdy se zvýšilo tempo hry a důraz soupeře, což zrovna byly přesně ty typy zápasů, o němž nám jde především. Někdo říká, že je to proto, že byl příliš mladý, já říkám, že je to proto, že typologicky (technicky zdatný hráč se slabším bruslením a alergií na fyzický hokej) to prostě není úplně vhodný typ do vyřazovacích bojů. Ať je to jak chce, klub mu nabídl try-out, který Kondor odmítl a odlétl do Vsetína, což mu nikdo zazlívat nemůže a z hlediska jeho kariéry šlo očividně o dobrý krok.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
19.01.2019, 20:36
 
Koukám, že už se tu zase hromadně kolabuje. Postup se nedává za výkony v lednu, ani za první místo v tabulce. Dva dny nazpátek se tu plácáme po zádech za to, jaký že to má ten náš tým morál a za 48 hodin už zase fórum hromadně stahuje kalhoty. Já našim nedávám o nic menší šance, než kterémukoli jinému favoritovi, respektive u všech těch týmů vidím jisté přednosti, ale též řadu nedostatků. O ofenzivní kvalitě Vsetína nemůže být pochyb , ale jeho defenziva dle mého zranitelná je a PO je prostě úplně jiné zvíře než základní část z hlediska taktiky týmů i z hlediska agresivity, přičemž si myslím, že když jsme proti Vsetínu hráli silový a agresivní hokej, měl s námi obrovské problémy. Kladno je pro mne osobně hodně nečitelný tým, v žádném zápase, který jsem viděl a do kterého nastoupilo, se mi jeho hra nikdy nijak zvlášť nelíbila a přišlo mi, že neměla hlavu ani patu, nicméně bavíme-li se o rozdílových hráčích, tak asi jen sotva najdete lepší mix zkušenosti a kvality, než je Plekanec a případně i Jágr, jinými slovy, jako tým se mi moc nelíbí, ale kvalita jeho individualit je nezpochybnitelná. Jihlava mi z hlediska kvality soupisky a vyváženosti ofenzivy a defenzivy přijde jako nejlepší tým v lize, nicméně je dle mého naivní si myslet, že přijde PO a ten tým najednou začne bojovat a hrát důrazně, přičemž nedostatek těchto kvalit se mnohdy týmům v PO vymstí (o čemž bychom koneckonců sami mohli vyprávět). No a co se týče nás, tak je naprosto očividné, že z hlediska ofenzivy jsme o řad níž než zbytek favoritů, nicméně naší defenzivě (do níž započítávám i brankáře) věřím, stejně tak jako fyzické připravenosti a nikdo dle mého nemůže pochybovat o tom, že by našemu kádru chyběla bojovnost.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
19.01.2019, 19:18
 
No co se těch hráčů, kteří se mi v poslední době příliš nelíbí, týče, tak já bych tedy osobně zmínil hlavně Šimiho. Sice v Jihlavě srovnával a nedostatek nasazení mu nikdo vyčítat nemůže, ale obecně bych očekával, že ofenzivně v těch zápasech bude vidět více a říkám si, že skutečný centr v podobě Přikryla by mohl výrazně napomoci od toho stereotypu, do kterého tahle lajna v poslední době upadla.

No a co se dalšího zásahu do sestavy týče, tak jen zmíním, že mladej Novák dnes v juniorce opět dva góly a prožívá teď solidní fazónu. Nikoho jiného, kdo by šel označit za čistokrevného střelce, stejně v širším kádru nemáme, tak proč to nezkusit.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
19.01.2019, 17:40
 
Ano, Slavia měla dnes obrovské štěstí, ale nutno též podotknout, že mi jsme tomu neštěstí prostě šli naproti. První gól tam není o čem, je jedno, jestli to bylo deset metrů před brankou trochu tečované, to byla prostě vlaštovka, kterou musí Kváča chytat a jednoznačně naprosto jeho gól. Druhý gól mizerná práce před brankovištěm od Janduse, který nevyčistil prostor a špatné postavení od Kváči, ten puk asi neviděl, nicméně kdyby byl v tom standardním rozkleku a pokryl si spodek brány, tak to gól být taky nemůže. No a u třetího gólu do té trasy puku prostě neměl Žiga co sahat, ale tam je to prostě o zlomku vteřiny a šlo spíše o takový reflex.

