MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
29.05.2020, 08:22
 
Útok nemáme špatný. Větší obavy mám z obrany. Tam doufám v posílení. Alespoň jeden top bek by se hodil.
 
 
 
Neumím si představit, že by Václav s Alešem šli do EL s týmem , kterému by nevěřili.Ta adaptace na jiný hokej bude důležitá, prospěje nám minimálně 6 zápasů Poháru Generali . Veselku jsem měl docela rád, ale o jeho služby nebyla evidentně velká rvačka. Možná nakonec skončí u Kozlů. Přeji mu ale , aby hrál EL.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
29.05.2020, 08:01
 
Reakce na Piky: Klíčové hlavně bude trochu upravit ten h...
Souhlas. Extraligové týmy jsou mnohem vyspělejší po taktické stránce a mají výrazně vyšší kvalitu zakončení. Pokud bychom jim nabízeli tolik přečíslení jako v 1. lize, může se stávat, že soupeře přebruslíme a přitom výsledek bude jednoznačně v jeho prospěch. Hrozně důležitá bude rychlá adaptace a dobrý začátek soutěže. My fanoušci možná jsme snílci, ale Venca naivní rozhodně není. Co víme my, ví on taky. Jen my nemáme jeho skills a 11 stovek zápasů v NHL...
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
29.05.2020, 07:57
 
Reakce na patres001: Však o čem se asi bavím jiném než o...
Pardon, špatně jsem tě tedy pochopil. No mě tedy přišlo, že důvody, proč se (byť jako nejlepší střelec) pohyboval na hraně sestavy, byly dost zjevné. A to mluvím jen o tom, co bylo vidět na ledě, zda byl ještě k tomu trochu problematičtější, to netuším. Ono argumentovat jen početem gólů je imo nesmysl. Podívej se třeba, jakým týmům většinu z nich nasázel a jak to měl rozložené v průběhu sezony. Nesmyslně tedy podle mě na tribuně nevysedával.
 
 
 
Já bych řekl, že jsme měli lepší tzn. kvalitnější mančaft než mělo Kladno v ELH a v tom složení je v poho dali. Proto Kladno sestoupilo. Teď máme mančaft ještě vylepšenej a když si to sedne, tak horní polovina tabulky to jistí. Možná jsme měli vyfouknout Porubě jednoho z těch Finů. Věřím, že VP ví co dělá. Na hráče má čich.
 
 
 
Reakce na =M=Dedek: Kdo se bojí, eres v síni! Prales je ...
Nezapomeň, že tento ročník jsme v podstatě neměli žádného "silného" soupeře.
Nikdo nedosahoval kvalit Jihlavy a Kladna z let předešlých.
Takže ano, vyhráli jsme o parník, ale to už je teď minulostí.
Já se přikláním k názoru, že chybí jeden nadprůměrný útočník a bek.
S tímto kádrem dle mého jen spodní část tabulky a to hodnotím dle zkušeností Kladna a Jihlavy. Ty v podstatě doplnili kádr taky pár jmen a vyhořeli.
 
 
 
Reakce na Paav: Výchova talentů v Česku zkolabovala, řík...
Já s ním souhlasím. Někteří rodiče se snaží procpat své ratolesti do 1 a 2 lajn v mančaftu pomocí peněz a chtějí pro ně bůhví co. Škoda, že ve fotbale je chování agentů opačné. Mladé rozmazlují a přijde mi nenormální, když 16 letej kluk má 4x do roka nárok na výběr kopaček v relaci do cca deseti tisíc. Rodiče jim lezou do zádele, místo toho aby vedli mladé k pokoře a skromnosti a hlavně makání na sobě.
 
 
=M=Dědek=M=Dědek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
29.05.2020, 07:37
 
Dobrý den Pane Kučero. Co říkáte tomu, že BPA koupilo Špagetové Monstrum a to teď bude prodávat zápasy přímo nigerijské mafii Koza Vostrá? Taky máte rád vokurkovou sezónu?
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
29.05.2020, 07:31
 
Kdo se bojí, eres v síni! Prales je hodně rychlá soutěž, plná držení a faulů na hráče v jízdě, což nás konkrétně, ještě výrazně zpomalovalo. Dominance v soutěži byla, jako ještě nikdy od nikoho. Pár hráčů přivedeno bylo. Dokonce už během minulé sezony přišel prakticky extraligový Raška. K tomu teď třeba ten Indrák. A nadprůměrnej golman. Ano s dalšími posilami bych byl asi klidnější. Ale zase průser, bych fakt neočekával.
 
 
 
Výchova talentů v Česku zkolabovala, říká Svoboda. Práci agenta mu otrávili rodiče
odkaz
 
 
 
Reakce na patres001: Půl ligy bruslařsky a nasazením pře...
Zas na druhou stranu, ještě se neodehrála ani minuta a už je to průser... První zápas je plánován na 4.8.2020. Během 2. měsíců sem ještě může někdo přijít...
 
 
 
Reakce na alkac: A uvědomuješ si, že si ho sem trenéři p...
Však o čem se asi bavím jiném než o první lize? Jako nejlepší střelec soutěže seděl na tribuně a v play-off by ani nehrál.
 
 
 
Reakce na patres001: Půl ligy bruslařsky a nasazením pře...
Taky nejsem moc velkej optimista, ale myslím, že by stačili ti hráči 2.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
28.05.2020, 23:20
 
Reakce na patres001: Já se nebavím o čichu na hráče. Já ...
A uvědomuješ si, že si ho sem trenéři přivedli do kádru pro první ligu, kdežto teďka nebyl podepsán pro extraligu = jde o značně rozdílné výchozí situace?
 
 
 
Reakce na MARSCH: Zjevne se do systemu hodil vzhledem k ...
Půl ligy bruslařsky a nasazením přejedem. Sorry ale někteří lidé jsou tady fakt snílci mimo realitu. Jestli nepřijdou 3-4 na extraligu hodně nadprůměrní hráči, tak to taky může být velkej průser.
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: Zrovna v tyhle sezóně to tam padalo ...
Já se nebavím o čichu na hráče. Já se bavil konkrétně o jednom hráči.
 
 
 
Reakce na patres001: Kdyby byl tak schopnej, tak sem hrá...
On se mu do systému hodil, akorát ho nedokázal převychovat.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
28.05.2020, 22:26
 
odkaz

Jak se v ČB na kotelniky dynama usmálo štěstí Smajlík
 
 
 
Tímto končím svůj pohled a omlouvám se všem za kopici ho.en.

Dle mého nikdo nevymyslí spravedlivější a zajímavější způsob pro sponzory, pro týmy ELH a 1.ligy, aby zároveň snížil náklady na hráče, dal šanci mladým, zachoval kvalitu v top týmech ELH a udělal hokej zajímavější pro co nejvíce fanoušků.
 
 
 
Všichni by měli o co hrát. Platový strop by nebyl potřeba. Dávat peníze do výchovy a mít skvěle fungující farmu by bylo výhodou. V případné prolínačce s ní budete 2x hrát.

Mladíci by hráli většinou spodek 1. ligy. Odsud by si je tahala špička 1. ligy.
Špička 1. ligy by totiž nepotřebovala mít tým složený pouze ze starých hráčů, kdyby věděla, že bude stejně top 6 a čekají je ELH zápasy.
A ti mladí by se rychle dostali do hledáčku ELH.

Cena hráčů by šla dolů i v 1.lize.

Nebylo by ani potřeba snížit počet účastníků ELH.

Naprosto všechny strany by se touto změnou nažraly.

Podmínkou je pouze, aby obě soutěže končily Zakl. Část ve stejný termín.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

!?Pozor, změna! Zítra s Plzní hrajeme až od 18:30. Utkání bude přenášet ČT Sport. Preview na zápas si můžete přečíst na tomto...

45. narozeniny slaví bývalý obránce Vladimír Gýna. V ČB 3 sezony, 88 zápasů, v nichž dal 6 gólů (3 v přesilovkách, 1 vítězný) a...

50. narozeniny slaví Arpád Györi. V ČB 6 sezon, 196 zápasů, v nichž zaznamenal 29 gólů (3 v přesilovce, 3 vítězné, 2 remízové),...

Dva zápasy Motoru byly kvůli onemocnění v kádru soupeřů odloženy. Další utkání tak sehrajeme až v úterý na ledě Plzně. Jak si tým...