Nehledě ale na tyhle chyby, ten tým měl opět spoustu šancí je skórování a opět selhal. Individuální chyby vzadu se dějí a dít budou a to i na těch nejvyšších úrovních a pokud naše hra musí být založena na tom, že defenziva odehraje bezchybné utkání, abychom měli šanci uspět, tak je prostě něco špatně.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
19.01.2019, 16:37
 
Druhá třetina každopádně herně nebyla úplně zlá, třeba takový Karabáček by při dobré střelbě mohl klidně dát hattrick, nicméně problém s produktivitou prostě přetrvává a není možné, abychom po takovéhle třetině odcházeli do šaten s jednobrankovým mankem.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
19.01.2019, 16:32
 
Klasika, celou třetinu tlačíme, konečně se dotáhneme, abychom pak z ojedinělého protiútoku inkasovali ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
18.01.2019, 19:10
 
Tak tak, u Škopka si to jeho technicky bídné bruslení též vybavuji, ten by se Vencovi do systému nehodil.

A Novák nakonec hattrick a bilance 20 zápasů - 21 gólů a 14 asistencí. Určitě bych mu též ještě do konce sezóny nějakou šanci v áčku dal jen čistě proto, abychom ho tu ještě dokázali pro příští sezónu udržet.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
18.01.2019, 16:03
 
Reakce na kursor: https://www.hokej.cz/sest-zapasu-a-dos...
Blaire Jonese si pamatuju ještě z Calgary, klasický urostlý, důrazný a přímočarý grinder. Do našeho stylu hry by se i celkem hodil (až na to bruslení), nicméně máme tu Dunna, jež by měl zastávat podobnou pozici a vyjde bezesporu výrazně levněji.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
18.01.2019, 11:27
 
Reakce na Hukoth: Já si myslim, že byl stažen už před dv...
No, mihla se informace, že bude po konci hostování stažen zpátky, ale za Havířov normálně dál nastupuje.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
16.01.2019, 23:38
 
Reakce na buben: a doplnim..gol Endala uznat byla prasec...
Což o to ten Endálův gól, ale ty Žigovy čárky, to byl teprve zářez ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
16.01.2019, 22:33
 
Zeman ještě mimochodem zapomněl zmínit jednu věc a to je to, že asi dvacet vteřin před Doležalovou brankou si Čachotský ve středním pásmu zpracoval puk vysokou holí a to mělo být též přerušení hry, přičemž kdyby k němu došlo, nemohl by Čachotský následně prohrát osobní souboj s Pýchou, Doležal by nemohl dlouhou přihrávkou vyslat Bradleyho do úniku 1 na 1, Cody by nemohl vyhrát osobní souboj s o půl metru větším soupeřem, nemohl by přihrát Karabáčkovi, ten by nemohl nastřelit jihlavského obránce a Doležal by nemohl zpoza brány zasunout puk za čáru. Jinými slovy, vyjma gólu do prázdné jsou všechny naše branky dneska ovlivněny pochybením sudích a Jihlavě by se měly do tabulky zapsat do závorky +3 morální body za morální vítězství ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
16.01.2019, 19:56
 
Vole další obrat ve třetí třetině a tentokrát jsme to zvládli i ve čtyřech obráncích. Kdyby ti kluci měli stejně tak velký klid na hokejkách, jako mají bojovnost v srdci, tak se o postup nebojím. Ten zápas je vždy a čistě jenom o tom, zdali se nám podaří vstřelit gól, neb v tu chvíli nám vždy narostou křídla a je nás plný led.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
16.01.2019, 19:28
 
Reakce na denyvan: Tak ty přesilovky jsou fakt tragicky....
Tak hrajeme půl zápasu na 4 beky, od třetí třetiny hraje Babka pátého beka, takže to větší zatížení je pochopitelné ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
15.01.2019, 14:04
 
Reakce na Drew: Ona obecně ta situace kolem Kváči je tak...
No, vzhledem k tomu, že hráčské transakce má na starosti právě trenér samotný, by tebou popisovaná situace ani nemohla nastat. Pokud by tu byla snaha Kváču uvolnit, muselo by se to vyjednat přes Vencu samotného a ten by tak musel svolit k dobrovolnému oslabení kádru, za jehož výkony nese odpovědnost.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
14.01.2019, 20:30
 
Reakce na P.XTRM: Chtěl jsem napsat něco podobnýho. Po F...
Tak on to psychickej doping asi i byl, ten úvod s Porubou byl výborný a celkově to nebyl špatný zápas (rozhodně mnohem lepší, než ty dnešní Benátky), ale prostě produktivita je zásadní překážkou k tomu, abychom se z té současné situace zcela vymanili. Zásadní překážka je prostě a jednoduše v hlavě a lídr soutěže doma je ideální situací proto, pokusit se to konečně zlomit.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
12.01.2019, 19:50
 
Za prohru dnes dle mého nese vinu připosranost ve třetí třetině, kdy jsme naprosto zbytečně přenechali veškerou aktivitu soupeři a pak též dle mého zbytečné mixování sestavou ze strany trenéra, které nám znemožnilo na obrat ve třetí třetině pořádně zareagovat. Jinak slušný výkon, Strmeň držel, Doležal až na zbytečný faul velmi dobrý a od Doktora jeden z nejlepších zápasů sezóny.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
12.01.2019, 19:29
 
Tak ve třetí třetině je to připosraný nedůrazný výkon jak venku za Jelínka. Ten obrat je naprosto zasloužený.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
12.01.2019, 19:13
 
Reakce na Kaul: Pověsit to měl, ale lepší bylo nahrát vč...
Ta přihrávka by musela být backhandová a najíždějící Karabáček je též pravák, takže by to ani neměl na střelu z první, takže řešení ve formě střely bylo optimální, bohužel ale Doležal prostě velmi často tyhle situace neproměňuje, což je jeho celosezónní trápení, jinak ale opět dnes patří k nejlepším.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
12.01.2019, 18:07
 
No dojmy jsou po první třetině takové, že mixér souhře příliš neprospěl a retardovaný metr sudích, jež pískají zablokování hokejky, ale nikoli nedovolené bránění před brankou, nám do karet též moc nehraje. Je tam agresivita, je tam snaha, ale soupeř je určitě hokejovější a zaslouženě vede. Na druhou stranu to ale určitě herně propadák není ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
03.01.2019, 21:11
 
Reakce na Aleš=M=: Jandus to pos*al u toho prvního gólu....
Jo, já už říkal, že ta situace před třetím gólem nebyla tak úplně jeho chyba, tam prostě byla nějaká nerovnost na ledě a puk se mu na hokejce postavil zrovna když byl u něj forčekující hráč. Nicméně zároveň tam měl těch chyb dnes skutečně více, ve druhé třetině tam jednou dostal (pravda nepříliš povedený) pass od Strmeně, který pouze protečoval do prostoru, kde nebyl nikdo z našich a byla z toho jedna z mála šancí Třebíče ve druhé dvacetiminutovce, tu situaci před svým vyloučením též vyřešil špatně, když se nechal snadno předskočit a musel už tam hmatat hokejkou, čehož soupeř pochopitelně využil a plácl sebou na zem a k pochybení se dá přičíst i to jeho neustálé nastřelování prvního clonícího hráče při střele od modré , zkrátka povedené to od něj dnes prostě nebylo. Na druhou stranu ale hodně nepovedené zápasy tu už letos měli prakticky všichni obránci a když měl třeba náš asi jinak nejlepší bek Pýcha 3-4 zápasy nazpátek v jedné třetině pasáž, kdy snad dvakrát namazal soupeři ve vlastním pásmu a potřetí snadno přišel o puk za brankou, tak z toho zrovna nevyplynuly žádné branky, takže to pochopitelně nebylo tak viditelné.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Dnes to proti @RytiriKladno byla úspěšná kanonáda od prvních sekund! Motor se tak v tabulce posunul na druhé místo se ztrátou...

Při utkání Motoru s @HCSpartaPraha byl na místě i náš kameraman a natočil zajímavé záběry, včetně prvního gólu sezony. Jak se vám...

25. narozeniny dnes slaví útočník Miroslav Indrák, těšíme se moc, až ho poprvé uvidíme v dresu Motoru v zápase. Tak všechno...

Pondělní utkání proti Spartě bylo mimo jiné soubojem dvou bývalých kolegů, jak z českobudějovického týmu, kde Václav Prospal v...